24 szep 27, 19:04:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 572 573 [574] 575 576 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910038 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8595 Dátum: 14 ápr 18, 17:24:05 »

Ha már Gai nem halt meg a 8. kapu után, akkor szerintem Bee sem fog meghalni, mikor kiveszik belőle a 8farkút. Majd Narancs őhozzá is odaugrik, ráteszi a karikás tenyerét a rappernindzsára, aztán Bee is megmenekül. Itt már nem hal meg senki, Rámenisten nem fogja ezt megengedni.  ikszdé

Szerintem nincsen kizárva, hogy Kaguya kimászik a fából valahogy.  Pojén
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8596 Dátum: 14 ápr 18, 17:35:13 »

Mióta kihúzták belőlük a Bijuukat Naruto vagy 15-20 percig eszméletlen volt, aztán vagy fél óráig halott.
Szóval, ha Beeből tényleg 100%-ban kiszedte Madara a hachibit, akkor (tekintve, hogy már Naruto is meghalt volna Sakura nélkül annak ellenére, hogy ő Uzumaki) Bee már régesrég halott és semmilyen Naruto képesség nem menti meg.

Legfeljebb Sasuke, ha nyom egy Rinne tensei-t.
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8597 Dátum: 14 ápr 18, 18:02:25 »

Idézet
Mióta kihúzták belőlük a Bijuukat Naruto vagy 15-20 percig eszméletlen volt, aztán vagy fél óráig halott.
Szóval, ha Beeből tényleg 100%-ban kiszedte Madara a hachibit, akkor (tekintve, hogy már Naruto is meghalt volna Sakura nélkül annak ellenére, hogy ő Uzumaki) Bee már régesrég halott és semmilyen Naruto képesség nem menti meg.

Legfeljebb Sasuke, ha nyom egy Rinne tensei-t.

Ebbe ne légy olyan biztos, pár manga fejezettel ezelőtt mikor Gai kinyitotta a 8. kaput, akkor is már mindenki előre eltemette Gai-t, aztán hopp jött Narancs (ráadásul ő aki nem szanitéc nindzsa. Nem Tsunade, nem Kabuto és nem is Sakura! Hanem Naruto). Aztán kihitte volna, hogy pont Naruto fogja megmenteni Gai-t a haláltól, másrészt nem tudjuk még pontosan Narancs és Szöcske újonnan kapott teljes power up arzenálját/képességeit. Lesznek itt még meglepetések és csavarok. Kishi papa sem szeretné a végét elrontani.  Nevet

Amúgy pedig az én véleményem erről az egészről, hogy feleslegesen vannak tápolva. Lassan olyan lesz a Naruto, mint a Bleach. Ott is Ichigo  már minden erőt megszerzett, lassan Narancs és Szöcske is meg fogja szerezni.

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 18:04:53 írta Krisz7199 » Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8598 Dátum: 14 ápr 18, 18:56:28 »

Exkirionnak igaza van .Mivel Bee sima jinjuruki volt akiben az egész 8 farkú volt, és az eltávolítják, egy csáp nem lesz elég hogy életben maradjon .Naruto is csak a Vérvonalának, Sakurának és annak köszönhette hogy ketté volt választva a 9 farkú .
Csak az lehet mint régen Sasuke harc alatt hogy a csak egy csápnyi csakrát szerzet meg szöcske,de ezt nem hiszem hogy Madaránál be vált volna .
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #8599 Dátum: 14 ápr 18, 19:20:44 »


Amúgy pedig az én véleményem erről az egészről, hogy feleslegesen vannak tápolva. Lassan olyan lesz a Naruto, mint a Bleach. Ott is Ichigo  már minden erőt megszerzett, lassan Narancs és Szöcske is meg fogja szerezni.



erről annyit hogy nézd meg a bleach hányadik fejezetnél jár és a naruto..., + a jó pap holtig tanul és ők is folyamatosan fejlődnek nyomás alatt, narutoban megvan az hogy sosem adja fel szall ők ezért ilyen erősek

jameg szentem sasunak csak azért van egyik szemében rinnegan mert az az eredeti...kaguyának is ilyen volt a "saringan"-ja ( http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/12 , jobb alsó sarok...)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 19:31:48 írta kornel1992 » Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8600 Dátum: 14 ápr 18, 19:36:11 »

Attól még fölösleges szerintem kisistenekké felturbózni őket.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8601 Dátum: 14 ápr 18, 23:12:22 »

Mióta kihúzták belőlük a Bijuukat Naruto vagy 15-20 percig eszméletlen volt, aztán vagy fél óráig halott.
Szóval, ha Beeből tényleg 100%-ban kiszedte Madara a hachibit, akkor (tekintve, hogy már Naruto is meghalt volna Sakura nélkül annak ellenére, hogy ő Uzumaki) Bee már régesrég halott és semmilyen Naruto képesség nem menti meg.

Legfeljebb Sasuke, ha nyom egy Rinne tensei-t.
Nem kötözködésből de Naruto 1 percig sem volt halott csak eszméletlen, halványan de pislákolt benne az élet pont azért mert Sakura hagyományos szívmasszázst használt rajta, még az öreg is mondta hogy elég könnyen halottnak hiszi magát. A lényeg az egészben annyi volt hogy Sakura tisztába volt azzal hogy amint elereszti meghal, csak Obito volt akkora pró hogy vissza adja az életét a kilencfarkúval.
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8602 Dátum: 14 ápr 19, 14:32:42 »

Én akárhogy nézem, Madara az totál úgy néz ki mint Hagoromo tesója.Lessz még itt ilyen olyan csavar, és szerintem a végére mégcsak nem is Madara lessz a fő gonosz.:DHanem jön valami über brutál ardcore boss!:D
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8603 Dátum: 14 ápr 19, 14:41:18 »

Madaránál is erősebb "gonosz"? (szerintem ez nem megfelelő kifejezés rá, hiszen nem feltétlen rossz az ő elmélete, mondjuk Rikodou mondott valamit, hogy a test az akkor meghal..)
Igazából ebben a ninja háborúban az emberek összedolgoztak, ha Madarát legyőzték, érdekes lenne, hogy megszűnnek a rejtett faluk, és marad 1db, ami körbeöleli az összeset..csak akkor Naruto nem biztos, hogy hokage lenne  Nevet
Naplózva

Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8604 Dátum: 14 ápr 19, 16:42:00 »

Nemrég megnéztem a Pain-es részeket, és ha ott abbamaradt volna akkor is tökre kerek lett volna a történet,A róka fölé kerekedett, legyőzte a fő gonoszt aki Rikoudou erejével rendelkezik, ünnepelt hőssé vált.Még egy Sasuke harcot bele vertek volna, és gatya.Nem mondom hogy rossz hogy folytatták a dolgot, mert izgalmasak az új fejezetek, csak na...............szerintem sokan értik mire gondolok.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8605 Dátum: 14 ápr 19, 18:07:01 »

Értem, hogy mire gondolsz. De egyáltalán nem baj, hogy folytatták. Nekem Pain epikus, zseniális karakter volt, de nem az igazi főgonosz. Számomra persze. Madara az, és én egyáltalán nem bánom, hogy a most elkövetkező csata szinte félistenek csatája lesz. Azt is nagyon jól meg lehet oldani. Persze nem biztos, hogy jó lesz, de az elmúlt fejezetek után bízom benne.
Más. Nem csodálkoznék, ha most Madara bevetne pár új jutsut, amit a rész végére, Madara hatalmas megrökönyödésére kedvenc főhőseink röhögve visszavernének. Majd Madara megszorulna, ezután valamilyen power uppal még nagyobb erőre tenne szert. Narutóék kapnak párat, kifekszenek párszor, végül vagy ők is power uppot kapnak, vagy valamilyen más módon végleg Madara fölé kerülnek. Ez simán, akárhogy is nézem, el fog tartani 10-15 fejezeten keresztül. Minimum. Aztán lehet, hogy új rekord hosszúságú harc előtt állunk. Mondjuk most nem is bánnám.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #8606 Dátum: 14 ápr 19, 18:50:57 »

Madara mondatkezdése, Kaguya arcának homályos ábrázolása stb miatt szerintem is Kaguya = a szent fával . Így már kezd érthető lenni a 10 farkú üres burkának miért volt emberi alakja...
Lesz itt még pár érdekesség.

Naruto új kinézete nagyon tetszik, Sasuke új szemét szokni kell, kíváncsi leszek mire lesz képes vele, személy szerint Naruto-t az árnyék elemmel plusz Bijuukkal én erősebbnek gondolom, de majd kiderül mit jelent Sasukenak az új szem.
Végre régóta érzem azt, hogy: Várom az új részt!
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #8607 Dátum: 14 ápr 19, 20:16:10 »

Árnyék elem !? Mi van? Ez mikor hangzott el, mert bizonyára elsiklottam felette Nevet
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8608 Dátum: 14 ápr 19, 21:38:29 »

Árnyék elem !? Mi van? Ez mikor hangzott el, mert bizonyára elsiklottam felette Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/642/6
-fény-árnyék elem pontosabban
-sőt még pontosabban, nem is elem, csak egy anyagfajta
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 19, 21:39:05 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8609 Dátum: 14 ápr 19, 23:07:02 »

Ha jól emlékszem a fény és sötét elem máshol is szerepel. Amikor Naruto tanulta a szélelemet akkor is felbukkant átmeneti szinten, csak nem volt kifejtve.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 572 573 [574] 575 576 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!