24 jún 26, 10:25:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 553 554 [555] 556 557 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1819555 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8310 Dátum: 14 ápr 02, 15:49:28 »

...(tudom Narutó is túlélte az 4 farkas bijuumódot, de Gai nem a főszereplő). ....

Ennek semmi köze a főszereplőséghez. Naruto is csak azért élte túl, mert:
1. Ott volt Sakura. (meg Yamato, hogy leszedje róla)
2. Úgy regenerálódik, mint wolverine.

Legalább az egyértelműen magyarázható dolgokra ne húzzuk már rá a hülyeséget légyszi.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 15:50:26 írta Exkirion » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8311 Dátum: 14 ápr 02, 16:40:54 »

Idézet
Szerintem valahol elvesztené a súlyát a 8 kapu

Nem veszítené el, ha csak ő élné túl. De tegyük fel (ez most csak elmélkedés), hogy a 8. kapu kinyitása után senki sem halna meg, aki használná ezt a technikát. Attól még ugyanúgy a legbikább taijutsu technika lenne. Amúgy pedig nincsen kizárva, hogy a Tsunade-Kabuto-Sakura orvosi trió nem lenne képes megmenteni az életét. No persze ez is csak elmélkedés, majd Kishi bá eldönti, hogy mi lesz Gai-al. Mosolyog
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8312 Dátum: 14 ápr 02, 16:57:20 »

Nem semmi volt az e-heti fejezet is! Nevet
Tetszett a párhuzam, először én is elgondolkodtam rajta, h vajon Sasuke is azt válaszolhatta-e mint Naruto, mert kinézem Rikudou papusból, h ha Sasuke azt mondja h átveszi Indra helyét és tovább gyűlölködik, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt szeretné, pl. a Hokage poszt megszerzése. Akk is megkapná az erejét, mert a hat út bölcse sem akarná h emiatt Indrára hajazzon később Mosolyog Meg am is kettőjükre bízta h mi lesz ezután, ő csak a szükséges erőt adja nekik, h leverjék Madara-t. De ha utána összecsapnának akk annyi lenne a világnak  Ördögi
Most jelenleg Hagoromo-hoz és a tesójához hasonlítanám kettőjüket, amikor megküzdöttek a 10 farkúval. Mindketten kellettek a harchoz, de a tesó ment a feledésbe vmiért, pedig kiegészítették egymás erejét. Sasuke egyértelmű, h Rinnegannal fog mászkálni, Naruto az kérdéses, valószínűbb h mind a 9 bijuu külön marad meg benne és esetleg később szerzi meg a 10 farkút, mert ha külön vannak benne a bijuu-k, akkor olyan chakra "ember"t tudnék elképzelni nála full alakban, mint amit Ashuránál mutattak...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8313 Dátum: 14 ápr 02, 16:59:15 »

Idézet
Szerintem valahol elvesztené a súlyát a 8 kapu

Nem veszítené el, ha csak ő élné túl. De tegyük fel (ez most csak elmélkedés), hogy a 8. kapu kinyitása után senki sem halna meg, aki használná ezt a technikát. Attól még ugyanúgy a legbikább taijutsu technika lenne. Amúgy pedig nincsen kizárva, hogy a Tsunade-Kabuto-Sakura orvosi trió nem lenne képes megmenteni az életét. No persze ez is csak elmélkedés, majd Kishi bá eldönti, hogy mi lesz Gai-al. Mosolyog
Igen a legbikább taijutsu lenne .Igen és? az ujj generáció is felűl mul mindent és az ujjak könnyedén használnák .Mint most már ahogy az ms -s is lepke fing kezd lenni.
Egyébként madara simán nyerhetne ha támaszkodnak a sharinganra és a régebbi technikáira is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #8314 Dátum: 14 ápr 02, 17:12:07 »

ÉS megint egy eszméletlen jó rész Nevet De rosszkor jött a jelenet váltás... Megnéztem volna hogy mivé váltak mind a ketten Hümm-hümm
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8315 Dátum: 14 ápr 02, 17:13:41 »

Idézet
Szerintem valahol elvesztené a súlyát a 8 kapu

Nem veszítené el, ha csak ő élné túl. De tegyük fel (ez most csak elmélkedés), hogy a 8. kapu kinyitása után senki sem halna meg, aki használná ezt a technikát. Attól még ugyanúgy a legbikább taijutsu technika lenne. Amúgy pedig nincsen kizárva, hogy a Tsunade-Kabuto-Sakura orvosi trió nem lenne képes megmenteni az életét. No persze ez is csak elmélkedés, majd Kishi bá eldönti, hogy mi lesz Gai-al. Mosolyog

Persze megoldható logikusan (mint minden, mert mégis csak a mangaka teremti ezt a világot Mosolyog) és attól még ugyan úgy a legbikább tajutsu lenne, ahogy írtad. Viszont fájó pont lenne számomra, hogy Kishi ennek a technikának csökkentené az "árát" azzal, hogy nehezen is, de túl éli.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #8316 Dátum: 14 ápr 02, 17:25:21 »

Sasuke egyértelmű, h Rinnegannal fog mászkálni,

Sasuke nem hiszem, hogy Rinnengannal mászkálna, Madara-nak is csak azért van meg mert benne 2 chakra keveredett benne mikor Hashi erejéből magába vett egy kicsit. Sasuke csak nem fog elvenni Narutotol chakra-t..
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #8317 Dátum: 14 ápr 02, 17:43:33 »

Szöcskének nem kell narutotól kapnia chakrát. A két tesó ereje adja ki a faterjuk erejét ami a rinengant adja. Na most ha szöcskének megvan az egyik fele és megkapja az egészet, akkor marad egy fele? Nálam ez vhogy matematikailag nem jön ki.  Tehát ha a Hat út bölcse ad energiát nekik, ez a minimum, h rinengan.  Kérdés, hogy szöcske tudja e használni. Ez már csak rajta áll.
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8318 Dátum: 14 ápr 02, 17:57:12 »

Sasuke kapott a másik feléből, azaz Asurából Hashirama sejtje álltal Kabuto-tól.Nevet Mennyit értetlenkedtek, frenetikus...................Nevet
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8319 Dátum: 14 ápr 02, 18:00:52 »

Rikudou adja oda Gai-nak az összes erejét, aztán végre vége lenne az egész nindzsa háborúnak. És hogy Naruto és Sasuke nem kapott semmit? Kit érdekel?  Pojén Pojén ikszdé ikszdé
Naplózva
Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #8320 Dátum: 14 ápr 02, 18:42:58 »

Azért Naruto meg Sasuke nem tudják, mi van a másikkal... ezen a képen is külön vannak, az 2 külön kép, csak szépen egymás mellé van illesztve:
http://www.mangareader.net/naruto/671/16
Bár én sem értem az angol szövegeket rendesen... de érdekes lesz majd, ha találkoznak Mosolyog

Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #8321 Dátum: 14 ápr 02, 19:14:04 »

Off:
Arról, hogy a fára vannak kötve az emberkék és álom(virtuális)világban élnek + az energiájukat használják fel a rendszer működtetéséhez, csak nekem ugrott be először a mátrix? A fekete zetsu meg lényegében nem is zetsu csak egy valami ami képes emberről emberre mászni és irányítani azt. Pókemberből ismerős Nevet

On:
Elvileg Naruto és Sasuke is kap az öreg cskarájából és képes lehet rinnegant használni. Naruto ezt a csakrát is megoszthatja az egyesített haderővel? Madara pislogni se tudna. Tény, hogy hülyeség, de akkor is vicces lenne. Az öreg azt mondta, ha jól értem, hogy Madara az Ő vagy inkább az anyja erejét szeretné elérni. Ezek szerint még ennél is többet tudhatna? Csak a másik szem hiányzik hozzá vagy más is?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8322 Dátum: 14 ápr 02, 19:27:51 »

Obitónak valahogy vissza kell vinnie Narutót a kockavilágból a rendesbe. És az eddigiek alapján ehhez neki előbb vissza kell mennie. És ha már ott lesz, akkor Madara bácsi rámozdulhat.

Kíváncsi leszek Sasuke válaszára. Mert szerintem nem az lesz, mint Narutóé. És biztos nem ok nélkül nem láttuk.

Végül is, a Naruto világában rossz válaszok nincsenek, csak rossz eszközök a megvalósításukra. Lásd Pein. Rikudoun úgy érződik, hogy ő már nem tarja feladatának eldönteni, hogy mi a "jó" és "rossz" válasz. Régen Ashurát részesített előnyben, de ez Indrának nem eshetett jól, és balhé lett belőle, ami máig tart. Ezért most egyenlő lehetőséget ad mindkettőjüknek, Narutónak és Sasukénak is. Végül is, eddig nem hangzott el, hogy Indra gonosz lett volna. ^^

És a Madara által felolvasott Uchiha kőtáblán is olyasmi áll, hogy két ellentétes erő (együtt)működése hozza el a teljességet/boldogságot. És ehhez kell egy ellentét Naruto mellé, aki csak Sasuke lehet.
Ez egy furcsa dolog... Naruto "bárkit" meg tud dumálni, bárkire tud hatni, bárkinél el tudja érni, hogy megbízzon benne. Van viszont Sasuke, akit elég könnyű manipulálni, de mégis ő az egyetlen, akire Naruto nem tud hatni. Hát nem érdekes? kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #8323 Dátum: 14 ápr 02, 19:57:43 »

Hozzák vissza Gait edo tensei-el, és akkor mehet nonstop a nyolcadik kapu. Nem kell ide semmiféle reinkarnáció, nyomi Naruto-Sasuke páros.. Gai helyretenne mindent és mindenkit! A békét is helyreteszi! Nevet
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8324 Dátum: 14 ápr 02, 19:59:44 »

Idézet
Az öreg azt mondta, ha jól értem, hogy Madara az Ő vagy inkább az anyja erejét szeretné elérni. Ezek szerint még ennél is többet tudhatna? Csak a másik szem hiányzik hozzá vagy más is?

Hát ha Madara Rikudou bácsi muterjának az erejét szeretné megszerezni, akkor oda byakugan is fog kelleni, hiszen rikudou maminak volt olyanja is.  Pojén ikszdé
Lehet Narancsnak meg kell majd mentenie Hinatát.  Nyelvesít Pojén

Idézet
Hozzák vissza Gait edo tensei-el, és akkor mehet nonstop a nyolcadik kapu. Nem kell ide semmiféle reinkarnáció, nyomi Naruto-Sasuke páros.. Gai helyretenne mindent és mindenkit! A békét is helyreteszi!

Ott a pont!  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 553 554 [555] 556 557 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!