24 szep 27, 19:09:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 507 508 [509] 510 511 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910078 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #7620 Dátum: 14 feb 21, 12:41:40 »

az író mér maga sem tudja mit akar a sztorival, látszik, hogy nem tervez előre. hétről hétre írja a fejezeteket. nem szeretem az ilyet, mert trehány dolog (mondjuk a másik véglet se jó, amikor már annyira előretervez az író, hogy tudja mi lesz a vége a sztorinak, mert akkor meg rugalmatlan)

ennél az alap naruto 1000x jobb volt
és eddig orochimaru> volt, mint az összes shippudenes gonosz kari együttvéve
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7621 Dátum: 14 feb 21, 12:50:55 »

Szerintem nagyon béna már ez a manga... Mi az hogy Minato tud senjutsut használni? Ez kb. olyan, mint amikor felélesztették és egyből ment neki a Kyuubi forma és ki sem kellett békülnie a magában lévő rókával...
Ha tudott volna senjutsut használni akkor rég rájött volna a Kyuubi támadás alatt hogy Obito az álarcos férfi... Annyira kifogyott már Kishimoto az ötletekből, hogy szinte semmi újat nem tud mutatni, remélem hamar vége lesz, mert nem szeretném ha ennél lejjebb süllyedne a manga... A következő az lesz, hogy Minato a labával fog Rasengant csinálni addig, amíg már a lábait is levágják és olyan lesz, mint a fekete lovag a Gyalog galoppban... https://www.youtube.com/watch?v=JN5mQ7WQzN0
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #7622 Dátum: 14 feb 21, 16:11:38 »

Szeretném, ha valaki megmagyarázna nekem egy dolgot. Lehet rossz topicba írom, de máshol nem akarok spoilerezni, mert az anime nézők lehet olvassák a többi topicot.

Szóval előről nézem a Shippuudent. Most ott tartok, ahol Yamato csatlakozik a Kakashi csapathoz. Yamato fa elemet használ, erről Sakura meg is emlékezik azzal, hogy Orochimaro, amikor Konohát megtámadta Edo zombiként visszahozta az Első és a Második hokagét. Viszont a Shippuudenben, amikor Oro megint visszahozza a hokagékat ott ők megtörik az irányítást, így nem Oro irányítja már őket. Akkor a sima Narutoban miért harcoltak a Harmadik ellen, ha meg is tudják törni a jutsut? Ezt én így nem vágom, bár lehet rosszul emlékszem valamire.
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7623 Dátum: 14 feb 21, 16:37:37 »

Szeretném, ha valaki megmagyarázna nekem egy dolgot. Lehet rossz topicba írom, de máshol nem akarok spoilerezni, mert az anime nézők lehet olvassák a többi topicot.

Szóval előről nézem a Shippuudent. Most ott tartok, ahol Yamato csatlakozik a Kakashi csapathoz. Yamato fa elemet használ, erről Sakura meg is emlékezik azzal, hogy Orochimaro, amikor Konohát megtámadta Edo zombiként visszahozta az Első és a Második hokagét. Viszont a Shippuudenben, amikor Oro megint visszahozza a hokagékat ott ők megtörik az irányítást, így nem Oro irányítja már őket. Akkor a sima Narutoban miért harcoltak a Harmadik ellen, ha meg is tudják törni a jutsut? Ezt én így nem vágom, bár lehet rosszul emlékszem valamire.


Amikor visszahozta a 4 kagét, ott már Zetsu teste volt, azaz Hashirama DNS-el rendelkezett, ezáltal tökéletesebb lett a teknika, így a zombik már majdnem a telljes erejükkel rendelkeztek, míg Konoha ostroma idelyén nemOtt Csak az erejük egy töredékével volt képes visszahozni őket..Ez a Hashi DNS olyan ebben a mangában mint valami Jolly Joker!:D
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #7624 Dátum: 14 feb 21, 17:13:32 »

Amikor visszahozta a 4 kagét, ott már Zetsu teste volt, azaz Hashirama DNS-el rendelkezett, ezáltal tökéletesebb lett a teknika, így a zombik már majdnem a telljes erejükkel rendelkeztek, míg Konoha ostroma idelyén nemOtt Csak az erejük egy töredékével volt képes visszahozni őket..Ez a Hashi DNS olyan ebben a mangában mint valami Jolly Joker!:D

Jó, de attól, hogy Hashi DNS-el hozták őket vissza még a jutsu-t nem kellett volna feloldaniuk, hiszen például Itachi-t is úgy edozta Kabuto vissza, hogy nem Zetsu teste volt, mégis tudta mindenét használni, ereje teljében. Pl Nagato sem Zetsu testében volt visszahozza, mégis tudta a Rinnegant teljes mértékben használni. Plusz egyik hokage sem erőlködött, hogy kitörjön az irányítás alól, csak lazán megszüntették.
Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #7625 Dátum: 14 feb 21, 17:42:32 »

Emberek... először is jó lenne tisztázni egy-két dolgot.

Most ez a manga fájdalmasan gyenge volt, érződik, hogy nincs egyediség. Madara kis Taijutsu bemutatója nem volt rossz, ezen kívül semmi pozitívum. Mellesleg nem csak a Senjutsu miatt képes érezni a chakrát, ugyanis Madara már Hashirama közelségét is érezte, mikor a harcmezőre tartott 3 Hokage társa és a Sasuke Team kíséretében. Jelenleg csak azt tudom elképzelni hogy:
~ Obito megszerzi a Shinjut ugyanazzal a módszerrel amivel a Kyuubit Kushinától, bár itt a pecsét nincs meggyengülve. Amit esélyesebbnek tartok, hogy csak a chakráját, vagy annak egy részét megszerzi Madarától így majd láthatunk egy jó kis harcot köztük. Madara kicsit felszívja magát idegileg és Obitot párhuzamba fekteti a háború talajával, aki:
~ Vagy megmenti Narutot a Shinju chakrájával, így ő folytatja majd a harcot Madara ellen.
~ Vagy Madara szemét kihasználva tol még egy Rinne Tenseit, amivel feltámasztja a harc végére halott Narutot, de csak, hogy ne maradjon ki a szokásos húzás sem a mangakától, a Haderő ,,Fejét" is teljes egészében feltámasztja. Copy Nagato, copy everything...


Most tisztázva még egy kedvelt témát... Madara még NINCS Hagoromo szintjén. Ugyanis míg Madarának ,,csak" 3 útja + Senjutsuja van, amiket tud is rendesen használni, addig Hagoromonak volt 6 útja meg egy ismert Chibaku Tensei technikája, amivel legyőzte Shinjut és megalkotta a Holdat. Ezen felül mindkettejüknek ott volt/van a Shinju, mint háziállatka. Nem értem mire fel jön ez a sok ,,Madara erősebb mint Rikudou." szöveg. Előbb gondolkodni kellene aztán írni ekkora hülyeségeket. Mellesleg azt veszem észre, ahogy hétről-hétre olvasom ezt a fórum témát, hogy egyre többen utálják Madarát, mert tápos. Kérdem én... ha most Madara nem lenne ilyen tápos hol tartana jelenleg a manga?? Obitot egyedül hagyta Kishi, mivel mikor ő küzdött Naruto és Sasuke ellen, Madara trécselni ment Hashiramával. Így mikor Obito elbukott csak Madara maradt. De az egész visszavezethető oda, hogy a Haderő messze fölényeskedett a háború során, így tápolni kellett Obitot, majd utána Madarát, hogy a mangát lehessen tovább vinni. Szóval arra próbálok kilyukadni, hogy Madara jelenlegi tápolásának, az oka, hogy a még mindig jelentős létszámú Haderő, az 5 kage, 4 edos zombi, 2 Uchiha, 1 Sannin, 1 főhős és végül 1 csapat áll vele szemben. Igaz, hogy ezek nem együtt támadnak rá, de ami késik nem múlik (lásd Obito legyőzése, mindenki kivette belőle a részét a végén). Viszont azt még mindig nem tudom felfogni, hogy akik régen még bírták Madarát, és Istenítették, vagy fanolták mikor még csak legenda volt a storyban, azok most mért utálják? Mért kell egy karaktert utálni csak mert tápos?? Jó oka van a tápolásának, és biztos vagyok benne, hogy senki nem utálja pl. Gildartst az FT-ből. Pedig az ottani színvonalhoz képest ő is tápos. Minden esetre egy-két dolgot nem ártana átgondolni mielőtt leírja az ember...

klosinho: A négy Hokage azért tudott kijönni az edoból a Shippuudenben mert ellenben a sima Narutoval, mostanra már Marcsi teste is Hashirama DNS-vel lett felerősítve, + az edosok testei is. Köztudott, hogy ebben a mangában ez a DNS aranyat ér! Mellesleg Marcsi tudta őket kontrollálni, ahogy azt Tobirama esetében is láthattuk. Csakis Hashirama volt az akit nem tudott irányítani, de erre is megfelelő magyarázat lehet az, hogy a saját DNS-e nyílván csak mégerősebbé teszi a már így is igen durva Hashiramát.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #7626 Dátum: 14 feb 21, 20:41:06 »

Szerintem is nagyon gyenge volt.
Eljátszani azt Obitóval, mint anno Peinnel, hogy őt is csak manipulálták és most hirtelen áttér Narutó oldalára ez túl egyszerű és nem valami szép befejezése ennek a háborúnak.
Ráadásul mindenki hokage akar lenni Naruto, Sasuke, Obito hagyjuk már...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7627 Dátum: 14 feb 21, 20:56:55 »

Szeretném, ha valaki megmagyarázna nekem egy dolgot. Lehet rossz topicba írom, de máshol nem akarok spoilerezni, mert az anime nézők lehet olvassák a többi topicot.

Szóval előről nézem a Shippuudent. Most ott tartok, ahol Yamato csatlakozik a Kakashi csapathoz. Yamato fa elemet használ, erről Sakura meg is emlékezik azzal, hogy Orochimaro, amikor Konohát megtámadta Edo zombiként visszahozta az Első és a Második hokagét. Viszont a Shippuudenben, amikor Oro megint visszahozza a hokagékat ott ők megtörik az irányítást, így nem Oro irányítja már őket. Akkor a sima Narutoban miért harcoltak a Harmadik ellen, ha meg is tudják törni a jutsut? Ezt én így nem vágom, bár lehet rosszul emlékszem valamire.

Ororchimaru és Kabuto azóta jócskán fejlesztettek az Edo Tensei-jen. Ezért is tudták pl. Madarát a fénykorában visszahozni. A Második Hokage meg is jegyzi, hogy szerinte hiba volt fejleszteni a technikát, mert így szinte teljes erejükben tértek vissza, nem úgy, mint Sarutobi-sensei ellen.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/620/12
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7628 Dátum: 14 feb 21, 21:12:57 »

Félreírtam, nem azt akartam írni, hogy Minato a világ legerősebb shinobija volt hanem, hogy a világ leggyorsabbja és még lehet mindig az.

Idézet
adara még NINCS Hagoromo szintjén. Ugyanis míg Madarának ,,csak" 3 útja + Senjutsuja van, amiket tud is rendesen használni, addig Hagoromonak volt 6 útja meg egy ismert Chibaku Tensei technikája, amivel legyőzte Shinjut és megalkotta a Holdat. Ezen felül mindkettejüknek ott volt/van a Shinju, mint háziállatka. Nem értem mire fel jön ez a sok ,,Madara erősebb mint Rikudou." szöveg. Előbb gondolkodni kellene aztán írni ekkora hülyeségeket.

Szerintem sokan nem a juuby utáni rikodou-t mondják aki rendelkezik a juuby chakrával hanem azt aki a juuby ellen ment (A 6útast) Látjuk, hogy Madarának van 3útja+senjutsuja+majdnem a full juuby ami nem kis chakra többletett jelent meg új erőt.
Amúgy én is azon a véleményen vagyok, hogy a juuby utáni rikodounál nem erősebb a Madara, de azért azzal a rikodouval szerintem egy ideig elharcolgatna egymagába aki kiállt a juuby ellen. Mondjuk az már nem biztos, hogy ő is győzne.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #7629 Dátum: 14 feb 21, 21:56:50 »

Chakra amit irtál az igaz de még kiegészítenén egy pici gondolattal.
Amiért valójában tétlenek voltak azok a kunaik voltak min volt egy cetli amit a fejükbe helyezett.
Meg is említi most nem zárta el a személyiségüket. (2.kép)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 21:58:18 írta Fr33man » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7630 Dátum: 14 feb 21, 22:57:10 »

Annyira nen is rossz manga... Jo oke lehet nincs bunyo, ver stb de ez is egyfajta elmelete Madaranak. Annyit mind mondtatok, hogy kivancsiak lennetek Madara alom vilagara stb. Amikor meg beszel az elkepzeleseirol meg mas dolgokrol amibol megismerhetjuk jobban, akkor mar ez rossz, gyenge meg ilyesmi. Jo volt de mas szempontbol, meg tetszett, hogy Obito nemadta fel es szembeszall Madaraval.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7631 Dátum: 14 feb 22, 14:47:06 »

Sose szoktam rosszat írni a mangáról inkább csak a véleményemet szoktam leírni de...

1. Minato és a senjutsu?  ikszdé Bár biztos volt ideje megtanulnia míg a maradék chakrája Narutoban volt eltárolódva xDD
2. Minato karjai... - hát most komolyan! Kar nélkül már tényleg csak útban van. Nem is tudom mire gondoltak ezek hárman mikor neki támadtak. De így most mihez fog magával kezdeni? talán mikor esélye lesz lerugja Madara fejét?
3. Obito - hűűű ennyi év után tudja mik a bajtársak? o.O fejlődés van nála, szerintem is bottörésre készülhet ha csak Madara nem lesz gyorsabb.

S hogy fognak ebből kimászni? nagyon rossz a szénájuk szegény shinobiknak. Viszont egy valami nem hagy... Madara azt mondta egy olyan mugen tsukoyomit akar létrehozni, amiben eltűntetné a chakrát az emberekből ezáltal szerinte nem fognak majd harcolni egymással. De akár ha van rá elég ereje hozzá most is elvehetné mindenki chakráját xD viccet félretéve... várjuk a jövőheti mangát mert mást nem tudunk tenni  bye bye

ui: Na ez a elveszi a chakrájukat és így nem lesz harc - a harc mindig folytatódni fog, ha varázserővel azzal, ha nélküle, fegyverekkel, a harcnak sosem lesz vége. 
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 22, 14:49:56 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Kusanagi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7632 Dátum: 14 feb 22, 15:19:15 »

Srácok. Gondoltam megosztom veletek amit gondolok,lehet erről már volt szó,akkor vegyétek semmisnek ezt a kis gondolatot.De szerintem Yamato van spirál barátunk alatt. Vélemény?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7633 Dátum: 14 feb 22, 15:37:14 »

Én nem akarok senkit sem kritizálni, de ez már komolyan nevetséges. Ha azok hárman nem támadnak neki Madarának, akkor most oldalakon át azon menne a balhé, hogy minek vannak ott, hogy ez nevetséges, szánalmas, folytathatnám. Az is érdekes, hogy mikor kijött a manga, majdnem mindenki elégedett volt vele. Majd valaki elkezdte kritizálni, s jöttek a többiek. Most őszintén:
1. Mi olyan meglepő azon, hogy egy Minato kaliberű ember senjutsut használ? Semmi. Miért nem használta eddig? Mikor? A kyubi ellen nem maradhatott mozdulatlan, Obito ellen sem nagyon, vagy csak simán rá lehet fogni, hogy nem tudja egyszerre használni a kyubival. Ennél már sokkal nagyobb belemagyarázások is voltak ebben a mangában.
2. Mi olyan felháborító azon, hogy Obito még él? Ott van rajta fekete Zetsu. Ahhoz meg már csak akarat kell úgy látszik, hogy uralkodj rajta. Az meg egy haldoklóban is van.
3. Mi olyan felháborító azon, hogy Obito megtért? Naruto kivételesen egy egész szép kis beszédet vágott le neki. Ennél már sokkal kisebb okra is megtértek szereplők (Nagato). Amúgy is mintha valakit csak beszéddel meglehetne győzni arról  hogy mi a jó, és mi a rossz út. Azt meg kell MUTATNI. Már pedig Naruto a cselekedeteivel megmutatta, ellentétben Madarával, aki csak dumál (azt viszont jól).
4. Mi olyan kiábrándító azon, hogy Obito csak úgy felszúrta Madarát? Mert ő a legerősebb karakter? Váratlanul, ha nem számít rá az ember, akkor bárkit meglehet lepni. Sokkal logikusabb, mint hogy ha "béke!", "szeretet!", "én vagyok Uzumaki Naruto!", "együtt képesek vagyunk rá!" felkiáltásokkal kihúzták volna a bijuukat Madarából is. Még Obitonál csak-csak elment (már ott is elég nonszensz volt, az meg hogy mindenkinek odadobtunk rasengant, hm finoman szólva is érdekes), de Madaránál, aki nagyságrendekkel erősebb Obitonál, már nevetséges lett volna. Attól meg nem kell félni, hogy Madara bácsinak ezzel annyi.
5.Sokat gondolkoztam azon, hogy hogyan lehetne feltápolni Narutot meg Sasukét a megfelelő szintre, de semmi értelmes dolog nem jutott eszembe (esetleg a juubi öntudatra ébredése). Ha Obito átad némi juubi chakrát Narutonak, Sasukéval meg csinál vmit az a láb, már meg is van. Kifejezetten örülök, hogy így oldotta meg.
6. Madara tápoltsága: már sokszor leírtam, nekem nem túlás. Az egyetlen probléma, hogy nem tudtam elképzelni, hogyan fogják legyőzni. De ezt feljebb már leírtam, így ez az akadály is elgördült az útból.

És még egyszer: szerintem sem tökéletes a manga, de itt már csak a felgyülemlett csalódottságot vezetik le sokan, a régi, sokkal rosszabb részek miatt.
És nem nem vagyok fanboy. De szeretem a Narutot. És el sem tudjátok képzelni, mennyien vannak még így. És nekünk igencsak eltudjátok venni a kedvünket a sok oldalnyi fikázással. Az a baj, hogy általában magyarázat nélkül, csak mert ez a divat, kezdünk el vmit leszólni. Nyájszellem. Biztos vagyok benne, hogy ugyanilyen manga mellett, ha néhány ember (akiknek érveik is vannak, és éppen ezért hasznos a hozzászólásuk) elhallgatna, sokkal kevesebb lenne az elmarasztoló komment.
És csak, hogy ne értsetek félre, nem az mellett vagyok, hogy a Narutoról csak jót, vagy semmit. Vagy az "akkor minek olvasod?!" igen "komoly" érv mellett sem. Igenis meglehet osztani  a véleményeket, a hibákról, mert vannak, ezt még a vak is látja. Csak nem mindegy hogyan.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7634 Dátum: 14 feb 22, 16:42:10 »

Egyedül maximum az lehet rossz hogy Obito évekig gyűlölködött és egy srác aki rá emlékezteti egy jó hosszú szövegelés után ráébreszti, hogy nincs oka gyűlölködni. De amúgy annak örülök ha már a karaktere hülye módon jó lett, mégsem hasznavehetetlen.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 507 508 [509] 510 511 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!