24 szep 27, 18:20:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909728 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7305 Dátum: 14 feb 08, 01:10:04 »

Madara..mivel is tudnám jellemezni őt -  is olyan lesz mint Akhilleusz sarka... full legyőzhetetlen görös isten volt...de pont a francos sarka volt a gyenge pontja... Phil megmondja a frankót - by Hercules ikszdé

Hát... hogy ki lehet az a hihetetlen láb az utolsó képen...Kabuto már le van szerepelve... bár amennyire elleneztük páran, hogy biztos nem Kurama másik fele az apja ajándéka..lassan ott tartunk hogy igen. Ennyi erővel akár Kabutoé is lehet a láb..de nem látom értelmét. Ügye elv akkor szabadul ki abból a jutsuból ha megbékélt magával. Na már most ha megbékélt, akkor teljesen jóságos Mariskának fog kinézni. De nem hiszem hogy rögtön a háborúba indult volna Pont Szöcskéhez...annyira nem illik a képbe... főleg hogy utoljára ügye vele harcolt.. miatta esett a jutsuba, miatta van a háború, az edo tensei már nem ér semmit Madara ellen mert már nem edos zombi xD Oké, tudna kapni DNS-est tőle, és kb ennyi. Madara epicesen is full erős lett.  ikszdé

Engem is érdekel, hogyan fog kinézni ez a Sasuke vs Naruto harc. Bár én nem olvastam a sensei interjúját, hogy abban most azt írta, hogy harcolnak egymás ellen vagy sem, vagy csak említést tett rá hogy lesz valami...ezek után ha győznek mondjuk együtt... valahogy nem találnék rá módot, hogy csak ők ketten megint harcoljanak... szürreális lenne már ezek után... Szöcske végre az ő oldalukon áll, elvileg nem is áll át a sötét oldalra, megakarja mutatni, milyen egy igazi Hokage...ha hű marad ehhez, nem fog sötét oldalon állni. Ergo akkor a harca Narutoval is elmarad. Az is lehet, hogy ha végre sikerülne legyőzniük Madarát..Naruto gyomra megkordulna: "De rég ettem rament..jössz Sasuke?" - nagy komoly fej az Uchihától, mindenki készenlétben majd csak egy tipikus félmosolyt kapnak meg egy "Hn" azt boldogan élnek míg megnem halnak.   Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 01:13:52 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7306 Dátum: 14 feb 08, 01:48:18 »

Hóhóhó!
Van itt csali és egy két horog
Az eszem pedig jól forog

Attól tartok talán egy kicsit necces lesz majd átpakolni a rókát Minatoból Narutóba.

Mikor még Edo volt Madara, mondtak olyat, hogy zombiból nem lehet jinchuuriki, és ezért kellett a kis kanárit föltámasztni.
No de mit keres itt Minato, rókásbendővel?

A válasz szerintem egyszerű.
Az Edo a halál előtti állapotot tükrözi, ami minden tekintetben fix és megváltoztathatatlan. a test felépítés, a csakra mennyisége és minősége, jellege.
Tehát ezért nem lehet megölni, ezért an végtelencsakrája és ezért nem lehet pokémonokat pecsételni bele, mert az úgymond felrúgná azt a szabályt, miszerint az Edo zombi megváltoztathatatlan.

Így tehát szerintem kiszedni se lehet belőle, mert az is változásnak minősül.

Persze itt felmerül az is, hogy simán kiszedik belőle, és a róka fele újratermelődik Minatoban.

Egyébként meg szerintem csak úgy jöhet össze a dolog, ha Minato esetében a költöztetéssel együtt feloldják az Edo Tenseit.

Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #7307 Dátum: 14 feb 08, 06:46:05 »

Én is így gondolom a pecsételős dolgot.
másik dolog hgy madara annyira táp hogy szvsz már csak egy naruto sasuke fuzio jöhet létre.
már obito is kemény dió volt ,de madara külsőben is sokkal fejlettebb.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #7308 Dátum: 14 feb 08, 09:50:16 »

Haverok meg ismerősök istenítenek, hogy lány létemre mennyire képben vagyok a Narutoval kapcsolatban, de amit itt egyesek művelnek.. Elképesztő Nevet Olyan eszmefuttatások, logikus magyarázatok, okfejtések vannak, hogy ketté áll a fülem Nevet Ha a sok ötletek közül ki kellene választani egyet, akkor Kabuto visszatérését tartom a legvalószínűbbnek.. De hogy kinek lesz annyi chakrája, hogy  belerakja Narutoba a Kyubbi 1/2-t.. Minato vagy ki?? :/
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #7309 Dátum: 14 feb 08, 10:17:00 »

Gaara és a homokiak nagy része elég jó pecséteket tud, és ugye edo-Minato is képes beszélni. Mosolyog
MOndjuk meglepne, ha pont Kabuto jönne vissza, bár nem kizárt ez sem.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 10:50:40 írta Aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7310 Dátum: 14 feb 08, 10:22:27 »

Gaara és a homokiak nagy rése

Oké, hogy a lakhelyük szerint azonosítjuk a nindzsákat, de azért túlzásokba ne essünk.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 10:23:28 írta Shiro » Naplózva

kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7311 Dátum: 14 feb 08, 10:51:32 »

Haverok meg ismerősök istenítenek, hogy lány létemre mennyire képben vagyok a Narutoval kapcsolatban, de amit itt egyesek művelnek.. Elképesztő Nevet Olyan eszmefuttatások, logikus magyarázatok, okfejtések vannak, hogy ketté áll a fülem Nevet Ha a sok ötletek közül ki kellene választani egyet, akkor Kabuto visszatérését tartom a legvalószínűbbnek.. De hogy kinek lesz annyi chakrája, hogy  belerakja Narutoba a Kyubbi 1/2-t.. Minato vagy ki?? :/
Minato hát Nevet
Edo-soknak Elvileg végtelen chakrájuk van. (lehet hogy hülyeséget írok)
És ha apuci meghalja hogy mi történt,  a fiával, biztos megmenti
valamelyik pecsétjével csak sikerül Nevet
Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #7312 Dátum: 14 feb 08, 10:53:31 »

Nem igaz Shiro... Egyszer írok el valamit...  Pojén
Kíváncsi leszek, hogy a másik fél Kurama bepecsételése után Narutonak vele is meg kell-e majd küzdenie.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7313 Dátum: 14 feb 08, 10:58:20 »

Kétlem, amikor Kurama kért a másik felétől chakrát, akkor Minato is átváltozott, tehát annak a Kuramának is meglágyult a szíve  ...gondolom jó barátok lesznek továbbra is  Nevet

http://2.bp.blogspot.com/-aH1ACKzdgI0/UjV2HCZshlI/AAAAAAAAIxc/qpI32xzf4Cc/s1600/Minato-Naruto-Kyuubi-Anime-HD-Wallpaper-by_i_azu.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 10:59:55 írta dehunter » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7314 Dátum: 14 feb 08, 12:15:03 »

Nem kell vele megharcolnia. Ez biztos. Kurama is mondta, hogy állandó mentális kapcsolatban van a másik felével. Szóval ők most is tudnak kommunikálni egymással. Éppen ezért volt számomra meglepő, hogy Minato még nincs itt hiszen a másik fele szólhatott volna Minatónak Naruto helyzetéről. De hívhatjuk éppen logikátlanságnak vagy hibának is.

Mondjuk Bee-t sajnálom mert mostanra már halottnak kell lennie ha Naruto ennyi idő alatt idáig jutott. Óriasi baki lenne ha nem így történne a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 12:20:45 írta rini67 » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #7315 Dátum: 14 feb 08, 12:42:19 »

De még ha nem is szólt neki a Kilencfarkú, attól még észrevehették volna, hogy hoppp egy kilencfarkúval kevesebb...
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7316 Dátum: 14 feb 08, 13:38:41 »

Ichigo úgyis beugorhatna félúton és akkor meg lenne magyarázva hogy miért késik smirksweat

Igen a két mangaka lepacsizna pár fejezetre és útja közben Ichigo beugrana ide, Naruto meghalna és lélekként meg harcolna Soul Socityben Nevet Nevet

Nem rossz ötlet de viccet félre téve nekem nem csak az nem tűnt fel, hogy Madara most mennyivel lett erősebb 9 bijuuval, hanem az se, hogy csak fél szeme van.Nincs viszonyítási alap, szóval már a Rikudo Madarát sem tudom elképzelni a másik szemével meg főleg nem. Az viszont érdekelne, hogy így hogy néz ki a Susanooja Nevet lehet megváltozott.

Ilyen erőviszonyokkal már aztmondom, hogy nyerjen Madara ebben a csatában, mert jelenleg lehetetlen leverni.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7317 Dátum: 14 feb 08, 14:14:50 »

Ilyen időkben már viccként beírt felvetéseknek is több esélye van a most bárkinek is az ott lévők közűl.
Örülnék ha kivételesen ésszel,és taktikával,Talán még egy kis szerencsével győznék le Madarát.Nem pedig meggyőzéssel vagy egy újabb Poweruppal.
Jobban vallana a nindzákra már ha még mindig azok smirksweat
Naplózva

buga jakab
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #7318 Dátum: 14 feb 08, 14:20:32 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/663/17

az utolsó képen az nem kabutó lába?
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7319 Dátum: 14 feb 08, 14:51:28 »

Hmm ide Itachi kéne,ő nem csak az erejét hanem az eszét is használta a csatákban. Ha valaki akkor ő kitudna valamit ügyeskedni szerintem.  ikszdé

Ugye ha most Naruto megkaja Kurama másik felét az apjótol, akkor nem fog meghalni de erősebb se lessz . Persze lehet,hogy kap még valami mást az apjától. Valyon az ajándék amiről Minato eszélt,mikor elindultak a csatatérre,az csak Kuram fele volt? Szerintem jobb lenne,ha valami más fajta ajándék lenne,nem (csak) Kurama másik fele.

Madara tényleg most olyan szinten van,hogy már csak Rikudou-nak lenne esélye ellene. Főleg ha még megszerzi a másik szemét is,akkor már tényleg csak Rikudou-nak lessz esélye ellene. De remélem Kakashi-ék nem fogják csak úgy engedni,hogy elvegye a másik szemét. Bár sokat nemtudnak tenni ellene,de akkor legalább pusztitsák el a szemet vagy valami,hogy Madara ne tudja megszerezni.

Az utolsó képen szerintem is Kabuto lába van,hisz már minden olyan fontosabb szereplő a csatatéren van,már csak ő hiányzik ide. Az faja lenne,ha elkezdené megidézni pár Uchihát,csak ne Izuna-t mert akkor csak lelki fröccs lenne a vége vagy az,hogy Izuna is átáll Madara oldalára.  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!