24 jún 26, 07:14:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 446 447 [448] 449 450 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1818553 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6705 Dátum: 13 dec 25, 16:25:51 »

Megérte elolvasni nagyon is. kacsint
Szép kis múlt bemutatót kaptunk a Shukakuhoz és egy kicsit Garaahoz is.
Ha jól láttam nagyjából ők voltak a legkitartóbbak.

És Igen,bejött az hogy Narutoból is kitudja szedni a Rókát.Bocs Naruto de ennek most örülök Nyelvesít
Zetu viszont igazán hallgathatna,a végén még betemetik.

Az viszont tényleg szánalmas hogy nem is tettek kb semmit sem ellen.
Hadsereget nem szidom,ha jól emlékszem már régebben elmenekültek.Már ha volt eszük. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 25, 16:40:14 írta K ichigo » Naplózva

vikcy96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22



« Válasz #6706 Dátum: 13 dec 25, 16:42:23 »

Hát én szerintem is tuléli milyen lenne már hogy a fő szereplő meghalna de az is igaz hogy akkor gyengébb lesz akkor bisztos madara nyerne de hát már anyi minden történt narutoval hogy bisztos lesz valami plusz erő amivel legyőzi :-)
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #6707 Dátum: 13 dec 25, 17:08:39 »

Hát tényleg jól megszívta Naruto. Nevet

De miért van olyan érzésem hogy most Madara mindent beimportál a Juubiba és a vége az lesz hogy szépen Naruto magába szippantja?  Hümm-hümm

Na mert most ugye ha Madara megkapja a Juubi-t akkor már el is buktak mindent az tuti, így sem vehetik fel vele a versenyt de ha még Juubija is lesz akkor meg pláne. Egyébként vicces hogy ott vanna ka régi Hokagék meg az új Kagék meg csomó mindenki de csak Naruto harcol a Bijuukkal meg Gaara-val.  Na nem mintha bárkinek is lenne esélye Madara ellen de azé egy Hashirama megmozdulhatna igazán már. smirksweat

Mindenesetre Kishi legalább összedobott Karácsonyra egy értelmesnek mondható fejezetet nem úgy mint a gyöp kollégája Kubo.  smirksweat  Technikai KO
Naplózva

vikcy96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22



« Válasz #6708 Dátum: 13 dec 25, 17:15:05 »

Én szerintem nem fogja megszerezni  narutoból mert akkor tul nagy hatalma lenne 
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #6709 Dátum: 13 dec 25, 18:12:03 »

Én szerintem nem fogja megszerezni  narutoból mert akkor tul nagy hatalma lenne 

Képzeld..már meg is szerezte.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6710 Dátum: 13 dec 25, 18:15:24 »

Én szerintem nem fogja megszerezni  narutoból mert akkor tul nagy hatalma lenne 

Már meg is szerezte, olvastad a mangát? Az utolsó oldalon látható h ki is húzta belőle teljesen. Az a meghökkent fej, vagy milyen teljesen árulkodik róla kacsint   bow
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6711 Dátum: 13 dec 25, 18:16:23 »

Kellemes Ünnepeket!

Jó fejezet volt! Már az az egy oldal (utolsó) amit fejezetnek lehet tekinteni...Elé teljesen fölösleges volt a másik 17.De lényeg a lényeg az az egy jóvolt!

Narutoban felébred valami titkos erő mert eddig Kurama elnyomta?persze és utána tol egy Bankait is.... ikszdé

Nemértem ezt, hogy az Uzumaki vérvonal miatt nem hal meg.Kushina a kilyukasztásától függetlenül meghalt volna, csak nem egyből mint Gaara hanem kicsit késlelve...Narutonál is ugyanez van.Meg a kiszakításba halnak meg nem?Ha visszagyömöszölik bele a Bijuut attól még ugyanúgy meghal nem?

amúgy meg simán meghalhat a főszereplő.Bleachben is Ichigot 2x ölte meg Ulquiorra bár az első vitatható de a másodiknál meghalt.
Itt is simán fel lehet valamilyen Tenseiezni.

Azon de röhögnék ha Kishi azzal megmagyarázná, hogy más miértnem csinál semmit, ha berakná azt a panelt ahol anno Pain ellen Naruto mondja, hogy ne segítsen senki mert csak az útjába kerülnének és azthinnék az emberek, hogy ez még érvényes most is ikszdé

Mindenesetre Kishi legalább összedobott Karácsonyra egy értelmesnek mondható fejezetet nem úgy mint a gyöp kollégája Kubo.  smirksweat  Technikai KO

Utóbbi időbe már azthittem valami történt veled, de örömmel látom, hogy visszatértél.  Nevet  smirksweat
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6712 Dátum: 13 dec 25, 18:26:30 »

Szerintem nem volt felesleges a fejezet eleje. Kishi végre megmagyarázta, hogy miért lett kézből evő házi kedvenc a Shukakuból, mikor a part 1-ben őrültebb és vérszomjasabb volt, mint a Kyuubi. Engem eddig ez eléggé zavart,persze ez a magyarázat sem tetszett, de most már minden bijuuról kiderült, hogy igazából meg nem értett lények és csak az emberi elnyomás miatt lettek sorscsapás szerű gyilkológépek.

Valahogy nem vágott földhöz, hogy Madara begyűjtötte fél perc alatt az összes bijuut, és biztos vagyok benne, hogy túléli Naruto (az lenne a nagy csavar, ha még is meghalna és Sasuke hozná vissza a felébredő rinneganjával).
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 25, 18:27:03 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #6713 Dátum: 13 dec 25, 19:14:44 »

Szerintem a többi shinobi azért nem avatkozott közbe mert ez jobbára pillanatok alatt zajlott le, amit olvashatunk azok párhuzamos események.

Naruto meg uzumaki lévén lehet visszahúzza magába a kyuubit vagy épp az összes bijut Kushina láncaival, esetleg köthetett szerződés rókakomával és megidézheti(elvégre madara is megtudja ergo nem lehetetlen).

Bár én egyenlőre valami új erőre tippelek, Rikkudou reinkarnáció vagy valami hasonló "ősi" erő.

Esetleg fuzionál sasukével és átváltozik ssj4-é Nevet
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6714 Dátum: 13 dec 25, 19:18:08 »

Majd Tsunade az életét adja Naruto-ért, és annyi. Számomra már úgy is meghalt, már egyszer kettényeste egy fa ( lehet akkor akarta volna Kishi búcsúztatni, de meggondolta magát közben ) most meg ott áll összeforrasztva.
Naplózva

fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #6715 Dátum: 13 dec 25, 19:29:51 »

hmm ez egy érdekes fejezet volt, bár én több akcióra számítottam és nem visszaemlékezésre de hát ez van.
Ami viszont tényleg érdekes és említésre méltó, hogy poliphaver miért vágta le a saját csápját illetve ,hogy Kurama mit kért Gaara-tól. Ezeken inkább csak magam agyalok amíg ki nem jön a kövi fejezet, mert elméletet gyártani és leírni már semmi értelme (Kishi troll!! ikszdé).
Amúgy akkor most mikor jön ki a kövi(?), mert az utolsó oldalon nem láttam olyat, hogy jövőhéten ne lenne.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6716 Dátum: 13 dec 25, 19:33:22 »

Abba van valami, hogy Tsunade életét adja Narutoért, hisz amikor Gaaraból húzták ki a bijuut őt megmentette az a öreg nő (már nem emlékszem a nevére), ha most pedig Tsunade mentené meg Naruto-t akkor így kilehetne írni őt a történetből (Tsunadet) és ellenne intézve ez a hokage leváltás is.
Amúgy kétlem, hogy Naruto most kap valami power upot, hisz Kuramaval se ért sokat Madara ellen már pedig a Kurama a legerősebb bijuu és láthattuk, hogy milyen ereje volt, ha Naruto most Kurama szintű power upot kapna a semmiből vagy még nagyobbat mert, hogy Kurama biztos elnyomott valami erőt Narutoba az finoman szólva is hülyeség lenne. Max. az lenne a kézenfekvő, hogy Minato odaadja Narutonak a kyuubi másik felét most.

Idézet
Jó lenne ha Naruto mutatna valamit Kurama nélkül is, végül is ő ugyanolyan közel áll Rikudou-hoz legalább mint Madara és anno a Sennin is legyőzte valahogy a tízfarkút.

Szerintem Madara közelebb áll rikudouhoz, mint Naruto. Tudtommal Rikodou leszármazottai az Uchihák és a Senjuk, Madara pedig Uchiha, Naruto pedig tudtommal Senjuk közeli rokona így már annyira közel nem lehet rikodouhoz mint senjuk vagy uchihák, ha csak nem kishimoto kitalálja, hogy volt harmadik leszármazott is akik pedig az uzumakik voltak, vagy pedig ki nem találja, hogy rikodou felesége uzumaki volt.
Amúgy Madara még abból a szempontból is közelebb áll rikodouhoz, hogy ő az egyetlen aki felébresztette magába a rinnegant valamint senjuk ereje is már ő benne van.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 25, 19:39:08 írta Mach5 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6717 Dátum: 13 dec 25, 19:51:46 »

Tényleg a 8 farkúnak már hányszor lett levágva csápja? mert már egy párszor lelett és mára már nullafarkúnak kéne lennie ikszdé

Valaki írta, hogy Kakashit Minato miértnem tolja tele kyubi chakrával az meg simán szarrá lőhetné Kamual.... Teljesen így van Nevet

amúgy meg az Alliancenak simán ott kellett volna maradni...Nem lettek volna útban mivel már megtudtuk, hogy az összes Biiju egyesített ereje annyira elég, hogy letépjék egy emberi test karját.

Valamint ha az egyik Biju nekihajint a háromfarkú páncéljának hangsebességgel, akkor nem szétloccsansz, hanem lepattansz.úgyhogy nem kellett nekik elmenekülni.

Amit nemértek, hogyha most megint lesz tízfarkú és Madara a Jinchuja lesz (gondolom uralni is tudja mert ha Obitonak sikerült) akkor kezdődik előlről megint a favágás?
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6718 Dátum: 13 dec 25, 21:08:21 »


Amúgy akkor most mikor jön ki a kövi(?), mert az utolsó oldalon nem láttam olyat, hogy jövőhéten ne lenne.

Újév után 2hétig sosincs rész
Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6719 Dátum: 13 dec 26, 09:04:25 »

Nemsokára 666-odik rész. Vajon, ha abban tűnne fel, vagy válna valaki Rikudo-seninné, az rejtett utalás lenne? Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 446 447 [448] 449 450 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!