24 máj 23, 17:40:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742788 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #6135 Dátum: 13 okt 30, 23:09:36 »

Megint kiragadtál pár karaktert Kakuzu és Hidan nem hasonlított Narutora. Kakuzut nem is próbálta megtéríteni. Deidarával is simán végzett volna.
Való igaz, hogy sok olyan negatív szereplő van akik nem is tudtak volna átállni a "jó oldalra", talán akit meg kellet volna még említenem az Orochimaru akinek egyaránt nagy szerepe volt a történetben és az igazi rossz fiú szerepét is betölti nálam. (még akkor is most összekaparta a kagékat). Szóval ennél a résznél túl felületes voltam.

Kishi ott hibázott, hogy inkább a mi korosztályunknak valóvá válik a manga és a gyerekek, mert igen a többség az ezt képtelen értékelni.
Talán nekem csak túl szépnek tűnik egy ilyen békés megoldás. Hiszen akkor mikor Obito mikor a tízfarkút megszerezte, biztosan sokak szemében ő lett a főellenség. És az számomra az a probléma, hogy az Kishimoto áldozatokat állít szembe Narutóval, mert Gaara rengeteget szenvedett, Nagato is csak áldozat volt, Obito is áldozat akit Madara befolyásolt, és mikor látta Rint meghalni Kakashi által, elvesztette régi kötelékeit. De ha Obito kikerül a képből és csak Madara marad, őt is lehet csak áldozatnak tekinteni. Hiszen láthattuk, hogy meghalt az összes testvére, és a falu megalkotása után is folyamatosan kibeszélték, ezért lett az aki.
Persze az embereknek egy gonosz karakterről alkotott képe nagyon szubjektív, de a többség mint jómagam is jobban preferálom az olyan ellenfeleket akivel nem szimpatizálok. Persze mondható egysíkú gondolkodásnak is, hogy van jó és rossz. Viszont ahogy említetted ez egy shounen manga, melyek a nagyszámú gyerek olvasó miatt általában nem hordoznak mélyebb tartalmakat. Ha ilyen dolgokat, például karakterfejlődést, és érvelést használ a mangaka mint a narutóba, az az idősebb nézőközönség számára is élvezhetőbbé, változatosabbá, és komolyabbá teszi a művet, ennek ellenére pár gonosz karakternél nem többszöri 180 fokos személyiségváltozás, hanem egy egyedi személyiség jobban illene.(más animékből példának felhozva.: Aizen, Feketeszakáll, Meruem)

Mire ezt végigírtam sikerült meggyőznöm önmagam egy kicsit. (micsoda paradoxon) Talán nem is probléma, hogy a Narutoban a viszonylag sok  karaktereknél van többszöri karakterfejlődés. Ingázás a jó és rossz oldal között, a változásokat előidéző harcok, beszélgetések. Épp ez adja meg a mangának az egyediségét, hogy nem kell teljesen olyannak lenne mint a többi manga.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 30, 23:13:30 írta Beeng » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6136 Dátum: 13 okt 30, 23:23:46 »

Kishi ott hibázott, hogy inkább a mi korosztályunknak valóvá válik a manga és a gyerekek, mert igen a többség az ezt képtelen értékelni.
Kishimoto ott hibázott, hogy a kliséit folyamatosan repeatben tartja és így veszít a hatásvadászatából. Őszintén ez nem az első alkalom. Lehet én emoció szenzorom veszi gyengébben az adást, vagy tied van túl érzékenyre állítva, de személyszerint bevallom, hogy engem nem hat meg Gaara és Nagato után ez. Ez olyan, mint egy jó vicc. Elsütöd egyszer, bomba siker. Másodjára még mindig mosolyogsz rajta. 3. alkalommal meg már nem tudsz szívből nevetni rajta.  

Abba nem megyek bele, hogy Obito áldozat-e, mert egyértelmű, hogy konoha tette azzá ami most. Nem a háború tette ilyenné, hanem az a szerv aki elküld gyerekeket meghalni/gyilkolni egy háborúba.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6137 Dátum: 13 okt 30, 23:54:19 »

Igazából néző pont kérdése Obito sorsa Naruto kezében van. Rosszul válaszol és game over. Ha oda akar fricskálni még valamit akkor ez az utolsó esélye. A haláláról legalább dönthet. Bevégzi vagy kivégzik ez itt a kérdésXD Amúgy senki nem említette mi van, ha Narutoba pecsételi a Bijuukat Obito?Nevet Oda trollkodna Madarának.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 30, 23:55:36 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6138 Dátum: 13 okt 31, 06:43:46 »

Szerintem Naruto mellet fogja letenni a voksát Obi.Ha Rin olyan sokat jelentett neki, egy kicsit a helyébe kell képzelni magad...Csak ezt a sok zűrzavart,amit okozott ,hogy és mivel fogják elnézni neki...Ez a viccesebbik dolog.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 31, 06:44:40 írta dreamfolow » Naplózva

sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6139 Dátum: 13 okt 31, 06:58:22 »

Szerintem Naruto mellet fogja letenni a voksát Obi.Ha Rin olyan sokat jelentett neki, egy kicsit a helyébe kell képzelni magad...Csak ezt a sok zűrzavart,amit okozott ,hogy és mivel fogják elnézni neki...Ez a viccesebbik dolog.

Valószínűleg Obitonak sehogy nem nézik el az eddigi tetteit. Tehát neki meszeltek. A kérdés az, hogy erőszakos halált hal-e vagy sem?! Mosolyog
De mindenképpen lennie kell egy helyettes gonosznak, aki csavart hoz még egy darabig a mangába.
Naplózva
naranor88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #6140 Dátum: 13 okt 31, 08:34:29 »

NNa ez nekem egy kicsit túl érzelgős fejezet volt.Szerintem Madara nem fogja hagyni hogy a kis kedvencét így elvegyék tőle.
Naplózva

„Mindennek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.”
                                                      Oscar Wilde
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6141 Dátum: 13 okt 31, 09:19:22 »

NNa ez nekem egy kicsit túl érzelgős fejezet volt.Szerintem Madara nem fogja hagyni hogy a kis kedvencét így elvegyék tőle.


ez egy igen lelkizős rész volt. Voltaképp jártányit se halad előre a manga részek óta.
 eddig pedig volt már öngerjesztés, az összes létező chakra és technológia kombinálása.
(egyedül módosult tudatállapot nem volt- de EZ MÁR AZ, ami most van Mosolyog))))))))))))  ikszdé  Kúl Gondolkozik Nevet

szóval Kishi bajban van. Ha Obito fel is adja, s visszatár, mi jót várhat el?  lefejezés a minimum!
madara meg dominózik tovább Mosolyog  Figyelmeztetés
 Technikai KO
Agyrém!
ezért mondom én azt hogy a Féri Tél kvázi  MÁR JOBB


Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6142 Dátum: 13 okt 31, 09:22:03 »

Miért emlegetitek a jó vagy a rossz oldalt? Kb max 5 szereplő sorolható végletbe, de az összes többi aki elvben a (rossz) oldalon áll majdcsak mind egytől egyig a körülmények befolyása, vagy pedig a saját nézete szerint cselekszik.Part1-et most nem veszem ide. Nagato és Obito rendelkezett egyfajta elképzeléssel hogyan akarja kibillenteni a mai világot abból a kaotikumból, amiben most van. Attól eltekintve, hogy ez erőszakos irányokat követel, a lényegen nem változtat, a jelenlegi rendszer megdöntése. Ez az egész pedig anno Itachi szájába lett adva, mikor Narutonak azt mondta, hogy Sasuke olyan mint egy festő vászon és ez kb igaz majdcsak az összes eddigi "gonoszokra". talán Dei, Hidan, Kakuzu akikre rálehet mondani hogy rossz, de még bennük sem vagyok biztos. Meg merem kockáztatni, hogy Madara sem lesz különb az eddigiektől.
Obito sorsa pedig nem tartom kizártnak, hogy valami hasonló lesz: 2 lehetőséget látok magam előtt. Vagy narutoban fog 7 bijuu egyesülni 1 Garaaban 1 pedig Bee-ben. vagy pedig hogy ne legyen Narutoban nagy a túlnyomás, Obito elsőnek visszahozza a a régi Jinchurikiket és visszapecsételi beléjük a kisállatokat. A lényeg pedig, hogy minden féleképpen meg fog szabadulni a 10 farkútól, hiszen ki lett jelentve, hogy a tökéletes 10 farkú Narutoban egyesülhet. Végső húzásban pedig feléleszti Madarát, hogy ő is kiiktatható személy legyen az egyenletből, melynek eredménye az új tökéletes békés világ.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6143 Dátum: 13 okt 31, 09:41:10 »

Nagato és Obito rendelkezett egyfajta elképzeléssel hogyan akarja kibillenteni a mai világot abból a kaotikumból, amiben most van. Attól eltekintve, hogy ez erőszakos irányokat követel, a lényegen nem változtat, a jelenlegi rendszer megdöntése.
Kaotikum? Ez keleten lehet így van ott Eső rejtek környékén, de kb. minden másik országban van egy bevált rendszer. Obito és Nagato a múltban éltek és téveszmék alapján akartak bosszút állni. Bosszút állni egy koron , mely már rég véget ért.

ezért mondom én azt hogy a Féri Tél kvázi  MÁR JOBB
Ez nem a viccek topic. Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6144 Dátum: 13 okt 31, 11:12:16 »

Nagato és Obito rendelkezett egyfajta elképzeléssel hogyan akarja kibillenteni a mai világot abból a kaotikumból, amiben most van. Attól eltekintve, hogy ez erőszakos irányokat követel, a lényegen nem változtat, a jelenlegi rendszer megdöntése.
Kaotikum? Ez keleten lehet így van ott Eső rejtek környékén, de kb. minden másik országban van egy bevált rendszer. Obito és Nagato a múltban éltek és téveszmék alapján akartak bosszút állni. Bosszút állni egy koron , mely már rég véget ért.
Lássuk csak, még hogy nem kaotikus a rendszer. Nem tudhatod, hogy a szövetségesnek nevezett falu mikor fog a hátba támadni valami indokkal (part1-konoha támadása), egy Akatsuki szervezet szabadon való létrehozása, ahol 10 S rangú szökött ninja szerveződik egybe, mintha teadélutánt tartanának, senki nem törődik velük, Vagy vegyük azt mikor A megszerezte a raikage címet, és megtiltotta Bee-nek, hogy a faluból kitegye a lábát, mert potenciális célponttá vált, és előrébb tartotta a bijuu kézben tartását, mint egy személy szabadságát.
Meg még annyit, hogy Obito és Nagato a múlt tapasztalataiból kiindulva próbáltak meg valamit kitalálni, hogyan előzzenek meg még egy esetleges nagy háborút. nagatónak elég lett volna a 9 bijuu. Csak mikor Nagato meghalt, Tobi másképpen nem tudta volna megszerezni őket, csak még egy háború árán.
Végülis igazad van, tényleg teljesen bevált ez a rendszer, és nagyon is jól működik, legalábbis a temetkezési vállaltok számára, mikor hetente elhullik X ninja 1-1 sikertelen küldetés miatt, és itt ne arra tessék gondolni amit látunk a mangában vagy az animében, mert az elég egyhangú, hanem arra ami a háttérben történik. Van egy valag másik karakter a háttérben, akit nem is ismerünk, nem látjuk őket, de tudjuk, hogy ott vannak!
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6145 Dátum: 13 okt 31, 11:50:26 »

Nagato és Obito rendelkezett egyfajta elképzeléssel hogyan akarja kibillenteni a mai világot abból a kaotikumból, amiben most van. Attól eltekintve, hogy ez erőszakos irányokat követel, a lényegen nem változtat, a jelenlegi rendszer megdöntése.
Kaotikum? Ez keleten lehet így van ott Eső rejtek környékén, de kb. minden másik országban van egy bevált rendszer. Obito és Nagato a múltban éltek és téveszmék alapján akartak bosszút állni. Bosszút állni egy koron , mely már rég véget ért.
Lássuk csak, még hogy nem kaotikus a rendszer. Nem tudhatod, hogy a szövetségesnek nevezett falu mikor fog a hátba támadni valami indokkal (part1-konoha támadása), egy Akatsuki szervezet szabadon való létrehozása, ahol 10 S rangú szökött ninja szerveződik egybe, mintha teadélutánt tartanának, senki nem törődik velük, Vagy vegyük azt mikor A megszerezte a raikage címet, és megtiltotta Bee-nek, hogy a faluból kitegye a lábát, mert potenciális célponttá vált, és előrébb tartotta a bijuu kézben tartását, mint egy személy szabadságát.
Meg még annyit, hogy Obito és Nagato a múlt tapasztalataiból kiindulva próbáltak meg valamit kitalálni, hogyan előzzenek meg még egy esetleges nagy háborút. nagatónak elég lett volna a 9 bijuu. Csak mikor Nagato meghalt, Tobi másképpen nem tudta volna megszerezni őket, csak még egy háború árán.
Végülis igazad van, tényleg teljesen bevált ez a rendszer, és nagyon is jól működik, legalábbis a temetkezési vállaltok számára, mikor hetente elhullik X ninja 1-1 sikertelen küldetés miatt, és itt ne arra tessék gondolni amit látunk a mangában vagy az animében, mert az elég egyhangú, hanem arra ami a háttérben történik. Van egy valag másik karakter a háttérben, akit nem is ismerünk, nem látjuk őket, de tudjuk, hogy ott vannak!


Így van.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6146 Dátum: 13 okt 31, 12:11:55 »

Szerintem Naruto mellet fogja letenni a voksát Obi.Ha Rin olyan sokat jelentett neki, egy kicsit a helyébe kell képzelni magad...Csak ezt a sok zűrzavart,amit okozott ,hogy és mivel fogják elnézni neki...Ez a viccesebbik dolog.

Igen én is így vagyok vele, de lehet rájön hogyha Rin élne most szégyenkezne miatta, így már azért sem állna át, mert a bűntudata nem hagyná. Sok ember vére tapad a kezéhez, és zek mind önös célokból kifolyólag és most nem sorolom akkor azt, hogy a körülmények miatt vált ilyenné.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 31, 12:14:25 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #6147 Dátum: 13 okt 31, 12:21:32 »

Az a baj,hogy a felsoroltak még csak nem is a legrosszabbak közé tartoznak,mert hogy a faluk nem csak hogy egymást,de még saját magukat is képesek legyilkolni,vagy hagyni meghalni,amiből kitermelnek olyan embereket mint PL Sasuke,aki ha Orochimaru szerint nagyobb lehet mint Madara,mi tartja vissza bármitől,Naruto sem lehet ott mindenhol,ha mondjuk kedve támad letarolni egy felhőt,mert az ország két legerősebb embere régebben összeverte...
Naplózva

dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #6148 Dátum: 13 okt 31, 13:33:55 »

Ha szabad nekem is hozzászólnom akkor ... Pirul Most miért vagytok azon fönn akadva, hogy Narutó mindenkit megtérít ???? Ohh My God Szerintem itt Rin volt az aki vissza hozta Obitót mert még mindig szereti !!!! Ha ő nincs akkor a Róka gyerek koptathatta volna a száját nem állt volna vissza a fényes oldalra !!!! Lehet ez nyálas meg minden, de akkor is ez igaz a mi világunkba is akit szeretünk vagy közel áll hozzánk vissza tud húzni bármilyen mély pontról. Sosem késő újra kezdeni !!!! És egyáltalán nem baj, hogy nem püfölik egymást agyba, főbe !!!! A mai fiatalság legalább ezen keresztül kapjon ilyen lelkizős dolgokat is ... mert hát tudjuk milyen a mai világ !!!! Szomorú Na részemről ennyi köszönöm, hogy meghallgattátok elmélkedésemet Nevet 
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6149 Dátum: 13 okt 31, 14:05:56 »

Ha szabad nekem is hozzászólnom akkor ... Pirul Most miért vagytok azon fönn akadva, hogy Narutó mindenkit megtérít ???? Ohh My God Szerintem itt Rin volt az aki vissza hozta Obitót mert még mindig szereti !!!! Ha ő nincs akkor a Róka gyerek koptathatta volna a száját nem állt volna vissza a fényes oldalra !!!! Lehet ez nyálas meg minden, de akkor is ez igaz a mi világunkba is akit szeretünk vagy közel áll hozzánk vissza tud húzni bármilyen mély pontról. Sosem késő újra kezdeni !!!! És egyáltalán nem baj, hogy nem püfölik egymást agyba, főbe !!!! A mai fiatalság legalább ezen keresztül kapjon ilyen lelkizős dolgokat is ... mert hát tudjuk milyen a mai világ !!!! Szomorú Na részemről ennyi köszönöm, hogy meghallgattátok elmélkedésemet Nevet  
Pont, hogy a többség szerint (legalábbis a kommentek alapján) logikus, hogy Obito átáll.
Amúgy most ahogy olvasom a hsz-okat olyan jó látni, hogy eltértünk egy kicsit a szapulástól, meg az ömlengéstől is. Tiszta gondolatmenetek, levezetések, elméletek vannak Ohh My God Végre Nevet

Amúgy mekkora fail lenne, ha miután mindenki olyan szépen kivesézte, hogy Obito miért fog megtérni, Kishi betrollkodna, és folytatná, még nagyobb lendülettel a Mugen Tsukoyomit... mindenki (én is) csak pislogna Mosolyog Várjuk meg legalább a keddet...
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 31, 14:06:47 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!