24 szep 24, 09:26:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1904339 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6015 Dátum: 13 okt 18, 16:12:02 »

Azt még nem olvastuk a mangában sehol se hogy "lemerült" volna Kurama (a másik fele),vagy kevés a chakrája,vagy hogy egyáltalán mihez viszonyítható a chakra mennyisége,szóval erről nincs támpontunk.
Naplózva

Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #6016 Dátum: 13 okt 18, 16:18:31 »

Mióta a rókával párhuzamosan tölt a természeti energia is, gyakorlatilag szó szerint végtelen csapra van kötve Naruto is. Egy kifogyhatatlan forrásból az elhasználás sebességével pótlódik az elhasznált energia. Meg is jegyezte, hogy gyors a feltöltése: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/645/8
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #6017 Dátum: 13 okt 18, 18:39:24 »

Én azon "rugdalózom", hogy azt a tetves aksis rókát valahogy folyton újra töltik... elég bosszantó már...

Az a tetves aksis róka ahogy te fogalmaztál, annak végtelen chakrája van csak Naruto nem tudja használni egyszerre mind. De mint látható már ez sem akadály. Nevet
Naplózva

amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #6018 Dátum: 13 okt 18, 20:05:34 »

Én azon "rugdalózom", hogy azt a tetves aksis rókát valahogy folyton újra töltik... elég bosszantó már...

Az a tetves aksis róka ahogy te fogalmaztál, annak végtelen chakrája van csak Naruto nem tudja használni egyszerre mind. De mint látható már ez sem akadály. Nevet

előtettek írták le a teljes igazságot egyszerre tudja használni a természeti+róka chakrát amíg Naruto harcol Kurama gyűjti a természeti energiát : )
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6019 Dátum: 13 okt 19, 10:16:27 »

Az a legviccesebb, hogy Sasuke meg Naruto még csak Geninek, de már most elvernék a jelenlegi öt kaget ketten, pár perc alatt. Sőt, lassan már szerintem ketten ha összefognak elverik az öt kaget meg a maradék shinobit (Úgy, hogy Obito,Madara,Hashirama meg az edo hokagek nincsenek) Vicces lenne, ha a háború után valamikor lenne chunin meg jounin meg ilyen vizsgák és majd ott kéne harcolniuk a többiekkel... XDD De ám szerintem attól mert ilyen erősek nem hinném, hogy a háború után rögtön hokagek meg ilyen nagymenők lesznek mert, hogy nézne már ki, hogy genninből rögtön ugranak a legmagasabb szintre (attól függetlenül, hogy tudásuk már bőven megvan) Viszont az se nézne ki jól, ha chuninok meg jouninok ellen kéne harcolniuk, szóval kishimoto nem tudom, hogy oldja majd meg ezt a kérdést.  Az is jó, hogy itt vannak 17 évesen és Obito után ők a legerősebbek az élők közül és akik őket követik teljesen más szinten vannak, mint ők hárman. Sőt, Naruto+Sasuke lassan nem csak az élők között lesznek a legerősebb háromba benne hanem az egész naruto univerzumba (Ahol Madarát,Hashiramát,Rikodou-t is beleszámítom, meg még rikodou fiai-t, igaz nem tudjuk rikodou erejét, hogy milyen volt se a fiai erejét)
Naplózva
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #6020 Dátum: 13 okt 19, 12:47:51 »

Na, hát azt hiszem én sem tudok most sok jót írni. Neeem
A rajzolás tényleg szép, de a fejezet nagyon rövid, és már unom ezt a "barátság mindent legyőz" dolgot, amit Kishi sulykol belénk. Lassan ott tartunk, hogy nem vágom a matekot, de vannak barátaim, ezért hibátlanul megoldom a dogát... WUUUT?
Amint írtátok is, mindenki tök nyugodt annak ellenére hogy százak fekszenek ott hullán. Az oké ha megőrzik a hidegvérüket, de egy kicsit komolyabban kéne venni ezt az egészet...
És tényleg, most már kb semmi szerepe az észnek, tapasztalatnak, edzésnek. Obitot is le lehetett volna verni ésszel is, szerintem meg tudta volna oldani Kishi logikusan. De akkor miért romlik mégis a színvonal? Kicsit gondolkoznék, behoznék pár új karaktert, a régieket szelektálnám, 1-2 új jutsu... Máris feldobódna a történet.

Na mindegy, igazából nem kéne hisztiznem, aki nem szereti, ne olvassa! Csak rossz csalódni. Szomorú
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6021 Dátum: 13 okt 19, 17:00:50 »

Elolvastam a fejezetet. Ha Kishi nem nyom be valami nagy csavart akkor most verik le Tobitot, ami várható hogy előbb vagy utóbb bekövetkezik.
Vagy most fog a kis látomása hatására megtérni és nem menekülni a problémái elől (amit én is szoktam tenni) hanem talpra áll és szembe néz önmagával a halála előtt erre is nagy az esély, de ha ez így lesz akkor lefordulok a székről.  smirksweat
És végül, az a nagy kard ami Obitonál van és állítólag Rikudo tulajdona volt, miért néz ki úgy mint egy DNS spirál? Vagy ennek lesz valami jelentősége későbbiekben?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
naranor88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #6022 Dátum: 13 okt 20, 10:31:57 »

Sztem még bejön Madara is a nagy erejével és talán ő fogja irányítani Obitót.Sztem Sasuke nem fog sokáig élni még ha túl is éli a háborút.
Naplózva

„Mindennek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.”
                                                      Oscar Wilde
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6023 Dátum: 13 okt 20, 10:35:27 »

Dehogynem Sasuke lesz végül a Hokage Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6024 Dátum: 13 okt 20, 10:59:24 »

Dehogynem Sasuke lesz végül a Hokage Mosolyog


Válaszomat lásd itt: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=393.msg849588#msg849588
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #6025 Dátum: 13 okt 20, 11:03:02 »

Hat ha a homó Sasuke lesz a Hokage akor az egész Naruto manga mehet a sza*ba. Amugy  Madara nekem nem tünik nagy duranásnak,inkáb 1 gyáva alaknak aki menekül a valoság elöl. Obito meg 1 agyatlan tini szintjén van
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6026 Dátum: 13 okt 20, 12:19:56 »

Le merem fogadni, hogy a zsömle megint nekiáll dajdajozni. VAGY lesz egy nagy in-mind beszélgetés a "fa szellemével", amit természetesen a két gigaharczzos fog megejteni.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6027 Dátum: 13 okt 20, 14:18:13 »

Amugy  Madara nekem nem tünik nagy duranásnak,inkáb 1 gyáva alaknak aki menekül a valoság elöl.

Sajnos nem igazán értelek,ezt kifejtenéd?Miért lenne gyáva?És mi az a valóságban ami elől menekülne?Leverte egyedül az 5 kagét.De anno amikor élt,akkor is kiállt Hashival szemben...
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6028 Dátum: 13 okt 20, 14:54:44 »

Idézet
Leverte egyedül az 5 kagét.De anno amikor élt,akkor is kiállt Hashival szemben...

Még kiegészíteném azzal, hogy az 5kage erejével nem volt tisztába mégis kiállt ellenük és nem ment el (pedig megtehette volna), valamint még mangába volt olyan, hogy egyedül harcolt hashirama meg még jó pár senju ellen 1napon át.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6029 Dátum: 13 okt 20, 14:58:26 »

nem hiszem hogy Hashi hagyta volna h a többiek közbe avatkozzanak nah de m1 off panel volt sosem tudjuk meg...
5 kage hát igen nagyon nagy bátorság kell hozzá, hogy gépfegyverrel + rakétavetővel leverj olyanokat akiknél kés van...  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!