24 jún 06, 15:14:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776693 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #4635 Dátum: 13 jún 20, 11:33:29 »

chakra: költői kérdésnek gondolod?Nevet
itt a válasz: azért kezdtem el nézni, mert rengetegen éltették a mangát, és érdekelt. a sztori nem eget rengető, de olvasható:D a főszereplőt meg már megszoktam, hogy nem ninja kinézetű:)

még mindig tartom, hogy ilyen sztorit sokan képesek írni, de ez nem gond. ettől még szerintem lehet jó egy manga. sok hibát felróttam a mégtöbb közül:D de azért volt benne pár jó jelenet is:)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4636 Dátum: 13 jún 20, 12:38:38 »

Sabaku:

Az a probléma azzal, hogy sok hsz csak arról szól. Magáról a történetről és az aktuális cselekményről nem. És így témába nem illő hozzászólás. Ennél világosabban nem tudom leírni.

Én innentől ezt lezártam. Aki még szeretne erről beszélgetni, az írjon PÜ-t.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 20, 12:39:31 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4637 Dátum: 13 jún 20, 13:30:58 »

Ez a fejezet elég gyengére sikeredett, Orochimarutól kezdve a kagékon át.

Annyira de annyira nem illik hozzá ez a jófiú karakter hogy azt már fáj nézni. A történetben eddig ő volt a legkomplexebb gonosz (értsd: gonosszá válás oka, célja) erre elintézi a szerző egy "az emberek változnak" szöveggel.

nem igazán volt más választása Kishinek mert powerlevelje nem volt elég magas ahhoz hogy főgonoszt csináljon belőle, egy harmadik egy-panel-troll szétalázás már túl monoton lett volna és hát a manga úgyis a vége felé tart...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4638 Dátum: 13 jún 20, 13:51:31 »

Miért, Orochimarut úgy ismered, mint aki szemből támad? Nem inkább úgy, mint aki mindig trükközik és csak a háttérből irányít? Egyszer láttuk csak viszonylag normálisan harcolni, a Kyuubi-Naruto ellen. De ott is csak szórakozott.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4639 Dátum: 13 jún 20, 15:46:38 »


Hasonló a helyzet Orochimaruval is. A célját nem ismerjük és jelenleg várakozó álláspontra helyezkedett. Attól, hogy most már nem ő maga, vagy a saját csicskái kaparják ki a gesztenyét, még a saját szélmalmára fogja hajtani a szelet. ^^

Erre is akartam utalni azzal, hogy jobb neki, ha kikerül a célkeresztből.

"People change"... Sokan azt gondolják a céljai, vagy a hozzáállása változott, pedig lehet csak az eszköztárain módosít. Az igazság az, hogy változtatnia is kell, hiszen eddig nem sok dolgot sikerült megvalósítania ambíciózus tervéből ilyen-olyan okok miatt.
( Megjegyezném, hogy sokan lefikázták Orochimarut, hogy milyen könnyen veszített és halt meg Sasuke ellen. "Valamiért" mégiscsak megtanította Sasukának az átokbillog fortélyait, aminek következtében él és virul Nevet )
A lényeg, hogy nem szabad alábecsülni.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
dettuppi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4640 Dátum: 13 jún 20, 18:30:16 »

Chakra:

Nem az a bajom Orochimaruval, hogy sunyul, mert az oké, ő mindig ezt csinálta, már a Konoha-Homok és Hang háborúnál sem szemből támadt. Az a bajom, hogy ha a régi önmaga lett volna, akkor már halottak lennének a kagék. Ott volt előtte egy kettészelt de még élő Tsunade, és súlyos sérülésekkel teli nő, öregember, félkarú ember és egy serdülő, gyerekjáték lett volna ez neki, és régebben egy ilyen előnyös helyzetet ki nem hagyott volna. Ehelyett nekiáll meggyógyítani őket. Ahogy mondod a céljai jelenleg nem teljesen tiszták, tőle azért elvárnám, hogy végül a gonoszok oldalán legyen, ahogy Sasuke is. De azt ismerd be te is: ez a mostani karaktere iszonyatosan gáz.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 20, 18:32:12 írta dettuppi » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4641 Dátum: 13 jún 20, 18:42:08 »

@Chakra
én lennék a legboldogabb ha hátba támadna mindenkit, kiderülne hogy végig alábecsültem Kishit és kapnánk egy normális főgonoszt akinek nem a világbéke az álma... de még elfogult Oro-fanként is kevés esélyt látok....
esetleg ha a fizetett kémei (mivel tudtommal nem tud angolul javítsatok ki ha tévedek) beszámolnak neki a sok-sok "Kishi ruined Orochimaru"-megnyilvánulásról amiből most a narutobasen és egyébb külföldi fórumokon (sőt még itt is  Nevet) van egy pár, akkor talán lehet hogy észhez tér
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 20, 20:39:10 írta nclearu » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4642 Dátum: 13 jún 20, 20:19:41 »

Sabaku:

Az a probléma azzal, hogy sok hsz csak arról szól. Magáról a történetről és az aktuális cselekményről nem. És így témába nem illő hozzászólás. Ennél világosabban nem tudom leírni.

Én innentől ezt lezártam. Aki még szeretne erről beszélgetni, az írjon PÜ-t.
Kifogyott a téma, majd máskor folytatjuk  kacsint

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #4643 Dátum: 13 jún 20, 21:23:45 »

Én azon gondolkodtam, hogy Sakura miért nem tudta meggyógyítani a kagékat, ha ő is képes Katsuyun keresztül gyógyítani? Hisz az apró csigák egy tudattal rendelkeznek, (nem úgy, mint a klónok) szóval valószínűleg közös chakrát is használnak. Ha a részeknek közös a tudatuk és ebből feltételezve a chakrájuk is, akkor nem szabadna gátat szabnia a távolságnak és Katsuyu a kagéknál maradt részei meggyógyíthatták volna őket Sakura chakrájából.
Vagy rosszul gondolom az egészet és valószínűbb, hogy minden darab csigának külön-külön kell adni a chakrát a gyógyításhoz?
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4644 Dátum: 13 jún 20, 22:45:45 »

Azt nem értem én, hogyha ugyanazt a csigát idézték meg Sakura és Tsunade, akkor hogy-hogy nem lépett vele kapcsolatba? akkor tudhatta volna, hogy Tsunade él de a többi kage eléggé sz*rban van. erre meg a Tsunadénál lévő Katsuyu szólalt meg véletlenül, hogy ott vagyok a háborúban is.  ikszdé

Egyébként Orochimaru gonosz és az is marad. Lehet bele fáradt abban amit csinált, hiszen gondoljuk végig. Lett egy Zetsu teste, amit miből is hoztak létre? Hashi sejteiből meg a 10 farkú testéből? Egész frankó teste van, ismeri ezt a "halhatatlanságot is" mi kellhet neki jelenleg most ami érdekesebb annál, hogy Sasuke akiben talán az akkori önmagát látja, hogy ő mire fog jutni ha nem ütközik akadályokba? Gondolkozik
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4645 Dátum: 13 jún 22, 01:42:55 »

Sakura beszívott feje nagyon ott volt  ikszdé

http://i.imm.io/19QX6.jpeg

Egész jó fejezet volt, már majdnem egy éve vártam, hogy valami kiderüljön Tsunade-ról.  Chakra, igazad volt, tényleg alábecsültem őt  Pojén

Amúgy meg kíváncsi vagyok Orochimaru igazi céljaira. A karaktere nyilvánvalóan megérdemel annyit, hogy egy normális lezárást kapjon.   Én nem bánnám ha jóként halna meg, viszont "gonoszként" jobban bírtam/ bírnám.



« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 01:56:29 írta TsunadeHime » Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4646 Dátum: 13 jún 22, 14:40:11 »

remélem nem hal meg mert ennél hozzáillőbb befelyezést már úgysem tudna adni neki Kishi
http://i56.tinypic.com/k1xgyg.png
...legalább Jiraiya halála nincs elcseszve (eddig)
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4647 Dátum: 13 jún 22, 17:47:09 »

Kishiből én többet is kinéznék...  ikszdé  Gondolkozik De furcsa elgondolás, hogy azt nevezhetjük-e valóban Orochimaru halálának, bár igaz ami igaz annak volt beállítva. De utólag kiderült nem halt meg. Így azon sem lepődnék meg ha ismét meghalna és a legeslegvégén mikor már legyőzték volna Madarát és a tízfarkút, mutatnák a boldog végét, és a legvégén.. konoha kapuinál egy fehér kis kígyó kúszna el gonoszan nevetve... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 17:47:59 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
NqM
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 12

Isten ateistának teremtett...


« Válasz #4648 Dátum: 13 jún 23, 08:58:41 »

"People change"... Sokan azt gondolják a céljai, vagy a hozzáállása változott, pedig lehet csak az eszköztárain módosít. Az igazság az, hogy változtatnia is kell, hiszen eddig nem sok dolgot sikerült megvalósítania ambíciózus tervéből ilyen-olyan okok miatt.
( Megjegyezném, hogy sokan lefikázták Orochimarut, hogy milyen könnyen veszített és halt meg Sasuke ellen. "Valamiért" mégiscsak megtanította Sasukának az átokbillog fortélyait, aminek következtében él és virul Nevet )
A lényeg, hogy nem szabad alábecsülni.

Jó meglátások, Daishi! Szívemből beszélsz! Korai még messze menő következtetéseket levonni abból, hogy meggyógyítja a főmuftikat. Nem ez lenne az első eset, hogy Oro másokat használ fel (ill. ki) a céljai eléréséhez. Talán Kishinek jó oka volt "visszahozni" őt, mivel akar még adni egy nagy dobást. Kérgyó bácsi specialitása, hogy megkavarja a dolgok menetét...
Naplózva

- Török császár! Add vissza a gyémánt félkrajcárom!
- Tessék, itt van.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4649 Dátum: 13 jún 23, 09:06:38 »

Persze, hogy lesx Oronak még egy dobása, ahogy Tsunadénak is. Ez lett volna a tökéletes alkalom arra, hogy Kishi kiírja a karakterét, de mégsem tette. Valamire még tartogatja őt, ahogy Orochiamru-t is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!