24 jún 06, 17:48:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776877 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4110 Dátum: 13 máj 26, 18:30:19 »

Ugye csak viccelsz ezzel a "főszereplő nem sablonos" szöveggel? Nevet Még szerencse, hogy az összes shounen főszereplője ugyanolyan a Dragon ball óta.

Elnézést, de ne beszéljünk úgy, hogy a Dragon Ball előtt nem lett volna shonen, sőt, rengeteg szereplő és skill még az azelőtti shonen mangákből köszön vissza. Naruto is a Kinnikuman főhőséről, Kinniku Suguru-ról lett mintázva, kár is lenne tagadni.

Amúgy ez a "Hokage kalapért fognak a végén verekedni" meg eléggé fail, mert arról ment a dráma, hogy "jaj, meg kell ölni Sasuke-t" meg "együtt halunk meg Sasuke", erre most lecseréli az egészet egy "figyu, mi lenne, ha eldöntenénk egy barátságos bunyóvak, kié a kalap - persze, de csak óvatosan, nehogy kinyírjuk egymást" sablonra. Ez már messze nem lesz vérre menő és izgalmas.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4111 Dátum: 13 máj 27, 07:09:16 »

Kivéve, ha (megint) annyira elmérgesedik a helyzet, mint a Végzet Völgyében, vagy mint Madara és Hashirama esetében.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4112 Dátum: 13 máj 27, 10:42:21 »

Én már csak azt szeretném megtudni, hogy Obito szempontjából Sasuke életben hagyásának mi értelme lehetett? Mi lehet vele a célja?
Mert ok, Itachival karöltve lemészárolta az egész klánt. Enne oka lehet az, hogy 1. sharingagyűjtés, mert miért ne? 2. erős genjutsisták /potenciális antiholdszemetervesek egy részének kiiktatása. Ez érthető.
Viszont Sasuke nemcsak túlélte ezt az akciót, de később még Obito Itachi szemét is segített neki beültetni.
Persze, lehet azzal érvelni, hogy felhasználta a saját céljaira, de ha jól meggondoljuk, eléggé sanszos, hogy Sasuke sem rajongott volna, ha egy örök, majdnemigazicsupaédes Rinnel tarkított illúzióba kárhoztatták volna.
Másik, Shisui szeme miért kelhetett Obitonak? Azon kívül, hogy übererős - ám igencsak korlátozott - genjutsura képes. Mókás lenne, ha kiderülne, hogy unokatesók, s azzal a szemmel együtt a térlátáson kívül Obitonak egy susanoo is össze jöhetett volna Nevet )
Harmadik: ez a sharinganos "evolúció" szvsz. iszonyat igazságtalan, hiszen akinek nincs kis/nagytesója, vagy közeli hozzátartozója, eleve elesik az  Eternal Mangekyo Sharingan birtoklásának lehetőségétől.



Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4113 Dátum: 13 máj 27, 10:52:07 »

Téves! Elég, ha egy közeli barátot megöl.
Így is megszerezhető az EMS. Nem muszáj, hogy családtag legyen.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4114 Dátum: 13 máj 27, 10:56:23 »

Az a sima MS, örök MS-s csak szemdonorral lehet. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4115 Dátum: 13 máj 27, 11:24:46 »

uuugh..tényleg. Akkor elnézést kerek az előttem szólótól.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4116 Dátum: 13 máj 27, 11:56:55 »

uuugh..tényleg. Akkor elnézést kerek az előttem szólótól.

ugyan Mosolyog nem kell elnézést kérni Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #4117 Dátum: 13 máj 27, 14:00:15 »

Sziasztok!
Szerintem Naruto vagy meghal, vagy valami magasztosabb feladatot fog kapni, de eléggé valószínűnek látom, hogy Sasuke lesz a Hokage. Ez valahogy most így adja magát. De az is lehet, hogy végül Sakura lesz a Hokage ikszdé de akkor én biztosan sírni fogok... ikszdé Egyébként az elmúlt párszáz rész körül, szerintem a legutóbbi volt a legek-legje, nagyon jó volt, de hirtelen sok egyszerre, ahogy képest, hogy milyen vontatott volt eddig a manga.
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4118 Dátum: 13 máj 27, 16:23:54 »

Kivéve, ha (megint) annyira elmérgesedik a helyzet, mint a Végzet Völgyében, vagy mint Madara és Hashirama esetében.

A Végzet Völgye más volt, Madara és Hashirama meg egyáltalán nem a Hokage címért harcoltak (akkor Hashirama már régen Hokage volt, Madara-t meg már a klánja sem érdekelte többé), hanem mert Madara kiakarta irtani az egész falut.
Naplózva
dorkinyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #4119 Dátum: 13 máj 27, 19:29:51 »

A Végzet Völgyén szerintem Naruto és Sasuke harcát értette, amikor Naruto megpróbálta megállítani Sasukét
Naplózva

...
Morause
Vendég
« Válasz #4120 Dátum: 13 máj 27, 22:11:37 »

Gondolkodom, gondolkodom... de nem értem! Mi az isten nyilát akar adni Minato Naruto-nak, értem hogy nála van a róka "rosszabbik" chakrája amiről Jiraiya is mesélt itt, ez most ilyen Itachi ajándéka filinget ad az egésznek. Viszont ami még érdekesebb hogy össze állt a team 7 újra, kíváncsivá tesz miféle csapatmunkát tudnak prezentálni ilyen hosszú idő után, meg egyáltalán mi értelme volt össze rakni őket? Ha most úgy nézzük hogy már Sasuke is a haderőhöz tartozik akkor jelenleg csak ő, Naruto és Bee viselnek olyan erőt amivel egyáltalán szembe tudnak szállni Obito, Madara és Juubi kombóval, ide Sakura vagy mondhatni Tsunade ereje nem ér semmit, hisz láthattuk hogy Madara őt csúnyán kivéreztette. Bár az is kérdés hogy ki fog vissza jönni a másik dimenzióból kakashi vagy obito. Meg hogy az istenbe akarják ezek a Juubit kiiktatni? Szerintem azért Madara sem hülye hogy még ha Hashirama meg is érkezett, hagyja a nagy tervét dugába dőlni, ennyire csak nem lehet hülye hogy hagyná hogy ezek leverjék a Juubit minden gond nélkül. Úgy érzem hamarosan lesz vmilyen csavar/fordulat/kinder meglepi a történetben, mert így lehet nem lesz akkora durranás a háború vége mint ami normális esetben legalább meglepje az olvasókat (max csak a nagyon fanokat). Ideje lenne végre az igazán Ultimate jutsuk villogtatásának mert ha nem harakirit fogok elkövetni! =)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 27, 22:13:16 írta Morause » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4121 Dátum: 13 máj 27, 22:24:45 »

Sakura nyilván nem viccből mondta, hogy az igazi ereje versenyezhet a csapattársai erejével. Kishi nem mondatta volna ezt vele ha nem gondolja komolyan.

Ja, és ott van az orvosi ninják egyik szabálya, amely kimondja, hogy csak akkor harcolhatnak ha elsajátították a Byakugou-t. Viszont Tsunade állítása szerint csak ő tudja azt használni.
 Sakura nem hülye, ha tudná, hogy az új erejével sincs semmi esélye nem kockáztatná a saját és társai életét. Én azt mondom várjuk ki a végét, szerintem még meglepődhetünk.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4122 Dátum: 13 máj 27, 22:26:48 »

Idézetet írta: Morause
Bár az is kérdés hogy ki fog vissza jönni a másik dimenzióból kakashi vagy obito.
Valószínű hogy Kakashi fog. Ahogy látom Kishire "hat" a franservice hogy Sasukét "átállította", ha Kakát kinyírná akkor fangirl-ök harakiriznének itt tömegesen.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 27, 22:32:16 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4123 Dátum: 13 máj 27, 22:47:14 »

Szerintem pedig Tobi lehozza azt a meccset hamar. Valaki már említette hogy kakashi-gai-bee-naruto nem tudták megsebesíteni, akkor kakashi hogy lenne erre képes (bár ott nem tudták a trükkjét még) ? ?
Ott nem használhatja a kamuit, mert tobi visszamegy kapásból. Ja és genjutsuba is ejtette, bármikor megölheti szerintem. És mellesleg bír a rinnegannal tehát minden jutsut elnyelhetne. Kakashi esélye mínuszba esik.

Mi lenne ha tobi visszaszerezné kakashi szemét, hiszen lehet hogy azért hagyott az előző maszkján egy harmadik lyukat. Akkor vajon EMS-é válna a szem, vagy nem történne semmi? Vagy akár le is cserélheti a rinnegant úgy sem csinált semmit vele.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4124 Dátum: 13 máj 27, 23:55:40 »

EMS-e tuti nem lenne azzal, hogy visszateszi a bal szemét, amit kakashitól elvesz. Az EMS-hez, mint korábban többen is kifejtették már, szemdonor kell. Eddigi tudásunk szerint Obito-nak nincs testvére, így neki sosem lesz EMS-e.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!