24 jún 06, 00:31:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1775922 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #3750 Dátum: 13 máj 08, 16:09:56 »

Egyébként attól hogy valakinek van "Cheat Kódja" attól függetlenül keményen kell dolgozni hogy erős legyen és elérjen valamit. Érdekes sok Uchiha és Senju semmire se vitte..hiába ott volt a lehetőség és a genetika  Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #3751 Dátum: 13 máj 08, 16:16:15 »

Pontosan. Sasuke is lehet hogy állat nagy keménynek gondolta magát, aztán jött a hang négyes és a porban fetrengett. Hiába erős a szemtechnikája, ha a pölö a fizikális és mentális dolgokat elhanyagolja. Naruto, meg jó hogy kifogyott a chakrából, nem láttátok az előző fejezet utolsó, és a mostani első oldalt? xD Ráadásként megint megvédte az ott lévő shinobik popsiját a haláltól... Ő nem Edo Madara végtelen chakrával... Logikus hogy előbb-utóbb elfogy, most persze nem kell várnia, míg Kurama feltölti magát, mert addigra valsz befut a Zombi Kage csapat. Obito meg...Obito Nevet Teszi amit általában, szívatja Kakashit, ha gen jutsu, ha nem gen jutsu, akkor is erőz érzelmeket gyakorol rá, hogy mentálisan gyengítse. Sztem összességében ez is jó fejezet volt, 1-2 dologra választ kaptunk. Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3752 Dátum: 13 máj 08, 16:21:25 »

Ezt most nagyon muszáj!

http://www.memecenter.com/fun/760350/forgive-me-obito Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 17:11:58 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3753 Dátum: 13 máj 08, 16:49:39 »

Sikerült elolvasni a mangát és na végre!!  ikszdé

Egészen jó, hogy Naruto most kimerült, hanyadszorra is? na nem baj, majd jön apuci és add egy kis chakrát...
Rin esete meg érdekesen lett megmagyarázva, de elég kevés oldalt kaptunk... megint.. pedig azt hittem hogy a kis szünet után legalább pár oldalnyival többet kapunk, nah mid1.

Szerintetek most Obitoval mi lesz? megtér? esetleg kinyírja Kakashi úgy mint Rint?

OFF: ez akkor is jobb kacsint http://www.memecenter.com/fun/376730/here-comes-the-madness
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3754 Dátum: 13 máj 08, 17:02:18 »

Kakashit átváltoztatja Rinné és happy end Nevet
Pár megjegyzés:

Kakashit nem nehéz mentálisan leépíteni... szerintem kész csoda, hogy pszichológus nélkül nem kattant úgy be, mint Obito. Anyu RIP, Apu - ÖnRIP, legjobb haver elvilegRIP, legjobb haver szeme install, legjobb haver kisszerelme sajátkezűlegRIP, Sensei RIP, egyik tanítványa pedig otthagyta.
Komolyan mondom, én bámulom azért, nem lett sorozatgyilkos és nem talált ki semmi beteg tervet, mint Madara-Obito-Pein (stb) . A végén kiderül, hogy azokban az ominózus könyvekben nem Danielle Steel féle történetek vannak, hanem valami komoly önismereti tanulmányok... mindenesetre szerintem az lenne logikus, ha Obito megölné. Az más kérdés, hogy vajon Kishi mennyire akarná még egyszer átküldeni a túlvilágra?

Obitoval mi lesz? Ez jó kérdés... szerintem egyre valószínűbb ,hogy nem tér meg és bukni fog. Egy olyan karakter, akinek nincs mit veszítenie, mert nincs is semmije... gyakorlatilag még teste sem.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3755 Dátum: 13 máj 08, 17:24:50 »

Akartam írni egy szép hosszú reakciót, azoknak, akik voltak olyan rendesek, hogy elolvasták a kommentem és válaszoltak, de végül töröltem, szóval itt a rövidített verzió:

Mindenki, aki nem Soreszko:

-Van igazság, abban, amit mondotok, ugyanakkor sok helyen túlzásba estek pár dologgal. Mindenkinek megvan a maga ereje a sztoriban, de sokszor nem ezzel éri el, amit el akar érni. Hashirama sem a mokuton miatt volt képes megalapítani Konohát. Mellesleg a mokuton nem nagy szám, hashirama sejtjeinek életereje a hax.

Soreszko:

Hosszas gondolkodás után arra jutottam, hogy jobb ha rád hagyom.........
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 17:28:56 írta Exkirion » Naplózva

painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #3756 Dátum: 13 máj 08, 17:33:56 »

Azt válaszolja már meg vki, hogy az animében miért még mindig a fillereket nyomják amikor már annyira előrébb van a manga?
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #3757 Dátum: 13 máj 08, 17:51:30 »

Ha jól emlékszem, Kushina Halálakor kibújt belőle a kisördög. Most elvileg Rin is ebbe a cipőben járt, de sehol nem volt dirreldurr. Ez baki vagy elnéztem valamit?
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #3758 Dátum: 13 máj 08, 17:57:57 »

Ha jól emlékszem,ha egy hordozó meghal,a biuu-nak is kampec,csak később újjáéled(legalábbis a Raikage beszámolója alapján a kyuubiról erre lehet következtetni).
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3759 Dátum: 13 máj 08, 18:09:46 »


Hashirama sem a mokuton miatt volt képes megalapítani Konohát. Mellesleg a mokuton nem nagy szám, hashirama sejtjeinek életereje a hax.

Soreszko:

Hosszas gondolkodás után arra jutottam, hogy jobb ha rád hagyom.........

A Mokuton Hashirama-é volt, s ő tőle lopták, s nem ő lopta, mint pl Sasuke Itachi szemeit vagy Madara Hashirama sejtjeit. S lehet, hogy nem nagy szám, de mindenki Mokuton-t nyom, akinek van (fél szereplő gárda), s lehet a "másodlagos" hatását magyarázni, ha mindenki az "elsődlegest" használja.

S semmi gond, hogy nem akarsz válaszolni! kacsint Okosabb, aki nem tud érdemben válaszolni, de inkább fátylat dobva tovább megy! kacsint

Ha jól emlékszem,ha egy hordozó meghal,a biuu-nak is kampec,csak később újjáéled(legalábbis a Raikage beszámolója alapján a kyuubiról erre lehet következtetni).


Igen, úgy van, asszem 541-ik fejezet.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3760 Dátum: 13 máj 08, 18:12:12 »

Exkirion:

Az a baj, hogy a "van igazság, abban, amit mondtok" eléggé gyenge kifejezés, és mostanra tényleg a kódok mentik az életeket. Hashi szerintem is nagyon rossz példa, pont, hogy Ő az élő shinobi megtestesülés. Már Madara is tesószemekkel rajkodott, aztán még Hashi dns, na most meg a végtelen chakra az már komolyan vicc...bár, ha elfáradna az ellenség a végén még azért sírnának a népek, mint a top 3 espada halálakor, ahol egyikük sem fizikai erőkülönbség miatt kapott ki (vicces, hogy pont a Bleachet tudom ellenpéldának felhozni a trükkös harcra egy Narutóval szembe...)

Kakashi is nekem eddig bejövős karakter volt, vagyis inkább tiszteletre méltó. Ő aztán tényleg egy senkiből fejlődött ki azzá, aki ma (najó apucinak volt neve, de ő legalább nem kapott tápot tőle). Ugyanígy Gai, aki a kapukat nyitogatja, bár neki is már rég meg kellett volna halnia az utóhatások miatt. De most Kakashi is csak Naróka chakrával van, és lassan leöl valakit, akinek Rinneganja van,,,,,,

És igen, nem is lenne ezzel a gond, mert shonen. De ténylegesen erről szól a manga, hogy a kemény munkával elérhetsz bármit. Na igen, csak ki van hagyva a "de persze csak, ha brutál szüleid voltak, van benned legalább egy haláltól megmentő ütőkártya, amit lényegében nem magadnak köszönhetsz".

Tehát szép és jó ez, de nekem ez álszent. És igazad van, az uppok megfelelő használatához tényleg kemény munka szükségeltetik, de nem csak az, és mostanra már csak az ér valamit, akinek van valamilyen nem alapból hozzá tartozó trükkje.

Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3761 Dátum: 13 máj 08, 18:15:50 »

Vaaaaagy, lehet épp ez Kishi célja? Azt letükrözni, hogy milyen álszent világban élünk? Hogy lehetsz lelkes, tehetséges, szorgalmas, de ha nincs OTP-s apuka, vagy képviselő anyuka akkor jobb esetben is call centeresként végzed? Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #3762 Dátum: 13 máj 08, 18:25:22 »

Vaaaaagy, lehet épp ez Kishi célja? Azt letükrözni, hogy milyen álszent világban élünk? Hogy lehetsz lelkes, tehetséges, szorgalmas, de ha nincs OTP-s apuka, vagy képviselő anyuka akkor jobb esetben is call centeresként végzed? Nevet

Amikor Naruto mindig elmondja hogy de ő a 4. hokage fia.Na és akkor mi van?Ő az atyaúristen vagy mi?Ha Naruto "isten" lesz akkor nem tudom hogy fogják lerendezni az "állítólag" mindenki által várt final harcot Sasukéval.Mert így egyértelmű hogy ki nyerne.Szóval ezért gondolom hogy N nem lesz az új főnök.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3763 Dátum: 13 máj 08, 18:29:57 »

Konohamarut hokagénak! Nevet
Szerintem a manga logikája alapján neki kéne következnie...
Mosolyog
Amúgy Naruto helyzete is érthető: 1. árva volt 2. senkije nem volt 3. megtudta, hogy ki volt az apja 4. megtudta,hogy a 4. hokage volt az apja... azért ez elég szép emelkedés... kissé átértelmezve: koldusból királyfi. 5. titulatúra... 6. egyszerű büszkeség.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3764 Dátum: 13 máj 08, 18:31:32 »

Na jó, mégis. Úgy voltam vele, hogy Okos enged, szamár szenved alapon hagyom a vitát, de megondoltam magam.


Köszi Soreszko OCD.

Az a "600 fejezetnyi baromság" meg egy másik manga lesz, amit már a timeskip-je óta egyedül a 12 év alattiak, vagy a kőkemény hardcore rajongók nem utáltak csak meg.

Ugyan.... Ha ilyen nyiltan szidod a One piece-t sokan nem fognak komálni Nevet


Szívesen! kacsint

S látszik, hogy a One Piece-t is nagyon olvasod, ha nem tudod, hogy ott már rég 700+ van, vagyis "700"-al kellene illetni, nem 600-al.

Csak hogy "még jobban" leegyszerűsítsem a kört: jelenleg 600 és 650 között jár, s 1999-es a manga, minden évben azt mondja a mangakaája, hogy már a végén jár s közben könyörög olvasóinak hogy mondják el milyen fanservice-el pakolja tele a mangát, minden gonosz azért lett gonosz, mert meghalt a lolikája vagy kiskutyája valamint hű követői a Moe féle testleépítő tanfolyamnak, hogy még véletlenül se lehessen komolyan venni őket, amikor pálcika testükkel sziklákat robbantanak, miközben 937034-szer szájkaratéznak a főhőssel, hogy juj de elfog bukni, de persze egy 5 perces beszéd a kisgyerektől máris jó útra téríti őket. Na, melyik manga akkor, ha 600 fölött és 700 alatt mozog? kacsint

Soreszko, először is:
http://www.betegszoba.hu/cikkek/pszichologia/a_gyerekek_nem_ertik_a_szarkazmust/

Inkább ne égesd magad.

Másodszor:
Van még egy tábor akik utálják ezt a mangát.
Ők azok az emberek, akik nem képesek 10 fejezetnél viszábbra visszagondolni és összefüggéseket találni. Ők azok, akik szerint szar a manga, mert mindenkinek vagy gonosznak vagy jónak kell lenni, és akik nem értik azokat a karaktereket, akik valahol a kettő közt helyezkednek el. Számukra a pszichológiai hadviselés az, amikor előtted beleznek ki valakit és akik szerint mindenkit meg kell ölni az első adandó alkalommal. Szintén ezek az emberek azok, akik szerint egy jó sztori arról szól, hogy 5-6-700 fejezeten át egy halom agyatlan droidagyú karakter, akik 0 karakterfejlődést mutatnak a manga eleje óta gyilkolja egymást. Szintén ezek az emberek azok, akik beszólnak mások helyesírására és páva módjára rázzák az öklüket egy szerintük szar mangára, ami olyan rettenetesen gagyi, hogy úr isten, ők mégis olvassák (gyengébbek kedvéért: SZARKAZMUS).

Pontosan ebbe a régióba tartozol te és pontosan ezért ezzel a kommentel le is zárom a szóváltásunk és kérlek hagyjuk is ennyiben, mert régi elvem, hogy ilyen emberekkel nem vitatkozom.

Persze, lehet utálni Obito-t a szószátyárságáért, meg, hogy vitatkozik mindig Narutoval.
Nyilván mindenkinek megvannak a karakterek, akiket szeret és akiket nem. Ezzel nincs is bajom.
Egyértelmű, hogy egy 5-6-700 fejezetes mangának vannak jobb és roszabb részei, aki szerint van olyan manga, ami végig jó az 1) Vagy elvakult rajongó (köszi Soresz) 2) Vak/Ostoba/mindenki folytassa maga

A mangák/Animék egyik lényge talán az, hogy mindenki megtalálja benne azt a karaktert, arc-ot, képességet, ami neki tetszik. És egy adott személy talán máshogy veszi le az adott részhez tartozó mondanivalót mint más.
Nekem például a Pein arc az egyik kedvencem, mert nagyon megszerettem Nagato karakterét, mert bár egy "gonosz" karakter alapvetően, a motivációi, bár nem helyesek, de a szíve jó helyen van. Épp ezért logikusnak találtam, amit tett és ahogy az arc véget ért.
Ugyan ezt más talán nem érti, vagy nem kedveli vagy a saját értékrendje szerint butaságnak tartja. Hát lelke rajta. Azért van pl: ez a fórum, hogy megbeszéljük, még az is lehet, hogy valaki meg lehet győzni a saját igazunkról, mert nem vett észre valamit, vagy nem értett valamit.

És akkor itt vagy te és pár másik ember, akik hétről hétre feljárnak közölni, mindennemű érv nélkül, hogy ez így szar meg úgy szar. Minek? Miért?


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DasOmen

Te őszintén, mit vársz?
Nyilván egy ilyen hosszú sorozat vége felé, mindnkinek lesz valami ereje, kell is hogy legyen, külömben nem lesz életképes a karakter.
Pár példa:
-Dragon ball: Tenshi nem kap erőt sokáig, eltűnik a manga végére, Krilin és sok más karakter dettó.
-Bleach: Hol van Chad? Ishida? Orihime és gang többi része most? A béka segge alatt. (Ichigo mit köszönhet magának?)
-A OP ben van kb 10 állandó karakter, szóval az nem releváns. 10 karaktert könnyű balance-ban tartani.
stb stb stb (Ha így nézzük Luffy mit köszönhet magának? Az egész ereje azon áll, hogy megevett egy gyümölcsöt)
(Ha jobban belegondoltok a háromból csak Goku az, aki magának köszönheti az erejét többé kevésbé, ami elég gáz)

Az, hogy most az adott karakter honnan szedi az erejét, az más kérdés és igazából tök mindegy, mert ezzel az erővel vitatkozhatnánk, csak az az igazi főhős, aki alapból egy béna, utcagyrekként kezdi, biztos ami biztos, egy csövesből klónozták, hogy szülei se legyenek és minden erejét edzéssel szerzi, amit egyedül végez, negyog eltanuljon bárkitől valamit Nevet

----------------

Nem értem mért kell mindent negatívan nézni. Hax-nek hívjátok hashirama erejét, de az az ő ereje és senkitől nem szerezte és valószínűleg kemény munkával gyakorolta ki.
Naruto 10 éven át szájkaratézott a rókával, mire az beadta a derekát, igen is megdolgozott érte.
Az uchihák sharinganja érzelmi sokkhoz kötődik, nevezhetjük hax-nek de komoly áldozatokba kerül, amit senki sem élne meg szivesen.
Kakashi kapta a sharinganját, de nyilván komoly munkája volt benne, hogy hsználni is tudja.

Könnyű azzal jönni, hogy így dúrva, meg úgy hax, de egy karakter sem csak úgy "kapta" az erejét. Ha pedig dolgozott érte, akor legalább annyira megérdelmi, mint bármelyik mangában.

Részemről elég volt a topicból egy időre. Remélem volt, akit legalább egy kicsit sikerült elérnem a hozzászólással. Akinek nem inge ne vegye magára.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 18:46:52 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!