24 jún 06, 17:48:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776877 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3600 Dátum: 13 ápr 23, 18:06:52 »

A kyuubi chakrája már visszatért az eredeti testbe. A gin-kin tesókban meg nem a kyuubi volt hanem a chakrájának a lenyomata, ami annyit tesz, hogy ugyanolyan erőkkel rendelkeztek mint egy jinchuriki.
Naplózva

srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #3601 Dátum: 13 ápr 23, 19:53:20 »

Narutónál nem lesz rage mód. Annak addig volt értelme amíg Kurama el volt zárva. Így már nem kapna semmi pluszt. Aki Madara-Sasuke elmélyülő párbeszédre várt annak van egy rosz hírem Mosolyog
Ne reménykedjetek nagy Kakasi-Obito párbajban sem. Lehet az is úgy lesz lezárva mint az 5 kage. Betoppan a győztes és közli, hogy másik nincs túl jól.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3602 Dátum: 13 ápr 23, 20:09:05 »

A mindenit, Madara arca nem semmi! Vagy 5 percig ezen nevettem.  ikszdé

A manga egyik fénypontja a csávó, de komolyan.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #3603 Dátum: 13 ápr 23, 20:20:17 »

Aki Madara-Sasuke elmélyülő párbeszédre várt annak van egy rosz hírem Mosolyog
Ne reménykedjetek nagy Kakasi-Obito párbajban sem. Lehet az is úgy lesz lezárva mint az 5 kage. Betoppan a győztes és közli, hogy másik nincs túl jól.
Az Obito vs Kakashi kb 16x fontosabb harc,mint a Madara vs Kagék csata volt.
Kakashi az egyik legnépszerűbb karakter a mangában,és régen kapott már normális szerepet,talán utoljára Pain ellen ugrott ki,de ott is háttérbe rakta Kishi,mert Narutonak kellett villognia,pedig még nagyon lezáratlan Kakashi karaktere,az apja is mondta neki ha jól emlékszem,hogy még dolga van. xP

Ez a harc meg már egy ideje sztem érlelődik,már a Tobis korszakban is volt  rá sansz,de hogy Obito lett a maszkos meg elkerülhetetlen.
Remélem ütős lesz,és hű marad a Kakashi gaiden színvonalához,az az egyik kedvenc arc-om a mangában.

Egyébként  nem lepődnék meg,ha úgy lenne vége a 10 farkúnak,hogy Tobi meghal,Kaka meg elküldi a másik dimenzióba a bengáliát,de azzal együtt meg is vakul. Nevet


« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 23, 20:23:46 írta Fed » Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3604 Dátum: 13 ápr 23, 20:38:15 »

Hát Kakashi komolyabb harca valóban a Peines harcnál volt, de ott hamar háttérbe szorult.  ikszdé Egyébként nekem a harmadik nagy kedvencem a mangában, meg animében is.

Remélem azért nem húzzák el olyan sokra a Sasukéék érkezését.  ikszdé
Én régóta várok már egy Sasuke Naruto talira, de most hogy már Minato is ott lesz meg a többi kage, nah ez a csúcs.
De biztosan elhúzzák ezt a nagy drámai találkozást. Talán most megint kapunk egy Kakashi-Obito féle beszélgetést, esetleg tisztázzák mi is történt Rin halálakor, vagy harcolhatnak is. 
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #3605 Dátum: 13 ápr 23, 20:45:19 »

Ez érdekes volt, csak arra vártam, h Sasukéék megérkeznek. Kíváncsi vagyok már rá. Nevet Ezen a héten kijön még egy, jól emléxem?  Gondolkozik
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3606 Dátum: 13 ápr 23, 20:50:36 »

A mindenit, Madara arca nem semmi! Vagy 5 percig ezen nevettem.  ikszdé

A manga egyik fénypontja a csávó, de komolyan.

Hogy milyen igazad van! Tuti keresek majd valami faja színezést és ez lesz a hátterem.
Bocs Chakra, de számomra olyan volt Madara arca mint aki ott helyben elélvez a örömtőlxD Hihetetlen zseniális lett a karaktere féltem, hogy nem fogom kedvelni, de komolyan mondom egy egyén! Imádom:D
A manga rész valóban lapos volt ,de ezért megérte elolvasni:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3607 Dátum: 13 ápr 23, 21:11:26 »

Ezzel énis így vagyok! mármint madarával .
Amúgy meg, kiváncsi vagyok erre a dimenzióra hogy mivan vele. lehet kapunk a sharingaról valami újj infót.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3608 Dátum: 13 ápr 23, 21:13:14 »

Nem volt rossz fejezet de a fény pont tényleg Madara reakciója.
Ez a Kamui képesség meg nagyon jó minden elpusztul ők meg csak úgy leléphetnek.
Egy kis Popcorn és onnan nézhetnék a harcot Nevet

Madarárból elég sok Színezés készült már.Itt az egyik+1 ha kell Hiei
http://fc05.deviantart.net/fs70/i/2013/113/2/f/naruto_628_thirst_for_blood_by_iitheyahikodarkii-d62r4pb.png
http://yuutosama.deviantart.com/art/Madness-Madara-367414235
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3609 Dátum: 13 ápr 23, 21:15:08 »

Hát, most szétnézhetünk szerintem a kockavilágban kicsit, hiszen a 2 jómadár oda húzott, ellenben a 10farkú apám, szép kis felfordulást csinált... reméltem is, hogy nem áll be Narutoék mögé arcozni, bár a Kyuubi maga is kijelentette, hogy nem érzi benne a többi Bijuut, hála a jó égnek.. kacsint
Madara meg szokásosan Madara, legnagyobb arc a mangában, már előre sajnálom, hogy valószínű nem túl sokáig láthatjuk őt... De az az arc mindent elárult, itt kő kövön nem marad...
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3610 Dátum: 13 ápr 23, 22:08:09 »


Hogy milyen igazad van! Tuti keresek majd valami faja színezést és ez lesz a hátterem.


Ilyenekre gondolsz?

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2013/113/e/4/madara_628_by_sof_yx-d62ra1v.png
http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2013/113/6/2/628__excited_madara_is_excited__d_by_uchiha_ltachi-d62r2pl.png
http://th05.deviantart.net/fs70/PRE/i/2013/113/2/f/naruto_628_thirst_for_blood_by_iitheyahikodarkii-d62r4pb.png


Valaki véletlenül benyit és ezt meglátja, hát menten sokkot fog kapni  Nyelvesít
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Yuurauchiha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #3611 Dátum: 13 ápr 23, 22:44:14 »

Kár hogy semmi kiemelkedő nem volt a részben, de ennek ellenére tetszetős volt... Madara egy elmebeteg állat, egész jó karakter. Nevet Egyébként engem sokkal jobban izgat a Kagék érkezése mint a Kakashi-Obito harc.
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #3612 Dátum: 13 ápr 24, 06:04:36 »

Nem volt ez most olyan rossz..de most biztos lesz egy kis idő mire Hashiék ide érnek de már Madara nagyon örül neki Nevet Viszont remélem Kakashi vs Obito részre kifog jobban térni és megtudjuk Kakashi miért is nyírta ki Rint.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3613 Dátum: 13 ápr 24, 08:11:46 »

...
Arról pedig sosem volt szó, hogy a Shishou fuujin Minato találmánya lenne. ^^


http://www.mangareader.net/93-125-17/naruto/chapter-120.html

Ne kevert a Shishou Fuujint a Shiki Fuujinnal. Az előbbi az a pecsét, amivel Kuramát Narutóba pecsételték, az utóbbi a Halálistenes. Én az előbbiről beszéltem/írtam.
De ahogy már előttem írták, amit linkeltél az nem bizonyítja, hogy Minato találta volna ki a Shiki Fuujint.

... Ezen a héten kijön még egy, jól emléxem?  Gondolkozik

Rosszul emlékszel.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 24, 08:12:28 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morause
Vendég
« Válasz #3614 Dátum: 13 ápr 24, 09:28:14 »

Lehet én vagyok ennyire begyöpösödött, de csak én nem verem magam ennyire hasra Madara psziho arckifejezésétől? Amit igazolok vele kapcsolatban hogy illik hozzá, de rengeteg pszihopata arcot láttunk már nehogy már pont a Madara féle legyen ekkora bumm. De nekem mind1, én ezt is csak úgy mondom.
Ha most részleteznem kéne bármit is ezzel kapcsolatban, nem tudok. A fejezet önmagába sem volt nagy bumm, de rossznak sem mondható... Obitoék leléptek, Naruto fejezetek óta ugyanazt szajkózza, amit meg is értek, mert hogy most szándékosan idegesíti Obito vagy ő ilyen hülye így megértem hogy megpróbálja tudtára adni Naruto hogy "húzz a p*csába". De mivel ezt nekünk célközönségnek mindig el kell olvasni. Egyszer, kétszer, négyszer még elviselhető volt, de ha minden fejezetben benyögi kétszer úgy már unalmas tud lenni. De legalább az igaz hogy Madaranak feltűnt Hashirama chakrája már megért egy fejezetet. (és nem az arckifejezése miatt)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!