24 szep 27, 18:18:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909719 alkalommal)
0 Felhasználó és 85 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3390 Dátum: 13 ápr 10, 15:14:16 »

Madara még nem is csinált semmit sem a csatatéren. Valószínű mire oda érnek mindenki sebesült meg halott lesz. De fö elenség szerintem a Yubi lesz aki majd tud beszélni is (miért ne?)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3391 Dátum: 13 ápr 10, 15:19:56 »

Kér dolog

1. A Juubi végső formájában több mint valószínű, hogy beszédképes lesz, hiszen mindegyik Bijuu tudott beszélni eddig, szóval mért ne tudnának/tudna úgy is, ha összeolvadtak? Mellesleg, most, hogy nem a Mada-Obi kombó irányítja nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy a sok Bijuu akarata is összeolvadt benne és többé nem lenne őrült pusztítógép, hanem intelligens lény, aki nem örül neki, hogy azok ketten Nintendonak nézték.

2. Végül is pár fejezete már sejtettem, de ezekszerint a Hiraishin tényleg Tobirama fejlesztése, Minato valószínűleg csak eltanulta és továbbfejlesztette a saját módján.
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #3392 Dátum: 13 ápr 10, 15:22:56 »

Ilyenkor szokott az lenni, hogy mire odaér a kőkemény felmentősereg már mindenki a földön, és jelen esetben meg Narutot a nyakánál fogva tartja a levegőben Madara, vagy Obito.
Amúgy nagyon jó rész volt, voltak ám epic fejek Nevet
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #3393 Dátum: 13 ápr 10, 15:28:37 »

Karin ebben a részben valami hihetetlenül szánalmas volt.......értem én hogy poénkarakter, de eeeeeez meg mi volt? Hasba szúrják és otthagyják de végülis mit számí az neki, nem igaz? Kissé lealacsonyító...
Maga a fejezet nem igazán jött be. Így hogy a dühöngő Yuubi és a félisten Madara mellé még ezek is csatlakoznak, már szinte lassan le is mondtam a normális és élvezhető csata reményéről. Hja igen, köztük a Narutonak szánt pót kyuubichakra csomag Minato néven, amire megintcsak hatalmas szügség van.
Azt kívánom, Orochimaru bár feloldotta volna az Edot.....

Mindenesetre remélem tévedek és valami jót hoz ki ebből Kishi...

Sasuke döntésén mondhatni eléggé meglepődtem, hogy a jó vagy a rossz értelemben, még magam sem tudom.
A logikus utat választotta az való igaz, de még így is nagyon furcsa ez a kimenetel. Így mi szerepe lesz Naruto igéretének és törekvéseinek?? Kiváncsi vagyok mi lesz így ezzel a szállal.



 
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 15:32:52 írta mateee-kun » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3394 Dátum: 13 ápr 10, 15:36:36 »

Karin ebben a részben valami hihetetlenül szánalmas volt.......értem én hogy poénkarakter, de eeeeeez meg mi volt? Hasba szúrják és otthagyják de végülis mit számí az neki, nem igaz? Kissé lealacsonyító...
Maga a fejezet nem igazán jött be. Így hogy a dühöngő Yuubi és a félisten Madara mellé még ezek is csatlakoznak, már szinte lassan le is mondtam a normális és élvezhető csata reményéről. Hja igen, köztük a Narutonak szánt pót kyuubichakra csomag Minato néven, amire megintcsak hatalmas szügség van.
Azt kívánom, Orochimaru bár feloldotta volna az Edot.....

Mindenesetre remélem tévedek és valami jót hoz ki ebből Kishi...

Sasuke döntésén mondhatni eléggé meglepődtem, hogy a jó vagy a rossz értelemben, még magam sem tudom.
A logikus utat választotta az való igaz, de még így is nagyon furcsa ez a kimenetel. Így mi szerepe lesz Naruto igéretének és törekvéseinek?? Kiváncsi vagyok mi lesz így ezzel a szállal.



 

Aki már volt igazából szerelmes az tudja hogy akkor is vissza menne a másikhoz ha megakarná ölni. Ez már csak ilyen.
Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #3395 Dátum: 13 ápr 10, 15:41:00 »

Második Hokage még mindig szimpatikus nekem, sokkal emberibb mint a többi karakter.
Sasuke kicsit fura, de nem annyira meglepő, hogy a saját útját választotta.
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3396 Dátum: 13 ápr 10, 15:50:17 »

Kell ennél jobb bizonyíték, hogy miért is egy szar a manga?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3397 Dátum: 13 ápr 10, 15:54:25 »

Egy jó fejezetnél jobb példa, hogy miért szar a manga? Igen kell! Nevet
Amúgy miért is szar? Mert van történet meg karakterfejlődés? Húha, na ez tényleg szarul hangzik!
Amúgy vicces, hogy hányan szarozzák a mangát, miközben a Bleach meg tetszik nekik, amiben kb 3 hónapja nem történt semmi (de még legjobb esetben is csak egy fejezetnyire való esemény) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 15:57:19 írta Exkirion » Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #3398 Dátum: 13 ápr 10, 16:04:13 »

Na eljött az a pillanat, hogy ide is írjak, ne csak a Bleachhez. Nevet Hát ez a fejezet hogy' a viharba nem tud valakinek tetszeni? :O Szerintem ez most igencsak kenterbe vágott mindent. >.< Rég tetszett már ennyire egy fejezet, akármelyik mangát is nézzük. A plusz poén, hogy ennél csak jobb lehet a következő, hacsak el nem cseszi a drága mangaka... de hát csak nem... o.O Minimum ezt vártam egy végső háborútól, a végére tényleg elég érdekessé és izgalmassá vált a sztori. Így tovább. Mosolyog
Karinnal én ezek után még kevésbé szimpatizálok... :S
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 16:05:45 írta akym17 » Naplózva

sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #3399 Dátum: 13 ápr 10, 16:06:25 »

Egy jó fejezetnél jobb példa, hogy miért szar a manga? Igen kell! Nevet
Amúgy miért is szar? Mert van történet meg karakterfejlődés? Húha, na ez tényleg szarul hangzik!
Amúgy vicces, hogy hányan szarozzák a mangát, miközben a Bleach meg tetszik nekik, amiben kb 3 hónapja nem történt semmi (de még legjobb esetben is csak egy fejezetnyire való esemény) Nevet

Egyetértek. Lehet hogy néha van jó pár nagy hullámvölgy Narutoban de még így is sokkal jobban meg van oldva benne minden mint a társában. Nyelvesít De amúgy ez ilyen hogy aki Bleachet szereti jobban azt fogja ajnározni és tök8 hogy igazából milyen rossz vagy milyen jó akkor is jó lesz. Ez a fangirl effektus. Nevet


Karin ebben a részben valami hihetetlenül szánalmas volt.......értem én hogy poénkarakter, de eeeeeez meg mi volt? Hasba szúrják és otthagyják de végülis mit számí az neki, nem igaz? Kissé lealacsonyító...
Maga a fejezet nem igazán jött be. Így hogy a dühöngő Yuubi és a félisten Madara mellé még ezek is csatlakoznak, már szinte lassan le is mondtam a normális és élvezhető csata reményéről. Hja igen, köztük a Narutonak szánt pót kyuubichakra csomag Minato néven, amire megintcsak hatalmas szügség van.
Azt kívánom, Orochimaru bár feloldotta volna az Edot.....

Mindenesetre remélem tévedek és valami jót hoz ki ebből Kishi...

Sasuke döntésén mondhatni eléggé meglepődtem, hogy a jó vagy a rossz értelemben, még magam sem tudom.
A logikus utat választotta az való igaz, de még így is nagyon furcsa ez a kimenetel. Így mi szerepe lesz Naruto igéretének és törekvéseinek?? Kiváncsi vagyok mi lesz így ezzel a szállal.



Amúgy meg Karin tipikus Uzumaki mintha Kushina klónja lenne kb. Leszámítva hogy Kushina normálisabb volt de ezek a kitörések nagyon ugyan olyanok. A ninják világában meg nem meglepő hogy leszúr a szerelmed. Abban a helyzetben én se tettem volna amúgy mást mert ha nem teszi meg Sóska akkor mindenki meghalt volna ez tuti. kacsint
Naplózva

Ferrarista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #3400 Dátum: 13 ápr 10, 16:17:18 »

Végre Szöszke észhez tért, már nagyon elegem volt belőle, hogy minden ráció nélkül cselekszik. Csak az kellett mindehez, hogy a Bátyó meghaljon kétszer, halálos összetűzést helyezzen kilátásba a legjobb barátjával és elbeszélgessen a faluja volt vezetőivel.  smirksweat
Karin meg szerintem azért tért vissza Szöszkéhez, mert a chakrája végre megint nem sötét mint az éjszaka.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3401 Dátum: 13 ápr 10, 16:23:59 »

LoL ha nem olvasnám a mangát és úgy olvastam volna a kommentedet Ferrarista, akkor azt hinném, hogy ez a Karin valami Chakravámpír, aki mindig arra tapad, akinek fincsibb a chakrája Nevet

Amúgy azon gondolkozom, hogy pl egy Susano'o-val mi mindent lehet csinálni békeidőben Nevet
Házat meszelni, levenni a dolgokat a magas polcról, kicserélni a villanykörtét létra nélkül, szögelni anélkül, hogy szétvernéd a kezed a kalapáccsal stb Nevet Hasznos kis cucc Nevet
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3402 Dátum: 13 ápr 10, 16:28:46 »

Kivételesen ez a rész nagyon tetszett (az utolsó 6 oldalt leszámítva). El sem hiszem, hogy Sasuke megint emberi karakter lett,,,,és nem Narutónak hála, nagyon hiányzott már belőle a potenciál. Összességében nem volt olyan rossz a visszaemlékezés, és elég klisé, hogy most megy mindenki Madara ellen, és valszeg tényleg a tipikus, odaérnek és mindenki félhalott szitu lesz. De legalább Sasuke helyretette magában a dolgokat, nem a barátság szeressük egymást csak mert alapon. Talán Kishi kezd rájönni, hogy nonszensz a Narutóval folytatott buzulás ? Nem lenne rossz.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3403 Dátum: 13 ápr 10, 16:31:55 »

Nagyon jó kis fejezet volt, egyedül Karin személyével nem vagyok megbékélve. Ahogy már elhangzott, ez elég lealacsonyító viselkedés rá nézve. Máshonnan megközelítve a dolgot, egy esetleges Sasu-Kari által létrejöhetne (igaz, indirekt módon) egy Uchiha-Senju hősköltemény, s ezzel párhuzamosan egy Naru-Hina kombóval pedig szintén valami egészen érdekes dolog ikszdé.

De a lényeg: Mintha-mintha Sasuke karaktere értelmet nyert volna. Már csak az a kérdés, hogy mi várja őket majd a harctéren? fetrengő félholtak, vagy kyuubi-chakrával rohangáló spártaiak? Nevet
Minato tuti , hogy egy fél kiskedvenccel fogja megörvendeztetni Narutot. Igazából az érdekelne vele kapcsolatban, hogy mit fog Obitohoz szólni. + Orochi nekem még mindig gyanús...

Van egy olyan érzésem, hogy nemsokára tanúi lehetünk egy Kakashi-féle visszaemlékezésnek, ahol az is ki fog derülni, hogy mi is történt pontosan Rinnel.
+ külön mókás lenne, ha vhogy lekerülne Kakashi arcáról a maszk és kiderülne, hogy Tobirama akárkije, mert uolyan csíkos az arca Nevet
 

Párosítások: szintén jó kérdés.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 17:21:14 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3404 Dátum: 13 ápr 10, 16:40:11 »

Ez tényleg jó fejezet volt  Mosolyog
Amugy az lenne a nagy fordulat hogyha,Madara is mesélt volna Narutonak és most ő lenne a rossz(de ez ugyse fog megtörténni) Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!