24 szep 27, 20:17:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910190 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3075 Dátum: 13 feb 28, 15:29:19 »

Mi van ha volt Madarának 4. nagy tesója, akik meghaltak. Az öccse itt még meg sem született, vagy csak pólyás, és nem vette bele. Mosolyog
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3076 Dátum: 13 feb 28, 15:44:43 »

Mi van ha volt Madarának 4. nagy tesója, akik meghaltak. Az öccse itt még meg sem született, vagy csak pólyás, és nem vette bele. Mosolyog

"Minden tekintetben egyenlők voltak, és versengtek egymással" szerintem közel egykorúnak kellett ehhez lenniük, nem hiszem, hogy lehetséges hogy ennyivel fiatalabb öccs lett volna.
: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/7
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3077 Dátum: 13 feb 28, 17:03:20 »

Asszem Hiei írta az előző oldalpon, hogy Madarának elég volt ahoz hogy megszerezze az MS-t, hogy lássa meghalni a tesóját, de ezt nem csak Kakashi miatt gondoltuk, hogy elég? És ugye nem rég derült ki, hogy ő is megölte a legjobb barátját Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3078 Dátum: 13 feb 28, 18:01:09 »

De kakashinak, nem azért ébred fel. Hanem mert obito látta meghalni rint, neki ébredt fel, kakashié párhuzamosan  obitoéval.,
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #3079 Dátum: 13 feb 28, 18:19:37 »

Szerintem él a használója vagy pontosabban igazi tulajdonosa ugyanugy aktiválódik a szem.Még akkoris ha másik szemében van tehát,hogyan fogalmazam ki magam konfliktus lenne köztük. ennyi
Madara Izuna nem irjatok több hülyeséget mert fáj hasam röhögéstöl Mosolyog, elég okszor elett magyarázva Mosolyog azok oky leirta miért..amugyis azért mondta 2vannak mert többes személyként ejtete madara meghaltak tehát 2halt.
Lina Lisana -sama ha tényleg ugy lenne ahogy mondanád,hogy ök ölték meg akkor annyi eszük nem lett volna,hogy kiszedik öket és minda2jüknek eternal magekyoujuk lenne nem? Mosolyog Amugyis barátot mondott tehát biztos,hogy nem max 1kivétel! ha hazudik Madara de biztos,hogy nem mert Tobimara megerösitete szerete testvérét és többiekre is vonatkozik.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 18:22:17 írta Pein7 » Naplózva
xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #3080 Dátum: 13 feb 28, 18:49:37 »

Mi van?

"Van négy fiútestvérem." Tehát, a szüleinek összesen öt (5) gyermekük született. Ebből egy (1) Madara, egy (1) Izuna (kettő, azaz 2-nél járunk) és van még három (3) ismeretlen. Nem sokkal később, mindössze annyival pontosított Madara, hogy csak VOLT NÉGY (4) testvére.

Pein7, számolod még? Pontosan előtted írták le, mi a helyzet a Mangekyou-val. ^^

Amúgy, elég huncutak lehettek a szülei.  Ördögi
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3081 Dátum: 13 feb 28, 18:55:12 »

és mi van akkor ha akkor ébredt fel Izunának+Madarának is az MS-ja, amikor látták meghalni a maradék testvéreiket, esetleg a szüleiket?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #3082 Dátum: 13 feb 28, 18:56:03 »

Ops elnézés 1-2részletet nem figyeltem haha! Nyelvesít opss... nembaj én is legalább ezzel befejeztem tesós dolgot Nevet
Xnova hát igen Nevet de azts is nézd,hogy itt is  mennyien haltak meg,föleg gyerekek 5felnött vs 1kis gyerek... ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 18:57:31 írta Pein7 » Naplózva
xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #3083 Dátum: 13 feb 28, 19:04:35 »

Senkisem17, Itachi meséje szerint, ők ketten megölték a számukra fontos személyeket és úgy ébredt fel, de reméljük, hogy Hashirama erről is tud valamit.

Pein7, szerintem nem feltétlen 5 vs 1-el indult a harc, lehet, hogy a kis Senju-nak voltak társai, csak "ő maradt utoljára".
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3084 Dátum: 13 feb 28, 19:12:42 »

kaphatok egy linket erről? Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #3085 Dátum: 13 feb 28, 19:20:09 »

Most nem értem... Ha Madarának az egyik tesója halála láttán ébredt fel volna az MS-e akkor annyi erővel már az egész Uchiha klánnak lehetett volna. Biztos sokan látták meghalni a szeretteiket, elvégre ez egy háború. Viszont akkor szerintem ez így eléggé átgondolatlan Kishi részéről. Akkor nem lenne az, ha tényleg csak a legjobb barát megölése juttathatna valakit az MS-hez, de ugye ez eddig csak Madaránál és Izunánál volt így elmondva (meg amikor az Uchihák öldökölték egymást). SZERK.: Bocsánat, elolvastam a manga ezen részét és ott nincs leírva róluk sem, hogy a barátaik megölésével szerezték volna, de asszem az animében úgy volt.

Ja amúgy tetszett a fejezet. Tök jó, hogy Hashiéknak volt másik testvére is, meg Madarának is még 3(?), persze Izunán kívül.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 19:30:19 írta Gaburieru » Naplózva
xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #3086 Dátum: 13 feb 28, 19:27:02 »

Senkisem17, tess: 09:20 körül.

Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3087 Dátum: 13 feb 28, 19:35:10 »

A mostani fejezetben megtudtuk, hogy milyen is volt az akkori golndolkodás mód, Hashirama apjának a jóvoltából. Szerintem az Uchihák is így gondolkoztak. Tehát egy közeli barátjuk elvesztésén nem siránkoztak, hanem büszkék voltak rá. Viszont Madara, úgy gondolkozott, mint Hashirama, így ő nagy fájdalmat élt át, amikor elvesztette a barátait/testvéreit. Valószínűleg Izuna is így viselkedett és így megkaptaák az MS-t. Persze még most is ott a kérdőjel, hogy mások nem-e így éreztek mint ők. Biztos, hogy igen, de talán azok akik már felébresztették a sharinganjukat azoknak a gondolkodás módja már megegyezett az idősekével.

xNova
A mangában nincs olyan, hogy megölték a számukra közelállókat.
Itt van Itachi meséje:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/7
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 19:44:26 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3088 Dátum: 13 feb 28, 20:59:54 »

Tetszetös flashback ,ezek tényleg nagyon jók,nem mint ami régen obitobinál volt...Mosolyog Bár már kicsit kezdem unalmasnak,klisésnek találni ezt hogy mindig csak a háború van,az emberek nem tudják sose megérteni egymást szöveg,stb... Most ugye ennek az lesz a következménye hogy találkozik egymással a 2 "jó" barát? Õ igen,ha találkoznak akkor valszeg Szaszke és naturo is.Milyen epic lenne.Nevet
Naplózva

csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3089 Dátum: 13 feb 28, 22:16:21 »

Spero
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/15
Bár itt is megvan az ellentmondás. Ők az elsők, akik elérték az MS-t. Később klánunk számos áldozatot tart számon.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 22:19:52 írta csirek » Naplózva
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!