24 szep 27, 20:12:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910163 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #3060 Dátum: 13 feb 27, 17:47:56 »

Már előtte is kellett pár dolognak történnie, hiszen ő és az öccse is MS tulajok voltak.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3061 Dátum: 13 feb 27, 18:50:05 »

Négy testvére volt azt mondta. Szóval volt ideje Ms-t szerezni. Elég, ha az egyik a szemük láttára hal meg. Úgyis ki fog derülni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3062 Dátum: 13 feb 27, 19:15:01 »

Négy? ezt hol mondta?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3063 Dátum: 13 feb 27, 19:25:43 »

Itt van bal-legalsó kép az kacsint
http://www.mangareader.net/naruto/622/17
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3064 Dátum: 13 feb 27, 20:46:27 »

Igen a következő oldal első panelon meg javítja magát "have"-ről "had"-re, vagyis csak voltak, 3 már meghalt, feltéve ha Izunát is belevesszük a 4-be. Egyre jobb lesz ez, csak az a para, hogy még ez a felbérelős viszálykodás egészen felnőtt korukig ki fog tartani, hiszen már mindkettő klánvezér volt mire összehozták a két klánt. Több évnyi történést most át fogunk majd sasolni? Atya ég, nem tudom hogyan gondoljak most erre....
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #3065 Dátum: 13 feb 27, 21:19:12 »

Huuu kezd érdekesebbé válni story,100ével ezelött nagyobb harcok voltak mint manapság.
Igen Madara 4 testvére volt,márcsak 2 vannak^^
Nekem nagyon ugy tünik mind2 ugyanaz aza céljuk.De,hogy madara mitöl fog megváltozni és 10ével késöbb ujra Hasimarával talizni az már egy jó kérdés.Legalább annyit megtudtunk,hogy mitöl kezdett fogyni létszám Senjuból.
Madara szerintem nem csak békét akkarja hanem ugyanazt mint Obito Rint Madara meg Izunát láttni.
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #3066 Dátum: 13 feb 27, 21:39:18 »

Pein7 miért ketten ? egy testvére se maradt Madarának Izune halálával kifújt sőt én szerintem ez egy kicsit elég szarul lett összehozva ha 4testvére volt akkor edig miért csak Izunéról tudtunk ?? vagy a többi ennyire nem számított ?? kicsit logikátlan,de am tetszik a story csak fura... am abba pedig igazat adok régebben még tudtak IGAZÁN harcolni,már értem mikor Madara mondja az 5 kagénak hogy a Hashimara elleni harca ehezt képest semmi mire fel mondta és egyet is értek vele. Mosolyog Azért ők kettejük harca elég rendesen átrendezte a tájat meg Hashimara tudott mit kezdeni a Perfect Sussanoval nem úgy mint az 5 kage meglátták és kocsonya lett belőlük.. Nevet
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #3067 Dátum: 13 feb 27, 21:49:20 »

amidamaru001 azért 2 mert már régebben mesélt Itachi-és Obito róla,hogy együtt szerezték meg a mangekyout Mosolyog
pl:) http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/8 és már 20évesek már.
Naplózva
Karfiol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 9


« Válasz #3068 Dátum: 13 feb 27, 21:52:15 »

Figyelj csak, a lényeg az ahogy én látom hogy már ilyen fiatalon 3 (valószínűleg idősebb testvérekről van szó) testvérét elveszítette, csak ketten maradtak Izunával mint Hashirama és Tobirama. Azért csak kettejükről hallottunk mert Itachi a mangekyou igazi erejének feltárásáról beszélt amihez köze leginkább Izunának van, mert ő vele rivalizált, vele fejlődött és tőle vált klán vezérré. Meg lehet az Uchiha történelem nem tért ki ennyire részletesen a dolgokra, hogy Madara spanolt ki korában Hashiramával, vagy hogy sok volt a purgyé... lényegtelen infók. Tobi ezek szerint az igazságot mondta annó el, csak tömören, ebbe nem tartozott bele 3 olyan testvér akikre már nem szomorúan vagy bánkódva emlékszik vissza mintha most haltak volna meg.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3069 Dátum: 13 feb 28, 00:31:40 »

Idézet
am abba pedig igazat adok régebben még tudtak IGAZÁN harcolni,már értem mikor Madara mondja az 5 kagénak hogy a Hashimara elleni harca ehezt képest semmi mire fel mondta és egyet is értek vele.  Azért ők kettejük harca elég rendesen átrendezte a tájat meg Hashimara tudott mit kezdeni a Perfect Sussanoval nem úgy mint az 5 kage meglátták és kocsonya lett belőlük..
nem az öt Kage hibája hanem a ploté, teljesen irracionális is h öt ország legerősebb emberei ne bírjanak el vkivel 5v1ben dehát ha nem Narutó (vagy Hashi) nyomja le Madarát az ellenkezne a shonen alapszabályaival, magyarul a plot megkívánta h ne tudjanak semmit csinálni az ellen a vmi ellen mégha ez teljesen hihetetlen is... ki is az egyik leggyengébb Kage jah a vizes csaj vajon miért is csak nem mert pont neki van olyan elleme ami a tüzet üti de akinek szinte csak fizikai ereje van (Tsunade, ) nah neki nem kellett táptalannak lennie mivel úgyse veszélyes... a Jintoun meg a sima Susanoo ellen működik a nagyobb ellen már semmit sem ér, lehet h nagyon rosszul gondolom de mintha pont úgy lettek volna ősszepakolva a kagék meg Madara h az előbbieknek esélyük se legyen...
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3070 Dátum: 13 feb 28, 00:42:05 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/622/11


Tama kajak úgy néz ki mint Zetsu:D Még arcra is. Lehet véletlen, de Kishinél sosem lehet tudni:D Amúgy a végén tényleg Madara lesz az aki hasonlít Narutora.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 00:46:50 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3071 Dátum: 13 feb 28, 05:39:05 »

Így magyarul elolvasva a mangát kicsit jobb, de akkor nem értem. Madara azt mondta van 4 fiú testvére, és a következő oldalon kijavítja, hogy már csak volt 4 fiú testvére. Akkor az az öccse, akivel "sikeresen" felcseperedett, és elvette a szemét, az volt Izuna gondolom, de akkor ő nem tartozott bele ebbe a 4 testvérbe?  ikszdé
Mert nem hiszem, hogy Izuna itt még meghalt.

Sőt, mikor Izuna szemeit elvette, hogy örök mangekyo sharinganja legyen ott hosszú haja volt, lófarokban össze fogva, szal Izuna itt még él.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 05:53:17 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3072 Dátum: 13 feb 28, 06:27:47 »

Így magyarul elolvasva a mangát kicsit jobb, de akkor nem értem. Madara azt mondta van 4 fiú testvére, és a következő oldalon kijavítja, hogy már csak volt 4 fiú testvére. Akkor az az öccse, akivel "sikeresen" felcseperedett, és elvette a szemét, az volt Izuna gondolom, de akkor ő nem tartozott bele ebbe a 4 testvérbe?  ikszdé
Mert nem hiszem, hogy Izuna itt még meghalt.

Sőt, mikor Izuna szemeit elvette, hogy örök mangekyo sharinganja legyen ott hosszú haja volt, lófarokban össze fogva, szal Izuna itt még él.


Egyszerű... van négy alma, ebből megeszik valaki kettőt, akkor marad kettő. De eredetileg négy alma VOLT. Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3073 Dátum: 13 feb 28, 07:23:57 »

Így magyarul elolvasva a mangát kicsit jobb, de akkor nem értem. Madara azt mondta van 4 fiú testvére, és a következő oldalon kijavítja, hogy már csak volt 4 fiú testvére. Akkor az az öccse, akivel "sikeresen" felcseperedett, és elvette a szemét, az volt Izuna gondolom, de akkor ő nem tartozott bele ebbe a 4 testvérbe?  ikszdé
Mert nem hiszem, hogy Izuna itt még meghalt.

Sőt, mikor Izuna szemeit elvette, hogy örök mangekyo sharinganja legyen ott hosszú haja volt, lófarokban össze fogva, szal Izuna itt még él.


Egyszerű... van négy alma, ebből megeszik valaki kettőt, akkor marad kettő. De eredetileg négy alma VOLT. Mosolyog

 Ha van egy beszélő alma aki azt mondja, hogy van még 4 alma, akkor 5 alma van Mosolyog De amúgy senki se mondja hogy több halt meg lehet csak 1 közülük, akkor is az eredeti +4 változik.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3074 Dátum: 13 feb 28, 14:42:23 »

Elolvasva magyarul a mangát, rájöttem hogy kishimoto még mindíg tud mesélni, és nagyszerű történetet írni.
A fordítás is nagyon ott van" GEBEDJ MEG "  xD

Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!