24 szep 26, 23:04:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1906980 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #2670 Dátum: 13 jan 31, 21:28:16 »

Az az egyetlen egy pillanat, amikor Sasuke Konohát nézi, azt gondoltam egyből, hogy vissza fog állni Túróékhoz. Meg amit Orcsi mondott utána...úgy érzem nincs sok hátra, hogy újra Konoha szövetségese legyen.

Amugy dettó, hogy nekem is ez esett le teljesen mikor nézte Konohát. Na mondom ennek nem kell sok hátra, de Orochimaru amikor azt mondta Suigetsunak hogy: már nem vagytok az én segítőim"
vagy mit mondott... kb... majdnem hogy mosolygott!! sőőt.. miket beszélek... hiszen itt mosolyog vagy tévedek? ez viszont azt jelenti h neki sincs sok hátra és jó lesz  ikszdé



De szerintem Orochimaru nem is volt annyira gonosz, mert hát a szülei elvesztése után kezdett el kutatgatni mindenféle jutsu iránt, + azt kereste, hogyan élhetne örökké, amit nyilván már ismer mert mindig átbújik más-más testekbe. Ez felér egy örökléttel. + Ismeri az edo tenseit is, és felélesztette a 4 hokagét.

Mi kéne még neki? kb. semmi.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 21:35:09 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2671 Dátum: 13 jan 31, 21:40:56 »

Szerintem itt Orochimaru arra célzott, hogy Suigetsuék már nem az ő követői, hanem a Takához tartoznak (ezért nem az ő "kígyói"), azaz Sasuke parancsol nekik. Így Sasuke döntésén múlik, hogy mit csinálnak Konohával.

Legalábbis nekem ez ugrott be elsőre, és nem az, hogy Oro szíve meglágyult volna.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 21:46:45 írta Saphira » Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #2672 Dátum: 13 jan 31, 22:16:38 »

Nekem az jön be elsőre most,hogy Oro újra a "régi" Oro a karjaival,hogy csak ő lessz a főgonosz:)) Mert ha logikusan gondolkodunk akkor Narutóék tuti legyőzik Madarát+Obitót mivel Narutonak megvan a legnagyobb hatalommal biró képessége...a föszereplők ereje xD A többi meg alakúl majd magátol,de kiváncsi vagyok,hogy Oro mire készűl,mert tuti nem csak azért élesztette fel az első 4 Hokagét,hogy csevegjenek Sasukéval...
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2673 Dátum: 13 jan 31, 23:22:00 »

Utálom kimondani de Sasukénak a "barátból ellenség" + "a történelem megismétli önmagát" sablon-kombó akkora hátszelet ad, hogy itt baromi nehezen lesz akárki másból főgonosz...

Ami meg Sasuke testét illeti, amit itt már páran szóbahoztak, nem az erő viszonyokkal van a probléma, hanem a Sharingannal, ami miatt az Uchihákon nem működik Marcsi átköltözős technikája. Ha ráküldi a 4 Hokagét, hogy tegyék harcképtelenné Sasukét és vakítsák meg, onnantól meg nulla értelme van az egész átköltözés dolognak. Viszont pusztításra nyugodtan használhatják őket és remélem fogják is. Biztos vagyok benne, hogy jóval többre képesek, mint aminnyit eddig láthattunk tőlük...
Naplózva

magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #2674 Dátum: 13 jan 31, 23:26:52 »

Szerintem az lesz, hogy a 4 hokage fogja legyőzni Madarát és Tobit. Nem hiszem, hogy ketten elbírnának négy ilyen kaliberű arccal. Egyébként, ha valaki EDOS akkor tudja használni az idézést? Mert Nagato pl meg tudta idézni az állatokat. Akkor most a 3. hokage is meg tudja idézni majd a Majom királyt, a 4. a békákat?
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #2675 Dátum: 13 feb 01, 07:49:24 »

Igen az edos testként végtelen chakra és minden idézetet tudd majd. De mivel Kabuto eddig úgy irányította az edosokat, hogy egy tört nyomott a fejükbe, s itt meg csak vissza hozták edos zombinak, gondolom nem is tudják úgy irányítani, aztán ha Orcsiról van szó lehet a kunai tör nélkül is tudja irányítani.

Hát... végeredményben az sem lenne túlzás, ha Naruto végül kinyiffana és vissza hoznák edos zombinak  ikszdé ikszdé ikszdé

Na nem akarom hogy meglincseljetek csak egy felvetés volt. Na ez azért ütős lenne.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2676 Dátum: 13 feb 01, 08:29:00 »

Nem hiszem, hogy a negyedik legyőzne bárkit is. Sosem volt semmi haszna, nem most fog ez megváltozni.
Naplózva

dorkinyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #2677 Dátum: 13 feb 01, 08:49:06 »

Mert szerinted ki állította meg anno a kilencfarkút, ki segített narutonak amikor megtört a pecsét?
Naplózva

...
adamcadmon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2678 Dátum: 13 feb 01, 12:24:35 »

De tényleg, mi volt a szerepe eddig a negyediknek? Végül is csak, egy gyenge hokage. Csak az Uzumaki klán pecsétjeit tanulta meg kívülről. Ja meg, nem is olyan gyors, hogy hozzá tudjon érni bárkihez is. Fúúúúújjjjj csak a teleportos pecséttel ellátott dolgokhoz képes oda teleportálni. És olyan IQ nulla szegénykém, hogy csak egy A szintű jutsu-t tudott létrehozni.
Szóval, most már kiutálkoztam magam a negyedikkel szembe. Én várnék azért így egy apa-fia találkozót, még azt is el tudnám képzelni, hogy a negyedik bele tette a teleportálás jelét Kurama elzáró pecsétjébe. De az milyen yellowflash lenne már. Nevet:D:D:D  

 
Ui:Tévedni emberi dolog az az A szintű végül is S szóval tényleg gyenge egy hokage.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 01, 12:46:35 írta adamcadmon » Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #2679 Dátum: 13 feb 01, 14:28:41 »

Szerintem Orot nem tudnák legyőzni, és ő alapvetően nem gonosz, csak önző, és a fél a haláltól, mert a szülei is túl korán meghaltak. Naruto majd megváltoztatja őt is, meg Tsunade is intéz hozzá pár szót, h elfogadja, továbblépjen és elfogadja a halált.
Attól, h Minatotól nem láttunk sokat, nem azt jelenti, h gyenge. Ő a Tűzország 5 legerősebb embere közé tartozik. Akkoriban nem is volt muszáj hokagét választani mert még a Sarutobi élt, tehát abszolút kiérdemelte a címet.
Igaz, mondta Oro, h őt nem érdekli a háború, de nem hiszem, h tétlenül tengetné a mindennapjait a genjutsu világban, ha csak meg nem húzza magát valahol, ahova nem hat ki.
Valaki írta nem olyan rég, h Szöcske utálja Narutot, ez nem igaz, ő szereti és a legjobb barátja. Most elnyomja ezeket az érzékeset, de még mindig így érez. Értelmetlen lenne egy Naruto vs Sáska harc, szerintem segíteni fog neki legyőzni madarát, és ezért visszafogadják a faluba is ,majd össze jön riheronggyal (Sakura, elnézést a fanoktól, mindig így hívjuk a legjobb barátommal)
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 01, 15:03:07 írta Fujii » Naplózva

[/center]
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2680 Dátum: 13 feb 01, 14:30:17 »

Te kis p..cs új reggel van pofád ide betrollkodni? már bocsánat az adminok felé , de egy ilyen kis t@kony mit akar ittt?
És szerintem nem egy mangát olvasunk. többször is ki lett jelentve hogy az eggyik legerősebb kage volt.
Még killerbee és A párost is megszivatta.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 01, 14:43:17 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2681 Dátum: 13 feb 01, 15:16:11 »

"Akkoriban nem is volt muszáj hokagét választani mert még a Sarutobi élt"
Élt de öreg volt és gyenge, a Hang+Homok kombó ellen is Jiraiya meg Naruto meg a békáik nélkül nem lett volna esély. Amúgy ha jól rémlik a Hokage címre Oro is jelölt volt ameddig ki nem derült, hogy miket művel...
"De tényleg, mi volt a szerepe eddig a negyediknek?"
Ilyen alapon mindenkit aki a sorozat előtt élt lehetne fikázni xd
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2682 Dátum: 13 feb 01, 16:01:34 »

Már nem azért, de olvassátok el még egyszer adamcadmon hozzászólását   smirksweat Ő nem Minato ellen van.
Vagy Saphira-ba kötöttetek bele?  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 01, 16:04:47 írta TsunadeHime » Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #2683 Dátum: 13 feb 01, 16:08:46 »

Én meg nem vagyok ellene, ha megnézhetem majd a kollektív elfenekelést.


On: Az igaz, hogy nem akar Oro genjutsuban ücsörögni, de biztos megoldaná, hogy kivonja magát alóla valahogy. De az is lehet, hogy azt várja, hogy majd a Nari lerendezi a két Uchihát. Annak idején is volt ilyen opció az akatsukival kapcsolatban: Hagyjuk Konohát is melózni, akkor nekünk is kevesebb lesz a gondunk.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 01, 16:09:39 írta piros mogyi » Naplózva

Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #2684 Dátum: 13 feb 01, 16:28:32 »

Gyengének nem mondanám Sarutobit, azért még is csak megállta a helyét a 2 első hokage ellen. Igaz, sajnos már öreg volt, de akkor sem volt égetően fontos, Hokagét választani, mint Tsunade esetében, nem mintha ő kevésbé érdemelné ki. No de ennek semmi jelentősége. Igen ő is jelölt volt, én valami olyasmire emlékszem ,h pont emiatt haragudott meg a falura, mert Minatot választották helyette, és utána jöttek csak rá a kísérleteire.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 01, 16:29:17 írta Fujii » Naplózva

[/center]
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!