24 szep 27, 03:14:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1907241 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2520 Dátum: 13 jan 24, 01:09:57 »

Miért, neked még tetszik, TH? Most mondja valaki hogy ez a rész nem volt minősíthetetlen, és körberöhögöm.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2521 Dátum: 13 jan 24, 01:13:53 »

Természetesen nekem sem tetszik minden. Kishi egyszerűen nem tud olyant alkotni, amely megfelel minden olvasónak. Már a múltkor is mondtam, hogy én a mangát összességében nézem és nem fejezetekre bontva. Nem ítélhetem el az egész mangát csak azért, mert nem tetszik néhány fejezet.

Én a helyetekben nem írnám le a mangát, hiszen még bármi megörténhet. Az igazi harc még csak most kezdődik, sőt talán még el sem kezdődött. Még mindig vannak nyitott szálak, amelyek remélhetőleg érdekesre sikerednek majd.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2522 Dátum: 13 jan 24, 01:35:00 »

Na így már mindjárt más Nevet
  Amúgy tényleg ez a mangát összeségében nézem dolog lenne a helyes, csak sajnos ezt baromi nehéz kivitelezni, ha az ember hetente olvassa már egy jó ideje. Peinig én nagyon bírtam a Narutot, de a legutóbbi kb. 200 fejezetben a 2. Mizukage volt csak az egyetlen jó dolog, és így meg elég nehéz emlékezni a korábbi, jó részekre. Persze ha most fognám magam, és egybe újraolvasnám mind a 600+ fejezetet egy pár nap alatt, akkor valószínűleg pár hétig/hónapig sokkal toleránsabb lennék Kishi mostanában elkövetett tettei ellen. Csak ehhez se kedvem, se időm nincsen.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2523 Dátum: 13 jan 24, 01:47:17 »

Tsuande már valószínűleg meghalt... végülis csak kétfelé szakadt. Ezen lépjünk már túl xD

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/601/7
Tsunadénak csak a lábai szakadtak le. Bár azok meg tőből...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2524 Dátum: 13 jan 24, 06:00:59 »

Valszeg erre célzott azzal, hogy "kétfelé"  Mosolyog

Viszont nem halt meg... tuti megmenti a többi kagét, addig életben marad. Inkább úgy mondanám, valószínűleg meg fog halni.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2525 Dátum: 13 jan 24, 07:34:00 »

Remélem tisztában vagy vele, hogy Madarát CSAK taijutsuval lehet leverni ugye?

Monjduk nem csak Taijutsu-val lehetne! Gondolom emlékszel még, hogyan iktatta ki véglegesen Naruto Pain Ninjutus elnyelő technikáját? Hagyta, hogy a Senjutsu chakra-t elnyelje, s kővé vált. Ezért nem értem, miért nem csinált már végre Naruto egy Sennin Módos árnyékklónt Rasenshuriken-nek álcázva, s dobta volna neki, hogy a tyúkész elnyelje mint pl Onoki Jinton-ját, s változtatta volna kővé? Ha Itachi szeme nem gyógyult meg egy kinjutsu használatától, akkor ő sem tudott volna a senjutsu chakra-tól.

Bár igaz, nyílván abból is olyan szájba-rágott béna módon szabadult volna ki, mint az Edo Tensei feloldása alól...
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #2526 Dátum: 13 jan 24, 11:08:48 »

Tsunadeval ez történt Nevet:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fi3_QYOA1xw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fi3_QYOA1xw</a>

Az eheti fejezet meg.... Jó volt de.... valami mégis hiányzik nekem is belőle, lehet már az újdonság varázsa veszett ki a mangából és nem tudjuk értékelni a dolgokat.... mindegy, attól függetlenül a Sasuke Orochimaru szál tényleg rejt érdekességeket, bár valszeg az öreg tanácsadókhoz tartanak információkért. A 10 farkút most semmi nem tartja amúgy kordában, azért nem ártana odafigyelni...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 24, 11:10:02 írta Sobbi » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2527 Dátum: 13 jan 24, 13:38:23 »

Éppen az volt a céljuk, hogy leválasszák Madaráékat a majdnem 10 farkúról. Eddig kétfrontos volt a harc, hiszen Obito és Madara az irányítása alatt álló démon és a shinobi szövetség állt szemben egymással. Most ez a harc azzal, hogy leválasztották Madaráékat három oldalúra módosult. Mostantól Madaráék is célpontok lehetnek a 10 farkú számára ha nem tudják visszaszerezni az irányítást felette.

Sasukéék szerintem nem az öregekhez tartanak. Az Uchiha klán területét tartom inkább célpontnak. Nem csodálkoznék ha a kőtáblát keresné és ehhez kellene számára Orochimaru.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #2528 Dátum: 13 jan 24, 20:57:02 »

Nekem egyre rövidebbnek tűnnek a mangák. De legalább kezd visszatérni a mindent tudó szál...Remélem jövőhéten végre kiderül, hogy Sasuke mit akar tudni.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2529 Dátum: 13 jan 24, 22:00:45 »

Lee jól tüdőn rugta madarászt  Ördögi szeretem az ilyen akciót, és lám teljesült az amit anni kishimoto mondott: naruto meg fogja tanulni az apja eggyik technikáját , ez pedig a chakra át adás.
Tök jó és nem a hirashin no jutsut tanulta meg csak úgy
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2530 Dátum: 13 jan 24, 22:42:30 »

Hát azért reméltem valami látványosabb technikával jön elő a fináléra...   Okés hogy ez egy adu ász egy csatában. de pl Sasuke ellen kevés lesz.... (mégha úgy alakul hogy nem ölik meg egymást Sasuke nem akar majd mindenkit megölni akkor is fognak egymással harcolni!)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2531 Dátum: 13 jan 25, 07:00:47 »

Sasuke és kis csapata talán pont az Uchiha kőtábláért (Rikudou kőtáblája) mentek Konoha (talán) Uchiha negyedébe. Mert az a cucc elvileg még mindig az Uchiha szentélyben van. Sasuke most már bír az örök MS-el és azzal már szépen lehet olvasgatni róla.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 25, 07:01:53 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2532 Dátum: 13 jan 25, 09:14:22 »

Ez igaz, de ehhez nem kéne Orochi bácsi  Nyelvesít , ha mégis odamennek akkor sem az lehet a végcél.
Bár ha Orochi bácsi feltalált volna egy Jutsut amivel Rinnengan nélkül is olvashatja a tábla teljes tartalmát akkor még megérteném ha ez lenne a végcél, de ezt én erősen kétlem.
Lehet a maradék két öreget kapják el hamarabb s belőlük szednek ki ezt - azt vagy csak eltünteti őket.

Mivel a teki már agyon lett dumálva s van saját témája (meg új infó nincs is róla)így nem boncolgatom,  azért kétlem h a kőtáblával lenne kapcsolatos.
Naplózva
Csavesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 9


« Válasz #2533 Dátum: 13 jan 25, 09:40:08 »

Én várok Narutotól pár béka idézést. Nagy segitség lenne pl. 3 breki+palásttal Nevet
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2534 Dátum: 13 jan 25, 12:52:49 »

Jah azt én is szívesen megnézném...
Csak nehogy bajuk essen...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 00:37:06 írta nclearu » Naplózva

Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!