24 szep 27, 18:20:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909727 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1605 Dátum: 12 okt 24, 10:19:07 »

Az, egy fa elem sárkány, ezzel fogta el annó Hashirama a kyuubit, amikor Madara ellen harcolt. Amúgy már kezdem látni mi lesz Madara veszte előbb utóbb. Az, hogy orba szájba használja Hashirama teknikáit és azt hiszi, hogy mert csak neki Rinnegannja van, majd ugyan olyan jól is mennek ezek mint Hashinak, és ez előbb utóbb vissza fog süli, és valaki lepecsételi az okoskodó seggét.
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1606 Dátum: 12 okt 24, 11:15:39 »

mondjuk sztem már nem kell sok ahhoz hoyg végre hajtsák a tervüket és majd a genjutsuból kell valahogy kitörnie narutoéknak ahol lesz rin meg valszeg eros sennin minatoék és még sok más... Úgy viccesebb mintha megállítanák amdaraékat és nem jönne létre a mugen tsukuyomi...
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #1607 Dátum: 12 okt 24, 11:25:22 »

hi!
Nem vagyok biztos benne, de úgy emlékszem a különféle technikákhoz különféle csakra típusok kellenek. pl van x mennyiségű tűz csakrád, 2X mennyiségű szél csakrád ...... na mármost a technikákba különféle csakravegyületek kellenek (általában).  pl ha van egy olyan ami kis csakrát merít több forrásból vagy 1 forrásból nagyot az nem mindegy. Mert a harc következő fordulójában kitudja mire lesz szükséged.      

traavis:
Az lehet hogy végtelen de szerintem úgy kell érteni, hogy gyorsan regenerálódik vissza vagy az átlaghoz képest végtelen a csakrája.
A kyubi csakrájáról is azt mondták végtelen de akkor minamitó nem tudta volna megfelezni.
Lehet iszonyú nagyságú csakrád de frászt sem ér ha nincs meg a technikához szükséges csakra típusokból nyert elegy.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 13:13:17 írta Krulszeme » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1608 Dátum: 12 okt 24, 11:55:53 »

Edo Madarak vegtelen chakraja van
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1609 Dátum: 12 okt 24, 12:02:44 »

kérdés: az I. hokagét miért nem edozták vissza?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #1610 Dátum: 12 okt 24, 12:11:52 »

mert a 3. hokage lepecsételte mikor oro megidézte az elsőt és a másodikat ez a pecsét megölte a 3.-at oro két karját és végleg lepecsételte az elsőt és a másodikat
Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #1611 Dátum: 12 okt 24, 12:14:34 »

Őt már a Harmadik lepecsételte, meg a másodikat is, azért nem tudják visszahozni őket. De Sakumoval mi van?? Őt aztán biztos, hogy senki nem pecsételte le...

Na, megelőztek. Nevet
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1612 Dátum: 12 okt 24, 12:20:13 »

köszönöm a válaszokat Mosolyog kíváncsi vagyok mi lehet abban a tekercsben, ami Sasukénél van... vicces lenne, ha épp ezeknek a pecséteknek a feltöréséről írnának valami izgit.
Mellesleg nem tudom, Madara kezd kissé erőltetetté válni. Mint valami Ikea-áruház....
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
samatagrav
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1613 Dátum: 12 okt 24, 12:22:58 »

Az utolsó 3 lapnak volt értelme a többi időhúzás volt.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1614 Dátum: 12 okt 24, 12:30:26 »

 Gondolkozik Madara ugye felbontotta a szerződést. A kérdés az, hogy mit is jelent ez valójában. Nem megidézett, "szabad" lélek lett ismét Madara (halott testben egy ott ragadt lélek), vagy élő személy. Utóbbi a halhatatlan test miatt szinte kizárható. Tehát csak annyit kell tenni, hogy valaki ismét megidézi egy testbe a lelkét, ha az 1. eshetőség érvényes.

Orochimaru igazi troll mastermind Nevet
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1615 Dátum: 12 okt 24, 12:34:40 »

A szerződésszegést mindig szankcionálják Nevet:D:D
de nem tudom. ez az egész kicsit nevetséges szerintem. Obito is egy élőhalottal akar leszámolni. Így semmi kihívás nincs benne.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #1616 Dátum: 12 okt 24, 13:27:58 »

Szerintem mindenki ezt várta hogy végre elkezdődhessen Nevet
Madara vs Naruto ,Kakashi vs Obito

Miért nem lesz jövőhéten manga?:@
Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1617 Dátum: 12 okt 24, 13:42:42 »

Kellemetlen hogy nem lesz, de erre is van ésszerű magyarázat, a mangában azért húzta az időt kb 15 oldalon át, mert nem tudott mit kitalálni Kishi! xD
De azért nekem tetszett, nem volt rossz fejezet. Most leül, iszogat egy kis sake-t és gondolkodik mint állat, hogy mit lehetne belerakni a köv mangába.
De megint az lesz, hogy kijön jöv. szerdán vagy vasárnap, és akkor megint csúszás lesz, mert mégis kiadják 1 héttel előtte...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1618 Dátum: 12 okt 24, 13:43:20 »

köszönöm a válaszokat Mosolyog kíváncsi vagyok mi lehet abban a tekercsben, ami Sasukénél van... vicces lenne, ha épp ezeknek a pecséteknek a feltöréséről írnának valami izgit.
Mellesleg nem tudom, Madara kezd kissé erőltetetté válni. Mint valami Ikea-áruház....
Hívjunk egy jogászt. Majd ő megkeresi benne a kiskaput.  Ördögi
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1619 Dátum: 12 okt 24, 13:52:17 »

Kellemetlen hogy nem lesz, de erre is van ésszerű magyarázat, a mangában azért húzta az időt kb 15 oldalon át, mert nem tudott mit kitalálni Kishi! xD
De azért nekem tetszett, nem volt rossz fejezet. Most leül, iszogat egy kis sake-t és gondolkodik mint állat, hogy mit lehetne belerakni a köv mangába.
De megint az lesz, hogy kijön jöv. szerdán vagy vasárnap, és akkor megint csúszás lesz, mert mégis kiadják 1 héttel előtte...


Kishi nem most írta meg ezt a részt sem -.- úgyh innentől ugrott ez a dolog Nevet

Amúgy meg mindig mindenki azt akarta tudni hogy Obito mitől meg hogyan lett ilyen... most megkaptátok... ahogy én is Nevet
és most mindenki azért rinyál mert nem Fight megy már 4rész óta... most nektet semmi se jó? Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!