24 szep 27, 05:16:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1907327 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #1290 Dátum: 12 okt 02, 22:56:17 »

néhány manga fejezettel korábban Obito azt mondta Kakashinak hogy:"Hagytad meghalni Rint" nem pedig azt hogy "Megölted Rint"

Erre én is nagyon kíváncsi vagyok! Gondolkozik Kedves japánul tudó fordító bácsik! Tessék nekünk pontosan elmondani, hogy mi is állt itt az eredeti szövegben? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/600/12

Köszönjük szépen!
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1291 Dátum: 12 okt 02, 23:15:36 »

Nem tudok japánul, de itt az a bizonyos RAW oldal: http://s3.mangahead.com/mangas/Manga-Raw-Scan/Naruto/Naruto-600-Raw-Scan/10.jpg
Az oldal alsó részét érdemes nézni, hogy mit is mond Obito, ugyanis az a szó, hogy megöl így néz ki japánul: 殺し. Ez pedig szerepel Obito mondandójában, de hogy pontosan mit is jelent a teljes mondat, számomra rejtély.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 23:19:31 írta CsukiIce » Naplózva

Madgamer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1292 Dátum: 12 okt 03, 00:46:38 »

Nem fórumozok, de ezt az elméletet fel kell vetnem Nevet
Mivel nem tudni Kakashi, hogy ébresztette fel a mangekyou sharingan-ját.
Lehet , hogy ezért ölte meg Rint? Ördögi Na de ha nem is direkt ezért, de talán ezzel ébresztette fel.
Naplózva
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #1293 Dátum: 12 okt 03, 01:00:33 »

Akkor érdemes lenne egy kicsit fórumozni vagy legalább az utolsó egy-két oldalt elolvasni legalább, mert már többen felvetették ezt az elméletet és meg is lett magyarázva, hogy miért nem működőképes. Mellesleg a karaktere se olyan, hogy emiatt képes lenne megölni őt.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1294 Dátum: 12 okt 03, 04:28:34 »

OO kakashi ölte meg rint??? ez valami nagyon durva  Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #1295 Dátum: 12 okt 03, 08:00:13 »

Én azt mondom hogy ez egy zetsu klón, máskülönben hogy mutathatná rin arcát obi fejében,  Kakashi szemszögéből, mikor még ott sincs , és a zetsu könnyedén felveszi másik alakját
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1296 Dátum: 12 okt 03, 08:15:34 »

Azért is furcsa ez egy kicsit, mert a Chidori használhatóságához Sharingan kell. És Kakashi ezt a Sharingant pont attól kapta, akinek az volt az utolsó kívánsága, hogy védje meg Rint...
Meg miért kell egy A-szintű technikát használni "ilyen" esetben? Nem hogy páncélt, de még védekezési szándékot sem látok. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morause
Vendég
« Válasz #1297 Dátum: 12 okt 03, 09:16:24 »

Heee lol csak most jut eszembe... nektek nem tűnt fel egy igazán érdekes dolog? Nevet
Obito olyan dolgokról mutat most flashbacket amit eleve nem is láthatott, pl. ott van az amikor az ő szemszögéből látjuk Rin-t és Kakashi már a barlang tetején van. De ezzel az a bibi hogy akkor már a bal szemében nem volt sharingan a másikat meg eltakarta a szikla tehát abban a helyzetben teljesen vak volt, és mégis "látta" Rint, meg Kakashit is. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 03, 09:16:59 írta Morause » Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #1298 Dátum: 12 okt 03, 09:35:11 »

Azta de nem semmi volt ez az oldal. Szerény véleményem az lenne, hogy vagy Kakashi, vagy Rin az aki itt klón. Hiszen Rin arcán ott a meglepődöttség érzelem kimutatása. Ha Rin az igazi akkor azért, mert nem értette, hogy Kakashi miért tette amit. Viszont ha meg Kakashi az igazi akkor rajta meg azért van az az elhatározottság, tudatos cselekedet, mert tudja, hogy az a Rin akit megölt az klón. Ebben az esetben a klón azért nevezi nevén Kakashit, és hül ki az arcára az érzelme, hogy még utolsó pillanatba talán hatni tudjon Kakashira, hogy elhitesse, hogy ő az igazi Rin.

Az meg, hogy Obito elméjében megjelent Rin az két dolgot is jelenthet. Egyik az, hogy Kakashi a klón és tényleg a zetsus telepátia van a dologban, a másik pedig az, hogy az igazi Kakashi az és a sharingan miatt van összeköttetésbe Obitoval. Ebben az esetben akkor kérdéses lenne, hogy Kakashi miért nem érzékelte azt, hogy Obito él. Lehet, hogy ez bizonyos krízispont után kapcsolódik. Hiszen , ha Rin klón volt és Kakashi megölte attól még nagy megrázkódtatás maga a látvány önmagának is, hogy átdöfi Rint, ezért olyan érzelmi sokk is érhette, hogy erre reagált maga a sharingán és átjutott vhogy Obito elméjébe is.

Ha Rin a klón és esetleg tényleg elrabolták és ezért nincs ott Minato akkor elviekben magának Kakashinak sem kéne ott lennie mert valszeg Rint keresné ő is. Persze lehet, hogy épp kereste őt, összefutott "Rinnel" aki szinte könnybe lábadt, hogy "-jajj de jó, hogy megtaláltál Kakashi!" Erre bumm és Kakashi beledöfte a Raikirit, vagy chidorit mert a Sharingannak köszönhetően ő tisztába volt azzal, hogy klón, persze a klón meg értetlen, hogy mégis, hogy a fenébe jött ez rá stb.

Tehát, ha Rin volt a Klón akkor valahol Rinnek még élnie kell, de erről még nem tudni. Hiszen ha valahol meghalt, azt a Zetsu klónok később meg is találják gondolom. Aztán legfeljebb Obito majd ott sírna a teteme felett, hgoy miééért stb. Ha ez így van és van test akkor az Edoval miért nem lett ő feltámasztva? Fel lehetett volna. Így pedig szerintem Rin talán még most is élhet, de ez csak spekuláció.

Rint mint klónt nem feltétlen értem zetsu klón alatt, lehet, hogy tényleg egy ellenséges ninja hengéje. Ez majd kiderül a kövi részben.

Obito valszeg nem fog lépni semmit, pedig megtehetné, ha csak nem jön rá közben ő is ott valamire, mert ha tényleg az történt amit láttunk illetve gondoltunk akkor bárki aki Obito helyében volna, tuti oda lépett volna és neki esett volna, vagy Kakashinak, vagy Rinhez, hogy úúúristeeen!!! Wááá

De ilyen nem fog történni, mert az eddigiekből tudjuk, hogy Kakashi nem tud arról, hogy Obito életben van, mert ha tudná nem gyászolta volna meg egyebek. Ezt figyelembe véve, lehet, hogy tényleg Kakashi a klón és Rin az Rin Nevet

Viszont, ha Rin az Rin akkor tényleg nem értem, hogy edoval miért nem hozták vissza, hiszen Itachi ki tudott lépni az irányítás alól, Madara meg az Edo feloldása után is itt tudott maradni, ami azt jelenti, hogy Rin akár most is élhetne.

PL: Madara azt mondja Obitonak, hogy segítek feltámasztani Rint, ha segítesz nekem ugyanúgy mint Önmagát, hogy az edo segítségével, plusz annak feloldása után is megmarad Rin.

De így is nagy a kavar mert akkor meg semmi értelme annak, hogy "hagytad Rint meghalni", vagy, hogy megölte volna Rint. Mert élne és virulna. Így értelmet nyerne viszont az, hogy miért akarja ezt a Hold szeme tervet, hogy mással ez talán ne eshessen meg, mert nem biztos, hogy másnak is lesz ilyen lehetősége, hogy edo tenseiel visszahozzák a szerettét.

Tehát  wááááá már én is belekavarodtam sok dologba mire ezt leírtam ikszdé De most így ahogy futottak a gondolataim ezt leírtam, lehet majd átolvasva később még helyesbítek valamin.

Most belegondolva Kakashi biztosan klón, hiszen ha Obito közbelép, akkor tuti, hogy neki esik "Kakashinak" akit talán meg is öl így felébreszti magában az MS-t csaka ztán kiderül, hogy puff és rájön később, hogy akit megölt az nem a legjobb barátja, hanem egy henge klón így fel ébred az ms-hiszen tudatban ott van, hogy megölte a legjobb barátját és ennyi. Rin halálánál meg ott van, ezért nem gyűlöli Kakashit, mert Rin biztos mondott neki vmit, de ettől függetlenül max csak neheztel rá, hogy nem volt ott és nem segített neki ezt jelentheti az, hogy "hagytad Rint meghalni!"

Így Rin az utolsó percében tudhatott arról, hogy Obito él, de Kakashi ezt ugye nem tudhatta.

Ettől függetlenül akor nem értem, hogy Edoval miért nem hozta vissza Rint. Persze csak ha úgy történt ahogy utóbb írtam. majd Kiderül! Nevet várjuk a kövit Mosolyog
Naplózva


Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #1299 Dátum: 12 okt 03, 09:53:41 »

Szerintem egyikük sem klón, legfeljebb Kakashi hitte azt, hogy Rin klón, de közben Rin az Rin volt! Nevet
Naplózva
viri13
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1155


Hadnagy


« Válasz #1300 Dátum: 12 okt 03, 11:04:27 »

Szerintem meg egyikük sem klón. Kakashi úgyis érthette a nem tudtam megmenteni Rint, hogy mielőtt megölte a Chidorival már akkor történt vele valami, ami miatt menthetetlen volt. Mondjuk bekerült egy feltörhetetlen genjutsu alá és mészárolta a többieket. Azért sem hiszem, hogy zetsu vagy klón volt Rin, mert akkor Kakashi nem sírt volna. Rin 100% hogy igazi volt, de az nem biztos, hogy önmaga volt és itt az is lehetséges még, hogy lelkileg összetört...
Továbbá mikor Obito mondja: hagytad Rint meghalni, akkor ott lehet a lelkére érti, nem pedig a fizikai testére. Kishi úgy tudja kavarni a kakit mint más a kását Nevet
Na mindegy lényeg a lényeg, jövő héten kiderül kacsint
Naplózva

trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #1301 Dátum: 12 okt 03, 11:38:27 »

Rin-be beleköltözött egy parazita, amit Kakashi ki akart belőle venni, csak Kakashi a biosz könyv helyett a vén perverz könyveit olvasta már akkor is, és nem hitte volna, hogy ebbe a mozdulatba bele fog halni Rin.  bye bye
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1302 Dátum: 12 okt 03, 12:32:19 »

Akár egy Zetsu is irányíthatta. Madara is nagyon biztos volt magában  Gondolkozik
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #1303 Dátum: 12 okt 03, 12:39:16 »

Vagy mindenki Zetsu klón. Kakashi, Rin... és mindenki más az egész mangában, kivétel a Zetsuk és Madara:P A jelen az, hogy az öreg Madara még mindig ott ül a barlangban és éppen Obitónak mondja, hogy "Szóval, elmész', Obito már úton, ő meg a barlangban futtatja az egész Naruto mangát, az eddigi inteljei alapján, mint egy szimulációt, hogy lássa mi hogy fog történni, és mi legyen a köv lépés. Ollé.
Naplózva

Bankai: PoloSanyi
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #1304 Dátum: 12 okt 03, 12:47:06 »

Nagyon régen fórumoztam már, de ez a fejezet megkívánja...
1. WÁÁÁÁ!! Majd kiestem a székből, mikor megláttam! Nem akartam elhinni. Szinte biztos vagyok abban, hogy nem Zetsu-klón Kakashi, mert mint azt előttem mondtátok már páran, Obito Kakashi szemszögéből látta az egészet...Viszont akkor érdekelne, hogy a későbbiekben mit is láthatott még Kakashi életéből?
2. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/600/13 --> Kakashi arcából ítélve akkor nem találkoztak, vagy teljesen az Obito-t beburkoló tagként.
3. Értem én, hogy meghalt Rin, ráadásul pont Kakashi keze által...Csoda, hogy akkor helyben nem tépte szét, jó, oké nem tudta volna, aláírom. De akkor is: Ez lenne az oka annak, hogy egy hatalmas genjutsu-ba akarja taszítani a világot? Boldogság, béke, nyugalom: de ezek csak kikényszerített eszmék és érzések lennének egy megjátszott világban, szóval komolyan nem vágom...
Érdeklődéssel várom a következő fejezetet érdekel, hogy ebből mit hoz ki a Mester! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!