24 szep 27, 03:20:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1907253 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1245 Dátum: 12 okt 02, 16:18:43 »

tuti hogy Kakashi van ott... ha Zetsu lenne Obito nem látná ugyan azt -.-
Amúgy esélyes hogy Rin cseszett el valamit, ezzel arra utalok, hogy tuti elárulta Konoha-t vagy ilyesmi :/

Egyetértek, én is gondoltam Zetsu-ra, de akkor nem lenne értelme az egésznek. Az is eszembe jutott már, amit többen említettek, hogy irányították vmelyiküket, akkor lehet hogy utána Obito megtudta valamikor később az igazat, és ezért nem hibáztatja Kakashit, mert tudja, hogy irányították, és lehet, hogy emiatt megölte Madara-t...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #1246 Dátum: 12 okt 02, 16:23:18 »

Kakashi nem volt ANBU tag? Lehet hogy neki is hasonló vizsgája volt az igazi tagsághoz, mint Sai-nak.  Gondolkozik
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1247 Dátum: 12 okt 02, 16:26:37 »

Kakashi nem volt ANBU tag? Lehet hogy neki is hasonló vizsgája volt az igazi tagsághoz, mint Sai-nak.  Gondolkozik

és szerinted megért volna neki ennyit az ANBU tagság(bár nem sosem lehet tudni..)? főleg pár nem sokkal Obito tragédiája után...  szerintem tuti megviselhette.
bár sosem lehet tudni. Mosolyog))
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1248 Dátum: 12 okt 02, 16:34:04 »

Kizárt dolog, hogy ezért megölte volna Rint.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #1249 Dátum: 12 okt 02, 16:35:04 »

Nem hinném, hogy ez lenne rá a magyarázat, csak eszembe jutott (azonban nem lehet kizárni semmit sem. )

Emiatt kedveltem meg a Naruto mangát, szinte minden fejezet hagy maga után egy újabb megválaszolandó kérdést, amiken jól elgondolkozik az ember, és mindenféle elméletet gyártunk.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1250 Dátum: 12 okt 02, 16:36:37 »

Sai gyökér ANBU volt, míg Kakashi rendes. Nem hinném, hogy a harmadik, vagy Minato azt az utasítást adta volna, hogy ölje meg a medikus ninja társát.

Szerk.:
A Kakashi Gaidenben Rint ugye elfogta, az a két shinobi és beleakartak mászni a fejébe, hogy információt gyűjtsenek. Ez, ha jól emlékszem nem sikerült, de lehet, hogy ekkor valamit beállítottak nála, hogy egy parancsra őket szolgálja. Így Rin egy kém lehetett és mikor informaciót akart leadni, akkor Kakashi megjelent és más választás híján megbökte.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 17:00:15 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1251 Dátum: 12 okt 02, 17:11:57 »

Sai gyökér ANBU volt, míg Kakashi rendes. Nem hinném, hogy a harmadik, vagy Minato azt az utasítást adta volna, hogy ölje meg a medikus ninja társát.

Szerk.:
A Kakashi Gaidenben Rint ugye elfogta, az a két shinobi és beleakartak mászni a fejébe, hogy információt gyűjtsenek. Ez, ha jól emlékszem nem sikerült, de lehet, hogy ekkor valamit beállítottak nála, hogy egy parancsra őket szolgálja. Így Rin egy kém lehetett és mikor informaciót akart leadni, akkor Kakashi megjelent és más választás híján megbökte.

Esküszöm kezdem azt hinni, hogy a fillereknek (animében) is lehet valami szerepük...
Kakashi ott is egy kémleányt szúrt ki magának (Hanare), aki szintén infókat gyűjtött... ő is "dobva" lett ^^
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1252 Dátum: 12 okt 02, 17:14:58 »

solya91
Itachit megzsarolta Danzou. És akkor szerinted Minato, vagy a harmadik azt a parancsot adta, hogy Kakashi ölje meg a társát? Az ANBU közvetlenűl csak a Hokagétól fogadott el parancsot. Itachi más eset, ahogy azt írtam.  
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #1253 Dátum: 12 okt 02, 17:16:18 »

Hát azért nem álhatott olyan közel hozzá mint a csapattársa...Amúgy ezt a fajta feelinget már éreztem valahol,nem a sakura és sasuke közti konflikt?Nevet Ott ha nem ment volna naruto ugyanugy végezte volna sakura,mint rin.És szerintem ugyanúgy mentette volna meg rint obito (csak itt kicsit megcsúszott),mint naruto sakurat.Amúgy mi a különbség a rendes és a gyökér anbu között?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 17:18:50 írta Autine » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1254 Dátum: 12 okt 02, 17:18:18 »

Az a különbség h a gyökér Danzou (közvetlen) irányítása alatt áll, a "sima" meg a Hokage irányítása alatt áll.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1255 Dátum: 12 okt 02, 17:28:14 »

Hát azért nem álhatott olyan közel hozzá mint a csapattársa...

Tényleg nem... csak megigérte a volt társának (aki megmentette az életét és az egyik szemét neki adta), hogy megvédi a lányt. De biztos Rin miatt nem is érez bűntudatot, mert csak egy csapattársa volt, ez nem nagy kötelék ebben a világban...

Jha értem Pirul Akkor vedd semmisnek a hozzászólásomat smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 17:33:03 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #1256 Dátum: 12 okt 02, 17:30:08 »

Ja ééértem asszem.Nevet spero én nem úgy értettem hogy nem áll hozzá közel,éppenséggel hogy közelebb mint a kiszemelt csaj Mosolyog Én erre értettem.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1257 Dátum: 12 okt 02, 17:43:26 »

Amúgy az lenne még komoly, ha kiderülne, hogy Rin végig kém volt és valójában Kiri-i ninja nem Konohai csak beépült, mint ahogy Kabuto is beépült mindenhová.
Aztán itt kakashi megtudta (mondjuk értejöttek a társai vagy valami) és saját kezűleg rendezte el a dolgokat, mint, ahogy annó Sasukével is végezni akart.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 17:44:21 írta Exkirion » Naplózva

samatagrav
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1258 Dátum: 12 okt 02, 17:54:31 »

A manga végén történt valami amire nem számítottunk csoda történt  bow
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #1259 Dátum: 12 okt 02, 17:55:55 »

Ott vannak kerekerdő közepén sok-sok ellenséges ninjával körülvéve kettesben aztán Kakashi hirtelen mellbevágja..
Lehet harakizini akartak csak Kakashi meggondolta magát..  Nevet

Nem tudom, Kakashi nem az a fajta aki kinyúvasztja a társát, különben is mit szólna ehhez Naruto?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!