24 szep 28, 22:31:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1911564 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1125 Dátum: 12 szep 27, 07:18:25 »

Csak számomra fontos momentum a fejezetben, hogy Obito fatechnikákat használ? Nevet
Szerintem ő növesztette a kis fát, amivel egyensúlyozik.
...

Szerintem meg az ágya aljából törte le. Nézd meg, hiányzik onnan egy "ág". ^^

A fekete Zetsu itt még nem szerepel szerintem. A fehér Zetsura hajazó az valszeg fehér és van még legalább egy, amelyik fehér, hiszen Obito hiányolja az egyiket. A Spirál-Mihály viszont lehet, hogy nem fehér, hanem narancs színű. ^^ Hiszen Tobi maszkja is fehér (volt) a mangában, közben meg a színes mangaképekről és az animéből tudjuk, hogy narancs(os) színű. A kövi fejezetben lesz színes kép, amin szerintem vagy Rin és Kakashi lesz, vagy kapunk egy "csoportképet" a barlanglakókról: Madara, Obito, fehér Zetsu, Spirál-Mihály (színe!) és a többi Zetsu-szerűségről. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 07:19:11 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1126 Dátum: 12 szep 27, 07:25:31 »

Húha! Jó rég kommenteltem ide, de most muszáj leírnom, hogy ez a fejezet nagyon tetszett nekem.

Zetsu meg a társa jól elszórakoztak Obitóval xD "Bakakashi!" xD
Várom a következő fejezetet, mert biztosan akkor fog történni Rinnel, amit miatt Obito megharagudott Kakashira.


De vááááárjunk csak! Ha a halottak eddig feltámadtak, Rin miért nem lett feltámasztva?  Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1127 Dátum: 12 szep 27, 08:04:13 »

Mert akkor Obito többé nem engedelmeskedett volna Madarának. Plusz Madara valszeg titkolta is előtte, hogy ismeri az Edo Tensei-t.
De az is lehet, hogy Obito nem "elégedett volna meg" egy Edo-Rinnel, ill. erkölcsi okokból nem is engedte volna. Bár a Mugen Tsukoyomi sem túl erkölcsös. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 08:05:04 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #1128 Dátum: 12 szep 27, 08:21:49 »

Jó kis rész volt a hosszú haj kérdés is meg oldódott Nevet  és már össze is állt a kirakós , biztos hogy az lesz am hogy Rin Obito szeme láttára fog meghalni és ezért fog csatlakozni Madarához,mert még most is azért edzett hogy kiszabaduljon és hazatérjen. Sőőőőt még azt is eltudom képzelni és ez nagy csattanó lenne mivel a fehér Zetsu letud mindent másolni,és hogy az egész egy csapda volt és az ő clonjai ölik meg Rin-t, máskülönben miért segítene neki olyan nagy lelkűen?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 08:28:07 írta amidamaru001 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1129 Dátum: 12 szep 27, 08:33:17 »

Az is elég gyanús, hogy éppen a Rejtett Köd faluba való nindzsák vették körbe Rint és Kakashit. Nem kizárt, hogy már ekkor is volt némi Madara-érdekeltségű beépülés ott.

Elszállt elmélet, de még az is lehet, hogy Rin és Kakashi (is) fehér Zetsu klón lesz. És Rinnel korábban/később/máshogy csinálnak/tak valamit.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1130 Dátum: 12 szep 27, 08:43:47 »

és az is érdekes, hogy pont akkor amikor madara szunyókál..ha ő is félig meddig zetsu akkor nem kell neki aludni nyílván máshol van most az öreg...
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1131 Dátum: 12 szep 27, 09:25:27 »

Ne feledd. hogy a fehér Zetsu képes felvenni bárki alakját. Eddig Naruton kívül senki se tudta kiszúrni a klónokat. Egybeolvadást a "Nice guy" -al nem tartom valószínűnek, mivel Tobi maszkja levehető.

tehát ha jól veszem ki a szavaidból, azt mondod, h itachi akivel diskurált, az fehér zetsu lett volna ? Gondolkozik

Szerintem úgy érti, hogy később már az nem úgy viselte mint most, egy vasember páncélt xD hanem csak a testére olvadt rá, vagy a karjára, mint egy levakarhatatlan beszélő trutymó. És amikor Tobi hülye hangon beszélt, meg viccelődött, az lehet h ő volt, és nem Obito. Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1132 Dátum: 12 szep 27, 09:33:20 »

Hát... az előző fejezetben eléggé "tolószék nélkül járni is alig bír" üzemmódban volt az öreg. Már ha az ő volt, bár nem hiszem, hogy nem. Lehet nem is tudott Obitóról, amíg be nem pottyant hozzá. Arról meg főleg nem, hogy ennyire komálja a csapattársait. De persze lehet látta, hogy míg el nem vágja Obito kötelékit a társai felé, addig nem lesz hasznára.

Persze az is lehet, hogy tényleg csak véletlen egybeesés és a Zetsuk tényleg megkedvelték Obitót és azért segítenek neki. A Spirál-Mihály is elég jó arcnak tűnik... bár arca nincs. ikszdé Talán pont az ő emlékére (már ha valahogy megszűnt létezi) viselte Obito a csavartnarancs maszkot. ^^

Az is lehet, hogy Deidara önmegsemmisítő robbanásáig, az ott csak Spirál-Mihály volt (és nem is élte túl). És azért is bánt csicskaként vele Zetsu, amikor Sasori gyűrűjéért mentek. És csak Dei nagy bumja utántól tevékenykedett Obito Tobiként. Az sokat segítene, ha hallanánk a Spirál-Mihály hangját és ha egyezik a jófió Tobiéval, akkor rejtély megoldva. kacsint
Bár érdekes, hogy Spirál komának haja nincs, de jófiú Tobinak van, és a jófiú Tobi tetőtől talpig ruhában volt, sehol egy szabad/látható bőrfelület.

És még egy elmélet:
Ahogy Kakashi is átvette Obito néhány idióta jellemvonását (poénkodás, késés), úgy talán Obito is átvette Spirál-Mihály poéngyárságát, miután megkedvelte a tagot és az aztán valahogy elhalálozott (talán Madara büntetése nyomán, amiért segített Obitónak).
De az is lehet, hogy az a péncél-Zetsu egyszerűen összeolvadt Obitóval, és felvette Obito alakját. Az uralkodó személyiség Obito lett, de ott volt Spirál-Mihály személyisége is.

Jó lenne tudni, hogy a Sasuke-Deidara harc elején Tobi hogy élte túl azt, amikor Sasuke megvágta karddal. Mert ha a Kamuival, akkor az ott már Obito volt.

____________

Szerk.: Közben Axel92 megelőzött pár dologban. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 09:34:30 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1133 Dátum: 12 szep 27, 09:49:02 »

Örülök, hogy segíthettem. Én is gondoltam már a Deidara robbantásra, mivel valószínűbb, hogy végig így volt, hiszen közlekedett a föld alatt, elméletileg, csak akkor tudja/tudta megtenni, ha összeolvadt volna spirállal, nem? Bár ha jobban belegondolok, akkor az egyik fejezetben, amikor ráuszította a bijuukat Kakashiékra, akkor is a föld alól bújt elő, vagyis vagy még mindig viseli spirál testét, mondjuk a karján, vagy az egész testén kivéve a fejét, vagy spirál nélkül is képes közlekedni a talajban, mert valahogy képes rá, nem tudom megmagyarázni Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1134 Dátum: 12 szep 27, 10:14:26 »

És még egy elmélet:
Ahogy Kakashi is átvette Obito néhány idióta jellemvonását (poénkodás, késés), úgy talán Obito is átvette Spirál-Mihály poéngyárságát, miután megkedvelte a tagot és az aztán valahogy elhalálozott (talán Madara büntetése nyomán, amiért segített Obitónak).
De az is lehet, hogy az a péncél-Zetsu egyszerűen összeolvadt Obitóval, és felvette Obito alakját. Az uralkodó személyiség Obito lett, de ott volt Spirál-Mihály személyisége is.

Jó lenne tudni, hogy a Sasuke-Deidara harc elején Tobi hogy élte túl azt, amikor Sasuke megvágta karddal. Mert ha a Kamuival, akkor az ott már Obito volt.

____________

Szerk.: Közben Axel92 megelőzött pár dologban. ^^

Szerintem egyszerűen csak megmaradt a Spirál-Mihály személyisége is, mikor egyesültek, ezért tűnt úgy sok esetben, hogy Tobi erősen skizofrén hajlamokat mutat. Mosolyog
Viszont szerintem minden esetben Obito volt maszkos, legalábbis minden egyes alkalommal, mikor a sharinganját is láttuk és a legtöbb esetben láttuk.

Mondjuk igen Deidara robbantásánál az csak is Zetsu lehetett és a nyakam rá, hogy mikor először megjelent Sasori halála után az is ő volt, ott egy az egyben oylan idióta volt, mint am ostani visszaemlékezésben megismert Zetsu, aztán ki tudja lehet, hogy igaz erre is,amit fentebb írtam és egyszerűen
csak engedte a zetsu személyiséget érvényesülni és akkor végig ő volt.  Mosolyog

Egyébként nem tudom hogy jött ez a Spirál-Mihály fordítás, de mikor először elolvastam kb. 10 percig szakadtam röhögéstől. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 13:27:29 írta Csibe » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1135 Dátum: 12 szep 27, 11:00:56 »

...
Viszont szerintem minden esetben Obito volt maszkos szerintem, legalábbis minden egyes alkalommal, mikor a sharinganját is láttuk és a legtöbb esetben láttuk.
...
Egyébként nem tudom hogy jött ez a Spirál-Mihály fordítás, de mikor először elolvastam kb. 10 percig szakadtam röhögéstől. Nevet

Tobi Sharinganját legelőször Dei nagy bummja után láttuk. Tobi meg addig is elég sokat szerepelt. ^^

Kellett valami, ami személyesebbé teszi a fickót. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1136 Dátum: 12 szep 27, 11:02:55 »

Ne feledd. hogy a fehér Zetsu képes felvenni bárki alakját. Eddig Naruton kívül senki se tudta kiszúrni a klónokat. Egybeolvadást a "Nice guy" -al nem tartom valószínűnek, mivel Tobi maszkja levehető.

tehát ha jól veszem ki a szavaidból, azt mondod, h itachi akivel diskurált, az fehér zetsu lett volna ? Gondolkozik

Szerintem úgy érti, hogy később már az nem úgy viselte mint most, egy vasember páncélt xD hanem csak a testére olvadt rá, vagy a karjára, mint egy levakarhatatlan beszélő trutymó. És amikor Tobi hülye hangon beszélt, meg viccelődött, az lehet h ő volt, és nem Obito. Mosolyog
egyébként ugyanez lehetett akkor is, amikor minatóval harcolt, viszont akkor nem értem, h obito akkor levágta a haját, utána itachinál ismét megnövesztette ?! Technikai KO ennek mi értelme ? valami hippi korszakát élte ?  ikszdé
Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #1137 Dátum: 12 szep 27, 11:25:24 »

Elméletlileg Tobi gyorsabban közlekedik, mint zetsu. Hogy csinálja? Lehet pont úgy, hogy a spirálcsávóval van-volt folyamatosan egybekelve.
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1138 Dátum: 12 szep 27, 11:32:19 »

Elméletlileg Tobi gyorsabban közlekedik, mint zetsu. Hogy csinálja? Lehet pont úgy, hogy a spirálcsávóval van-volt folyamatosan egybekelve.
a spirál csávónak semmi köze a gyorsaságához....mivel a sharinganjának köszönheti a sebességét/teleportációját...vagyis a teleportáció mégiscsak gyorsabb, akármilyen sebességgel is haladsz a föld alatt  ikszdé
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1139 Dátum: 12 szep 27, 12:21:46 »

Amúgy azt csak én vettem észre, hogy amikor madara "szunyókál" akkor ott még obitonak rövid a haja aztán obito edz és vége felé már hosszú a haja obitonak míg madaráról még mindig semmi hír. Át szunyókálja azt az időt míg obito megnöveszti a haját meg edz?Nevet Vagy csak én nem értem?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!