24 szep 27, 20:13:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910164 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #600 Dátum: 12 szep 11, 10:04:05 »

A fejezet úgy összességében tetszett, de egy részből csalódott is vagyok. Tudom, arra számítani lehetett, hogy Madara elbánik a Kagékkal, de Kishi miért nem mutatta részletesebben? Ennél jobban nem is trollkodhatott volna velük. Az öt Kage a saját vérében haldoklik. Tsunadét majdnem kettévágta egy hatalmas fa. De aminek örülök, hogy még így, ebben az állapotban is megmaradt az akaratereje. Képes volt idézni, és a jelek szerint egy ahhoz hasonló technikát fog bevetni, mint amilyent Chiyo vetett be, hogy megmentse Gaara-t.
Katsuyu szavaiból arra lehet következtetni, hogy meg tudná menteni Tsunade-t, viszont ő még most sem a saját, hanem a társai életét félti. Hát igen, ilyen egy igazi Hokage.  Neeem A végén mégis csak ő tett a legtöbbet a Kagékért.

Szerintem meg sokkal sokkolóbb volt így látni az 5 Kaget... ha végignézzük azt hogy hogyan bánik el velük akkor nincs meg ez a Epic Nyelvesít
Amúgy Tsunadet nem majdnem hanem konkrétan ketté vágta egy fatörzs...  smirksweat
És valszeg gyógyítani akar Karsuyu-val úgy ahogy azt tette mikor Pain megtámadta a falut...
És mivan Madara szemével? Nevet
Van neki... és a sajátja... Mondta is hogy röviddel a halála előtt ébresztette fel a Rinnegant.... úgyh még bőven volt ideje rá miután megtalálta Obitot....
Tényleg nem kéne már ennyi blődséget kitalálni... :/
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #601 Dátum: 12 szep 11, 10:21:47 »

Jah, jobban megnézve az alsó része teljesen becsípődött  >.<# Érdekes, hogy a többi Kage sérülése messze nem tűnik ilyen komolynak, de ők mozdulni sem tudnak. Szegény Tsunadét az egész harc alatt szívatta Kishi. Elpocsékolta a chakráját, hogy a többiek tovább éljenek, átszúratta magát egy Susanoo karddal, hogy Onoki-nak lehetőséget adjon a támadásra, később 5 erős Katont védett ki az ökleivel, most meg ez...
Ha most meghal az epic lesz és merem állítani, hogy legalább annyi embert megráz a halála, mint Jiraiya-é. Ha viszont valami csoda folytán túléli, akkor ezentúl nem nevezhetjük a legendás vesztesnek  ikszdé

Egyébként hol a fenében van az igazi Naruto? Talán Sasuke után ment? Ez tűnik a legvalószínűbbnek.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 10:43:34 írta TsunadeHime » Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #602 Dátum: 12 szep 11, 10:44:53 »

Azért az öreg Oonokinak sincs meg egy karja... Gaara-ból is áll ki valami... a Raikage kb olyan mintha mellkastól a lábáig lenne csöppet megvágva... a Mizukage... hát ő meg fene tudja Szomorú

~titius
ha ezt az oldalt megnézed akkor ott van az eredeti Naruto is... aki Kakashi előtt áll az a klón smirksweat
http://www.mangapanda.com/naruto/601/4
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 10:50:51 írta yupi » Naplózva

amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #603 Dátum: 12 szep 11, 10:49:58 »

Bameeeegggggggggggggggg Nevet ezen  a részen kifordultam a székből mikor megláttam a kagékat jól kicsinálta őket valami félelmetes...Nevet de ismét bebizonyosodott állításom ennyibe örülők hogy Madara talált rá és mentette meg Nevet fuu de ez egy állat ez a Madara Nevet de am Obiton ahogy elnéztem nagyon nem tetszik neki hogy ott van szerintem úgy is az lesz hogy ő is neki fog ugrani Madarának.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #604 Dátum: 12 szep 11, 11:00:17 »

Váó, na ez most odatett. 5 kage végre a padlón, már untam a szenvedésüket, és mint kiderült, tényleg Madara mentette meg Obitot. Hihetetlen az öreg.
Naruto szépen "lepattant" Madara legyezőjéről röhögtem 1 jót. ikszdé

Remélem jönnek a visszaemlékezések Obito tanításáról és esetleg mesélhetnének Nagato szemeiről, ja és ha már úgyis mesedélután a Végzet völgyében zajlott csatáról is... Nyelvesít Mellékesen Kishi hozzáteheti hol az igazi Naruto, bár az elég mellékes a jelen kérdések mellett.
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #605 Dátum: 12 szep 11, 11:12:38 »

Fuuuu de akkor is még mindig keresem az állam ha így kicsinálta a Kagékat és Kishi volt olyan kegyetlen és nem is láthattuk,hogy beindulhatott Madara ha ennyire ráunt és gyorsan levágta őket O.o de komolyan én már semmin se tudnék meglepődni Madarán egy pillanat alatt lemészárolta őket... én már kajak félek előre hogy ha most beindul miket fog csinálni...Nevet
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #606 Dátum: 12 szep 11, 11:15:14 »

Na hát akkor valamivel okosabbak lettünk:

-megtudtuk mi lett a kagékkal;
-megtudtuk, hogy Madara és Obito valóban ismerték egymást;
-Madarának akkor még volt szeme, de nyilván mástól, hiszen az övé Nagatónál volt;
-Madarának ősz a haja, tehát egész biztos, hogy Obito harcolt a negyedikkel, és ő volt a mizukage is;
-úgy tűnik Madara teljesen megbízik Obitoban, fordtíva ez már nem így néz ki; ebből akár még az is kisülhet, hogy Kakashi megnyeri Obitót Madara ellen.

Valakinek egyéb hozzáfűznivalója?

A mizukagés dolognál Madara(vagy még valaki??) volt és nem Obito. Jópár hsz-szel ezelőtt leírtak egy egész jó időrendet, ott is van, hogy a mizukagét előbb manipulálták, mint, hogy Obitót eltemetik a sziklák.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #607 Dátum: 12 szep 11, 11:17:17 »

Valószínűleg le fogja győzni Kakashiékat. És szerintem ők is meg fognak halni.  Neeem Madara annyira túl lett tápolva, hogy az már hihetetlen. Ilyen nincs. Nem tudom, hogy ki fogja legyőzni őt. És mégis, egyre jobban kedvelem a karakterét.

Egyébként hogy a fenébe tudta Tsunadeét fával (!!!) elintézni? A Susanoo-t  szinte mindenféle megerőltetés nélkül ütötte át, erre   Madara egy fával fogta meg? Szinte már nevetséges.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 11:18:34 írta TsunadeHime » Naplózva

amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #608 Dátum: 12 szep 11, 11:20:54 »

Én azért erre nem fogadnék ^^^

Van egy-két igen érdekes dolog még mindig a mangában. Nagato és a Rinneganja még mindig rejtély, de amit most megmosolyogtam, az az hogy Tsunade a halálán van, miközben ott a pecsét a homlokán  >.<#

Amúgy most ez csak elmélet és nem sok esélye van... Mi van ha nem is Madara adta neki a Rinengant hanem tényleg a sajátja volt most kicsit logikusan átgondoljuk ugyebár elvileg Madara adta Nagatonak a szemeit de mikor már Nagato élt akkor még Madarának nem volt meg a Rinengan + jobban átgondoljuk most akkor Madara oda adta Nagatonak mikor Nagato meghalt Obito beültette magának akkor egyáltalán hogy lehetne Rinenganja Madarának ha Obito használja... ez nekem sehogy se áll össze
Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #609 Dátum: 12 szep 11, 11:21:29 »

Nagyon jó fejezet volt! Obito az utolsó oldalon, Darth Vader utánérzés. A kagék legyőzése így volt a legjobb, így képzeltem el, hogy Madara mellékesen megjegyzi Narutonak, hogy ja, az öt kagét megöltem. Halott kagék képe is erős volt így nagyon.

Naruto miért nem Kage Bunshint küldött a másik dimenzióba? Ez így öngyilkosság, de szerintem beszélni akar Obitoval, nem megölni őt.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #610 Dátum: 12 szep 11, 11:25:46 »

Én azért erre nem fogadnék ^^^

Van egy-két igen érdekes dolog még mindig a mangában. Nagato és a Rinneganja még mindig rejtély, de amit most megmosolyogtam, az az hogy Tsunade a halálán van, miközben ott a pecsét a homlokán  >.<#

Amúgy most ez csak elmélet és nem sok esélye van... Mi van ha nem is Madara adta neki a Rinengant hanem tényleg a sajátja volt most kicsit logikusan átgondoljuk ugyebár elvileg Madara adta Nagatonak a szemeit de mikor már Nagato élt akkor még Madarának nem volt meg a Rinengan + jobban átgondoljuk most akkor Madara oda adta Nagatonak mikor Nagato meghalt Obito beültette magának akkor egyáltalán hogy lehetne Rinenganja Madarának ha Obito használja... ez nekem sehogy se áll össze

Kabuto azt mondja, hogy az Edo tensei-el képes így megcsinálni(pl: Itachi, Nagato) na meg, hogy Madara sepckó, mert full erőben hozta vissza. Ha a halála előtt lett meg neki a Rinnegan, akkor már láthatod, hogy a felélesztett fiatal Madara eléggé felturbózott.
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #611 Dátum: 12 szep 11, 11:27:25 »

Naruto miért nem Kage Bunshint küldött a másik dimenzióba? Ez így öngyilkosság, de szerintem beszélni akar Obitoval, nem megölni őt.

Kage Bungshint küldött -.- az igazi teste ott van... csak most mikor Madara kérdezte hogy hol az igazi, akkor még nem látta...
http://www.mangapanda.com/naruto/601/4... az utolsó előtti képen látja meg Kakashi mögött... az az előtti képen még előtte van egy Naruto, ami Bunshin..

Naplózva

amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #612 Dátum: 12 szep 11, 11:35:08 »

Én azért erre nem fogadnék ^^^

Van egy-két igen érdekes dolog még mindig a mangában. Nagato és a Rinneganja még mindig rejtély, de amit most megmosolyogtam, az az hogy Tsunade a halálán van, miközben ott a pecsét a homlokán  >.<#

Amúgy most ez csak elmélet és nem sok esélye van... Mi van ha nem is Madara adta neki a Rinengant hanem tényleg a sajátja volt most kicsit logikusan átgondoljuk ugyebár elvileg Madara adta Nagatonak a szemeit de mikor már Nagato élt akkor még Madarának nem volt meg a Rinengan + jobban átgondoljuk most akkor Madara oda adta Nagatonak mikor Nagato meghalt Obito beültette magának akkor egyáltalán hogy lehetne Rinenganja Madarának ha Obito használja... ez nekem sehogy se áll össze

Kabuto azt mondja, hogy az Edo tensei-el képes így megcsinálni(pl: Itachi, Nagato) na meg, hogy Madara sepckó, mert full erőben hozta vissza. Ha a halála előtt lett meg neki a Rinnegan, akkor már láthatod, hogy a felélesztett fiatal Madara eléggé felturbózott.

az oké de mikor most láthattuk Madarát Obitoval már egy vénember de még mindig élt és Nagato elvileg már rég élt és már valószínűleg Rinenganja is lehetett mikor még Madarának NEM biztos Nevet Bár én is eddig ezen az elven vagyok hogy ő adta neki de nekem pl ott se áll össze a kép hogy adhatja oda neki CSAK a rinengan szemet neki,és akkor megmarad neki még a sharingan szem rinengan nélkül vagy mi?ikszdé mert most érted ez kicsit zavaros számomra meg akkor pl Nagato miért nem tudott sharingant is használni ha az Madara szemei voltak?Nevet... áhhh vagy én nem tudom zavaros..Nevet bocsi a hülyeséget írok de aki ezen már elgondolkodott szerintem zsák utcába futott Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 11:44:21 írta amidamaru001 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #613 Dátum: 12 szep 11, 11:39:21 »

Néhányan nézhetnétek is, ne csak lássatok... Eszméletlen, miket tudtok írni.

Mellesleg a fejezet közepe körül elgondolkoztam egy pillanatra, hogy biztos Naruto mangát olvasok e...xD
Amikor megláttam a vérükben úszó Kagékat, 20 másodpercig tátott szájjal néztem magam elé. Majd miután a 2 darabban fekvő Tsunadét is megpillantottam, kibővült plusz 30 másodperccel a lesokkolásom.xD

Ahogy valaki korábban emlegette, ez a gyerekbarát háborúsdi után a képünkbe csapni egy ilyen mészárlást... WOW!
Kishi, te főnix! Nevet

Obito továbbra is mocskosul nem érdekel. De legalább 1-2 dolog talán végre egyértelműsítve lesz.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #614 Dátum: 12 szep 11, 11:42:30 »

Tényleg nagyon kellett ez, egész háborúból ez hiányzott, fontos szereplők halála, reménytelen helyzetek.

Bunshint benéztem, köszi  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 11:43:42 írta malakian213 » Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!