24 szep 27, 22:26:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910388 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
samat
Vendég
« Válasz #585 Dátum: 12 szep 10, 20:35:09 »

Már nem tudja irányítani mert Itachi feloldatta vele a technikát. Ezért mondom hogy lehet hogy vissza tudja venni az uralmat egy olyan fecnivel
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #586 Dátum: 12 szep 10, 21:02:52 »

Ki mit gondol? Mi lehet(ett) Madara eredeti célja?
Amúgy én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy jelen állapotban helyszínváltás/flashback ide vagy oda, nem lesz nagy összecsapás Madara- Tobi vs. csipetcsapat között. Már csak azért is, mert Kishi - ahogy itt többen is írtátok - elvileg még jó ideig szeretné folytatni a történetet, de ha most összeugrasztaná a karaktereket, akkor az Uchiha-duó elég nagy pusztítást végezne és akár a THE END feliratot is ki lehetne írni. (Most a Sasuke-s száltól tekintsünk el, ha be is futnak véletlenül, akkor kb mindenki mindenkit üthetne...)
 Pl. valami visszavonulásfélét is el tudok képzelni, ahol M. számon kéri Obi-Tobit stb.. Közben Sasu-Oro is alkot valamit és kitudakolják a nagy igazságot, s így a csipetcsapat is időt nyerhetne a regenerálódásra...


De mielőtt nagyobb kárt tehetnének a csipet-csapatban, lehet Sasukéék használják azt a tekercset, amit találnak és voala, Madara megint eltűnik. Lehet valami végteles pecsételős technika, vagy talán a Kyubihoz lehet köze.

De ha olyan hatalmas lenne az a tekercs, hogy elérjék vele minden céljukat akár, akkor már felhasználták volna szerintem. Főleg Suigetsu. De vajon,ki tudd mindent? hiszen Sasuke most """haragban""" van a kígyókkal, így ők szerintem kilőve. Madara és Obito is kilőve, hiszen ők is máshol vannak. De nem kizárt, hogy Sasuke konkrétan Obitora gondol, akit ő még mindig "Tobiként"- illetve "Madarának" mikor hogyan hívja.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #587 Dátum: 12 szep 10, 21:14:11 »

Sasuke max aszexuális, azt hogy emo máig nem értem, egyszer sírt, amikor meghalt a testvére, azon is fél napon belül túljutott magától, míg Narutónál ott vannak a bromance megnyilvánulások és a sírás, letörtség és lelkizés sokkal erősebben és hosszabb ideig tart (ami persze nem baj, mert szvsz inkább ezek vallanak egészséges személyiségre). De Kakashit is emozhatnánk, fél szeme el van takarva, síremlékeknél lóg és nincsenek nagyon kapcsolatai.

Loah, ha figyeltél volna nem csak Obito volt szerelmes Rinbe, hanem Itachinak is volt szeretője, akit meg kellett gyilkolnia.
Az áll a háttérben, hogy féltékeny lennél a hatalmas Ucsiha péniszre, mint Orochimaru? (lsd EAÉ)

Itachi csaja biztos meghalt?  ikszdé lehet még ő is életben maradt, hiszen csak említik, hogy megkellett ölnie a szerelmét is... de ki a fene lehet a mindenttudó? megvan!! talán az a macskás nő, akinél Sasuke a cica mancs lenyomatokat gyűjtötte, talán ő tudd valamit! Mikor Sasuke megölte Orot, Tacuna faluja után majdnem rögtön a macska mamához ment fegyverért... talán többet tudd, mint eddig láttunk belőle Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 10, 21:15:26 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #588 Dátum: 12 szep 10, 21:22:42 »

Kajak nem vagyok uchiha fanboy, inkább a Pain-Sennin Naruto-Jiraya vonalat kedvelem, aztán Nagato-Itachi, Sasori, etc., Sasuke valahol Kakashi után de még Kimimaro és Gaara előtt, mondjuk Daruival egy szinten. De Sasuke attól még inkább badass, mint buzi/ emo a teljes pályafutását tekintve. Még persze beteg, Kishinek nagyobb szabadsága is lett egy őrült, kiszámíthatatlanabb karakterrel, ha már úgysem tudja hogy mihez kezdjen vele.

Madara gyengepontja ugyanaz, mint Peinnek, Itachinak és Sasukének is, a hang alapú genjutsuk. Papa-mama kell ide, Gaara és Kyuubi mód Naruto bevédi egy darabig aztán jöhet bijuu bomba és pecsételés, ennyi volt Madara. De gondolom lesz egy jobb féle harc most, én sem örülnék ha ennyivel elintézné Naruto, egy hónapon belül zárhatnánk a mangát.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #589 Dátum: 12 szep 10, 21:23:29 »

Hát de az a vicces hogy abba a ennél van egy baki itt Sasuke egyes számba beszél http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/592/Naruto_592_13.png itt meg Orochimaru többes számba http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/593/Naruto_593_10.png NevetNevet most akk döntsd el mi van Nevet mert ezt én is benéztem mikor feldobtam témának Nevet
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #590 Dátum: 12 szep 11, 08:36:22 »

Már ki is jött a 601 Nyelvesít
http://www.mangareader.net/naruto/601

hát nem sok minden maradt az 5 Kage-ból :/
az utolsó kép csúnya látvány Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 08:41:12 írta yupi » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #591 Dátum: 12 szep 11, 09:16:11 »

A kagek-nak egyszerűen annyi. Nevet Az kicsit oltás!  >.<# De az hogy ha Madara most még elintézi Naruto-t és Bee-t is az már tényleg durva lesz.Nem rossz az a legyező, gondolom Madara kicsit jobban használja mint Obito. Mosolyog Asszem, hogy egy ember halála már biztos mégpedig Tsunade-é.Ideje volt már hogy valaki feldobja a pacskert.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #592 Dátum: 12 szep 11, 09:27:33 »

Én azért erre nem fogadnék ^^^

Van egy-két igen érdekes dolog még mindig a mangában. Nagato és a Rinneganja még mindig rejtély, de amit most megmosolyogtam, az az hogy Tsunade a halálán van, miközben ott a pecsét a homlokán  >.<#
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #593 Dátum: 12 szep 11, 09:29:51 »

Na hát akkor valamivel okosabbak lettünk:

-megtudtuk mi lett a kagékkal;
-megtudtuk, hogy Madara és Obito valóban ismerték egymást;
-Madarának akkor még volt szeme, de nyilván mástól, hiszen az övé Nagatónál volt;
-Madarának ősz a haja, tehát egész biztos, hogy Obito harcolt a negyedikkel, és ő volt a mizukage is;
-úgy tűnik Madara teljesen megbízik Obitoban, fordtíva ez már nem így néz ki; ebből akár még az is kisülhet, hogy Kakashi megnyeri Obitót Madara ellen.

Valakinek egyéb hozzáfűznivalója?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 09:31:16 írta zoldkabatos » Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #594 Dátum: 12 szep 11, 09:43:34 »

Valószínűleg most Tsunade felfogja áldozni magát ,hogy megmentse a kagékat.Az is kiderült ,hogy az igazi Naruto Tobinak a dimenziójában van és ami itt van az csak 1 klón.
Szerintem Bee-t elfogja kapni Madara és végre az utolsó képen láthattunk egy kis flashbacket.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #595 Dátum: 12 szep 11, 09:51:01 »

Na ez fasza fejezet volt és jönnek a visszaemlékezések! Egyáltalán nem biztos még mindig, hogy madara szeme nagatonál volt, ebből még mindig nem tudjuk mi az igazság... Amúgy meg mint láttuk madara egyszerűen sharinganból váltott át rinneganba és itt az uccsó képen megvan a sharinganja szal ez is homály még hogy pontosan mi van a szemével... Azért nem tudopk hányan figyeltétek, de tsunade-t szépen ketté vágták... A lábai kicsit távolabb vannak tőle mint kéne Ördögi
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #596 Dátum: 12 szep 11, 09:51:34 »

A fejezet úgy összességében tetszett, de egy részből csalódott is vagyok. Tudom, arra számítani lehetett, hogy Madara elbánik a Kagékkal, de Kishi miért nem mutatta részletesebben? Ennél jobban nem is trollkodhatott volna velük. Az öt Kage a saját vérében haldoklik. Tsunadét majdnem kettévágta egy hatalmas fa. De aminek örülök, hogy még így, ebben az állapotban is megmaradt az akaratereje. Képes volt idézni, és a jelek szerint egy ahhoz hasonló technikát fog bevetni, mint amilyent Chiyo vetett be, hogy megmentse Gaara-t.
Katsuyu szavaiból arra lehet következtetni, hogy meg tudná menteni Tsunade-t, viszont ő még most sem a saját, hanem a társai életét félti. Hát igen, ilyen egy igazi Hokage.  Neeem A végén mégis csak ő tett a legtöbbet a Kagékért.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 09:52:48 írta TsunadeHime » Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #597 Dátum: 12 szep 11, 09:56:16 »

Én is nagyon remélem hogy az utolsó oldal arra utal ,hogy végre jönnek a vissza emlékezések amire már nagyon várok.

Így van Tsunade most elég sokat tett a dologhoz ,bár Chiyo technikája más volt ,ott már Gaara halott volt és Chiyo a saját élete átadásával hozta őt vissza.Itt valószínűleg a túl erőltetés fogja a halálát okozni.Legalább szabad lesz a pálya Narutonak.Ideje volt már ,hogy meghaljon 1 kage ,bár még ne kiabáljuk el.

Kishi mutatta már eleget a kage vs Madara harcot ,jó volt ez így ahogy.
 
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #598 Dátum: 12 szep 11, 09:57:54 »

Meg tudná menteni, ha  "összeragasztja" a kettészakadt testét: http://mangafox.me/manga/naruto/v63/c601/8.html

Ebből az is kiderült, hogy a testrészek növesztése nem nagyon megy a Hokagénak, hiszen a pecsétje még sértetlen.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #599 Dátum: 12 szep 11, 09:58:18 »

Végül is Tsunde azt mondja, hogy "majd később gondoskodhatsz a testemről.." Tehát lát arra valami esélyt, hogy túléli.
Viszont én arra tippelek, hogy ha most meghal, akkor Naruto átmegy "rage" módba és leszámol Madarával.

CsukiIce: Mégis hová növesztené a testét? A fa alá?  ikszdé
De az is kiderült, hogy Katsuyu képes rá. Ami ismét egy előnyévé válhat egy csatában.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 09:59:53 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!