24 szep 27, 19:08:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910077 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #555 Dátum: 12 szep 07, 20:59:04 »

Én nem is azt írtam hogy vissza mennek a múltba hanem valahogy megidézik vagy valami... igaz nem tudom mi sül ki majd ebből ez még a jövő rejtélye de akkor is ki vagy mi lehet az ami az egész csatát megváltoztathatja + mindent megtud tőle Sasuke Nevet
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #556 Dátum: 12 szep 07, 21:20:27 »

Jaa azt én újrateremtésnek nevezném.
A Naruto világában tök természetes a hullagyalázásélesztgetés a semmiből , meg a térugrásszerű sebesség, de hogy utazzanak az időben (főleg a múltba) az azért már nekem sok lenne.
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #557 Dátum: 12 szep 07, 22:03:49 »

Egyébként nem hiszem, hogy Madara tudja a kamuit. A kagék ellen azért bekapott néhány olyan ütést, amit halhatatlanság ide vagy oda biztos átengedett volna magán ha tudja.
Obitonak is meglett a lehetősége, hogy mindkét szeme rinnegan legyen, mégis megtartotta a saját szemét.
... Shisui... Ha jól emlékszem neki sem volt mangekyouja, mégis brutál képessége volt. Talán a kamuinak is van "csökkentett képessége"
0. Madara/Izuna
1. Kagame
2. Kemény genjutsu (Shisui)
3. Amaterasu / amaterasu irányítása (Itachi,Sasuke)
 Gondolkozik
 
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #558 Dátum: 12 szep 07, 22:26:18 »

Idézet
... Shisui... Ha jól emlékszem neki sem volt mangekyouja, mégis brutál képessége volt.

Akkor valamit elnéztél mert neki biza MS-e volt! Nevet

Látod? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/549/19
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #559 Dátum: 12 szep 08, 11:04:04 »

Olvasgatom a mangát és annyira furdal a kíváncsiság hogy ki lehet az aki MINDENT TUD  http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/592/Naruto_592_14.png furdal nagyon a kíváncsiság...Nevet ha Rikkodu Sennin-t fogja valahogy megidézni vagy valami módon beszélni vele verek egy hátast NevetNevet


Szerintem vagy a Kigyó világ bölcs öregje talán. Hiszen ők azok akik elég idősek ahhoz, hogy sok mindent tudjanak a viilágról, lásd a Békavilág ahol Naruto volt. Ott tudnak vmit, hisz ők mondták, hogy Naruto a kiválaszottt, de mire is pontosan stb. Mivel oda nem tud eljutni Sasuke ezért kell neki Oro, hogy oda elvezesse igaz ő nem jutott el oda, de Kabuto igen, viszont mivel Oro Kabuto testében volt ezért már tudhatja az oda vezető utatés módot.
Naplózva


samat
Vendég
« Válasz #560 Dátum: 12 szep 08, 11:38:53 »

Oro nem ott volt csak a chakrája mert Oro Anko átokpecsétjében volt
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #561 Dátum: 12 szep 08, 12:49:04 »

Valaki írta, hogy Kishi mester nem régiben azt nyilatkozta, hogy még 2-3 évig tart a manga. Ez hol található? Mert ha most legyőzik Madaráékat, akkor nem hiszem hogy sok van már. Bár a béke elhozatala engem érdekelne. Attól, hogy most összefognak, ha legyőzik az akatsukit, akkor ez a béke nem tart örökké. Nem az a béke lenne, amiről Nagatoval beszéltek.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #562 Dátum: 12 szep 08, 13:59:06 »

@procsek
http://www.saiyanisland.com/2012/07/masashi-kishimoto-naruto-still-has-more-surprises-left/

Asszem vagy az újságban, vagy a játékkal kapcsolatban adta az interjút

Amúgy biztosan lesz még egy ideig, hiszen ezelőtt is voltak már háborúk és lesznek is.
Naplózva

balintking1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #563 Dátum: 12 szep 08, 15:31:05 »

magicnkr: Végüis igen.. Mosolyog De Tobinak csak 1 szeme van meg. De így utólag eszembe jutott hogy valaki mondta, hogy ritka az ha a Susano-t is irányitani tudja szóval gondolom akkor ez mégis egyén függő. összeségében akkor semmit sem tudok Mosolyog
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #564 Dátum: 12 szep 08, 15:58:59 »

Oro nem ott volt csak a chakrája mert Oro Anko átokpecsétjében volt

Teljesen mindegy a lényeg érthető, a chakrája is ő maga szal vmit megtudhatott így-úgy.
Naplózva


Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #565 Dátum: 12 szep 09, 11:37:33 »

Tudom, hogy nem nagyon számít, de remélem kiderül az is, hogy ez a kreatív Tobi név honnan jött. Nevet Magának találta ki, vagy Madara kezdte el így hívni... Vagy talán Zetsu? Ez is érdekes lehet.

Amúgy igen, lehet benne valami, hogy amikor a maszkosnak hosszú haja volt, akkor Madara volt, és Itachi azért nem kételkedett. De ha Madara volt akkor ( ezt mindig felhozzák) miért rejtőzött maszk mögé? Hiszen ő egy büszke shinobi... Nem volt sok visszaemlékezés arról a találkozóról, de Madara nem úgy nézett ki, mint aki leszeretné venni a maszkot.
Nem tudom, hogy ez számít-e, de a rövid hajú Tobi meg eddig majdnem kétszer is levette a maszkját, hogy felfedje magát. Egyszer Kisamének mutatta meg magát. Másodszor Szaszkének akarta, csak jött az Amaterasu.
Mondjuk szerintem Sasukének azért merte volna felfedni magát, mert neki fogalma sem volt arról, hogy ki Madara. xD
Remélem Kisaméra választ kapunk, és a többire!
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #566 Dátum: 12 szep 09, 17:12:30 »

Hát énis valami olyasmire gondolok,a kövi manga rész sztem, vagy a maraton futokhoz,vagy orosasu pároshoz nézünk be,vagy egy kis filler.De remélem nem az utóbbi előttihez.Én már nagyon várom a végét ennek az obitos dolognak.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #567 Dátum: 12 szep 09, 17:36:32 »

Filler a mangában. ikszdé Oké. Flashback-re gondoltál esetleg? Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #568 Dátum: 12 szep 09, 17:51:02 »

Ki mit gondol? Mi lehet(ett) Madara eredeti célja?
Amúgy én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy jelen állapotban helyszínváltás/flashback ide vagy oda, nem lesz nagy összecsapás Madara- Tobi vs. csipetcsapat között. Már csak azért is, mert Kishi - ahogy itt többen is írtátok - elvileg még jó ideig szeretné folytatni a történetet, de ha most összeugrasztaná a karaktereket, akkor az Uchiha-duó elég nagy pusztítást végezne és akár a THE END feliratot is ki lehetne írni. (Most a Sasuke-s száltól tekintsünk el, ha be is futnak véletlenül, akkor kb mindenki mindenkit üthetne...)
 Pl. valami visszavonulásfélét is el tudok képzelni, ahol M. számon kéri Obi-Tobit stb.. Közben Sasu-Oro is alkot valamit és kitudakolják a nagy igazságot, s így a csipetcsapat is időt nyerhetne a regenerálódásra...
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #569 Dátum: 12 szep 09, 19:32:18 »

Ki mit gondol? Mi lehet(ett) Madara eredeti célja?
Amúgy én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy jelen állapotban helyszínváltás/flashback ide vagy oda, nem lesz nagy összecsapás Madara- Tobi vs. csipetcsapat között. Már csak azért is, mert Kishi - ahogy itt többen is írtátok - elvileg még jó ideig szeretné folytatni a történetet, de ha most összeugrasztaná a karaktereket, akkor az Uchiha-duó elég nagy pusztítást végezne és akár a THE END feliratot is ki lehetne írni. (Most a Sasuke-s száltól tekintsünk el, ha be is futnak véletlenül, akkor kb mindenki mindenkit üthetne...)
 Pl. valami visszavonulásfélét is el tudok képzelni, ahol M. számon kéri Obi-Tobit stb.. Közben Sasu-Oro is alkot valamit és kitudakolják a nagy igazságot, s így a csipetcsapat is időt nyerhetne a regenerálódásra...


Ez elég egyértelmű mivel Obitoval közös a céljuk az összes kyuubit összeszedni feltámasztani a 10farkút és a Mugen Tsukoyomit a világra hogy mindenki genjutsuban éljen
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!