24 máj 23, 16:50:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742774 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #315 Dátum: 12 szep 01, 10:21:54 »

Atesz91
Ott szerintem Tobi hagyta, hogy meglássák, de amikor a technikát használja, akkor viszont nem látszik a szeme. Bár lehet, hogy tényleg tudja használni a sima sharinganjával is, erre majd akkor kapunk választ, amikor újra fogja használni maszk nélkül Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #316 Dátum: 12 szep 01, 11:43:16 »

Ez is érdekes itt mutatkozik meg az ucihák ereje, mivel Obito nem volt soha egy erős ninja, de mikor legelösszőr feléledt a sharinganja akkor ő védte meg Kakashiékat. Most meg a saját technikájával szinte legyőzhetetlen. Azoktól az emberektől akik azt írják nem erős , volna egy kérdésem -  ha Kakashinak nem volna meg obito másik szeme, akkor hogy állíthatnák meg, mert szerintem sehogy. (más megoldást nem találtak ki rá., Esetéleg Minato, de ehez az ő gyorsasága kellett(de kétséges az is mert ha a sérülés nem halálos, akkor,és oda teleportál ahova akar....
Naplózva
balintking1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #317 Dátum: 12 szep 01, 12:13:04 »

Különben aki segített Itachinak leölni a klánt az szerintem biztos nem Obito volt hiszen azt mondta hogy gyűlöletet érez az Uchihák iránt illetve hosszú volt a haja és gondolom ezt okkal rajzolta így a kishi.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #318 Dátum: 12 szep 01, 12:23:32 »

Bocsi, hogy ilyet kérek, de esetleg Izuna haláláról/körülményeiről/esetleg vakon folytatott életéről stb. nem tudnátok oldalt linkelni? Ill. őt miért nem támasztották fel Edoval? Nem volt dns?
köszi Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #319 Dátum: 12 szep 01, 12:29:24 »

Gyerekek, azt hiszem rájöttem a NAGY titokra Obito ügyben.

Szóval hogyan lehetséges az, h a Kakashi Gaiden-ben Obito-t a szikla halálra nyomja, majd pár évvel később a Yondaime Hokage ellenfele lesz?

A választ Sasuke mondta meg néhány fejezettel ezelőtt, csak nem emlékeztek rá:

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/592/16

Ez a válasz. Vagyis Orochimaru a megoldás kulcsa. Miért is?

- Obito odaadja a bal szemét Kakashi-nak
- Obito jobb oldala kilapult, a tüdeje, mája, stb. tropára ment
- azt nem tudjuk biztosan, hogy meddig maradt a szikla alatt, mert ráomlottak a kövek
- viszont mégis él!

A magyarázat az lehet, hogy Orochimaru meg akarta szerezni a Sharingan szemet már akkor, Obito-tól és követte a társaságot. Azért nem vették észre, mert kígyóként - kis kígyóként - követte őket. Amikor Obito-t betemették a sziklák, nem a testét szerezte meg, hanem egy darabkáját, illetve a vérét. Valószínű, hogy a jobb oldali Sharingan-os szemét sem tudta megmenteni.

Akkor mégis, hogyan élhet Obito? Van az a fás csávó, a kétarc - egyik fele fekete, a másik fehér. És mivel Oro ismeri az Első technikáját - mert Naruto "fás" tanárát kreálta (a nevét kéretik bemondani, nje - nem jut eszembe) - 99%, hogy a kétarcba, vagy annak elődjébe rakta Obito "Sharinganos" DNS-ét, vagy a vérét és egy technikával életre keltette Obito-t.

A zúzódást a jobb arcán valahogy örökölte - passz, fogalmam sincs, hogyan.

Obito-nak hogyan lett Sharingan-os szeme újra? Nos, vagy Danzu segített Oro-nak, odaadott neki egy szempárt, melyet Oro beépített a kétarc + Obito DNS által kreált létformába és így lett neki Sharinganja.

A "lefolyótisztítós" no Jutsu-t pedig a Negyedikről másolta. Egy helyen említi a Negyedik, hogy hasonló technikát használ a maszkos fickó - csak lassabb a Negyediknél, valószínűleg azért, mert a Villámisten technikáját nem lehet lemásolni 100%-ban még a Sharingannal sem.

Tehát a lényeg, Oro létrehozta Obito-t, kvázi felélesztette - vagy még egy, egy korábban elhalt, Sharis Uchiha-ban keltette fel, benyomva neki a két szemet.

Azért folyt le a keze a Negyedikkel vívott harcban, mert Oro-ban benne van az Első Hokage DNS-éből valamennyi - a hátába nyomta a 4. a Rasengan-t, mégsem lett különösebb baja, csak a ruhája égett el.

Azt hiszem ez lehet az egyik magyarázat arra, hogyan lett a 11-13 éves Obito-ból a Negyedikkel történt harcra dupla annyi idős, 22-25 éves Obito.

(Egyébként meg ha Kabutó elvtárs vissza tudta hozni Madara-t harcolni, akkor nem áll távol Oro attól, hogy Madara DNS-ét megszerezve tudta ennyire táposra nyomni Obit. Hiszen a 4-kel történt harcban kifejti, hogy nem lehetsz te Madara, mert meghalt. Úgy véled? - jött a válasz. Ez lehet a magyarázat arra, hogy Madara is ott van, még ha csak DNS szinten Obito-ban.)

Szerintetek?
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #320 Dátum: 12 szep 01, 12:42:43 »

@Sheme
Az Orochimarus átokpecsétes dologban igazad van, de a többi az sántít.
A testet valószínűleg a kétarcúval, vagy valamilyen fordított idézéssel szedte ki, (az Akatsuki is a kétarcút használta a hullák begyűjtésére) de nem keresztezte senkivel, főleg nem Zetsuval (kétarcú), mivel nem úgy van, hogy ha apádnak a fél arca heges, akkor azt te is öröklöd..Gondolom megdolgozták egy kicsit, hogy azért mégse bénuljon le és azért biztosan hagyták neki, hogy a saját útján mozogjon, beteljesítse célját, talán csak a zabszemet rakták be neki, mert nem tűnik egy báb-alkatnak Tobi.Danzou meg ha kérték volna, se segített volna szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 12:44:26 írta naspolya » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #321 Dátum: 12 szep 01, 12:53:10 »

Tudod Orochimaruval az a gond, hogy öt nagyon nem érdekelte volna Obito. Az a szemét kiszedte volna mert mégiscsak egy sharingan, a többit meg dobta volna az áldozati gödörbe. Márpedig Orochimaru nagyon akart egy sharingant. Szerintem az Orochimarus dolog itt el is bukott volna.
Naplózva
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #322 Dátum: 12 szep 01, 13:00:05 »

@Sheme
Az Orochimarus átokpecsétes dologban igazad van, de a többi az sántít.
A testet valószínűleg a kétarcúval, vagy valamilyen fordított idézéssel szedte ki, (az Akatsuki is a kétarcút használta a hullák begyűjtésére) de nem keresztezte senkivel, főleg nem Zetsuval (kétarcú), mivel nem úgy van, hogy ha apádnak a fél arca heges, akkor azt te is öröklöd..Gondolom megdolgozták egy kicsit, hogy azért mégse bénuljon le és azért biztosan hagyták neki, hogy a saját útján mozogjon, beteljesítse célját, talán csak a zabszemet rakták be neki, mert nem tűnik egy báb-alkatnak Tobi.Danzou meg ha kérték volna, se segített volna szerintem.

Szerintem nem lehetett kiszedni teljesen a testét, mert szétzúzták a felét a sziklák. Innen gondolom, hogy kétarc kollégát bevetette Oro és így tudta valahogy megmenteni a jobbját.

A "lefolyás" a jobb szeménél meg a valszeg' a Jutsu gyakorlás miatt alakulhatott ki - mint Naruto kezén először az égésnyom, amikor szétdurrantja a lufit és a "nyomástól" métereket csúszik hátra a földön.

Honnan szerezhette Obito a Rinnengan-t? Mert az van most a bal szemében - a jobb szemébe pedig honnan került volna a Sharingan, a nem vakulós fajta?
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #323 Dátum: 12 szep 01, 13:08:21 »

erre csak annyit írok, hogy zetsu nak a bal fele fekete. Obitonak a bal felére esett rá a kő. A többit meglátjuk a várva várt szerdai napon Mosolyog
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #324 Dátum: 12 szep 01, 13:12:37 »

@Sheme
Az Orochimarus átokpecsétes dologban igazad van, de a többi az sántít.
A testet valószínűleg a kétarcúval, vagy valamilyen fordított idézéssel szedte ki, (az Akatsuki is a kétarcút használta a hullák begyűjtésére) de nem keresztezte senkivel, főleg nem Zetsuval (kétarcú), mivel nem úgy van, hogy ha apádnak a fél arca heges, akkor azt te is öröklöd..Gondolom megdolgozták egy kicsit, hogy azért mégse bénuljon le és azért biztosan hagyták neki, hogy a saját útján mozogjon, beteljesítse célját, talán csak a zabszemet rakták be neki, mert nem tűnik egy báb-alkatnak Tobi.Danzou meg ha kérték volna, se segített volna szerintem.

Szerintem nem lehetett kiszedni teljesen a testét, mert szétzúzták a felét a sziklák. Innen gondolom, hogy kétarc kollégát bevetette Oro és így tudta valahogy megmenteni a jobbját.

A "lefolyás" a jobb szeménél meg a valszeg' a Jutsu gyakorlás miatt alakulhatott ki - mint Naruto kezén először az égésnyom, amikor szétdurrantja a lufit és a "nyomástól" métereket csúszik hátra a földön.

Honnan szerezhette Obito a Rinnengan-t? Mert az van most a bal szemében - a jobb szemébe pedig honnan került volna a Sharingan, a nem vakulós fajta?

A Rinnegant - ha jól tudom - Nagatotól vette "vissza"(???).
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #325 Dátum: 12 szep 01, 13:17:04 »

Azt nem tudhatjuk, hogy az a szem valóban szétzúzódott. Nem lehetett látni ezt az eseményt. Annyit láttunk, hogy az egyik oldala a föld alatt van. Jó példa erre a mai földrengések áldozatai is. Én azt a legutolsó képet látva úgy gondolom, hogy félig Obito és félig Zetsu az istenadta egy kis Hashirama DNS-el felturbozva. Szerintem ez a Zetsu mentette ki a testét a föld alól és valamilyen módon egyesült a testével de az emlékei és gondolatai is egyesültek. Így Zetsu hozta magával a Madara ismeretség emlékeit, történetét, míg Obito hozzáadta a sajátját. Másrészt itt egy egyesült testről és tudásról is beszélünk, így valamiképp hozhatja magával azt is, hogy miképp volt képes egy-két év alatt Minatoval lépést tartani.
Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #326 Dátum: 12 szep 01, 13:18:57 »

Zetsu egy idiótának tartja tobit, amikor megjelennek sasori halála után. Nem tudom, ez alapján ő se tudta még az elején, hogy mekkora ász.
?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 13:25:30 írta balzsa » Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #327 Dátum: 12 szep 01, 14:27:38 »

Zetsu nagyon jól ismeri Tobit, úgyhogy vagy ő mentette ki, vagy fontos szerepe van az életében.
Kishi azt írta, hogy azért van fekete-fehér oldala, hogy jobban kihangsúlyozza a tudathasadt személyiségét és hogy 2 különálló részből áll.(a jin jang színeiben pompázik)
Tobinak nincs fa-vérvonala és a kétarcúnak is elég korlátolt.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 14:28:11 írta naspolya » Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #328 Dátum: 12 szep 01, 14:35:34 »

Zetsu egy idiótának tartja tobit, amikor megjelennek sasori halála után. Nem tudom, ez alapján ő se tudta még az elején, hogy mekkora ász.
?

Zetsu nem tartotta idiótának, legalábbis az egyik fele maga mondja, hogy Tobi jófiú. ikszdé
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #329 Dátum: 12 szep 01, 14:48:07 »

Szerintem a Zetsu vonal mindenféleképpen belejátszik a dologba. A kérdés vele kapcsolatban viszont fontos. Kicsoda valójában Zetsu. Szerintem ő volt kapcsolatban az igazi Madarával netán Madara egyik kísérlete a Hashirama DNS-ből? Ő volt esetleg az aki megpróbálta továbbvinni, hordozni madara akaratát és tudatának egy részét. Netán ő juttatta Nagatohoz a rin'negan szemeket. Majd később szemtanúja lehetett a hídnál történteknek és ott sikerült Obitoval egyesülni. Annak átadni a tudását és erejének egy részét valamint megváltoztatni Obito gondolkodását is ezáltal. Így nyugodtan mondhatta például, hogy ő adta a rin'negant Nagatonak is. Ismerhette Obito felől Kakashit és Gayt is. Madara felől pedig sok mindent megtudhatott a korai Uchiha történetekről és titkokról.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!