24 jún 17, 01:15:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 653 654 [655] 656 657 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1795752 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #9810 Dátum: 14 aug 06, 18:01:42 »

Kétlem, hogy a túlvilág csak egy dimenzió lenne, mert akkor Kaguya miért nem jött vissza? Pedig ha valaki jól tolja a dimenzióugrálást akkor az Kaguya, Obito elvan mögötte maradva, ő is bevallotta. Szóval kétlem, hogy túlvilágból csak úgy visszabírna ugrálgatni amikor kedve szottyan, mert akkor Kaguya-t nem most látnánk először.


Azért, mert Kaguya nem halt meg, csak egy mocskos erős pecséttel lett eldugva a világ elől.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9811 Dátum: 14 aug 06, 18:03:26 »

Kétlem, hogy a túlvilág csak egy dimenzió lenne, mert akkor Kaguya miért nem jött vissza? Pedig ha valaki jól tolja a dimenzióugrálást akkor az Kaguya, Obito elvan mögötte maradva, ő is bevallotta. Szóval kétlem, hogy túlvilágból csak úgy visszabírna ugrálgatni amikor kedve szottyan, mert akkor Kaguya-t nem most látnánk először.

Kaguya nem volt soha halott. Le volt pecsételve ezért szabadult ki akkor mikor a Juubi feltámadt és Madara aktiválta Mugen Tsukuyomit.

Kuro25
Soha semmit sem szoktam agyatlanul szapulni, sem anyázni. És tudok angolul, és még szöveget értelmezni is tudok.
De ez logikátlan szar volt. Én értem, hogy ha Obito chakrája Kakashiba kerül, akkor tud vele beszélgetni. Nem ez a gond. Azt magyarázd meg, hogy hogyan tudja kényszeríteni egy halott a chakráját, hogy valakibe vándoroljon? Az egyedüli ellenpélda Rikudou, de ő Rikudou, Obitonál semmi sem utalt arra, hogy ilyenre képes.
Fogjuk rá, hogy Obito szemei azért ébredtek fel Kakashiban, mert megkapta a chakráját, és felébredt benne, mint Sasukéban a rinnegan. De Obito miért tud ilyet? Rikudou mondta, hogy képes rá. De Obito?
És ami meg a csúcs: Tökéletes Susanoo? WTF. Azt honnan? Miből? Ez...
Nem mondom, hogy soha nem fogom tudni elfogadni, de ez felborította a lelki egyensúlyomat...
Közelítsük meg máshonnan: egyáltalán miért van még itt Kakashi? Meg amúgy Sakura is, aki szintén power uppot fog ezek után kapni. Milyen szerepük van, milyen lelki, fizikai támaszt tudnak nyújtani a főhősnek? Csinálnak valamit, ami által előbbre lendül a történet, ami által több lesz? Szerintem nem. Kakashi még Zabuzánál, az Akatsukinál meg Peinnél, meg Obito ellen töltött be ilyen szerepet. És mi lesz, ha a ki tudja honnan szedett susanooval fog rohangálni? Nyújt majd valamit, ami után úgy érzed, hogy ez igen, szép volt, vagy menő, vagy ki tudja mi volt, és közben nem teljesen testidegen a cselekvése? Ami abszolút nem illik a karakterhez. Szerintem nem. Aztán ki tudja.
Az a durva, hogy lehet dumálni, dumálni, addig dumálni, amíg azon kezd el az ember gondolkodni, hogy ez miért is nagy hülyeség? Aztán itt van 3 szó: Kakashi-Tökéletes Susanoo. És eszembe jut.

A kommentárom nem feltétlen rád irányul Jon. Hanem inkább az agyatlanul és tiszta idegbeteg stílusban íróknak.
Lehet hogy veled sem értettem teljesen egyet de legalább láttam hogy elgondolkodtál a dolgokon.

Minato és Ksuhina is hasonlót csinált egyébként bár most nem vagyok benne biztos hogy ők halál közeliben voltak akkor vagy már halottak mert a Shinigami elvileg feláldozta őket ezért. Na meg előtte ugye Kurama is jól megcirógatta őket. Nevet Egyelőre jó érvet nem tudok arra mondani hogyan képes erre bárki is hogy halála után chakrát ad át. Remélem ezt Kishi megmagyarázza mert Dan-nál se nagyon tette meg. Mivel konkrétan sosem tértünk ki arra hogy mi van a halál után csak láttuk hogy van egy köztes pont így nem tudhatjuk hogy onnan van-e ideiglenes visszatérés. Igazából ahogy én látom a dolgokat Obitó úgy csinálhatta ezt az egészet hogy hiába porladt el szellemi részecskék még maradhattak a maradványaiban mert ha jól láttam a földről jött az a chakra.  Eléggé belemagyarázás de jelenleg jobbat nem tudok. De minek is keresnék egy shounenben tényleges logikát ha ezer éve halott ninják is szabadon kószálhattak. Nevet

Ami a sharingant illeti szerintem Kakashihoz mindig is jobban illett mint Obitohoz. Neki már a védjegye. Bár ha tényleg ideiglenes akkor Kakashi tuti hogy meg fog halni. És valószínűleg azért mert ő nem Ucsiga és nem képes teljes mértékben uralni ezt az erőt csak addig amíg kitart Obito chakrája benne. Minimum vakságot várok el a harcok végén.

Egyébként itt sokan azt mondják hogy most Sakura jön power up-ban. Nekem van egy olyan sejtésem hogy Sakurába fogják lepecsételni Kaguyát. Ne mtudom miért gondolom ezt de valahogy ezt érzem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 18:08:14 írta Kuro25 » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9812 Dátum: 14 aug 06, 18:07:49 »

Idézet
Kaguya nem volt soha halott. Le volt pecsételve ezért szabadult ki akkor mikor a Juubi feltámadt és Madara aktiválta Mugen Tsukuyomit.

Nem csak ezért támadt fel a Kaguya, nem? Kellett ehhez az is, hogy Zetsu hátba szúrja a Madarát és valamit művelt Zetsu Madarával. Amúgy akkor most Kaguya-t jobban járnak, ha valahogy lepecsételik, de ha megint lepecsételik akkor ugyanúgy kibír később szökni ezek szerint ha lesz olyan személy, mint Madara. Ha meg nem pecsételik le akkor ugyan úgy visszabír majd ő is jönni, mint Obito azzal a különbséggel, hogy gondolom nem csak kis időre, mivel Kaguya jobban tolja a dimenziók közötti ugrálást.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9813 Dátum: 14 aug 06, 18:14:41 »

Idézet
Kaguya nem volt soha halott. Le volt pecsételve ezért szabadult ki akkor mikor a Juubi feltámadt és Madara aktiválta Mugen Tsukuyomit.

Nem csak ezért támadt fel a Kaguya, nem? Kellett ehhez az is, hogy Zetsu hátba szúrja a Madarát és valamit művelt Zetsu Madarával. Amúgy akkor most Kaguya-t jobban járnak, ha valahogy lepecsételik, de ha megint lepecsételik akkor ugyanúgy kibír később szökni ezek szerint ha lesz olyan személy, mint Madara. Ha meg nem pecsételik le akkor ugyan úgy visszabír majd ő is jönni, mint Obito azzal a különbséggel, hogy gondolom nem csak kis időre, mivel Kaguya jobban tolja a dimenziók közötti ugrálást.

Egyébként pont emiatt gondolom hogy kell valaki akibe lepecsételik aki tudja majd irányítani és az lesz Sakura. Naruto eleje óta azt mondják ő a legjobb chakra kezelő hát most megmutathatná hogy mit is tud. Nevet
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9814 Dátum: 14 aug 06, 18:37:23 »

Szegény Kaguya... ennél nagyobb büntetést ki sem lehetne találni Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9815 Dátum: 14 aug 06, 18:53:54 »

Kaguya, Sakura hát még rímel is xD, de erősen kétlem hogy belé pecsételnék azt az ízét! Lehet hogy utána neki is nyúl fülei nőnének és még egy Harmadik szem a homloka közepére!  Technikai KO
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9816 Dátum: 14 aug 06, 19:08:42 »

Hát megmondom frankón rohadtul tisztelni fogom Kishit, ha ebből jól jön ki. Egyenlőre nem értem a dolgot, de nem is lett megmagyarázva, szóval várok 3-4 fejezetet. Ha elhamarkodva ítélkezem mint a sok óvodás én is azt mondom, hogy ez a fejezet -10/10 lett.

Csűrtem csavartam a dolgot magamban, de nem tudom elképzelni, hogy ez most wtf? Az rendben van, hogy Obito dimenzió váltásra képes. Ez volt a képessége, ha azt veszem, hogy a halál illetve a túlvilág is csak egy másik dimenzió miért ne tudna onnan eljönni?
Kakashi miért képes a Susanoora az evidens, de a végső Susanoot én is összekötöttem az örök ms-el. Mondjuk Madara minden nélkül tolta. Ha ebből indulok ki, akkor miért ne? Senki nem mondta, hogy mi kell a teljes cucchoz.
Ellenben, amit nem tudok megérteni, hogy Obito miért lett fiatal? Ha fiatal lett miért van neki Mangkengyouja? Kakashinak van elég chakrája alkalmazni ezt?
Obito mint Orochimaru megszállta Kakashit és így irányítja vagy Hagoromo módszerével adta át a dolgokat? Azt ugye nem tudjuk ő, hogyan adta a craftot Narutonak és Sóskának. Egyébként mást elképzelni nem tudok, mit csinált , hogy ezt összehozta?  Kétlem, hogy megtudja majd ezt etetni velem Kishi.
Kíváncsian várom. Ha azt veszem egyébként rohadt jó fejezet volt, mert életembe nem vártam még ennyire a következő fejezetet. Tele vagyok kérdésekkel.
Egyébként, ha Obito képes erre már értem miért lepecsételték Kaguyát és nem megölték.

Hozzáteszem felszínesen volt időm olvasni csak az angolt ebédnél utána munkában pedig ezen agyaltam. Lehet elsiklottam egy fontos részlet felett.Viszont már megvárom a magyart.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 19:09:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9817 Dátum: 14 aug 06, 19:31:36 »

Obito miért lett fiatal? Ha fiatal lett miért van neki Mangkengyouja? Kakashinak van elég chakrája alkalmazni ezt?
Obito mint Orochimaru megszállta Kakashit és így irányítja vagy Hagoromo módszerével adta át a dolgokat?

Nem lett fiatal, a túlvilágon egyszerűen csak ez az alakja mert, utoljára ekkor volt teljesen önmaga, de ettől még ez a felnőtt Obito.
Ez a Hagoromo/Itachi homlökpöckölő, ametarus adó módszer. Ugyanabban a világban vannak, mint amikor Naruto és Obito beszélt, mert összekötődött a chakrájuk.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 19:32:24 írta Exkirion » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #9818 Dátum: 14 aug 06, 20:14:06 »

Idézet
Obito mint Orochimaru megszállta Kakashit és így irányítja vagy Hagoromo módszerével adta át a dolgokat? Azt ugye nem tudjuk ő, hogyan adta a craftot Narutonak és Sóskának. Egyébként mást elképzelni nem tudok, mit csinált , hogy ezt összehozta?

Igen, valahogyan hasonlóan gondolom én is. Tuti, hogy meglesz itt magyarázva a dolog, szerintem igen, Obito lelke megszállta Kakashi-t, és ezért van susanno, mangekyo sharingan...kutyafüle...stb. És mondjuk ez csak egy ideiglenes állapot. Így még rendben is lenne el is fogadnám. De ha kiderül az, hogy majd a háború után Kakshinak véglegesen meglesznek a sharinganok, akkor eldobom az agyam. Akkor az az egész eddigi shounen történelem legeslegszarabb és legszánalmasabb power up-ja lenne.

Az Itachi-Sóska homlokon pöckölős módszer szerintem nem lenne logikus. Mert ott egy Uchiha adott át egy sharinganos erőt egy Uchihának, aki ráadásul az édestestvére volt. Kakashi pedig anno egy sharingannal is alig állt meg a lábán, miután a mangekyou-t használta. Miért mert nem vér szerinti Uchiha, és nem is volt annyi chakrája hozzá. Vagy tán Kakashi kapott Uchiha dns-t Obitótól? Tuti, hogy nem. Szóval a következő fejezetben valami logikus magyarázatnak kellene lennie. Komolyan mondom ebben a Narutoban nem csak trollfizika, hanem troll-logika is van.  Neeem
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9819 Dátum: 14 aug 06, 20:14:48 »

Ezt a részt én is csak nagy értetlenkedéssel olvastam. Inkább nem mondok semmit, várok néhány fejezetet. Talán világosság gyúl az elmémben a következő fejezetek tartalmától mert ez így értelmetlen. Amúgy ha nem lenne előzetes ismereteink a dolgokról akkor egy jó fejezet lehetne.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #9820 Dátum: 14 aug 06, 20:18:01 »

Annyira komikus, hogy azok fikáznak a leghangosabban, habzó szájjal, akiknek méginkább meg szokott lódulni a fantáziájuk...
Honnan veszitek a tökéletes susano o elméletet?  sasuke teljes susanooja is pont ilyen fejlett és nagy volt mikor danzou ellen harcolt.
Valószínű, hogy kakashi látását is megviseli majd. Am Kakashinak esélye se lenne EMSre, mivel nincs uchiha testvére. Én magyarázatként a kellő érzelmi sokkra elfogadnám obito halálát. rin MS, obito EMS. Bár kétlem hogy EMSe lenne.
Másrészt ha halál után valóban megszűnne a létezés, akkor a konohai népesség nagyrésze kakashival az élen rég halott lenne.

Kezdem azt hinni hogy egyesek sajátjuknak érzik a narutot, és veszteségként élik meg, ha valami nekik nem tetsző irányban mozog. Ez kishi munkája az ő története, azt ír bele amit akar. Ha ezzel felbosszant pár "rajongót" kétlem hogy rosszul alszik az éjszaka... föleg hogy nem esik el bevételtől, mivel tudtommal egyikünk sem fizetett az utóbbi fejezetért (sem).

Ami a fórumon megy 2-3 hetente olyan, mintha lopnál a boltból kaját, utána még panaszkodnál hogy nem ízlik.


Kinek nem inge, nem veszi magára.
Naplózva
vecseri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #9821 Dátum: 14 aug 06, 20:20:54 »

Sziasztok Nevet
Régóta olvasom a fórumot de ez az első hozzászólásom.
nem nagyon értem miért képtelenség kakasi szuszanója. Mivel ha csak abból indulunk ki hogy danzo tudta használni az izanamit akkor egy kis szuszano kakasitól semmiség.  ikszdé
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9822 Dátum: 14 aug 06, 20:25:40 »

Sziasztok Nevet
Régóta olvasom a fórumot de ez az első hozzászólásom.
nem nagyon értem miért képtelenség kakasi szuszanója. Mivel ha csak abból indulunk ki hogy danzo tudta használni az izanamit akkor egy kis szuszano kakasitól semmiség.  ikszdé


Danzou izanagit tudott használni és nála el is magyarázták hogy miért! Mondjuk engem nem zavar hogy tud használni Sussanot! Bár annak jobban örültem volna ha Naruto menti meg Sakurát ikszdé általában ez az ő dolga!
Naplózva
Wellin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #9823 Dátum: 14 aug 06, 20:27:08 »

Többszöri utána olvasás ,és néhány előző fejezet átolvasása után ,azt kell mondanom ,furcsa,de akár zseniális húzás is lehet kérdés,hogy-hogy lesz felhasználva.
1. Érdemi változást nem fog eredményezni 4-5 fejezetig elbohóckodnak,majd miután már senkit nem fog izgatni a dolog. eltűnik a power up ,és jönnek a hokagék vagy valaki más = így mindössze időhúzás céljából lett beiktatva
2. Érdemi változást eredményez  ,komoly szerepe lesz Kaguya leverésében vagy az éppen aktuális karakter ellen, illetve a másik oldalról megnézve miután elveszíti az erőt valamiféle áldozatot kell hoznia ,az,hogy a sharinganja eltűnik az azért elég valószínű,valami komolyabbra utalok = ha jól ki van dolgozva akkor zseniális húzás.,hiszen kapunk még egy érzelmi faktort a végére
Ezektől eltekintve ,továbbra is állítom Obito tökéletes befejezést kapott ,ezt a jelenetet nyugodtan megejhették volna az előző fejezetben is.
U.I : Várnék néhány fejezetet Kaguya-ról is ,kicsit jobban megismerni a karakterét ,mert bár már elég régóta jelen van ,valahogy továbbra se lehet se utálni vagy szimpatizálni vele ,kicsit szürkének érzem.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9824 Dátum: 14 aug 06, 20:40:42 »

Annyira komikus, hogy azok fikáznak a leghangosabban, habzó szájjal, akiknek méginkább meg szokott lódulni a fantáziájuk...
Honnan veszitek a tökéletes susano o elméletet?  sasuke teljes susanooja is pont ilyen fejlett és nagy volt mikor danzou ellen harcolt.
Valószínű, hogy kakashi látását is megviseli majd. Am Kakashinak esélye se lenne EMSre, mivel nincs uchiha testvére. Én magyarázatként a kellő érzelmi sokkra elfogadnám obito halálát. rin MS, obito EMS. Bár kétlem hogy EMSe lenne.
Másrészt ha halál után valóban megszűnne a létezés, akkor a konohai népesség nagyrésze kakashival az élen rég halott lenne.

Kezdem azt hinni hogy egyesek sajátjuknak érzik a narutot, és veszteségként élik meg, ha valami nekik nem tetsző irányban mozog. Ez kishi munkája az ő története, azt ír bele amit akar. Ha ezzel felbosszant pár "rajongót" kétlem hogy rosszul alszik az éjszaka... föleg hogy nem esik el bevételtől, mivel tudtommal egyikünk sem fizetett az utóbbi fejezetért (sem).

Ami a fórumon megy 2-3 hetente olyan, mintha lopnál a boltból kaját, utána még panaszkodnál hogy nem ízlik.


Kinek nem inge, nem veszi magára.

Sasuke a Danzo harc alatt nem hívta elő a tökéletes susanot csak azért mert már nem volt jó a látása .
A másik hogy mint Kakashi és Obito is egyszerre ébresztették  fel a mangekyut .Akkor mikor Rin meg halt .
Hagoromonak csak a chakráját és a pecsételő jutsut köszönhetik mert a többit Obito és Kabuto te te itt is látszik .: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/672/4
Naplózva
Oldalak: 1 ... 653 654 [655] 656 657 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!