24 jún 17, 01:06:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 654 655 [656] 657 658 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1795742 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
SiXsOx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9825 Dátum: 14 aug 06, 21:14:59 »

 nekem nem volt különösebb bajom a fejezettel csak abban reménykedem hogy ez csak egy ideiglenes állapot lesz mind kakashinak mind narutoéknak(mármint ami a rikudou chakrát illeti, a rinnegan meg a bijuk maradhatnak és szerintem azok mindenképp maradni is fognak Nevet )
Szerk.: így a magyart olvasva örömmel láttam higy obito azt mondja hogy csak ideiglenes Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 21:36:55 írta SiXsOx » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9826 Dátum: 14 aug 06, 21:32:31 »

Kakashinak Susanoo... hátizé. Értem, hogy Kishimoto-sensei mire építkezik, de azért egyet mondok. Itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/688/10 Kaguya fél karral (a másikat Naruto letépte) simán lepöcköli Sasukét tökéletes Susanoostól együtt. Ha Kakashi a Susanooval erő és nem ész alapon csap rá párat Kaguyára, akkor ennek kb. annyi értelme volt... hogy semmi.

Én remekül kiegyeztem volna annyival is, hogy Kakashi csak ugyanazt a szemet kapja valahogy vissza, ami már korábban is nála volt (távolsági Kamui), plusz egy kis chakrát. Abban az esetben is simán meg tudta volna menteni Sakurát: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/688/17 Először átküldi a másik dimenzióba, utána meg visszahívja.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/688/14
Azt a torz nyúlfejet elnézve kezdem érteni, hogy Kurama miért hajaz néha egy vérnyúlra. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/688/9
Narutónak legalább volt egy értelmes mozdulata. Fekete Zetsu most nyugton marad egy ideig, és hátha Kaguya is hajlandó lesz saját szájúlag (ikszdé) beszélni végre.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #9827 Dátum: 14 aug 06, 21:39:26 »

Egyetlen jó pont volt a részben, hogy ki lett jelentve hogy a következő hokagének Kakashinak kell lenni, teljesen egyértelmű Sasuke és Naruto szerintem rohadtul alkalmatlanok rá.

Obitot abban kedveltem hogy az egész manga során nem az elcsépelt már 1000x bemutatott f.szságokkal próbált érvényesülni, hanem a saját töklétesre fejlesztett Sharingan technikáival. Erre meg szegényt úgy megalázza halála után a mangaka hogy az szégyen, hát ez akkora sz.r volt hogy nem igaz... Az hogy KAkashi meg megkapta a Susanoot az hab a tortára: Kishimoto már annyira nemtud új dolgokat kitalálni, hogy a saját mangáját teljesen széjjel alázva kitalál ilyen hülyeségeket. Aki nem látja azt hogy Kishimoto már csak a pénzért csinálja az egészet és még valahogy kibirja ezt az évet ezért hülyére veszi a rajongókat... Hatalmas csalódás... A világon annyira temetik Odat meg Togashit, de ők legalább mindig ugyan azt a színvonalat képesek felmutatni főleg az utóbbi. A Naruto igazán utoljára a Peines harcok alatt volt lenyűgözően jó, utána csak egy két helyen tudott jót felmutatni, és a mangakának mindig sikerült ezt valahogy nagyon elcseszni mint épp most, felmutatott egy jó karaktert és azt utána sz.rrá gyalázza... Te jó ég...
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9828 Dátum: 14 aug 07, 00:15:56 »

Egyébként pont emiatt gondolom hogy kell valaki akibe lepecsételik aki tudja majd irányítani és az lesz Sakura. Naruto eleje óta azt mondják ő a legjobb chakra kezelő hát most megmutathatná hogy mit is tud. Nevet
PojénÉs a belső Sakura mellett majd meg fog jelenni egy belső Kaguya is, és kéretlen kritikákat fog neki osztogatni, amikor férfi-ügybe keveredik. Nevet
http://s29.postimg.org/fhhv6k59y/belsobelso_sakura.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 07, 00:19:10 írta naspolya » Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9829 Dátum: 14 aug 07, 05:45:33 »

Lenyugodtam. Végülis ez Naruto világa. Dant már láthattuk, amikor szellemként tovaszállt, és már többen mások is képesek voltak csakrát hátrhagyva kommunikálni. Hidanról nem is beszélve.

Szóval tételezzük fel, hogy a túlvilág Narutóban az a hely, ahova a csakra kerül, miután a test már nem tartja magába zárva. Ebben az esetben bármelyik teleportálós jutsuval vissza lehetne jönni? Tobirama, Minato?
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9830 Dátum: 14 aug 07, 06:35:06 »

Amúgy ez a Dragon Ballra emlékeztettet mert ott is visszajöttek néha az emberek a túlvilágról segíteni ikszdé !
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #9831 Dátum: 14 aug 07, 06:48:31 »

engem már semmi nem lep meg a mangában viszont egy valamit nem értek, obito egy alap 1 kezes sussano-t sem tudott előhívni akkor kakashi hogy tudta a perfekt-et?  Gondolkozik
Naplózva
PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #9832 Dátum: 14 aug 07, 07:05:18 »

Jaj régi szép idők amikor még nem is tudom meddig (animeben azt hiszem vagy 2 részénkeresztűl) kellet koncentrálni egy kamui használatra amikor e szem technika használata láthatóan kényelmetlen volt Kakashinak. Jó Obito porrá majd léleké alakult rendben ezt meg tudja csinálni vissza invadel az élőkhöz mondjuk chakrája az nem volt (gondolom a Sakuratol kapott elfogyott már az ugrálásoktól ) Kakashi meg Indra leszármazott és a génjeibe van a susano meg a sharingun meg a ... Kaguja chakra massza Sakura azt mondja ez jóvolt Naruto. Naruto meg belle akarja lökni a hokage jelölt riválist a porszívóba de benézi Sasuke meg csali. Amúgy Kakashi jobban járna ha az ingyen chakrát a kamuira tartogatná nem a szobràsz tudománya csilogtatására használná.
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9833 Dátum: 14 aug 07, 07:15:15 »

nnnnnnnnnnnnnnna
Ez a mostani húzás rendesen kisütötte a biztosítékom !!

Túlvilágról visszatáró emberke aki egy erősebb sharingant ad.....
Jobb ötlet már nem volt?
mondjuk: halál előtt kifejlődik aztán Sakura beülteti?

mi jön még?
Songoku átadja a Kami-hami-hát?
Monkey D. Luffy a gumi testét?
Kurosaki Ichigo a Bankai-t?
Natsu a híres Dragon Roar-t?
Inuyasha a Tessaiga-t? 
Gray-től az Ice Making Magic egyes elemeit?

egyáltalán: ez most komoly? Nevet  Kúl  smirksweat



Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9834 Dátum: 14 aug 07, 08:21:18 »

Most Obito miért akarja hogy Kakashi hokage legyen ?
Mert most csak annyi szól mellette hogy nem kölyök és okos .
Ellenne hogy már semmi ereje nincs már átmeneti ez ez erő amit kapott .

Naruto erős egymaga megtudná védeni a falút és Kakashi is mondta okos a maga módján és még az sem számít hogy fiatal mert Gara is fiatalon lett Kazekage .Így Naruto szerintem lehetne a 6 hokage .
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #9835 Dátum: 14 aug 07, 08:26:46 »

jó kis powerupot kapott kakashi igaz hogy ideglenes de attól még ott van nagyon  Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9836 Dátum: 14 aug 07, 09:10:24 »

Most Obito miért akarja hogy Kakashi hokage legyen ?
Mert most csak annyi szól mellette hogy nem kölyök és okos .
Ellenne hogy már semmi ereje nincs már átmeneti ez ez erő amit kapott .

Naruto erős egymaga megtudná védeni a falút és Kakashi is mondta okos a maga módján és még az sem számít hogy fiatal mert Gara is fiatalon lett Kazekage .Így Naruto szerintem lehetne a 6 hokage .

Gaara kicsit higgadtabb és racionálisabb, mint Naruto. A tárgyalóasztal körül is meg tud ülni. Ez Narutótól nem mondható el.
Kakashi okos, tapasztalt, taktikus, hideg fejű, jó harcos és ő is híres.
Narutónak még okosodnia kell ehhez egy kicsit. Az erő nem minden. A IV. Raikage pedig rossz példa, mert ő sem buta, csak néha elszáll az agya. Ha akar, tud racionálisan gondolkodni. Végül is, ő is már 40-50 környékén járhat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9837 Dátum: 14 aug 07, 09:15:57 »

Amúgy ott volt még a Shodaime hokage is, és ő se volt valami okos, de neki ott volt a bátyja! Narutonak meg majd ott lesz  Shikamaru vagy Sakura (neki általában sikerül megnyugtatnia a kölyköt egy ütéssel ikszdé) !

Mondjuk nekem a Shodaime kicsikét nyuggotabb személynek tűnt mint Naruto!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 07, 09:18:20 írta Mextil General » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9838 Dátum: 14 aug 07, 10:02:54 »

Én csak azt nem értem, hogy egy ilyen háború közepén mi értelme van hokageségről beszélni? Nevet
Na meg Tsunade? Őt már elföldeltük teljesen, vagy mi?

Az egésszel az a baj, hogy irracionálisan aránytalanok a power upok és mostanában túl gyorsan történik minden. Lehet, ha nem hétről hétre olvasnám, valahogy kiegyenlítettebb lenne, de arra semmiféle magyarázat nincs, hogy Kakashi a jelenlegi skilljeivel (de Naruto és Sasuke is) messze túlszárnyalja az eddigi kagekat. És jogos, az erő nem minden, egy falut képviselni és irányítani/kormányozni kell, de én már eleve bukott dolognak tartom ezt a falurendszeres történetet.

Lassan már ott tartunk, hogyha meg kell védeni konohát, felhúzunk egy tökéletes susanoot és hello Nevet
Kicsit olyan, mintha egy botokkal és fanyilakkal felszerelt sereg és egy legújabb fegyverekkel és technikai vívmányokkal ellátott elitcsapatra osztotta volna Kishi a karaktereket. :S

Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #9839 Dátum: 14 aug 07, 10:22:48 »

Fölösleges tápolások tömkelege. A következő fejezetben Narancsnak begyullad az egyik lába, majd elkiáltja magát, hogy: "DIABLE JAMBE: FLAMBER SHOOOT!!!!" . Sakuranak meg lesz istenölő mágiája.  Pojén >.<#. A Mero mero no Mi-t pedig megeszi Szászke-kún, ad egy puszit Kaguya asszonypajtásnak, hogy az kővé változzon.

Egyébként meg tiszta baromság, hogy Kakashi legyen a 6. hokage. Tény, hogy megfelelne a feladatra, de ő sem akarna igazán hokage lenni, az neki nyűg lenne. Ráadásul Narancsnak már igen régóta az álma hogy hokage legyen, Kakashinak pedig soha sem volt. Nincsen ambíció sem motiváció az ő esetében. Így akkor minek? Csak azért mert a kamaszkori Obito szelleme úgy gondolja? Elég gyenge indok lenne. Valamint ott van Tsunade is. Ő sem annyira öreg még ahhoz, hogy lemondjon a posztjáról. Egy jó 10-15 évig Tsunade még simán lehet hokage, addigra pedig Narancsnak is megjönne az esze.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 07, 10:23:50 írta Krisz7199 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 654 655 [656] 657 658 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!