24 szep 27, 17:19:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 504 505 [506] 507 508 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909000 alkalommal)
0 Felhasználó és 106 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #7575 Dátum: 14 feb 19, 14:05:46 »

És tudtam hogy Minato is képes a Sennin módra Hümm-hümm Obito bármit is fog, jelenleg azt a kontaktot egyenleg feltöltésre használja smirksweat  Az mondjuk habi volt h a Rasengan nem tűnt el miután levágták Minato kezét...
Naplózva

detros
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #7576 Dátum: 14 feb 19, 14:10:44 »

Sasuke, meg nagy valószínűséggel hirtelen fog feltűnni, amikor szószban vannak és majd akk tudjuk meg, h ki volt a chakra tulajdonosa Mosolyog

Ezen sem lepődnék meg, és még hetekig lehetne találgatni, hogy kinek a lába volt az... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 14:12:48 írta detros » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7577 Dátum: 14 feb 19, 14:12:41 »

Hát a szíve biztos nem ott van, bár ugye tudjuk, hogy Kishi nem igazán ismeri az anatómiát. Nevet
Téged ismerve van kitől tanulnia ezen a téren. kacsint

Beszédre annyira most nem figyeltem,de amennyi kiszűrtem abban volt igazság.
Minatonak tényleg béka szeme lett,de nem zavar.Elvégre ő is edzett a békákkal és pont ő maradt volna ki.
Olyan értelemben viszont fail hogy akkor eddig miért nem használta.Bár lehet nem tudta vegyíteni a Kyuubi chakrájával.Azt meg ugye fontosabbnak tartotta.
Most meg ráadásul bukott egy kezet is.

Obitotól nem semmi hogy elkedzett dacolni Madarával és le is "szúrta".Rikudo alak már formálódik a bottal.
Gyanús volt eddig is hogy ha Obitó flkészebb formát szerzett akkor miért az ő fegyvere hasonlít jobban az eredeti Rikudoéra? Gondolkozik
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7578 Dátum: 14 feb 19, 15:25:16 »

úgy látszik bejött a Naruto féle Talk-no-jutsu, bár valaki mosollyal megjegyezte hogy it ilyen nincs  Pojén

De mennyit árthat ilyesmi egy majd' félisteni Madarának?
(ha következetes akar maradni KISHI, akkor semmit )
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #7579 Dátum: 14 feb 19, 15:42:11 »

Obita megtért --- na vajon valaki gondolt erre?  Gondolkozik Nyelvesít
Minato senjutsu viszont meg lepett.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7580 Dátum: 14 feb 19, 16:08:49 »

Minato? Senjutsu? megsem lep őszintén, ti meg 2 oldalt beszéltek róla...
Sasukenál már lassan bizonyos hogy majd kap egy újabb belépőt és újra elsütheti hogy hokage akarok lenni  ikszdé

Sztem Obito a másik fél kurama-t is kölcsönkérhetné, de elég neki az a fél ami fogjuk rá, hogy nála van, és azt fogja Narutonak odaadni... mondjuk Minatonak már lassan a lábát is elveszik, és így kíváncsi vagyok ki pecsételné bele Narutóba!
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7581 Dátum: 14 feb 19, 16:22:08 »

Wow, Minnato képes a sennin módra?  Ohh My God Ez milyen tök jó már, nem is jutott eszembe, De amúgy ezt figyelitek, tök jó szimbólum Jiraya-Minnato-Naruto kapcsolatában, főleg úgy hogy ugye általában egy technikát nem használ két ember ebben a mangában.

Meg amúgy valaki elmagyarázná nekem lassan, érthetően ennek a mangának a célját/konfliktusát? MIndenki világbékét akar, meg azért picsog hogy az emberek ölik egymást, szóval ahelyett hogy ezt folytatnák, miért nem ülnek le együtt inni vagy valami, és akkor minden probléma megoldódna? De komolyan, itt MINDENKI jó a szíve legmélyén, és hála istennek haragot se tart soha senki, szóval mi itt a probléma? Tiszta álomvilág az egész, húznék is ki oda ha nem lenne lehetetlen a vízumszerzés.

De viccet félretéve, én tényleg értem ha valaki egy olyan történetet akar írni, ahol a karakterek nem feketék-fehérek, és a cselekedeteik egy bizonyos szemszögből nézve érthetőek meg jogosak míg a másikéből rosszak, de ennél egy ici-picit jobban is lehetne árnyalni a dolgot, mert jelenleg az a helyzet mint az előző bekezdésemben. Pedig annyira nagyon nem nehéz, régebben itt is működött, lásd Itachit, Kakuzut vagy Kisamét de még csak nem is kell egy többszáz fejezet ehhez, van olyan film ami ezt tökéletesen megoldja! Legutóbbi Star Trek film pl. ennek tökéletes példája, ott ha az ember egy kicsit is belegondol a helyzetébe a "főgonosznak", teljesen átérzi azt, és jogosnak érzi amit tett minden gyilkolászás ellenére. Egy ilyen történetben az lenne a lényeg, hogy egy karakterről szinte el se tudd dönteni, szerted-e, érdemel-e büntetést és hogy gonosz vagy jó-e, mert a fekete és fehér oldala nem 'oltják' ki egymást, hanem mind a kettő a személyisége része.

De amúgy nem lepett meg, a fejezet, csak megjegyezném, hogy Naruto eközben az eszmecsere közben még fel találja dobni a talpát ha nagyon elhúzódik a dolog.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7582 Dátum: 14 feb 19, 16:23:11 »

Ahhoz képest, hogy Obito még ott haldokolt nem régibben most éppen a shinobi világ legerősebb karakteréhez oda sétál és szimplán átteszi a kezét a testén.. Amúgy egyértelműen Madarat nem fogja legyőzni, de már ha csak kihúz obito egy kis chakrát amit átadhat magának, hogy gyógyuljon és visszakapja erejét, valamint narutonak is add már azzal sokkal jobban megnövelte a shinobi világ esélyét hisz nem elég, hogy Madara így gyengül valamennyit, de a másik oldal erősödik, plusz akkor obito is már harcolhat Madara ellen. Főleg ha még aki sasukenal van az is segít nekik és sasuke kap valami power upot, plusz aki segít neki az is Madara ellen fordul.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7583 Dátum: 14 feb 19, 16:30:55 »

Szerintem meg fognak is. Ez most egy jo uj dolog  Nevet  Amugy ez a Naruto lelekben velunk es idezzunk tole mikozben halldoklik, hat szerintem nem a legjobb otlet. De azert csak lesz mar valami erdekfeszitobb a jovo heten  Nevet
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #7584 Dátum: 14 feb 19, 16:34:42 »

Csak jeezném , hogy ezt a két képet nézzétek azért meg alaposan, miekőtt elkezdenétek találgatni na vajon mi fog történni azzal , hogy obito megérnintette isten uraságot .
http://www.mangareader.net/naruto/665/18
http://www.mangareader.net/naruto/665/19
oh csak nem, ja de mégis. Obito is pálcatörésre készül Nyelvesít
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #7585 Dátum: 14 feb 19, 17:17:21 »

Kicsit olyan battle of godos obito, mikor is a goku teste emlékezett a god formára.
Ha megnézitek obito kezén ott a tüske és a botja is az övé.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
fantom88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #7586 Dátum: 14 feb 19, 17:42:41 »

Kabuto meg/visszatérése helyett,inkább egy másik meglepő dologra gondolok. Mi van ha, Hashirama egy olyan Jusu-t adott,amivel Sasuke kicserélte a testét,mikor leszúrta Madara ? Gondolok itt arra,hogy a Végzet völgyében is Maradra nem halt meg Hashirama keze által,pedig ő azt hitte. Nem sima helyettesítő Jutsura gondolok,mert azon átlátna Madara,hanem valami más technikára. Tehát szerintem 2 emberé is lehet az a titokzatos láb Sasuke-nál: Sasuke, vagy maga Hashirama. Érdekes, meg megmagyarázásra vár,de én ilyesmire számítok.
Naplózva
digio1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #7587 Dátum: 14 feb 19, 19:31:24 »

Mi van ha, Hashirama egy olyan Jusu-t adott,amivel Sasuke kicserélte a testét,mikor leszúrta Madara ? Gondolok itt arra,hogy a Végzet völgyében is Maradra nem halt meg Hashirama keze által,pedig ő azt hitte. Nem sima helyettesítő Jutsura gondolok,mert azon átlátna Madara,hanem valami más technikára.
öööö A Végzet völgyében Hashirama faklónt használt Madara kijátszására, ha jól emlékszem, amit kétlek hogy Sasuke tudna alkalmazni, de kövezzetek meg ha tévedek. Egyébként az csak nekem tűnt fel hogy Kakashinak a 14. oldal alján nincs sharinganja? (mondjuk gondolom ez csak rajzolási hiba, de azért nekem eléggé szembetűnő)
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7588 Dátum: 14 feb 19, 19:35:34 »

Idézet
öööö A Végzet völgyében Hashirama faklónt használt Madara kijátszására, ha jól emlékszem, amit kétlek hogy Sasuke tudna alkalmazni, de kövezzetek meg ha tévedek.

Én úgy tudom, hogy Madara azon is átlátott, amikor harcolt az öt kage ellen és használta a fa klónt akkor mintha azt mondta volna, hogy azon csak ő látott át. Amikor meg lelett szúrva hashirama által és hashirama fa klónt használt akkor meg mintha madaranak ki lett volna kapcsolva a sharinganja, meg lehet ez is a terv része volt, hogy megölesse ott magát.
Naplózva
digio1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #7589 Dátum: 14 feb 19, 20:07:15 »

Lehet igazad van, de a válaszomat inkább arra akartam kihegyezni hogy kétlem hogy Sasuke azt a technikát kapta volna, mivel elvileg ő nem tud fa elemet használni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 504 505 [506] 507 508 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!