24 jún 02, 09:43:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1767476 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #735 Dátum: 12 szep 12, 10:06:34 »

Még mindig nincs semmifél 3 alap MS technika. Annyi van, hogy ha mindkét szemében felébreszti a MS-t (technika nincs megnevezve), akkor nyílik meg az út a Susanoohoz. A Susanoon kívül semmi sem biztos.
De ezt párszor már leírtuk. Kíváncsi vagyok, mennyi idő lesz, mire a téves infók kikopnak. ^^"

Nem, Madara most erősebb, mint mikor az Elsővel harcolt. Van fa eleme és Rin'neganja is. A Végzet Völgyében ezek még nem voltak meg neki.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #736 Dátum: 12 szep 12, 10:08:02 »

Illetve még Edo tensei is...
Sokkal erősebb mint valaha akárki volt...
De Naruto és Bee is mutathatnak most újat, hiszen Obito ellen nem volt rászorulva Naruto hogy az erejét fitogtassa, sokkal inkább gyorsnak kellett lennie.
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #737 Dátum: 12 szep 12, 10:12:14 »

Kezdjük ott ,hogy Itachi nem adott semmiféle fekete lángot Sasukénak!!!Nem igaz ,hogy ezt még sokan msot sem képesek felfogni.

Amúgy itt valami baki lesz.
Hogy lehet a mostani felélesztett Madarának rinneganja ,amikor ilyen fiatal.Mikor azt tudjuk ,hogy a rinnegant nem sokkal a halála előtt ébresztette fel.Most akkor hogy is van ez?Lehet Kishi a végére bekavarodott?
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #738 Dátum: 12 szep 12, 10:22:27 »

Kezdjük ott ,hogy Itachi nem adott semmiféle fekete lángot Sasukénak!!!Nem igaz ,hogy ezt még sokan msot sem képesek felfogni.

Amúgy itt valami baki lesz.
Hogy lehet a mostani felélesztett Madarának rinneganja ,amikor ilyen fiatal.Mikor azt tudjuk ,hogy a rinnegant nem sokkal a halála előtt ébresztette fel.Most akkor hogy is van ez?Lehet Kishi a végére bekavarodott?


Mert az ő Edo Tensei különleges verzió volt  én is felhoztam ezt a témát de le lettem ezért oltva hogy tehetek fel ilyen hülye kérdést.. kapásból azt se értettem hogy lehet neki Rinenganja ha azt Obito használja =) meg Itachinak is mikor az meg már Sasukéi de elvileg a technika miatt lehetséges hogy van neki vagy én nem tudom
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #739 Dátum: 12 szep 12, 10:30:49 »

"olvassatok mangát"Mit flegmázol itt?Egyébként pár szavas hozzászólás nem hozzászólás...

Az érthető ,hogy van rinneganja ,mivel az edo tensei úgy hozza vissza az életbe ,ahogy meghalt ez egyértelmű ,viszont Uchiha Madara öregen halt meg és előtte ébresztette fel a rinnegant. Viszont mivel ez egy különleges Edo tensei így a fiatal kori Madara éledt fel senju DNSsel ,viszont akkor hogy lehet mégis rinneganja?

Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #740 Dátum: 12 szep 12, 10:45:52 »

Mert ez egy különleges Edo Tensei. Direkt úgy lett összebarkácsolva, hogy Senju DNS és Rinnegan is legyen.
Tobinak meg úgy lehet Rinneganja, hogy azt valamikor egy élő emberből szedték ki és állítólag úgy került Nagatóhoz, onnan meg Tobihoz. Az Edo Tensei meg összerakta Madara testét így a Rinneganját is. Madara Edo Tensei-jes testének ilyen szempontból "semmi" köze a korábbi élő testéhez, erősen fejlesztett verzió. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 12, 10:46:29 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #741 Dátum: 12 szep 12, 10:47:13 »

hát nekem ez az egy volt mindig is a rejtély és nem is értettem legalább VALAKI tudott normálisan is válaszolni nem úgy mint az előtted lévő komentes ..Mosolyog am a Kornél kb 4x olvastam már a mangát a háború kezdésétől és nekem ez az egy volt ami sötétség volt...nekem is lehet olyan téma amit nem értek Mosolyog
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #742 Dátum: 12 szep 12, 10:48:22 »

Tényleg inkább olvasni kéne néha a Mangát és nem csak a képeket nézni...
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/520/17
Itt el van mondva minden...
És hogy miért van most Rinneganja Madaranak?! azért mert Fizikailag húzta fel Kabuto... semmi több attól még minden technikája megmaradt...
És ez nem flegmázás.. de mielőtt valaki értetlenkedik aztán kap egy nem tetsző választ az attól még nem flegma...

Amúgy sokan mondjátok hogy kb ki győzhetné le most Madarat... szerintem kb senki :/
vagyis most ebben a pillanatban nincs olyan ember aki le tudná pecsételni... és mivel máshogy nem lehet legyőzni, így számomra még legyőzhetetlen... de Kishi úgyis kitalál valami olyat amitől leesik az állunk Nyelvesít
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #743 Dátum: 12 szep 12, 11:03:24 »

Van egy olyan érzésem, hogy Madarának talán egy olyan gyenge pontja lesz, ami nagyon egyszerű, de emiatt senki sem gondol rá. ^^ És pl. Naruto fog rájönni, de csupán véletlenül.

Esetleg Madara nem lesz elégedett az Edo Tensei-jes testével és valahogy visszahozatja magát az életbe. Onnantól viszont nincs "végtelen" chakra és nincs "beállhatunk a meteor alá is", mert rövid úton visszatérhet a másvilágra. ^^"

És szerintem egy Edo Tensei-jes zombiba nem lehet belepecsételni a Tízfarkút. Hiszen az Edo Tensei azonnal visszaállítja a testét az eredeti formájába, kivetve magából a Tízfarkút. Persze Madara Edo Tensei-je különleges, de ilyen szempontból nem hiszem, hogy eltér, mert akkor nem rakná össze magát egy-egy erősebb támadás után.
Habár ez meg ott bukik meg, hogy akkor az Edo Tensei-jes jinchuurikikbe hogy pecsételték bele a bijuujaikat? Nevet Hű... Madara kezd állati erős lenni... ha tényleg belekerül a Tízfarkú az Edo Tensei-jes testébe, akkor... nem is tudom. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 12, 11:05:42 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #744 Dátum: 12 szep 12, 11:15:50 »

Gyakorlatilag nem pecsételve voltak a Bijuu-k az Edos  jinchuurikikbe, hanem a Rinnegan miatt volt bennük... nem tudom már pontosan de valamelyik "út" álltal Mosolyog azt hiszem a 4farkú mondja Narutonak Mosolyog hogy a rudak miatt van abban a testben Mosolyog
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #745 Dátum: 12 szep 12, 11:22:25 »

Mondtam, hogy legyakta a kagékat! Yesssss!  Nyelvesít  bow Ahogy Madara húzza Naruto agyát...  halálos a vén fószer.
Hogy hogy lehet legyőzni? Hát a Halálisten pecsétje még mindig ott van egy fajta megoldásként. De Sasuke még az ő képébe is bevághat egy izanamit.

Amúgy lehet lemaradtam kicsit, de most Narutonak miért csak négy farka van?
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #746 Dátum: 12 szep 12, 11:41:46 »

Mer csak annyit használt Nevet Am mikor megnéztem a mangát először nem vágtam, hogy érti a csiga hogy összerakja Tsuna testét azt nézem hát félbe van vágva Ohh My God De am nagyon tetszett, és végre megnézhetjük , hogy is találkoztak azok ketten. Azért még mindig durva , hogy pont Obito fordult mindenki ellen
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #747 Dátum: 12 szep 12, 12:00:44 »

"olvassatok mangát"Mit flegmázol itt?Egyébként pár szavas hozzászólás nem hozzászólás...

Az érthető ,hogy van rinneganja ,mivel az edo tensei úgy hozza vissza az életbe ,ahogy meghalt ez egyértelmű ,viszont Uchiha Madara öregen halt meg és előtte ébresztette fel a rinnegant. Viszont mivel ez egy különleges Edo tensei így a fiatal kori Madara éledt fel senju DNSsel ,viszont akkor hogy lehet mégis rinneganja?
Mer pista katona...hát kb ennyit lehet erre mondani. Vagy a másik szintén komoly indok csak.
Kaboto megmondta, hogy madarát erősebb állapotban hozza vissza mint fénykorában volt.
egyébként ne gondolkojatok ennyit ez mese...ilyen apróságok simán benne vannak. Ez kb olyan mint az idővonal elmélet, meg hogy miként lett olyan erős tobito...csak fűtötte a harci láz osz jónapot.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 12, 12:05:25 írta kornel » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #748 Dátum: 12 szep 12, 12:05:44 »

Idézet
Kaboto megmondta, hogy madarát erősebb állapotban hozza vissza mint fénykorában volt.

Tudtommal nem volt ilyen kijelentve, hogy erősebb állapotba hozta vissza mint fénykorába volt.. Csak a teste lett olyan mint amikor első hokage ellen harcolt nem pedig az a 80éves test volt sérülésekkel teli. De a technikái meg az ereje ugyan az mint ami volt madarának.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/5
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 12, 12:08:46 írta Mach5 » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #749 Dátum: 12 szep 12, 12:11:35 »

vitatkozhatunk a fordításokon itt úgy mondja, hogy jobb legyél mint fénykorodban...nem olvasom a magyar mangát, úhogy elnézést.
http://www.mangareader.net/naruto/560/3
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 12, 12:12:19 írta kornel » Naplózva
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!