24 szep 28, 22:54:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1911628 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5820 Dátum: 13 okt 03, 20:26:28 »

Ápropó, most jut csak eszembe, hogy a jövő heti rész esik a már beharangozott Naruto szülinapra. És ha az első '97-es megjelenést vesszük alapul, akkor most lesz 16.

Kicsit off: Naruto ugye még nem kapott az egyfarkú csakrájából?


Nem mert még az Akatsuki elszívta belőle shukakut, mielőtt azzal bármiféle haverságba keveredhetett volna.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5821 Dátum: 13 okt 03, 21:06:49 »

Nem éppen ez az oka, mert az Akatsuki bee-n kívül mindenkiből elszívta a bijut. Csak Tobi mivel stílusos volt csak azokat a jinchurikiket idézte meg és rakta beléjük a bijut akik halottak, és mivel Gaara még él, így ezt nem tudta. És így a shukaku tudata benntmaradt a mazoban és nem tudták lekommunikálni a dolgot.

Ápropó, most jut csak eszembe, hogy a jövő heti rész esik a már beharangozott Naruto szülinapra. És ha az első '97-es megjelenést vesszük alapul, akkor most lesz 16.

Kicsit off: Naruto ugye még nem kapott az egyfarkú csakrájából?


Nem mert még az Akatsuki elszívta belőle shukakut, mielőtt azzal bármiféle haverságba keveredhetett volna.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 21:08:53 írta oky » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5822 Dátum: 13 okt 04, 08:52:56 »

Amúgy kedves olvasók ti hogy vagytok vele, de én brutális szenyóságnak tartom hogy Bee ilyen könnyen mint jinchuu lelett írva. Évek óta gyakorol a Gyuukival, kijelenthetnénk hogy még shinobinak is írtó erős, erre azóta hogy felszarvazta a Kokuo a harc elején, különösebben érdemi dolgot nem mutatott Kishi, vagy inkább mondhatnám úgy is hogy neki kb. hogy a senjutsut nem ismeri egyenrangúnak kéne lennie Narutóval főleg hogy Naruto csak 1 napja vált - a történet szerint - tökéletes jinchuuvá.
Engem azért ez az egy dolog nagyon zavar hogy igen hamar háttér harcost csinált belőle, és arra is volt pofája Kishimotonak hogy annak ellenére hogy saját bijuuval rendelkezik megossza vele Naruto-Kurama chakráját mintha ő is vmi degenerált lenne aki rászorulna.
Csak nagy vonalakban nézzük mit csinált röpke 80 fejezet óta: kb. az elejétől hogy össze futottak Tobival addig míg kokou felszarvalta aktív sőt kisideig vezető szerepet játszott, utána a bijuu harchoz nem tett hozzá különösebben semmit, majd háttér szereplőként 1 bijuu bomba erejéig illetve hogy kakashiékat dobálja a mazou felé, a tízfarkú lecsapta mint a legyet a bijuu bombával együtt, és még egyszer szájba hányta egy bijuu bombával... ez nem vmi bő.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 04, 08:53:43 írta Morause » Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5823 Dátum: 13 okt 04, 08:55:53 »

Amúgy kedves olvasók ti hogy vagytok vele, de én brutális szenyóságnak tartom hogy Bee ilyen könnyen mint jinchuu lelett írva. Évek óta gyakorol a Gyuukival, kijelenthetnénk hogy még shinobinak is írtó erős, erre azóta hogy felszarvazta a Kokuo a harc elején, különösebben érdemi dolgot nem mutatott Kishi, vagy inkább mondhatnám úgy is hogy neki kb. hogy a senjutsut nem ismeri egyenrangúnak kéne lennie Narutóval főleg hogy Naruto csak 1 napja vált - a történet szerint - tökéletes jinchuuvá.
Engem azért ez az egy dolog nagyon zavar hogy igen hamar háttér harcost csinált belőle, és arra is volt pofája Kishimotonak hogy annak ellenére hogy saját bijuuval rendelkezik megossza vele Naruto-Kurama chakráját mintha ő is vmi degenerált lenne aki rászorulna.
Csak nagy vonalakban nézzük mit csinált röpke 80 fejezet óta: kb. az elejétől hogy össze futottak Tobival addig míg kokou felszarvalta aktív sőt kisideig vezető szerepet játszott, utána a bijuu harchoz nem tett hozzá különösebben semmit, majd háttér szereplőként 1 bijuu bomba erejéig illetve hogy kakashiékat dobálja a mazou felé, a tízfarkú lecsapta mint a legyet a bijuu bombával együtt, és még egyszer szájba hányta egy bijuu bombával... ez nem vmi bő.

Na, ezt pl észre se vettem, de most, hogy így mondod, tényleg, és milyen jól tette Kishi. Rendkívül idegesítő, ahogy ott rappel, meg teszi a fejét, amikor anno már Kisame simán elfoghatta volna, ha nem azt a parancsot kapja, amit. Utána meg, mikor már kitanította Narutot, igazán begyűjthette volna az Akatsuki, mer haszna úgy sincs, meg idegesítő is.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5824 Dátum: 13 okt 04, 14:13:48 »

Amúgy kedves olvasók ti hogy vagytok vele, de én brutális szenyóságnak tartom hogy Bee ilyen könnyen mint jinchuu lelett írva. Évek óta gyakorol a Gyuukival, kijelenthetnénk hogy még shinobinak is írtó erős, erre azóta hogy felszarvazta a Kokuo a harc elején, különösebben érdemi dolgot nem mutatott Kishi, vagy inkább mondhatnám úgy is hogy neki kb. hogy a senjutsut nem ismeri egyenrangúnak kéne lennie Narutóval főleg hogy Naruto csak 1 napja vált - a történet szerint - tökéletes jinchuuvá.
Engem azért ez az egy dolog nagyon zavar hogy igen hamar háttér harcost csinált belőle, és arra is volt pofája Kishimotonak hogy annak ellenére hogy saját bijuuval rendelkezik megossza vele Naruto-Kurama chakráját mintha ő is vmi degenerált lenne aki rászorulna.
Csak nagy vonalakban nézzük mit csinált röpke 80 fejezet óta: kb. az elejétől hogy össze futottak Tobival addig míg kokou felszarvalta aktív sőt kisideig vezető szerepet játszott, utána a bijuu harchoz nem tett hozzá különösebben semmit, majd háttér szereplőként 1 bijuu bomba erejéig illetve hogy kakashiékat dobálja a mazou felé, a tízfarkú lecsapta mint a legyet a bijuu bombával együtt, és még egyszer szájba hányta egy bijuu bombával... ez nem vmi bő.

Ez olyan dolog mint Sai. Anbu gyökérhez tartozik mégsem olyan erős, mert az első találkozása Sasukéval nos nem volt valami menő.  ikszdé Kapott egy kis áramot,aztán hogy padlót fogott.

Nekem feltűnt, de eljutottam arra a pontra, hogy valahogy nem tud érdekelni mert már annyira húzzák a sztorit, hogy inkább már nézném a csatájukat mint a bamba képüket ahogy a fát akarják átvágni a kunaival... megjegyzem egyiknél sincs fűrész... xD
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 04, 16:59:33 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5825 Dátum: 13 okt 04, 14:30:49 »

Maradjunk annyiban, hogy tulajdonképpen az összes bijuu alaposan ledegradálódott a történet folyamán. A történet elején mint legyőzhetetlen, örök chakrával ellátott lényként szerepeltek. Erre, a történet folyamán folyamatosan az nem verte le őket aki nem akarta. Mások meg éppen olyan hatalmas erőt kaptak jutalmul amelynek alapjában senki nem állhatna ellen. Lásd Madarát. Persze ha realisztikusan nézzük a dolgot. Mint mese akkor rendben van és elfogadható a dolog.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5826 Dátum: 13 okt 04, 20:34:11 »

én mondjuk próbálom úgy felfogni a dolgot, hogy eleinte a teljes képnek még csak egy nagyon kis szeletét ismertük, s nagyon sok mindenről (bijuuk, uchihák, rikudou sennin, erőviszonyok, stb) csak nagyon árnyalt, vagy akár téves képet alkottunk, mert a krakterek, a sztori nem foglalkozott velük. Majd idővel egyre pontosabban megismertünk mindent, ill. megtudtunk - a karakterekkel együtt - szinte mindent, s most már csak pár homályos részlet van.
(persze vlszeg szinte mindent csak később talált ki Kishi, de akkor is) így sokkal elfogadhatóbb a mangát olvasni, s közben nem azon dühöngök, hogy ez nem így volt, ezt nem így tudtuk, stb., hanem, elfogadom, hogy ez a pontosabb info.
És egy ilyen mangánál persze hogy lesznek -főleg a vége felé- belemagyarázások.
Nem tom, nekem így nem volt soha semmi bajom a fent említett dolgokkal.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #5827 Dátum: 13 okt 04, 22:37:38 »

én mondjuk próbálom úgy felfogni a dolgot, hogy eleinte a teljes képnek még csak egy nagyon kis szeletét ismertük, s nagyon sok mindenről (bijuuk, uchihák, rikudou sennin, erőviszonyok, stb) csak nagyon árnyalt, vagy akár téves képet alkottunk, mert a krakterek, a sztori nem foglalkozott velük. Majd idővel egyre pontosabban megismertünk mindent, ill. megtudtunk - a karakterekkel együtt - szinte mindent, s most már csak pár homályos részlet van.
(persze vlszeg szinte mindent csak később talált ki Kishi, de akkor is) így sokkal elfogadhatóbb a mangát olvasni, s közben nem azon dühöngök, hogy ez nem így volt, ezt nem így tudtuk, stb., hanem, elfogadom, hogy ez a pontosabb info.
És egy ilyen mangánál persze hogy lesznek -főleg a vége felé- belemagyarázások.
Nem tom, nekem így nem volt soha semmi bajom a fent említett dolgokkal.

Én nemtudom,de szerintem már a vége fele jérunk nemde? Gondolkozik
Hát lehet,hogy amint végevan a csatának,akkor leülnek a Hokagék nameg Narutoék(lehet,hogy Madara is csatlakozik majd smirksweat ikszdé)s pár fejezet keresztül csak mesedélután lessz majd,az Uchihak,Senjuk,Rikudou Sennin nameg  a Bijuu-k ról.
Kiváncsi vagyok,hogy mit fog kihozni ebből Kishi.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #5828 Dátum: 13 okt 05, 08:23:47 »

A mangáról egy kis infó:
http://www.bubblews.com/news/616179-when-will-naruto-end
Ha jól értelmeztem,akkor legkésőbb 2015 elejéig fog tartani,ami még azért kb. 60 fejezet.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5829 Dátum: 13 okt 05, 09:07:57 »

én mondjuk próbálom úgy felfogni a dolgot, hogy eleinte a teljes képnek még csak egy nagyon kis szeletét ismertük, s nagyon sok mindenről (bijuuk, uchihák, rikudou sennin, erőviszonyok, stb) csak nagyon árnyalt, vagy akár téves képet alkottunk, mert a krakterek, a sztori nem foglalkozott velük. Majd idővel egyre pontosabban megismertünk mindent, ill. megtudtunk - a karakterekkel együtt - szinte mindent, s most már csak pár homályos részlet van.
(persze vlszeg szinte mindent csak később talált ki Kishi, de akkor is) így sokkal elfogadhatóbb a mangát olvasni, s közben nem azon dühöngök, hogy ez nem így volt, ezt nem így tudtuk, stb., hanem, elfogadom, hogy ez a pontosabb info.
És egy ilyen mangánál persze hogy lesznek -főleg a vége felé- belemagyarázások.
Nem tom, nekem így nem volt soha semmi bajom a fent említett dolgokkal.

Én nemtudom,de szerintem már a vége fele jérunk nemde? Gondolkozik
Hát lehet,hogy amint végevan a csatának,akkor leülnek a Hokagék nameg Narutoék(lehet,hogy Madara is csatlakozik majd smirksweat ikszdé)s pár fejezet keresztül csak mesedélután lessz majd,az Uchihak,Senjuk,Rikudou Sennin nameg  a Bijuu-k ról.
Kiváncsi vagyok,hogy mit fog kihozni ebből Kishi.

Én arra utaltam, hogy mivel MÁR MOST a vége felé járunk, természetes néhány belemagyarázás. kacsint Igen szerintem is a vége feé járunk Szomorú Mondjuk ha csatának vége, és Narutóék győznek (mert győzni fognak), kíváncsi vagyok mi fog változni a sinobi rendszerben, mi lesz Narutóékkal. De előtte még persze győzni kéne valahogy...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5830 Dátum: 13 okt 05, 09:29:41 »

A mangáról egy kis infó:
http://www.bubblews.com/news/616179-when-will-naruto-end
Ha jól értelmeztem,akkor legkésőbb 2015 elejéig fog tartani,ami még azért kb. 60 fejezet.
Hogy lehet még több mint 1 évig húzni még?  Nem Obito lesz fogonosz hanem Sasuke?
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #5831 Dátum: 13 okt 05, 09:37:22 »

Ha ez a hír igaz (és jó annyira az angol tudásom,hogy ezt megértsem),akkor valszeg igen.De ha Sasuke is a főgonosz,(kövezzetek meg,de) el tudnék képzelni ehhez a történethez egy giga-mega arc-ot Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 05, 09:37:59 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5832 Dátum: 13 okt 05, 09:56:34 »

A mangáról egy kis infó:
http://www.bubblews.com/news/616179-when-will-naruto-end
Ha jól értelmeztem,akkor legkésőbb 2015 elejéig fog tartani,ami még azért kb. 60 fejezet.
Hogy lehet még több mint 1 évig húzni még?  Nem Obito lesz fogonosz hanem Sasuke?

Maximum 60 fejezetről van szó. Össze lehet azt tömöríteni 40-re is.
10-15 fejezetig szenvednek még Obitoval meg a Juubival. 5 fejezetig Madarával. Plusz 10-20-ig Sasukéval. És kell még lezárás is. (És ezek csak az egyértelmű, létfontosságú szálak.)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5833 Dátum: 13 okt 05, 10:19:24 »

Ebben a hírben szerintem semmi új nincs, legalábbis számomra. A történet jelen állása szerint is erősen közeledik a vége felé. Magam is úgy saccoltam már egy évvel ezelőtt is, hogy valahol 2015 környékén vége lesz a sztorinak. Mint ahogy a Bleach is ott fog véget érni , de szerintem az OP sem fogja sokkal tovább húzni, talán egy évvel. Megváltoztak az emberek és kevésbé szeretik az ennyire hosszú történeteket. Óhatatlanul is megunják, legyen az bármilyen. Másrészt helyet kell adniuk az új feltörekvőknek is.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5834 Dátum: 13 okt 05, 10:37:24 »

Mind1 meddig tart, csak méltó befejezése legyen a történetnek amiről tényleg érdemes lesz beszélni.
Jelen pillanatban nem a saját véleményem hanem mindenkié számít aki olvassa és kommentálja vmilyen formában a mangát... egyelőre inkább csak negatív érzelmeket hozz ki többünkből mint sem pozitívat hogy tényleg érdemes olvasni és várni rá minden héten, ha ezt képes Kishi megvalósítani akkor végső soron mindegy meddig tart a manga.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!