24 jún 26, 11:14:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1819798 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3180 Dátum: 13 márc 19, 21:20:09 »

Saphira kommentjének "hogy lettek hirtelen ilyen gyengék az Uchihák és er?sek a Senjuk" részére egyszer? a válasz... retcon... Kishi már bebizonyította hogy ha olyan kedve van nyugodtan felfedheti el?ttünk hogy a Haruno klán tagjai miután elvesztik a sz?zességüket galaxisokat tudnak elpusztítani a kisujjukkal mert az a folyamat felszabadít bennük vmi speciális csakrát aztán néhány tudományoskodó rajz és meg is van magyarázva elégedettek az olvasók. Amúgy most TAJIMA vagy DAJIMA? Mert ebben a fejezetben mintha Dajimának hívták volna Madara apját pedig az el?z?ben határozottan emlékszem hogy t betüvel kezd?dött a neve (tudom lényegtelen de akkor is zavar amúgy kaphatott volna több szerepet nekem bejött a karaktere)
Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #3181 Dátum: 13 márc 19, 22:01:17 »

Csatlakozom a felháborodott tömegekhez: A kérdésemre nem kaptam választ Kishitől, hogy mitől lesz a kis tündérből, egy lelkileg teljesen halott ember? Igazából kicsit az az érzésem a szerzővel, hogy sokat akar és keveset fog, miközben az ismétlésekben elveszlik, de ezt inkább hagyom ti már olyan szépen leírtátok.

Tartalomhoz:
Hashi emberségesebben járt volna el, ha megöli a barátját. Ott már teljesen kész volt a Madárka, és nem a fizikai állapota miatt. Van amikor azzal tiszteled meg az ellenséget, hogy megölöd. Az utolsó kép meg nagyon ott volt: Abban a szituációban is úgy beszólni az ellenségeinek...
Kíváncsi vagyok, hogy kavarogtak el a szövetségig, mert az ugye csak létrejött. Illetve jó lenne, ha hallanánk kicsit Hashi erejének eredetéről.  
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3182 Dátum: 13 márc 19, 22:16:03 »

Én már fel sem akadtam ezen a 'okay, mégis gonosz leszek:('-dolgon, Kishi a mostani formájához képest még egész tisztességesen megoldotta. Már rég nem lehet a kötelező mércénél többet várni a Narutotól, azt megüti, de annál nem ér többet.

Az kifejezetten tetszett, ahogy Izuna halálát megoldották. Áltlalában ha shounenben valaki nem hal meg azonnal(+hattyúdal) egy kapott sebtől, akkor utána már biztos, hogy felépül belőle. Olyat még sose láttam(pediog már ideje direkt vadászom), hogy valaki órákkal, napokkal később hal bele. Persze ez csak flashback, ami feleannyira sem számít, de azért ez nálam egy jó pont, szeretem ha ilyen szempontból is realisztikus valami. (Persze Naruto világában ennyitől kinyiffanni epic fail, lyuggattak már itt ki sokkal durvábban is embereket, de míg ebbe az irányba randomizál Kishi, nekem megfelel.)

Viszont az a végén röhej volt Madarától ikszdé Persze én csaptam volna le először a laptop fedelét, ha az életéért kezd könyörögni, vagy bármilyen módon megalázkodik, de ez az 'Öld meg magad vagy az öcséd, akkor leszek olyan kegyes és szövetkezek veled' duma leglább ennyire szánalmas volt, csak a másik irányba. Valaki volt olyan jófej vele, az ellenségével, hogy ne állítsa a katanátját rajta keresztül a földbe, sőt, kéri hogy szövetkezzenek, erre betol egy ilyen dumát. Ez még úgy is egyszerű arconköpés lett volna, ha bármi logikája lenne a mondandójának, de még az sincs Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3183 Dátum: 13 márc 19, 22:18:51 »

Én már fel sem akadtam ezen a 'okay, mégis gonosz leszek:('-dolgon, Kishi a mostani formájához képest még egész tisztességesen megoldotta. Már rég nem lehet a kötelező mércénél többet várni a Narutotól, azt megüti, de annál nem ér többet.

Az kifejezetten tetszett, ahogy Izuna halálát megoldották. Áltlalában ha shounenben valaki nem hal meg azonnal(+hattyúdal) egy kapott sebtől, akkor utána már biztos, hogy felépül belőle. Olyat még sose láttam(pediog már ideje direkt vadászom), hogy valaki órákkal, napokkal később hal bele. Persze ez csak flashback, ami feleannyira sem számít, de azért ez nálam egy jó pont, szeretem ha ilyen szempontból is realisztikus valami. (Persze Naruto világában ennyitől kinyiffanni epic fail, lyuggattak már itt ki sokkal durvábban is embereket, de míg ebbe az irányba randomizál Kishi, nekem megfelel.)

Viszont az a végén röhej volt Madarától ikszdé Persze én csaptam volna le először a laptop fedelét, ha az életéért kezd könyörögni, vagy bármilyen módon megalázkodik, de ez az 'Öld meg magad vagy az öcséd, akkor leszek olyan kegyes és szövetkezek veled' duma leglább ennyire szánalmas volt, csak a másik irányba. Valaki volt olyan jófej vele, az ellenségével, hogy ne állítsa a katanátját rajta keresztül a földbe, sőt, kéri hogy szövetkezzenek, erre betol egy ilyen dumát. Ez még úgy is egyszerű arconköpés lett volna, ha bármi logikája lenne a mondandójának, de még az sincs Nevet


Szerintem sokkal nagyobb a meghasonlás az, hogy Hashi dns-it saját magába ültette.... kb ez is olyan,mintha az életéért könyörögne :S
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3184 Dátum: 13 márc 19, 22:38:06 »

Szerintem sokkal nagyobb a meghasonlás az, hogy Hashi dns-it saját magába ültette.... kb ez is olyan,mintha az életéért könyörögne :S
Orochimaru szindróma, keményen dolgozik de mivel idővel rájött, hogy a nindzsa világban nem a kemény munka hanem csak a DNS/test/Kekkei Genkai meg efféle dolgok számítanak inkább megpróbál szerezni egyet mint sem hogy tovább edzeni keményen a semmiért
sztem semmi gáz nincs ezzel kapcsolatban
most mondok egy kicsit béna példát: tegyük fel h vannak emberek akik gépfegyverrel a kezükben születnek (Hashi), vannak akik kispisztollyal (Uchihák) és vannak akik üres kézzel (pl Oro vagy Kabuto) attól hogy megpróbál vki fegyvert szerezni mert csak ez az egyetlen út h ne tapossanak el 0 erőfeszítéssel csak mert jobb adottságaik vannak attól miért lennél gáz??? Szóval ha ilyen szemszögből nézed a dolgot Madara DNS csórásában semmi megalázó/szánalmas/stb nem volt...
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3185 Dátum: 13 márc 19, 22:41:49 »

"Enyhe" különbséget érzek abban, hogy valaki az életéért könyörög, vagy hogy beülteti az ellensége sejtjét azért, hogy elérje a legerősebb szemtechnikát.
Saphira nincs a Senju klán hirtelen "erősödésével" semmi baj. Hashiramán kívül egyik sem volt nagy eresztés, volt 1 kiemelkedő alak és jónapot. Abban az időben az Uchiháknál is így volt, volt Madara és kifújt. Az, hogy a "mostani" (Madara utáni) Uchihák (Itachi, Obito, Sasuke, Shisui) már aláznák a senju klánt, az más kérdés...
Az viszont nekem bejött, hogy a kimerült Madara betolt 1 ilyen szöveget annak, aki legyőzte. Nevet

Ami a részeket illeti, az, hogy azt kapjuk, amit eddig is tudtunk... ennyi erővel felesleges volt pl a Kushina-féle ömlengés is, hiszen újat nem mondott egyáltalán. Narutoba pecsételték a róka felét és a maszkos volt a támadó, azt meg eddig is tudtuk, ráadásul Minatotól. Ott nem panaszkodott senki... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 19, 22:46:04 írta Aizen » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3186 Dátum: 13 márc 19, 22:48:00 »

Ennek a mangának a végén érzem, hogy minnyá megszólal valaki "és mi van ha feltámasztjuk a tesód?" aka ez az edo tensei létezésének oka.

Most akkor ugye mindig Madara vereségével záródtak a meccsek és kegyelemből élte őket túl az uchiha?!  Ördögi
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3187 Dátum: 13 márc 19, 23:17:42 »

Aizen, nem az erőviszonyokkal van probléma, hanem azzal, hogy ezzekel a különböző dezertőr-történetekkel csak még tovább lealacsonyítja a klánt a mangaka.

Ha meg Madarát ilyen könnyen kiütötték, miért nem mennek most is azonnal és verik le? Gyakorlatilag semmi probléma, itt van Hashi, aki szent és legyőzhetetlen, mert körülbelül arról szól az egész történet, hogy a felülmúlhatatlan genomjára fáj mindenkinek a foga. Menjen, és üsse ki Madarát, és itt a vége, fuss el véle. Ennyire egyszerű. Ezek után nem is tudom, milyen lehetséges kimenete lehet még a történetnek.

Idézet
Most akkor ugye mindig Madara vereségével záródtak a meccsek és kegyelemből élte őket túl az uchiha?! 

Nem többes számban. Egy ilyen meccsről volt szó a mangában.

Idézet
Ennek a mangának a végén érzem, hogy minnyá megszólal valaki "és mi van ha feltámasztjuk a tesód?" aka ez az edo tensei létezésének oka.

Ugyan, az nem elég menő, már Tobinak sem jött be ez a megoldás. Akkor ugyanolyan romlott marad a világ, és a végén megint meg tetszik halni az öcs.

Idézet
Az viszont nekem bejött, hogy a kimerült Madara betolt 1 ilyen szöveget annak, aki legyőzte.

Ja, az annyira tipikusan Madarás volt. Nevet Mondjuk nem tudom, Hashirama mit várt. Ha elfogadja az ajánlatot, az megalázkodás lett volna Madara részéről, így ha meg akarta őrizni a büszkeségét, akkor két lehetősége maradt: vagy kedvesen elutasítja és továbbra is kéri, hogy ölje meg, vagy beszól nekik, hátha idegesek lesznek és kinyírják. Mily meglepő, hogy az utóbbit választotta. Nevet
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3188 Dátum: 13 márc 19, 23:43:06 »

Persze értem a problémád és elhiheted én is lestem, mégpedig azért, mert Madarát folyton úgy emlegették, hogy Hashirama méltó ellenfele, erre kapjuk ezt. Hát nekem nem az jött le, hogy közel azonos erőt képviseltek. Az oké, hogy Hashirama erősebb, nyilvánvaló, hát akkor nem nyert volna. Nevet De ez így.. hát fura. Ellenben a Senju klán feltételezhetően házasodott más klánbeliekkel is, így a vérvonaluk hígult, gyengültek, ellenben az Uchihák java része "klánhű" maradt így az erejük megőrződött és az állítás, amit Itachi is hangoztatott, hogy "Konoha legerősebb klánja" igaz is marad. Ellenben akkor már egy komplett faluval kellett volna megküzdeniük, Aburaméstól Hyuugástól mindenestől, ami sok lett volna nekik, túlságosan is. Na persze egy Obito+GM kombó megtette volna a magáét... Nevet

Ami Madarát illeti messze a legnagyobb arc az egész sztoriban, megérte bedobni Kishinek... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 19, 23:48:09 írta Aizen » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3189 Dátum: 13 márc 20, 00:00:47 »

Viszont Izuna és Sasuke közti hasonlóság tiszta durva. Az emg már megsem lep, hogy Madara és Nagato hasonlósága megint visszaköszön. Nagato tuti MAdara kölyke vagy leszármazottja lesz.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/624/13

Amúgy, ha Kishi rendesen kitért volna mindenre amiért sírtok vagy 40 kötet lenne a flashback:D jaj hogy sírnátok tixDDD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3190 Dátum: 13 márc 20, 01:31:45 »

Wtf?
Pont hogy túl sok dologra tér ki, ami mocskosul felesleges. 20ezerszer átrágat velünk több sztorit is.

Nagato és Madara hasonlósága meg csak egy dolgot jelent: Fantáziahiány. Nevet Kishinek van egy főgonosz ideálja, és hát ezen a 2 karin erősen hasonlóan ütközött ki.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #3191 Dátum: 13 márc 20, 01:36:34 »

Nagato az Uzimaki klán vérvonalát erősíti, Semmi köze az uchihákhoz. Nem volt neki sharinganja sem.
Naplózva
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #3192 Dátum: 13 márc 20, 02:14:34 »

Nem volt rossz rész, de nekem itt túl gyengének tüntették fel Madarát és az egész Uchiha klánt. Meg, hogy disszidáltak... nem túlzás ez egy kicsit? Össze lett csapva  a fejezet, és sok fontos infó kimaradt, bár is én úgy érzem.  Gondolkozik
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #3193 Dátum: 13 márc 20, 05:58:53 »

Hat ez valami nevetseges volt, ez a fejezet alapbol ellent mondott annak amit eddig tudni veltunk.Allitolag a ket clan vegig egyenlo felkent harcolt ,erre most Hashirama benyogi ,hogy az uchihak kinosan gyengebbek voltak ?!Ezenfelul Kishi megalazza a klant azzal is ,hogy par tagja disszidal a senjukhoz ,hagyjuk mar...

Ezen felul az a Madara akit eddig lattunk a flashbackben ,most teljesen ellentetesen viselkedett minden ok nelkul.

Ennek a flashbacknek igy tenyleg semmi ertelme nem volt ,valoban lealdozni latszik a Naruto...Ideje befejezni a tortenetet.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3194 Dátum: 13 márc 20, 07:20:03 »

 Egyáltalán nem kell meglepődni ha esetleg néhány dolog másként lenne Hasi storyjában aki átélte, és az eddig ismertek között, mint pl Tobi story-ja aki ekkor még gondolat sem volt, illetve egyéb legendák között. Hasi végig erősebb volt, mint Madara, így nem meglepő, hogy a Senju is erősebb volt, mint az Uchiha még ha nem is sokkal.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!