24 jún 17, 05:00:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 778 779 [780] 781 782 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796179 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11685 Dátum: 15 feb 04, 17:34:16 »

Ma jelent meg az utolsó kötet 72. ugyebár amiben van pár új képkocka is. Konkrétan Naruto és Sasuke és Hinata is kapott új kockát.

http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2015/034/a/9/extra_scenes_vol__72_by_magicofantasy-d8gk87u.jpg

Plusz szintén ma jelent meg az új Art Book is, reméljük hamarosan felkerülnek. Nevet
Az utolsó kötetben egyébként lett pár búcsú cover is Kishi munkatársaitól, plusz egy köszönő levél a fanoknak.

http://i.imgur.com/NtmhiJh.jpg

És igaz csak ilyen kicsiben van de egy tiszta kép a 700. fejezet utolsó oldaláról amin a levél van Kishitől.

http://i.imgur.com/5Ua4nUF.jpg

Egyébként a Kakashi Hiden Novella is ma jelent meg. Nevet

A többi kép itt!
http://www.narutoforums.com/showthread.php?t=1022630&page=26
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 04, 17:35:35 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11686 Dátum: 15 feb 04, 17:49:21 »

Azt hittem ezek benne voltak a mangában,na mindegy
Baromira kíváncsi vagyok hogy lesz-e folytatás a Borutos manga után...én remélem hogy igen,vagy legalább lássam Narutot és Hinatát együtt az új mangában meg a filmben Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11687 Dátum: 15 feb 04, 22:17:07 »

Mi lett volna veled, hogy ha Naruto nem Hinataval jön össze? Komolyan.
Mert én is nekik drukkoltam, de ez nagyon túlzás...ez (nem túlzás) egy kiegészítő szál, egy töltelék a történet mellé. Semmi több.
Én inkább megnézném a régi háborúkat, harcokat, régi kagéket, esetleg a régi klánok közti háborúkat, esetleg Rikudouék vs tízfarkú, vagy a két fia közti csatát, történelmet, ismeretlen karaktereket...annyi minden van, a fanok meg leragadtak Hinatanál. Jó, persze, aranyosak, meg minden, de...na...Nevet

Szerk.: Amúgy köszi Kuro a híreket. Mikorra várható a Kakashi manga online?
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 04, 22:17:44 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11688 Dátum: 15 feb 05, 07:00:13 »

Kicsit kisebbre vettem xDDDD így már jó? Nevet
Azt néztem most meg a 699. részben hogy azért elég hamar lemondott Tsunade és adta át Kakashinak az irányítást.Csak pár hét telhet el (max) és már régen ő a hokage Nevet
Mennyit is "uralkodott"? jó 10-15 évet?
nem olvastam semmit arról mi lesz a Kakashi novellában arról hogy mi lett a története...de érdekesnek tűnik...
Jon97: nem tehetek róla Nevet egy gyerekkori álmom vált valóra xD
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 05, 07:16:00 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11689 Dátum: 15 feb 06, 04:03:31 »

Íme az újabb Naruto Musical karakterek. Nevet
Hinata nagyon cuki csak a szeme nem igazán lett Hyuugás. Nevet

http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-02-05/naruto-stage-musical-unveils-teams-8-10-in-costume/.84150

Shikamaru nagyon el lett viszont találva. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 06, 04:04:26 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11690 Dátum: 15 feb 06, 07:27:50 »

Shikamaru nagyon ott van xD
Shinoval nem volt nehéz dolguk hiszen semmi sem látszik az arcából xD
Hinata baromi aranyos xD de hol van a byakugan? Nevet majd beültetnek neki még egyet Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Mokuko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 16


We know


« Válasz #11691 Dátum: 15 feb 06, 10:06:06 »

Nem csak Hinatának hiányzik a Byakuganja - amennyire én láttam, Ino szeme sem kék.
Igazán kaphattak volna színes kontaktlencsét/körlencsét. ._.
Naplózva

Sweet Mother, sweet Mother, send your child unto me, for the sins of the unworthy must be baptised in blood and fear.
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11692 Dátum: 15 feb 06, 14:12:45 »

A Gai csapatról még nincsenek képek xd, Lee mondjuk szívesen megnézném  ikszdé!
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11693 Dátum: 15 feb 06, 14:24:46 »

Egyébként Ino szeme kék, csak nem olyan szinten, mint az animében/mangában. Közvetlenül a legelső képen látszik valamennyire, de nem olyan feltűnő.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11694 Dátum: 15 feb 09, 19:39:55 »

Itt van pár eléggé EPIC képecske az új illusztrációs könyvből. Nevet

http://sayurishirayuki7ichiruki.tumblr.com/post/110418239006/animecontinuum-naruto-illustration
http://sayurishirayuki7ichiruki.tumblr.com/post/110418297511/naruto-artbook-part-4

Naruto együtt a Bijuukkal eléggé brutális lett. Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11695 Dátum: 15 feb 09, 23:13:50 »

A Ramenes a legjobb.  Nevet Bár mondjuk ezek közül elég sokat elfogadnék a falamra poszter gyanánt.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11696 Dátum: 15 feb 10, 20:26:24 »

hát én csak ezt az oldalt ismerem,nem tudom hogy vállalnak-e kép készítést,bár ha megfizeted,akkor lehetséges...mondjuk én is el fogadnék párat xDD majd megérdeklődöm náluk Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 20:28:04 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11697 Dátum: 15 feb 18, 13:03:19 »

http://40.media.tumblr.com/89879495276ffaf6be71693ec025e68a/tumblr_njesjlSUeB1rbi6ito6_250.jpg

Ez a kép mondjuk vicces, mert akárhányszor kijön belőle egy újabb verzió (Eredeti promóciós -> Hivatalos kötetborító -> Artbook) Itachi Susano'o-ja egyre világosabb rajta. A Promócióson még valahol piros és sárga közt volt, a kötetborítón már jobbára sárga ezen meg már teljesen aranyszínű Nevet

Végezetül itt van 2 fanart, amiket most találtam, szerintem mindekttő tök szuper.
http://40.media.tumblr.com/7a9f3dac5adb735c44fa66d7e9fb0f22/tumblr_netzt4EN4b1spfl6po1_1280.png
(Naruto sztorija estimese formában)

http://40.media.tumblr.com/5ea7d521e370cea5c34e0c219619c9d5/tumblr_neofheol7G1rmmvkgo1_r1_1280.jpg
(Van, ami végetér és van, ami elkezdődik)
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11698 Dátum: 15 feb 18, 17:16:12 »

Valami megjelenési dátumot adhatnának már ki az új mangához...eddig annyit tudni hogy március vagy április
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #11699 Dátum: 15 feb 24, 23:24:32 »

Először is elnézést szeretnék kérni mindenkitől,,hogy ilyen későn írok ide, de majdnem egy évig nem néztem a Mangát egyéb elfoglaltságok miatt,de rájöttem,hogy muszáj meg néznem Nevet ...körülbelül 100 fejezetet két nap alatt kivégeztem és azt kell,hogy mondjam kicsit szomorú vagyok,hogy véget ért.Jó volt anno éveken keresztül várni hétről hétre az új részeket ,mindig izgalommal töltöttek el még ha csak néha viszonylag unalmas részeket is kaptunk,de még azokat is meg érte ki várni. Nevet
A nevemből gondolható,hogy Sasuke fan vagyok tehát örültem volna egy olyan végkifejletnek nagyon is miszerint Sasuke lesz a Hokage vagy valami "Darkosabb" befejejezésnek...itt ott amúgy számomra kicsit unalmas volt már egy-két dolog meg feleslegsnek tartottam(igaz több mint 10 éves mangánál ez abszolút elnézhető) ,de végülis minden jó ha jó a vége,örülök ennek a befejezésnek is Mosolyog. Az meg,hogy ki kivel jött össze igazából nem nagyon izgatott,szerintem jó párokat hozott össze Kishi mester Nevet
Külön öröm,hogy mégse lesz teljesen vége ,mármint várom az új mangát( ez az abszolút kedvencem volt,remélem majd meg fogja legalább közelíteni ezt a szintet az új)   Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 778 779 [780] 781 782 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!