24 jún 26, 04:39:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pankráció(WWF/E, TNA, CZW, ROH, stb...)  (Megtekintve 37853 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #165 Dátum: 12 szep 29, 17:13:05 »

Tudtommal a TNA táján dekkol, de nem biztos. Ma este én is megnézem a heti RAW, SD párosítást. Nevet
Naplózva

drogba88
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


NEM AZ ÉN AVATAROM!


« Válasz #166 Dátum: 12 okt 05, 17:28:39 »

Nekem Rey Mysterio és Sin Cara a kedvencem. Na meg John Morrison, de őt már rég láthattuk. Nem tudjátok, mi van vele?

Miután tavaly távozott a szervezettől, sokan úgy vélik a szervezeten belül, miszerint Morrison hamarosan visszatér a szervezethez. Sajnos azt nem tudni, hogy pontosan mikor is.

Igaz, sokszor felmerült, hogy a TNA-nél fog dolgozni, de a barátnője Melina Perez szerint, sem őket sem pedig a céget nem érdekli egy közös jövő. Így az is felmerült, hogy majd azt a helyet választja ahol többet fizetnek neki. Morrison, az igazi nevével ami a John Hennigan rendszeresen fellép a független szervezetek eseményein.

(he Wrestling Observer Newsletter)
Naplózva


|
SAJÁT SIGEK

Szinkronosoknak hogy ne keljen még kiirnom vagy 180 szor:

MSN:drogbachelsea@windowslive.com
Skype: drogbakill88
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #167 Dátum: 12 okt 06, 11:39:31 »

Jó rég nem néztem WWE-t, hát ez a RAW egész jó volt!

Team Hell No zsenális, Punk és Heyman kapcsolata is egészen jó, rádásként a HIAC-ra is igen jó meccsek lesznek szerintem összehozva. AJ vicces volt bíróként, nagyon jó volt nézni az egész adást.

3/5
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #168 Dátum: 12 okt 15, 14:24:39 »

Kicsit kihalt a topik . . .
Szivesen írnék én is többet, de nem akarok spoilerbe belefutni, amikor benézek. Egyébként sikerült megint valakinek a jóvoltából >.<#
Summerslammel kapcsolatban, nagyon sajnáltam, hogy HHH vesztített Sír
Naplózva

....................................................................................................................
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #169 Dátum: 12 okt 21, 21:31:05 »

Punk, ahogy levágta a szakálla egy részét, úgy meghülyült, mániája lett ez a tiszteled dolog. Most meg hogy a haját is ledúrta, a maradék esze is elment.  Neeem
Megalázta Lawlert is, sajna nagyot zuhant a szememben. Azt hiszem látom az uralkodása végét.
Naplózva

....................................................................................................................
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #170 Dátum: 12 okt 28, 19:00:04 »

Kíváncsi leszek a HIAC-ra, a heti RAW elég silány volt. :/ Még ma kicsit később meglesem a SmackDown-t, aztán meglátjuk, holnap mit várhatok a Hell in a Cell-től. Igazából közepes adásra számítok. Elég nagy lépés lenne a WWE-től, hogyha (Spoiler talán azoknak, kik csak a magyart nézik)

---Punkról Ryback elcsenné az övet---

És őszintén ez az ötlet tetszene is. Remélem Justinnal is kezdenek már valamit.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #171 Dátum: 13 jan 01, 17:01:59 »

Jelenleg a Nyers erő hol tart történetben? Mert nagyon megnéznék egy Punk vs Rybacket a nyers erőn. Fúúú még a highlight-tól is borsódzik a hátam Nevet
Am még midig tiszteletbeli Punk rajongó vagyok, de régen valahogy jobb volt :S




Úgyhogy ehhez kétes érzésim fűződnek ˇˇˇ
SPOILER http://www.nyersero.wwe.hu/node/6749

Lehet jobb így, hátha lefut 1 év alatt Ryback... Bár kétlem
SPOILER END
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 17:06:09 írta Zer0 » Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #172 Dátum: 13 jan 01, 19:08:06 »

ilyen téma is van? ezen a fóromun semmi sincs amiről nem beszélnének az emberek?  Pojén

Én inkább tnas vagyok bár még csak most kezdtem nézni pár hónapja a WWEt meg már kábé egy fél éve nem nézem mert iszonyatosan szarok az adások Szomorú meg nincs is akkora választék mint a tnaben a nagyszájú Punk lesz a kedvenced vagy a túlrajongott Cena lesz a kedvenced.. az egyetlen dolgo ami jó volt ott az a smackdown volt. ja meg a dívák is sokkal szebbek a tnaben mint a wweben  Hümm-hümm
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #173 Dátum: 13 jan 01, 19:38:25 »

Ha már pankráció egy Naruto-s fansite-on, keverjük a kettőt... ikszdé

http://mattwilson83.deviantart.com/art/Sakura-vs-Hinata-wrestling-312322546?q=boost%3Apopular%20%28%28wrestling%29%20AND%20%28by%3Amattwilson83%29%29&qo=0
http://mattwilson83.deviantart.com/art/CaCom-Issac619-HinataVsKonan-336241140?q=boost%3Apopular%20%28%28wrestling%29%20AND%20%28by%3Amattwilson83%29%29&qo=1

Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #174 Dátum: 13 jan 20, 16:49:29 »

Mi a véleményetek arról, hogy Miz átvette a Nature Boy Figure Four-ját? Szerintem jól áll neki, és jobban is megy a face karakteréhez, mint a Skull-Crushing Finale.
A WWE pedig a világ legnagyobb hülyeségét követi el azzal, hogy előre bejelenti a Royal Rumble résztvevőit... hisz mégis csak a meglepetések meccséről beszélünk, jó hogy nem mondja meg, hogy ki hányadikként érkezik... még jó, hogy a WrestleMania után Trips átveszi Vince helyét (legalábbis ha igazak a pletykák).
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #175 Dátum: 13 jan 24, 08:13:20 »

Ja. Ez elég érdekes lesz. Habár még 4 adással le vagyok maradva, a többit már bepótoltam, szóval hétvégén RAW és SD nézés lesz. Vince-ért meg nagy kár lesz, de remélem egyik RAW-n jelentik majd ezt be egészen hivatalosan. A mania meg várós ám. Mosolyog
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #176 Dátum: 13 jan 24, 17:14:50 »

Én most a Chamber-t várom nagyon. Tavaly is nagyot alakított, tavaly előtt is, idén se legyen már máshogy, pláne úgy, hogy The Rock is megjelenik rajta (remélhetőleg mint a WWE öv egyik esélyese). A Rumble-t idén úgy szétcseszték, ahogy csak lehetett, a meglepetések meccsén végül 7 be nem jelentett szupersztár lesz, remélem ezek közül egy Christian.
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #177 Dátum: 13 jan 28, 18:09:11 »

Rumble-t látta valaki? Vélemények? Csak én érzem időtlen idők óta ezt az első rossz Royal Rumble-nek? De legalább Chris Jericho visszatért...
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #178 Dátum: 13 feb 02, 10:23:56 »

Én ma fogom megnézni, mert tegnap jöttem haza koliból. Aztán majd írok valami szösszenetet.

Szerk: Rumble 13'

SPOILER!!!














- Big Show vs Alberto Del Rio: ADR-nél maradt az öv. Pici csalással, viszont sok momentum volt, ami nagyon szépen meg lett oldva. Külön szépség volt ADR repülése az asztalon át.

- Sandow/Rhodes vs Kane/Bryan: Itt is maradt az öv. A meccs amúgy elég unalmas volt szerintem. Semmi extra.

- Royal Rumble Match: Elsőként vissza is jött Jericho! Goldust! Kofi ugrálása a székkel mekkora poén már! The Godfather! Hú, ez is jó! Kane és Bryan megint alkottak! Nevet Ryback mint number 30? Taker jobban esett volna. Nem voltak rosszak a visszatérők. A nyertes persze várható volt. elég türhető meccs volt.

- CM Punk vs The Rock: Nagyon jó meccset hoztak össze ők ketten. A Shield is megjött, és odavágtak Rocknak elég rendesen. Punk nyert...Aztán... Vince! Üjraindult a meccs, és hálistennek! Rock a WWE CHAMP!!!

« Utoljára szerkesztve: 13 feb 03, 03:28:10 írta Dawe » Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #179 Dátum: 13 feb 03, 13:32:27 »

Hát nekem majdnem teljesen a tiéd ellentéte a véleményem a Royal Rumble-ről.

Del Rio vs. Show: ez a meccs tetszett legjobban, tetszett, hogy egy face karakter "csalt" (nem csalt, no DQ meccs volt, totál szabályosan nyert).

Hell No vs. Rhodes Scolars: továbbra sem értem, hogy miért kell egy main eventert (Bryan) beleerőszakolni ebbe a szomorúságos Tag Team divízióba, mikor olyan mid-cardereket tolnak be jobber szintre, mint Zack Ryder. Sajnáltam, hogy nyertek, és sajnálom, hogy még mindig aktív a csapat.

Royal Rumble: amilyen jól indult, olyan rossz lett a végére. Amint Orton kiesett, már sajnáltam mind a négy bentmaradótol a Rumble győzelmet. Zigglernek ugye van MITB táskája, Sheamus tavaly nyerte meg, és tök nyilvánvaló lett volna, hogy kit választ, Ryback... no comment, Cena pedig Cena, neki nem kell Rumble győzelem, elmeséli sanyarú sorsát a szervezetnél, és megkapja a No1 Contender címet. Ráadásul a WWE övért megy a WM-n, úgyhogy láthatunk egy Rock vs. Cena Twice in a Lifetime-ot.. szupijóóóóóóó!

Punk vs. Rock: a bajnok annak rendje és módja szerint agyonverte Rock-ot, majd a halálán lévő Dwayne egy PEOPLE'S ELBOW-val (még csak nem is a Rock Bottom-mal) kifektette Punkot? Sírva nevettem már ezen a ponton. Pedig olyan jó meccs volt, mért kellett elrontani? Meg kellett volna fosztani az övtől Punkot, és az EC-n megrendezni a kalitkás meccset a megüresedett övért... most gyakorlatilag úgy állunk, hogy (spoiler az EC-ről) Punk vs. Rock rematch, Del Rio vs. Big Show rematch 2.0, és WHC No1 Contender EC meccs... eléggé langyi ez a Road to WrestleMania idén...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!