24 jún 26, 02:55:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pankráció(WWF/E, TNA, CZW, ROH, stb...)  (Megtekintve 37842 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #195 Dátum: 13 márc 05, 15:22:55 »

Raw:

- Ez a logó... istenem, de jó volt látni!

- Undertaker visszatért szokás szerint. Mikor megláttam, hogy vele kezdünk, egyből erre gondoltam: Ezen az éven annyi a streaknek! Sajnos esélyes, hogy így lesz.

- Punk: Nos nem igazán bírnám, ha a Mania-n ő ütné ki Takert.

- Többiek jöttek sorba, és mindenki szeretne nyerni. Jólvan.

- Vickie: Fatal 4 Way! Yeah!

- Ryback vs Cesaro: Egész jó időt futottak ketten.

- Henry vs Ryder: Tekerés...

- Miz vs Ziggler: (FLAIR! Azta! Nevet) Tökéletes befejezése egy jó meccsnek.

- Cena és Rock: Tetszettek, szóval végighallgattam őket is.

- Sgt.Slauter, Duggan, Dusty! Nagy királyság!

- Duggan vs Swagger: Swagger üssön ki egy legendát... Ekkora fost...

- Team Hell No vs PTP: Hell no nyert, és láttuk Ted Dibiase-t is! Bryan-nel meg azért nagy volt amikor elvette a pénzt.

- Tensai, Clay, Honkey Tonk Man: Hát szinte csak beséltáltak, a tag meccset meg tekertem. Ami a gitárt illeti, az már is jobban tetszett!

-  Kofi vs Fandango: GAY GAY GAY GAY!

- Trips jó volt, remélem vér tényleg lesz!

- ADR vs Wade: Ok volt.

- Road-dog-ék vs Primoék: Ez így utcsó előtti meccsnek egész jó volt.

- Mae Young 90 éves? Tyhű, az szép! Punknak azért nem a közepén kellett volna betoppannia.

- Punk vs Big Show vs Sheamus vs Orton: Cm Punk gonna face The Undertaker at Wrestlemania...Hmm... Ha streak bukás lesz(márpedig esélyes, de remélem 30-nál kap ki) akkor ideges leszek.
 
Megéri megnézni, de csak mert régies a hangulat. 3/5
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #196 Dátum: 13 márc 05, 16:02:42 »

Tudnál egy linket adni arról, hogy hol tudom megnézni? A 4. torrent mond csütörtököt, amit a heti Raw-val kapcsolatosan töltök...
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #197 Dátum: 13 márc 08, 18:46:19 »

3 Napja, hogy meghalt Paul Bearer! Szomorú

Paul Bearer passes
     
     "WWE is saddened to learn of the passing of William Moody, aka Paul Bearer. Moody made his WWE debut in 1991 as the manager of The Undertaker and went on to become a memorable part of WWE over the course of the next 20 years.
     
     Our deepest condolences go out to Moody’s family, friends and fans"

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TymkvV0s2OY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=TymkvV0s2OY</a>

A WWE hivatalos búcsúvideója. Nyugodjon békében!
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #198 Dátum: 13 márc 09, 18:46:18 »

Hiányoltam a búcsúvideóból Kane-t, ahogy beszél róla. Na mindegy.

Nyugodjék békében, néhány Undertakerös videóban láttam már őt, úgy tudom nagyon jó menedzser volt.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #199 Dátum: 13 márc 09, 20:48:19 »

Nos igen. Az Attitude Era-ban igen sok szerepe volt, és nagyszerű dolgokat művelt. Sokat tett a WWF/E-ért.

International SmackDown:

- Swaggert tekertem.

- Tag Team Match: Nyerték a meccset, habár viccesebb is lehetett volna az a tag. Sajnos amilyen poénosnak indult ez a tag team, olyan szinten puhánnyá is válik egyre inkább.

- Ryback vs Sandow: Átlagos meccs volt, viszont Maddox kommentárja jobbá tette egy fokkal! Mosolyog

- Ziggler vs Del Rio: Fogyaszható volt, bár nekem őszintén szólva az AJ-s incidens után semmi sem számított! Priceless! Nevet

- Sheamus vs Big Show: Tetszetős meccs volt, a vége méginkább tetszett. Orton lett a topdog.

3/5
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #200 Dátum: 13 márc 12, 20:16:36 »

Oké, lehet, hogy én vagyok a kényes, de szerintem túlzás volt, amit Punkkal csináltattak a Raw-n. Szegény Bearer tényleg meghalt, nem csak szerep szerint, nem illett ezt tenni az őt jelképező urnával.
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #201 Dátum: 13 márc 18, 22:22:29 »

Túl a Viasat6-s Royal Rumble-n.
Vártam már nagyon, ez a 3. kedvenc priv adásom.
Del Rio vs Big Show: Utóbbi megint el lett páholva egy székkel, ebből lassan hagyomány lesz.
A meccs végi szigszalag Ricardotól az nagy poén volt  Pojén

A 30 emberes kieséses meccs:
Ziggler-t jól megszívatta Vickie, az előző adásban megnyerte a Beat the clock meccset és választhatott hanyadiknak akar belépni, választhatott 1. vagy 2.
Viszont nem értem hogy lett Jericho a 2. Nem úgy volt hogy őt kirúgták, mivel korábban elvesztette azt a bizonyos meccset (pont Ziggler ellen)? Azért ketten elég sokáig bírták bent. Kofi az megint alakított, az a székkel ugrálás  Pojén

És hát a győztes Cena. Innentől nem volt kérdés, hogy a Punk vs Rock meccset kinyeri meg majd. Ezáltan megismétlődik a tavalyi Wrestlemania főmeccs, a Once in a lifetime, ami így fura kicsit, de hát most na  Nevet
(bár amúgy is 70%-ban biztos voltam benne, hogy Punk veszíteni fog, ha még Rock se veri meg, akkor már tényleg ő lenne a legjobb, senki se tudná legyőzni stb., tehát itt muszáj volt veszítenie).

Bár azért nagyon szurkoltam Punknak (hátha nem teljesül a jóslatom), és amikor jött a villanyoltás, Rock kifeküdt, majd számolás, Punk nyert. Na itt nagyon meglepődtem. De utána jött Vince és stb. Csak vesztett Punk.
Amit nem értettem, az az, hogy tudja hogy nemrég térd sérülése volt, nem is akart korábban harcolni, csak kényszerítették, erre ő mit csinál?? Felső kötélről ugrál, nem is 1x. Azért ez túlzás volt, ennyire nem kéne hülyének nézni a közönséget.

Amúgy, most miért hozták ennyire előre a Rumble-t? Ha jól emlékszem tavaly később volt, közvetlen a Wrestlemania előtt. Ezekszerint a Wrestlemania is korábban lesz a tavalyinál?
Naplózva

....................................................................................................................
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #202 Dátum: 13 márc 23, 14:20:02 »

Itt egy jó kis cikk a magyar pankrációról, a HCW-ről, és az alján egy link, a ma 17 órától kezdődő, online is nézhető, Dicsőség Napja elnevezésű rendezvényhez.
http://nyersero.wwe.hu/node/6981
Naplózva

....................................................................................................................
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #203 Dátum: 13 márc 23, 18:48:11 »

A HCW-t csak úgy "odanézősen" követem, de tetszik a szervezet munkája, és technikások is az emberek. Egyszer mindenképpen el akarok menni egy adásra. Legalább őket élvezet nézni, nem úgy, mint mondjuk az eheti SD-t, ami (véleményem szerint) egy trágya volt...
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #204 Dátum: 13 márc 23, 20:00:35 »

Egy ideje már trágya az SD, de nem lehet tőle sokat várni, már a WHC öv feudját is inkább a Raw-n folytatják.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #205 Dátum: 13 márc 28, 16:49:26 »

Raw értékelés:

- Punk és Taker királyság volt.

- FaanDaaanShiaaat, Y2J: Bűn szépen nekiment Jerry.

- Y2J vs Ziggler: Jericho nyerte, majd Faandaaan, és Big-E kicsit letiporták.

- Show backstage-e tetszett, jót dobott az adáson, és a Shield-en is.

- Henry vs Uso's: tekerés.

- Cesaro vs Del Rio: Swagger segített megint, szóval a meccs nem volt akkora nagy cucc.

- Team Hell No vs PTP: Egész jó tag team meccs volt.

- HHH: Nagyon bejött, és a low blow Barretre szintén. Nevet

- Wade vs Miz: Wade vs Miz lesz itt a WM-re. A face Miz remélem hozni fogja.

- AJ-n elröhögtem magam csöppet. Nevet

- A meccset megnéztem volna, ha valamivel kevésbé jobbereket válogatnak be. Így csak tekergetve néztem. Mindenesetre, a végére kaptak a fejükre.

- Clayék egyszer nézhetőek voltak. Ennyi

- Ryback vs 3MB: Egész tűrhető volt.

- Crazy chick vs Kaitlyn Countout? Really? Remélem a mania-n jó meccsük lesz.

- Azta!:D Bret, Booker, Mick, Jerry! Whoo! Kiváló kérdések és válaszok születtek, nagyon bejött, rég nem szórakoztam ilyen jól!


Rock-Cenaval kapcsolatban meg:


Hogy is mondjam... A kérdések közben, kábé a felétől Cena szemében láttam azt a gyűlöletet Rock iránt. Ha itt Cena nyer, azt mondom, nyerjen heel ként. Ehhez a komoly feladathoz fel kell nőnie. HEEL CENA! HEEL CENA!

4/5
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #206 Dátum: 13 márc 28, 20:28:21 »

Cenát nagyon sajnálom. Belekényszerítik egy idióta szerepbe, mikor ő a világ egyik legjobb pankrátora, és talán a legtöbbet ő adja bele a meccseibe (lásd: Batista elleni 2009-es SummerSlam, ahol törött nyakkal kirúgott a pinből, majd bekapott még egy Batista Bomb-ot, mert ez volt a forgatókönyv). Remélem idén megveri Rock-ot, és komolyan változtatnak a karakterén, mert ez a jelenlegi... enyhén szólva is gáz.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #207 Dátum: 13 márc 28, 21:31:56 »

Azt a meccset nem hiszem hogy láttam! Mindenképpen meg fogom nézni! Vagy ha azt nézzük, akkor 2005-ben JBL ellen a Judgement Day-en is nagyot alakított, enyhén szólva át ált a meccs végére pirosba. Az álom számomra a heel turn a wm-en. És valjuk be, szerintem hatalmasat dobna az adáson. Remélem meglépik ezt!
Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #208 Dátum: 13 márc 30, 07:58:57 »

Ha már WrestleMania, az ideihez fűzött legnagyobb vágyam a CM Punk vs. Undertakerhöz köthető, mégpedig az, hogy a meccsük Burried Alive lesz. Remélem hétfőn valóra váltják ezt a vágyam.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #209 Dátum: 13 ápr 14, 22:12:40 »

Rég nem volt idekaparva semmi. Nos a véleményem szerint a Mania király volt, örültem az eredményeknek, a RAW nálam eddig az év RAW-ja, viszont a Smackiben semmi érdekes nem történt. Szomorú
Naplózva

Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!