24 szep 27, 14:29:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pankráció(WWF/E, TNA, CZW, ROH, stb...)  (Megtekintve 39541 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #150 Dátum: 12 aug 23, 13:10:04 »

Punk tweener karaktere nekem sem nagyon jön be, de majd megválik a szakállától. Egyébként, szerintem a WWE meg fogja ütni azt az őrült ötletet, hogy Punkot egy évig övnél hagyja, majd elveszti. De ha meg Rockra tankolnak, akkor a Rumble-ig még ő lesz a champ. Bár szerintem jobb lenne ha valaki elvenné tőle, majd visszaszerezné. Kíváncsi leszek a jövőheti RAW-ra is, remélem megtudunk valamit HHH-ről.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #151 Dátum: 12 aug 23, 13:45:12 »

Azért valljuk be, Triple H sincs már a régi formájában, Lesnar ellen is komótosabban mozgott már, mint a régi meccsein. Jó, nem várom el, hogy 40+ évesen úgy ugráljon, ahogy 10 éve, de lassan tényleg vissza kellene vonulnia, ahogy Shawn is tette.
Takernek sem jósolok 21-0-ás streak-et, gondolom a következő WM során legyőzőjére fog találni.
Csak azt tudnám, hogy Kane hogy a francba bírja ilyen karrierrel a háta mögött még mindig a strapát Nevet

Rock pedig ha meg is szerzi az övet a Rumble-ön, az Elimination Chamber során elveszti. Látszik ezen az egész "majd jövő januárba valakivel megküzdök" stíluson, hogy már nem érdekli a pankráció, már inkább filmsztár.
Akinek a komoly visszatérésében reménykedek, az Lesnar. Jó lenne őt is minden PPV-n látni, nem csak itt-ott félévente egyszer-kétszer,
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #152 Dátum: 12 aug 23, 18:45:01 »

Kövi WM során tuti megtörik a streak, ja, és ha olyan elvetemült a WWE, azt is el tudom képzelni, hogy Cena ellen veszíti el azt. Viszont én azt szeretném, hogy vagy Kane, vagy Mankind ellen kapjon ki, ha már kikap. Trips sokat meccselt Rockal az attitude era-ban, viszont most már tényleg nincs értelme tovább pankrálnia. Rock még most is jó formában van szerintem, inkább kihasználná, de a Skorpiókirály óta (megjegyzem, én nagyon bírom azt a filmjét) inkább már tényleg a filmezés köti le. Hiába, ebből látszik, hogy az Attitude Era volt a legeslegjobb. Ha feltalálják az időgépet egyszer, tuti visszarepülök az akkori időkbe, hogy láthassam az egészet hétről-hétre. Nevet
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #153 Dátum: 12 aug 23, 19:03:47 »

Na megnéztem a drogba által emlegetett spoilereket. Hát mit ne mondjak, tényleg nincs egy fikarcnyi kreativitás sem a WWE-ben, ha ez így fog történni:
Cena a Night of Champions-ön (vagy valamikor még január előtt) elveszi az övet Punk-tól, majd őt elveri Rock a Rumble-ön. A Wrestlemania 29-en pedig Punk ellen védi majd Dwayne az övet.

Ja, sajnos én is valószínűnek tartom, hogy Cena vs. Taker lesz a streak lezárója. Pedig egy Y2J vs. Undertaker meccsnek milliárdszor több értelmét látnám, de Cena az Cena.
Kane-nel is az a bajom, hogy olyan, mint szegény Khali: nagy, erős, mindenki fél tőle, majd mindenki megveri a PPV-n. Akkor már legyen egy one night only Shawn Michaels vs. Undertaker, biztos sokan örülnének ennek is.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #154 Dátum: 12 aug 23, 19:49:04 »

én meg ugy tippelem és nagyon is  örülnék neki ha valaki az elkövetkezendő nagy nevekből nyerné meg pl ha rybacket fél év alatt felpusholják felőlem ő is lehet Nevet bennük van az amit 5-10 év mulva nézhetünk akkor egyikük megkaphatja ezt a kiváltságot hogy megtörje
Naplózva
Cervantes
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #155 Dátum: 12 aug 25, 17:45:53 »

Istenem, pankrációt szerető (és szakszavakat is ismerő, felvilágosult) emberekre bukkantam.  bow

A WWE-ről az a véleményem, hogy nagyon elkényelmesedtek. Nincs meg bennük az a tűz, az a kreativitás, ami régen. ma már sokkal szívesebben nézek független csapatokat. Most szeptemberben lesz a King of Trios, amit a Chikara nevű csapat produkál, ajánlom mindenkinek figyelmébe! Jó, nem ők a legjobb független csapat, de az a gála zseniális minden évben.
Volt kint valaki tőletek, a legutóbbi HCW gálán?
Naplózva

dinkavilla.blog.hu
renato
Vendég
« Válasz #156 Dátum: 12 aug 25, 18:43:54 »

Hiába nincs meg bennük a tűz, a többi szervezettől még mindig nagyon el vannak húzva, bár szó mi szó, egyre jobban jönnek fel a többiek is.
Mondjuk a WWE díva részlege egy rakat szar. Két olyan karakter van, aki a ringben, és a ringen kívül is szépen alakít: Eve Torres, és AJ. AJ ugye General Manager lett, úgyhogy az ő in-ring karrierjének lőttek, Eve egyedül meg nem sokat tud tenni, hiába csinálja jól, ha az ellenfele olyan ergya hibákat vét, mint hogy tisztán láthatóan mellé rúg. Nem, nem várom el, hogy egy 50 kilós nőt egy 70 kilós izomból vesén rúgjon, de a Big Show sem üti izomból homlokon az ellenfeleit, mégis úgy tűnik, mintha.

Amúgy mostanság ráfüggtem a magyar WWE blogra, és ott olvastam minap, hogy a Streak-et jövőre Brock Lesnarrel akarják megtöretni. Remélem összejön valami jó meccs kettejük találkozásából.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 25, 18:53:10 írta renato » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #157 Dátum: 12 aug 25, 19:26:04 »

Lol, Cervantes, nem gondoltam volna, hogy egyszer itt talállak, ugyan az a Dawe vagyok, akit a "főfórumon" is megtalálsz, a Beavis és Buttheades avatarral. Nevet Chikara nagyon jó, megnézném azért, ott mit produkálna Rey Mysterio mondjuk Sin Cara-val tagban. Nevet
Naplózva

Cervantes
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #158 Dátum: 12 aug 25, 19:44:17 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderátor

Hello Dawe, tudom ám, hogy ki vagy, hisz gondolom nem sok Dawe járkál az Interneten. Látod, Cervantes papa mindenhol tönkre teszi a hangulatot!  Nevet

Renato:
Én azért Beth Phoenixet is a jobb birkózó lányok közé sorolom, de vele tényleg kifújt a lista. Azért remélem többet is kihoznak A.J szerepléséből, eddig nem voltak olyan "őrült döntései", mint amiket reméltem tőle.
Taker apót pedig féltem. Brock az UFC-ben egy kicsit azért "bevadult", Taker apó pedig már nem olyan strapabíró, mint egy-két éve. Túl nagy a sérülés veszélye. Viszont akár össze hozhatnak olyan érdekes meccseket, mint régen, mikor még Taker badass gimmickel nyomta. Plusz Brocknak elég hiteles lehetne a karaktere a széria megtörésére, persze a pletykák szerint WM után megy tovább a maga útjára. De őszintén szólva remélem, hogy Sting még egy "búcsúzok a szakmától a WM-en" meccsre átjön és ő lesz a streak megtörője/utolsó áldozata.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 25, 19:47:49 írta Aes Sedai » Naplózva

dinkavilla.blog.hu
renato
Vendég
« Válasz #159 Dátum: 12 aug 25, 19:59:15 »

Igaz, Beth sem olyan rossz, bár az ő karaktere is kapott egy enyhe nerfet, mióta valamelyik Bella tesó (asszem Nikki, de nem vagyok benne biztos) elvette tőle az övet.
De a WWE-nek mintha örömet szerezne a jó dívák elzavarása. Először Mickie James, aztán Michelle McCool, most meg Kharma... nem lesz ez így jó..
Ha Taker lesérülne, akkor... számomra nem történne semmi, sosem szerettem igazándiból, elismerem, hogy jól űzi az ipart, de nem volt a kedvenceim között, pláne úgy, hogy kb. január óta figyelem a WWE-t, és a szájkaratén kívül csak egy WrestleMania meccsen "villogott" (bár megvan arról is a véleményem, Shawn eléggé megmentette Taker barátunkat, mikor Hunter a kalapáccsal ment felé).
Egy Sting vs. Undertaker meccset viszont szívesen megnéznék, ha már a TNA első Hall of Fame-jéről beszélünk, akkor elvárható tőle egy olyan bravúr, mint a streak megtörése.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #160 Dátum: 12 aug 25, 20:01:00 »

Sting? Én is ezen a véleményen vagyok, nem tudnék elképzelni más embert,(WWE-ből talán Kane-t) aki meg tudná törni a streaket. Stingel is jót lehetne storyzni, de Kane-nel is ugyanúgy. Arra az egy estére Taker a Ministry gimmickben harcolna, Kane a maszkjával, és a pusztítás testvérei egy epicus csatában csapnának össze. Nem mondom, szívesen megcsekkolnám a dolgot. Nevet
Naplózva

drogba88
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


NEM AZ ÉN AVATAROM!


« Válasz #161 Dátum: 12 aug 27, 16:48:35 »

Punk tweener karaktere nekem sem nagyon jön be, de majd megválik a szakállától. Egyébként, szerintem a WWE meg fogja ütni azt az őrült ötletet, hogy Punkot egy évig övnél hagyja, majd elveszti.

Nem igazán így lesz.

SPOILER
Cena a Night Of Championson megnyeri az övet,majd tőle nyeri meg Rock a Royal Rumblen,majd a Wrestlemania 29.en Cena vagy Punk visszanyeri Rocktol.
Naplózva


|
SAJÁT SIGEK

Szinkronosoknak hogy ne keljen még kiirnom vagy 180 szor:

MSN:drogbachelsea@windowslive.com
Skype: drogbakill88
Cervantes
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #162 Dátum: 12 aug 28, 09:58:01 »

Punk nekem abszolút kedvenc, ha face, ha heel, ha tweener. Jól csinálja azt, amit csinál, kiváló karakter, kiváló az in-ringje és jól bánik a nézőkkel. Nem tartom kizártnak, hogy tartsa RR-ig az övet, ahol a kedves Dwayne "The Rock" Johnson elveszi tőle. Megjegyzem bármennyit is tett a szakmáért Rock, azért mégis igazságtalan, hogy ennyi távollét után övmeccset kap. Főleg, hogy igazából csak azért jön vissza hébe-hóba, hogy promotálja az új filmjeit.  Neeem
Naplózva

dinkavilla.blog.hu
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #163 Dátum: 12 szep 29, 11:09:53 »

Kicsit kihalt a topik de most én is kedvet kaptam és érdekel a feudok alakulása Nevet tetszik ez a kane-daniel story kiváncsi leszek rájuk tetszik hogy Show megy a WHC övért és ami a legjobban tetszik az a RAW végén történt jelenet mégpedig RYBACK!!!!! mekkora lenne már ha megetetnék vele Punkot is Nevet
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #164 Dátum: 12 szep 29, 15:17:01 »

Nekem Rey Mysterio és Sin Cara a kedvencem. Na meg John Morrison, de őt már rég láthattuk. Nem tudjátok, mi van vele?
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!