24 jún 16, 03:07:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 72
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Naruto-Kun.Hu oldallal kapcsolatban  (Megtekintve 286931 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #840 Dátum: 12 máj 02, 10:35:05 »

[Csak előre szólok, mielőtt gond lenne belőle: A hosszú hétvége folyamán előfordulhat, hogy nem fog frissülni a támogatásos hír a főoldalon -> nem nagyon leszek gépközelben, amint lesz időm frissítem!]

A hosszú hétvége ma éjfélkor járt le... türelem frissítést terem, nem egyszerű egyenként kigyűjteni az adatokat. Mosolyog
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #841 Dátum: 12 máj 02, 10:58:17 »

 Pirul sorry,  csak jó lenne tudni mennyire tettre készek a rajongók ha segíteni kell. múlt évben egész szép kis adomány gyűlt össze.  bow
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 02, 11:00:15 írta picassopeter » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #842 Dátum: 12 máj 02, 11:08:00 »

Na kész is, minden olvasható a főoldalon! Mosolyog

Mégegyszer köszönjük szépen mindenkinek!  Mosolyog
Naplózva
Tsunade-hime
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #843 Dátum: 12 máj 02, 19:21:26 »

 Szomorú sajnos én nem tudtam most pénzt küldeni mert fizetés előtt vagyok. A kérdésem az hogy a későbbiekben is lehet küldeni,vagy majd csak a következő gyűjtéskor?
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #844 Dátum: 12 máj 03, 07:00:00 »

Szerintem csak következő gyűjtéskor, de aztán majd meglátjuk még mi lesz. =)
Naplózva
Tsunade-hime
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #845 Dátum: 12 máj 03, 18:49:19 »

oké! Addig is sok szerencsét a és kitartást nektek  Nevet
Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #846 Dátum: 12 máj 04, 06:52:45 »

Nyugi renato, számítottunk erre.

Off : Öhm mikor és ki kezd el erre számítani?
Legalábbis képben szeretnék lenni, hogy ez a célzott és szupertitkos számítás melyik fórumra vonatkozott?
Mert 2012.05.04.én lóf*szra nem számíthattál, nem, hogy te itt bármit is tehetsz ezek ellen.

Tisztelettel.
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #847 Dátum: 12 máj 04, 11:17:47 »

Ha túl szigorúan moderálunk, az a baj...

Ha túl keveset moderálunk, akkor meg az a baj...

Srsly nem hiszem el, hogy nem lehet ezt eldönteni, meg, hogy nincs nagyobb probléma az életben. First world problem, de tényleg. Igyekszek én mindent megtenni, törölgetni a sok felesleges posthunterkedést, de egyfelől nem csak erről szól az életem, másfelől meg tudom, hogy ez kevés, a helyzet viszont az, hogy a figyi ezen a fórumon lóf*szt se ér már, bannt meg nem oszthatok csak ezért, mert akkor tényleg mindennap ki lehetne vágni valakit. Örülök, ha a legfeltűnőbbeket távol tudom tartani. Meg aztán az is lehet, hogy én másként ítélem meg, hogy mi számít hsz vadászatnak, mint te. Ezen csak úgy tudsz segíteni, hogy -fél évvel ezelőtti hszek itteni visszakeresése helyett - a spicligomb segítségével jelentesz mindent, amit te hszvadászatnak tartasz, aztán én meg teszem a dolgomat. Persze lehet, hogy nem egyezik az álláspontunk egy ilyen esetben, de azért régi fórumosként csak meg tudod ítélni, hogy mi számít ténylegesen hsz vadászatnak, és mi az ami nem. (Függetlenül attól, hogy az adott hsz egyébként tetszik e neked vagy sem.)

Btw, ahogy elnéztem te főleg olyan témákba írsz, amik nem is az én moderátori területemhez tartoznak (ami csak a Csevegő és a Játékok rész), szóval nem is egészen értem ezt a kitüntető figyelmet.

Ettől függetlenül, köszönöm az észrevételeidet.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #848 Dátum: 12 máj 04, 23:01:05 »

Fél évvel ezelőtt félve írtam be azt a hozzászólást, mert komolyan azt hittem, hogy itt majd elszabadul a pokol, 10 perc alatt 80 hsz-t gyárt valami 2 napja reggelt 10-12 éves kölyök, mégsem ez történik. Szerintem egész jól kezelik a moderátorok a hszvadászokat, egyre kevesebbet látni/már-már tényleg értelmesnek tűnő hozzászólásokkal gyarapítják az üzeneteik számát, hogy magasabb rangra lépjen.
A baj igazából az, hogy vannak hozzászólások, amikkel tényleg nem lehet mit kezdeni. Van benne valami, szóval nem üres hozzászólás, viszont a tartalma lófingot sem ér, ha jobban megtekintjük.

Összegezve: a hszvadászok száma nagyon látványosan nem nőtt, sokkal tragikusabb helyzetre számítottam, mint ami mostanság van.
Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #849 Dátum: 12 máj 05, 09:07:29 »

Látványossággal nem is kell foglalkozni, kicsit erősebb lenne ha minden 2. autista farmolna...
Csak ha annyira nem szupertitkos az infó, ugyan már ne sajnálja megosztani Szomorú

Ez a rendszer régen se ment, akkor most?

( Hozzátenném, hogy akkor még egy normálisabb banda volt, nem ez. )

szerk : azért vicces, hogy elengedtétek a kis pocakot, és még értetlenkedtek.
Akkor megkérdezném, hogy mi történt az oldallal, hogy a Chakra féle kis bizalom köréből senki se moderálgat ahogy kéne?
Eddig napi 3-4, most meg havi 1-2? Persze ugyanaz a selejt hsz farm megy mint mindig ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 06, 17:38:09 írta iamhated » Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #850 Dátum: 12 máj 05, 09:15:16 »

renato, örülök, hogy így látod. Mosolyog

iamhated, elárulnád végre, hogy milyen "szupertitkos infóról" zagyválsz itt összevissza? Komolyan nem tudom mit szívsz, de nekem is adhatnál belőle.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #851 Dátum: 12 máj 05, 10:56:14 »

Moderátor:
Be lehet fejezni a témába nem illő hozzászólásokat. A "Moderátori döntések véleményezése" c. témát pont az ilyen "se veled, se nélküled" dolgom miatt töröltük, és mert egyesek nem voltak képesek értelmes ember módjára megnyilvánulni.
Ha kérdéseitek vannak a fórummal kapcsolatban, akkor tegyétek fel. Várjátok meg rá a választ és fogadjátok el. De ezen a fórumon egyelőre még Cart, Hiei, Aes, Shiro és én vagyunk a moderátorok. A mi dolgunk rendet tartani.
Választ nem várok, csak a szabályok betartását.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
okumura
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17



WWW
« Válasz #852 Dátum: 12 máj 06, 15:55:22 »

Sziasztok Cartnecker felajánlanám segítségem hogy facebookal is lehessen regisztrálni az oldalra és ne kelljen az unalmas űrlapokat töltögetni várom válaszod! Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #853 Dátum: 12 máj 08, 08:16:50 »

Szia, köszi szépen a felajánlást, de nem szeretnénk ennyire függeni a facebooktól, így nem élnénk ezzel a lehetőséggel. Mosolyog
Naplózva
KlupI
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #854 Dátum: 12 máj 12, 19:49:55 »

Ha letöltöm pl a naruto legújabb részét hogy tudom elindítani a fájlt  mert akár hogy próbálom nem jön össze .Mien zenelejátszóra támogatott.?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 72
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!