24 jún 23, 04:12:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 72
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Naruto-Kun.Hu oldallal kapcsolatban  (Megtekintve 289861 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #810 Dátum: 12 márc 24, 12:39:47 »

Én pl csak most vettem észre hogy írtál, de ha még mindig olvasgatsz erre akkor válaszolok:

Jelenleg a csapatban van többek között 2 programtervező informatikus tanonc... meglehetne oldani a közös logint, de ez egy ekkora felhasználói adatbázisnál felvet már 1-2 kérdést. Az igazán nem triviális eset az adatbázisok összefésülése  szóval meg lehetne csinálni, de ezt jobb lett volna az oldal indulásakor megcsinálni.

Annak nem lenne akadálya, ha nem kéne a fórum tartalmát migrálni, hanem gyakorlatilag egy új fórum nyílna... de nyilván rengeteg embernek nem tetszene, haa teljes fórum a nulláról indulna, szóval ez se a legjobb ötlet.
Személyszerint jobbnak látom a jelenlegi rendszer megtartását egyelőre.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
xsaylerx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #811 Dátum: 12 ápr 22, 19:43:09 »

Nem tudom hol kéne kérnem, ezért kérem itt hogy kedves naruto-kun készítőség hálás lennék érte ha feltöltenéktek torrent trackerre a fairy tail 50. részétől kezdődő részeket. Magyar felirattal, angol égetett felirat nélkül. Már napok óta keresek neten az említett dolgok után, de egyszerűen nem találok angol sub nélküli részeket. Szóval nagyon hálás lennék érte.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #812 Dátum: 12 ápr 24, 20:19:57 »

http://www.nyaa.eu/?page=search&term=horrible+fairy+tail+mkv&offset=2

Itt fent vannak, van még seed minden részhez, úgyhogy szép lassan lecsorognak. Igaz, ebben van angol felirat, de ha mellé rakod a magyart, automatikusan kikapcsol az angol sub.
Naplózva
dkm2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #813 Dátum: 12 ápr 24, 21:09:29 »

Sziasztok.
A támogatással lenne egy ötletem.
Mivel sok kicsi sokra megy, esetleg nem lehetne sms-es támogatás?
Tudom, hogy nem a legjobb ötlet, mert a beüzemelés meg amit a szolgáltató levon az eléggé kellemetlen. Szerintem ha elegen küldenének egy-egy smst (vagy netán többet, inkább ideküldjék mint valamelyik MMORPG játékra...), akkor szerintem az összeg egy részét tudnánk vele állni.
Vélemény?
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #814 Dátum: 12 ápr 24, 21:10:37 »

Ja SMS még nekem is jó lenne Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #815 Dátum: 12 ápr 24, 21:28:10 »

Erre majd Cart válaszol pontosan, de minden alkalommal felmerül ez és ha jól tudom akkora százalékot vonnak le, amivel csak a küldők szívnák meg(meg ugye mi is)+az intézés menete is elég kellemetlen.

De majd az illetékes felel.  Mosolyog
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #816 Dátum: 12 ápr 24, 21:57:43 »

Én valahogy mindenképp szeretnék "adományozni", mert látva a hiányzó összegeket (amik csillagászatibbak a legvadabb álmaimban álmodottaknál is :O), muszáj lesz összedobni azt a maradék forintot.
Az sms megoldásnak valóban jobban örülnék, mert az számunkra volna egyszerűbb és biztonságosabb (én soha nem csíptem az ilyen átutalásos dolgokat), de ha valóban olyan sokat csípnek le belőle, akkor annak fele sem tréfa. (:
Mindenesetre majd megoldom valahogy, ha más nem, majd ismerőssel küldetek, mert ha valamelyik banda megérdemli a támogatást, az csak a tiétek lehet.  Szeretet
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #817 Dátum: 12 ápr 24, 22:34:45 »

hello! Peter vagyok, LonelyPatrick ( Patrick ) fia, és Brian idősebb bátyja! Én láttam a támogatásról szóló felhívást, és szeretném kivenni a részem de én csak paypalon keresztül tudok utalni mivel  olaszországban élek, és nekem nincs bankszámlám még de web fizetésre alkalmas kártyám már igen! légyszi aktiváljátok a paypal fizetést hamar amint tudjátok!

Peter
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 25, 01:32:10 írta picassopeter » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #818 Dátum: 12 ápr 25, 05:03:34 »

Az SMS támogatással az a baj, hogy 40%-ot levonnak a szolgáltatók, a maradék 60%-ot ami a mienk lenne, még adó terheli, ha jól emlékszem 20% és így maradna mondjuk egy 1000 Ft-os adományból kb. 500 Ft ami a mienk. De ha nagyon nem akarna gyűlni az összeg, akkor beüzemelem a cuccost. Nevet

A PayPalos támogatást 1-2 napon belül élni fog, ha minden jól megy. Mosolyog
Naplózva
Orgyilkos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #819 Dátum: 12 ápr 25, 10:18:19 »

Olvastam az támogatási dolgot. És következő az észrevételeim.

1, Ha van szervergépetek és azon üzemeltetitek az oldalakat akkor megértem a kiirt összeget.
2, Ha nem saját szervergépről üzemeltetek. Akkor jobban megérné 1 tárhelyet és 1 domaint fizetni. Domain esetében felesleges ennyi különbözö domain név mivel ha 1 oldal csoport vagytok akkor Aldomainnal is megtudnátok oldani az egészet. egy VPS bérlés érné meg akkor legjobban mivel olcsó és nektek 1-1.5GB rammal  bőven elég lenne megfelelő rendszergazda mellet. Ha így nézzük kijönnétek 60k körül évente.

Kaphatnának a támogatok véletlen egy részletes "számla" kiírást mégis mire költitek a pénzt? Más oldalaknál így megy.

Köszönöm.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #820 Dátum: 12 ápr 25, 10:24:20 »

1. Van saját szervergépünk, és minden évben közzétesszük (visszakövethető a korábbi posztokból), hogy mire-mennyit és hogyan költünk és ebben az évben is így lesz ez. A főoldalon is kint van, hogy melyik szolgáltatónál vagyunk, akár ott is lehet érdeklődni az árak hitelességét illetően, de azért bemásolom a linket, hogy ne kelljen sokat keresni: http://ezit.hu/?cat=120 (mini hosting csomag).
2. Azért kellett saját szerver, mert a terhelés miatt már mindenhonnan kirúgtak minket.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #821 Dátum: 12 ápr 25, 13:19:17 »

Úgy látom nemcsak a Népligetben van koldus szag,hanem itt is xDDD
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #822 Dátum: 12 ápr 25, 13:23:26 »

Próbálok komolyságot vinni a dologba, erre beír Tapi. Kabbe. xD
Naplózva
narutoforever
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3

Bunkó xD


« Válasz #823 Dátum: 12 ápr 25, 19:34:00 »

Heló!
Külföldről szeretném támogatni az oldalt, nem vagyok otthon a témában de csak dombor nyomott PayPal-al kártyával lehet külföldről utalni vagy egy egyszerű utalás is jó? Technikai KO |eléggé kis p*cs vagyok nem nagyon értek hozzá Mosolyog|
Naplózva

Nos, szeretek animézni főleg naruto.
xcode
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #824 Dátum: 12 ápr 25, 23:35:47 »

A paypal-hoz nem értek, de feltételezem bármelyik külföldi bank internetes rendszeréből is simán tudsz normál deviza utalást is indítan a megadott számlaszámra, csak külföldről ne a GIRO formátumot használd, hanem az IBAN formátumot, plusz a SWIFT kódot. Ezek a megadott számlaszámnál ezek lesznek:
IBAN: HU69-1201-0453-0117-5374-0010-0009
ezt leellenőrizheted itt: https://openkkk.vam.gov.hu/Dokumentumok/Egyebek/iban_nk.html
SWIFT kód : UBRTHUHB
https://www.raiffeisen.hu/kapcsolat a lap alján

Arra mondjuk számítani kell, hogy a nemzetközi átutalás díja 5-10 EUR közötti összeg is lehet, szóval lehet a paypal-t érdemes megvárni Mosolyog

Meg persze az sem baj ha visszajelez valamelyik admin, hogy képes a számla fogadni nemzetközi utalást, de szerintem ez nem kérdés.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 72
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!