24 ápr 29, 10:34:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Naruto-Kun.Hu oldallal kapcsolatban  (Megtekintve 277767 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1065 Dátum: 15 dec 18, 12:27:40 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:46:02 írta Nikuccia » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1066 Dátum: 15 dec 18, 12:41:21 »

A weboldalon a Gyakran ismételt kérdéseknél vannak ezzel kapcsolatban segítségek; lejátszók, kodekek, stb.
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1067 Dátum: 15 dec 18, 18:28:01 »

Kössz szépen a segítséget! Mostmár mindegyik rész kifogástalanul megy amit letöltöttem,ha lessz problémám írok még de kétlem lessz olyen rész ami nem fog menni ezek után.Előre is kellemes ünnepeket mindenkinek!
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1068 Dátum: 15 dec 18, 20:14:21 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:44:59 írta Nikuccia » Naplózva
SYNKKA
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1069 Dátum: 15 dec 24, 20:38:50 »

Következő problémám van a megával... bármit próbálok letölteni nem engedi...  nem lehetne egy torrentes linket is mellécsapni ? leszedtem 4 részt és innen mindig kiírja hogy megtelt, ha ürítem automatikusan folytatódik... Viszont a gépen van hely bőséggel, és igaz hogy free de accontom is van a megán...  azon belül sem látok semmit ami akadály lenne...
Naplózva
rojcsi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1070 Dátum: 15 dec 29, 13:19:29 »

Lehet két kérésem?

Mivel anyagilag jelenleg nem tudom az oldalt támogatni szeretném, ha a reklámok (az összes féle) egy oldalon össze lenne szedve. Most minden nap feljövök, de úgy kell keresgetnem a reklámokat. Gyorsabban menne, ha egy oldalon elérhetők lennének.

Meddig "kell" nézni a reklám oldalt, hogy megkapjátok a támogatást?


Köszi előre is Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1071 Dátum: 16 jan 02, 23:19:16 »

Elég csak rákkattintani a reklámra, ha betöltött, készen is van! Mosolyog Köszönjük a támogatásod! Mosolyog
Naplózva
Kenpachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #1072 Dátum: 16 jan 12, 23:28:03 »

Hello
azzal a kérdéssel/kéréssel fordulnék az oldal szerkesztőségéhez hogy a negima mangához nagyon kedvet csináltattok azzal a kis részlettel ami karácsonyi külön kiadás volt és ezért szeretném szerkeszteni a mangát és ha ezt megcsinálom akkor kérhetek annyit hogy feltöltitek az oldalra a részeket?  Mosolyog
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #1073 Dátum: 16 jan 13, 05:32:09 »

Szia Kenpachi!

Én, mint a Holder és Negima szerkesztője, és egyben fordítója, azt javaslom, hogy ne fogj bele. A gond a mangával az, hogy 355 fejezet hosszú, és elég sok szöveg található benne.
Ha tehetném, már rég belekezdtem volna, de egyszerűen ennyi fejezet nem egyetlen embernek való munka. Ha valami csoda folytán képes volnál heti 5 fejezetet megcsinálni, akkor is több, mint egy évig tartanod kéne ezt a tempót, ami egyszerűen lehetetlen.

Örülök annak, hogy sikerült egyesekkel a Negimát és a Holdert megkedveltetnem, de bizton állíthatom, hogy ez a projekt csak úgy lenne életképes, ha legalább 3 fordítója és szerkesztője volna. Egyetlen ember nem lenne képes megcsinálni, mert iszonyú sok meló egy fejezet beszerkesztése és fordítása, és mi most nem egyről, hanem 355-ről beszélünk.

Azért nem is kezdtem bele, mert annak semmi értelme, hogy esetleg el kezdjük publikálni, majd utána egyszerűen nem bírom tartani a tempót, majd később inkább fel kell függesztenem a projektet, és azzal csak annyit értem volna el, hogy mindössze igérgettem az olvasóknak. Ennek meg semmi értelme, akkor inkább bele sem kezdek.

Úgyhogy örömmel olvastam, hogy meghoztam a kedved hozzá, de egyedül lehetetlen volna elkészítened. Annak meg lássuk be semmi értelme, hogy publikálunk 4 fejezetet, és a projekt megy a felfüggesztettek közé, mert mondjuk csak eddig volt időd szerkesztgetni, vagy épp egyszerűen beleuntál, vagy bármi egyéb.

Ezt mind csak a UQ Holder! és Negima! projekt egyik főembereként írtam. Remélem érthető volt, mire szerettem volna kilyukadni.

A kérdésedre választ majd csak a többiek tudnak adni!
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 13, 08:34:53 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1074 Dátum: 16 feb 16, 21:14:05 »

Sziasztok. Az oldal új kinézetéről szeretnék kérdezni.

Pár napja (vagy több  smirksweat ) kicsit beszürkült az oldal,szóval a kérdés az lenne, hogy ez a szürkés téma maradni fog vagy vissza fog térni az a szép barnás amivel indított? Szerintem az nagyon jól nézett ki.  Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1075 Dátum: 16 feb 17, 10:37:44 »

Szia! Mosolyog
Egyelőre teszt jelleggel raktam fel ezt a szürke hátteret, hogy 1 héten keresztül élesben meg tudjak nézni pár dolgot az oldal betöltődésével kapcsolatban, viszont ahogy beállítottam rájöttem, hogy baromira fog passzolni az egyik új fejlesztésünkhöz (legalábbis szerintem); úgyhogy nem tudom még pontosan hogy lesz, de jelenleg azon gondolkozom, hogy
1. marad ez
2. hasonló szürke háttér lesz, csak
2a. színátmenetes
2b. mintás
3. marad a "régi" pergamenes
4. a felhasználók beállíthatják majd a profilban, hogy hogyan nézzen ki az oldal: Lesz a "régi" pergamenes változat, meg az újabb; meg majd lehet később még csatlakozik hozzá többféle változat.
Naplózva
Szubotics-Kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #1076 Dátum: 16 feb 18, 19:28:14 »

Sziasztok Mosolyog

A kérdésem az lenne, hogy a chat vissza fog térni az oldal életébe, vagy ne nagyon számítsunk rá ? Mosolyog
Köszi a válaszotokat előre is
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1077 Dátum: 16 feb 19, 08:20:05 »

A januárban tesztelt chat rendszer vissza fog térni hamarosan, megfogadtuk a kommentekben érkezett javaslatokat, javítottuk a hibákat, még 1-2 megbeszélés van hátra és újra lehet chatelni. ^^
Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #1078 Dátum: 16 feb 19, 09:26:51 »

Sziasztok. Az oldal új kinézetéről szeretnék kérdezni.

Pár napja (vagy több  smirksweat ) kicsit beszürkült az oldal,szóval a kérdés az lenne, hogy ez a szürkés téma maradni fog vagy vissza fog térni az a szép barnás amivel indított? Szerintem az nagyon jól nézett ki.  Nevet
Először azt hittem nálam van a hiba smirksweat. Nekem is jobban tetszett a pergamenes változat  Pontosan
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Oldalak: 1 ... 70 71 [72]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!