24 ápr 29, 16:50:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Naruto-Kun.Hu oldallal kapcsolatban  (Megtekintve 277799 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1050 Dátum: 15 dec 07, 12:49:26 »

shift F5 benyomom egy táblázatot hoz ki ahova kattingatva érdeke dolgokat ír:SyntaxError: missing ) after argument list downloads.php:5495:35
Use of getPreventDefault() is deprecated.  Use defaultPrevented instead.
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #1051 Dátum: 15 dec 07, 12:58:32 »

Szerintem itt cookie-beállítási probléma van. Ajánlom, hogy nézd meg még Internet Explorerben is, meg Safariban. Ezután egy másik eszközön sem ártana, ha van rá lehetőséged (másik gép, laptop, mobil/tablet), mert ha máshogy működik, akkor a cookiekat kell a böngésződnél engedélyezn, mert lehet véletlen letiltottad őket.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1052 Dátum: 15 dec 07, 13:08:26 »

Na megnéztem Pl  a Chromnál is nincs letiltva a cookiek+ kiürítettem ismét hátha semmi ilysmi nem lehet probléma:S
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1053 Dátum: 15 dec 07, 13:29:52 »

A Chaten az egyik srácnál az volt a probléma, hogy suliból netezett és a sulis gépeken le volt tiltva pl. a mega. Itt nem tudom, hogy fennáll-e ez a dolog, mindenesetre a másik gépen való megnézés jó ötlet. Ha másik gépen megy, akkor lehet érdemes újratelepítened a Chrome-ot. Mosolyog
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1054 Dátum: 15 dec 07, 13:35:04 »

Az lessz ha továbbra is fenáll a probléma felkereslek vele ha nem baj.Majd csak rájövünk mi lehet a baja.Amúgy mostmár az összes One piece rész letölthető 720P ben magyarul?Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1055 Dátum: 15 dec 07, 13:52:53 »

Háh! Megvan a hiba, vagyis kb. 10-15 embernek ugyanez volt a baja. Nevet

A naruto-kun.hu domaincímről jelentkezz be az oldalba! Sokan a onepiecefan.hu-t, mások a shenlong.hu-t, vannak akik a bleachfan.hu-t használták.

Mindjárt szólok a szerveradminnak, hogy máshogy irányítsa át a domaineket, mert így sok embert megkavar.
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1056 Dátum: 15 dec 07, 14:01:33 »

Oké Gratulálok tényleg ez volt a hiba.Köszönöm a segítségedet! Kellemes ünnepeket előre is.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1057 Dátum: 15 dec 07, 14:03:50 »

Ahh, szuper! Most én is megkönnyebbültem, hogy nincs nagy gáz. Nevet

Neked is kellemes ünnepeket! Mosolyog

Apropó: Igen a One Pieceből ami eddig kijött 720p az mind fent van az oldalon. Talán valahogy a 2-300 rész környékétől álltak át 720p-re.
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1058 Dátum: 15 dec 07, 14:08:21 »

na bocsi még egy utolsó kérdés, épp most töltök egy részt le de nem a Utornntet használa automatikusan valami mega nz t mennyinek kell lenni a feltöltésnek ezen a Mega nz n remélem jó lessz mint a onepiece.hu n 5megás netem van szal nem egy ferarri a netem:S ott 0.9es seed arány kellett,ja igen és ezen hol rja a feltöltést mertt csak a letöltést látom Neeem
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1059 Dátum: 15 dec 07, 14:10:10 »

Itt nem kell seedelni, letöltöd és kész, aztán ennyi. Nevet
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1060 Dátum: 15 dec 07, 14:48:40 »

na mégis lessz még 1 kérdésem tényleg bocs,letöltöttem de a gépen sehova nem mentette, itt csak letölteni nem lehet gépre csak online nézmi vagy hogyvan ez?Mega Mz nél csináltam online accountot, de nem léptem be lehet ez volt a baj,mert anélkül szedtem le, hogy be lettem volna jelentkezve?
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1061 Dátum: 15 dec 07, 15:22:15 »

Ebben most sajnos nem tudok segíteni melóhelyről, de ha van aki akad és leírja, azt megköszönöm. Nevet Ha nem lesz senki akkor ilyen este 7-8 magasságában leírom.
Naplózva
ameron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1062 Dátum: 15 dec 07, 23:06:23 »

Hello nekem az volna a kérdésem hogy a w8-as mobilon ha megnyitom a fő oldalt mindig beugrik egy reklám bárhova is lépek az oldalon belül vagy a manga olvasón belül csak nekem vann ilyen problémám:
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1063 Dátum: 15 dec 08, 09:08:26 »

Igen ez mobilon így van, egyelőre fent van a tennivaló listán hogy kicsit optimalizáljuk a mobilos hirdetéseket, szóval amint lesz idő ennek kivitelezésére, konszolidáltabban fognak megjelenni. Mosolyog
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1064 Dátum: 15 dec 17, 18:04:24 »

Sziasztok lenne egy kérdésem a One Piecel kapcsolatba az pedig az hogy milyen videólejátszót használjak,van ajánlott lejátszó?1-164ig pl eddig amit leszedtem tökéletes a magyarosítás hozzá a skypiea részben az angol felirat fölött van a magyar ami csak kicsit zavaró de attól még olvasható 165 iket nekem pl nem játsza le egyébként VLC-t használok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!