24 ápr 30, 04:52:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Naruto-Kun.Hu oldallal kapcsolatban  (Megtekintve 277853 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1035 Dátum: 15 dec 07, 10:39:46 »

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni,a fórum nálam tökéletesen működik a problémám a narutokun.hu val van nálam.Eddig a One Piece .hu ról töltötttem le One Piece részeket de most egybeolvadt.A problémám a következő:Mozzila Firefoxon a sikeres regisztrációm ellenére nem tudok belépni.Ez még nem lenne baj,mert Chromon és internet exploreren be tudok.De a nagyobb baj most jön.:Ahányszor lapozok a narutokun.hu n Mindig meg kell ismételnem a a bejelentkezést, mintha nem érzékelné hogy be vagyok jelenzkezve.Ezáltal ha nagynehezen el is jutok addig hogy letölthessek valamit,hiába jelentkezek megint be,kirak a főoldalra ,és kezdhetek mindent előről.Ugyanez arra is vonatkozik ha írni akarok az adminnak vagy officereknek,nem tudom nálatok ,hogy hívják őket, egyszóval a hozzáértőknek,ugyanugy nem bírok írni.
A fórum viszont tökéletesen működik úgy tűnik.Probáltam megcsinálni,hogy jó legyen kikapcsoltam a tűzfalat majd a vírusírtót de egyik sem vezetett megoldásra.Mi lehet a baj, kérlek írjatok vissza mert már nagyon szeretnék úl One Piece részeket letölteni és megnézni, a türelmeteket köszönöm,sziasztok.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1036 Dátum: 15 dec 07, 10:48:26 »

Töröld a böngészőben a gyorsítótárat és a cookike-kat. Ezzel mennie kell a dolognak. Ha így sem megy, kérlek jelezz vissza, hogy milyen böngészőt használsz.
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1037 Dátum: 15 dec 07, 11:12:25 »

Szia nem vágom azt hogy kell nagyvonalakba elmagyaráznád please?
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1038 Dátum: 15 dec 07, 11:29:09 »

Böngészőnként változik, de Chromeban: CTRL + SHIFT + DEL gombok egyszerre történő lenyomása után pipáld be a Cookie-k és a gyorsítótár lehetőséget (a többiből vedd ki a pipát); felül válaszd a mindenkori lehetőséget, alul pedig böngészési adatok törlése.
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1039 Dátum: 15 dec 07, 11:39:12 »

Nem jött be ugyanolyan a Chromon mint volt. Szomorú
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1040 Dátum: 15 dec 07, 11:41:23 »

Nem adjuk fel. Nevet Következő kérdés: Ugyanaz a felhasználóneved és a jelszavad az új oldalon, mint a régi naruto-kunon?
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1041 Dátum: 15 dec 07, 11:44:30 »

A felhasználónév igen. A jelszóban pedig az első betűt nagybetűvel kezdem , nem tudom számít-e.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1042 Dátum: 15 dec 07, 11:51:23 »

Jaj igen, el is felejtettem mondani az első dolgot:

1):
https://support.google.com/accounts/answer/61416?hl=hu
Ez alapján engedélyezd a cookie-kat a böngészőben.

Ha ezután sem megy, akkor:

2):
A mentett jelszavak közül töröld a nálunk regisztrált(!) korábbi mentett jelszavadat és felhasználóneved a böngészőből. (Beállítások, speciális beállítások [legalul]; Azután  Jelszavak kezelése link, itt válaszd ki a naruto-kun.hu-sat, a onepiecefan.hu-sat, meg az összes olyan oldalt ahova be voltál nálunk(!) regelve. Ezeket töröld és ezután próbáld a bejelentkezést.

Ha ezek után sem megy, akkor egyelőre nincs több ötletem, agyalok még rajta.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 07, 11:54:44 írta Cartnecker » Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1043 Dátum: 15 dec 07, 12:10:29 »

Ezt írja de érdekes módon nem volt mit kitörölni.:  Az elmentett jelszavak itt jelennek meg. További információ
Egyéb ötlet? Bár mozillán csináltam azt hiszem a regisztrációt, megprobálom ott csak az a baj angol:S
Továbbra sem jó a Chrómon Szomorú
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #1044 Dátum: 15 dec 07, 12:13:37 »

Ajánlom, hogy nyomj egy CTRL + F5-öt. Lehet a böngésződ becachelt valamit, és amiatt van megbolondulva.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 07, 12:14:08 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1045 Dátum: 15 dec 07, 12:14:44 »

Kicsit variáltam most az oldalon az elérési útvonallal. Megnézed mégegyszer kérlek. Háthanátha. Nevet
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1046 Dátum: 15 dec 07, 12:26:29 »

Na mostmár megy Mozzilán is az hogy be tudok jelentkezni, de ugyanugy amikor kattingatok pl: one piece felirat letöltésnél vagy Naruto Shippuuden letöltésnél azt írja nincs ilyen letöltési kategória.Ilenkor ha tovább logolok vagyis bejelentkezek továbbmegy ,de amikor szépen lassan elérnék ahhoz hogy letöltsek valamit kirak vissza a letöltésekhez.Mintha meg lenne bolundulva:S Ctrl F5 sem segít:S
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1047 Dátum: 15 dec 07, 12:30:55 »

Van még egy öltetem, ha ez se akkor kifújt.

Ha a főoldalon vagy, nyomj egy shift + F5-öt és próbáld bal oldalon letölteni a legfrissebb fordítások panelből a Fairy Tail anime #262 (S02 - 087). feliratot. Ha sikerül, akkor megvan mi a hiba.
Naplózva
Excalibure1989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #1048 Dátum: 15 dec 07, 12:38:14 »

Egy kérdés ha Shift+F5 nyomok alul egy ilyen táblázatot hoz be igaz?
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1049 Dátum: 15 dec 07, 12:40:29 »

Nem, akkor csak újratölti a teljes lapot.  Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!