24 okt 05, 23:39:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 946 947 [948] 949 950 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1136908 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14205 Dátum: 13 feb 24, 14:33:54 »

Szerintem két félelmetes dolog lehet bennük, hogy halhatatlanok és bolondok. Nevet

Az első részt néztük meg még csak, de elég elborult dolog volt és nem volt valami izgalmas. Gondolom amint összeáll a csapat jobb lesz.
(Erre beírsz elém. Nevet Tudom, hogy mondtad, de valahogy többet vártam a nagy gonosz belépőjétől.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14206 Dátum: 13 feb 24, 14:37:00 »

Nem az a félelmetes bennük, hogy amikor még nem voltak halhatatlanok is úgy viselkedtek mint akik azok:D Eleinte azt hittem azért ilyen bátrak, mert halhatatlanok erre kiderült, hogy nem is azok. Annyira buták, hogy még a haláltól se félnekxD
Amúgy nem halhatatlanok mindig újjászüeltnekxDDD Mindennap  a születésnapjuk:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #14207 Dátum: 13 feb 24, 14:37:59 »

De főleg, hogy bolondok. Nevet

Heo ez egy rajzfilm 10 éves kislányoknak. Mit csináljon a nagy gonosz a legelső részben? Daraboljon fel néhány ártatlant? ikszdé Az első két részen csak túl kell esni valahogy. Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14208 Dátum: 13 feb 24, 14:39:55 »

Jó lenne azért, nem?Nevet Csináljanak egy felnőtt verziót. >_< Bár én nem engedném hogy a 10éves kislányom ilyennel rombolja az épp össze szedett agysejtjeit, de engem egyre jobban érdekel. Láttam az első két részt... nem tudom miről szólhat még 2 és fél évad. O.o
Amúgy igen, tudjuk hoyg az eleje nem jó, és nem szabad feladni, de gondolom az is fontos, hogy tudjuk ki kicsoda, és minek van.
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14209 Dátum: 13 feb 24, 14:43:12 »

Pedig a 10 éves kislányodnak ilyennel kéne rombolnia az agysejtjeit, hogy normális gyerek kora legyen és értelmes felnőtté válhasson. Minden benne van amit egy kislánynak hinnie kell a barátságról, összetartásról és egyebekről. Megspékelve humorral a felnőtt ember számára is szerethetővé téve. Kiválló kikapcsolódás a család számára. Simán végig tudja nézni Anya, apa és lánya. Kisfiú valszeg nem igen képesek ezt befogadni:D Nekik transformserst köll néznixD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #14210 Dátum: 13 feb 24, 14:47:49 »

Őszintén Mini, szerintem ti amúgy is túl magasra helyeztétek a mércét így elsőre. Nevet A sok kép, egyéb miatt felspannoltátok magatokat, hogy "omg mi lehet ez Ohh My God" Aztán most nem olyan amire számítottatok. Nevet De higgyétek el lesznek benne majd durva dolgok és szerintem megszeretitek pár rész múlva. Nevet Vaaagy nem. ikszdé

Azt meg nem értem mi baj ha egy kislány nézi? Szerintem pont olyan értékek vannak benne amiket meg kell tanulnia ebben a korban. Mit kéne nézetnie egy kisgyerekkel? Azokat a szellemi fogyatékos rajzfilmeket a CN-en meg aberrált sorozatokat a Disney channelen vagy valami vérfröcsögős animét? Na az agyromboló szerintem és csupa olyan dolgot közvetít ami miatt szegény kislány egy hülye kis pi... szóval egy kis hülye lesz. ikszdé
Azért próbálj kicsit kisgyerek szemmel gondolkozni. A teletubbies is egy eszméletlen nagy baromság és borzalmas, de egy nagyon pici gyereknek aki a szavakat, formákat, színeket tanulja igenis hasznos.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14211 Dátum: 13 feb 24, 14:54:42 »

Valami olyasmit vártam, hogy a sötétség ne csillogjon. Vagy a kis pónik hajából elveszi a ragyoást, vegy letörli a fartetkójukat. Nevet Valami kicsit is gonoszat.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14212 Dátum: 13 feb 24, 14:56:54 »

Nem tudom, én elvoltam más mesékkel, anno se néztem a My little ponyt, pedig akkoriban is volt, meg Barbie. Nevet
A Micimackó is normális, az is a barátságról szól. Nyelvesít
De elhiszem hogy sok lánynak ilyen kell, akire vigyáztam anno, ők is élvezték és szerették ezt, meg a hasonló meséket.

Ritli én korábban ismertem ezt a mesét, láttam anno is az első két részt, hidd el, nem spanoltam fel magam, tudtam mivel álok szemben. Nevet Szerintem Szabi másra számított. Engem tényleg érdekel, kíváncsi vagyok rá, és elhatároztam hogy majd megnézzük, most már tuti. Nevet
Én értem az értékeket, hogy miket sugall ez a mese, nincs ezzel semmi gond, sok kislány ezen és hasonló dolgokon nő fel, jobb is, csak én személy szerint, elvoltam más mesékkel, ennyi az egész. Nem azt mondom hogy ne nézzenek ilyet a kislányok, csak azt hogy a régi mesék amiken pl én felnőttem amikben ugyan úgy meg volt a barátság és a többi érték amiket jó ha megtanul a gyerek azok jobbak voltak.
Teletubbies se néztem, de akire vigyáztam ő imádta azt a mesét. Kinek mi kell, de való igaz, hogy jók ezek a mesék, az értékeik miatt, nem támadtam. Nevet

Nekünk is voltak videóink, már nem tudom mi volt a neve, ahol mesélték milyen színű, formájú stb. Az értékeket és akkor szerettem, nem azt mondom hogy ilyen nem kell a gyerekeknek.
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #14213 Dátum: 13 feb 24, 15:04:45 »

Mini most arra gondolj amiket a tévében játszanak. Szerinted van Micimackó vagy egyéb régi értelmes műsor? Mit lát a gyerek mikor bekapcsolja a tévét? Biztos, hogy nem ezeket... Esetleg tv2-n vagy rtl-en játszhatják reggelente, nem tudom. De ha délután rajzfilmet akar nézni biztos, hogy nem fogod neki minden nap berakni a dvd-t, hanem átnyomod egy rajzfilm adóra. Amiből ömlik a szenny.
Meg mit látsz ha az utcán ránézel egy kislányra? Alkonyatos táska és Hanna Montana tolltartó. Hát az pont ideális. ikszdé Csupa érték. Nevet És a kis 12 éves mondja, "Ó Edvard te csillogó bőrű csoda, adj egy csokót"
Akkor már inkább nézzen Pónikat amiből sokkal többet tanul. Barátság, egymás segítése, hűség, vidámság, őszinteség, stb. És mellé jó sok poén. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 24, 15:06:53 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14214 Dátum: 13 feb 24, 15:22:26 »

Igen, elég sok a szenny manapság a gyerekeknek és ez eléggé ijesztő. Kis k*rvákat csinálnak ezek a kislányokból és taplókat a csávókból, bár a legtöbb ilyen Disney sorozatokban a csávók a legnormálisabbak. (>_<) De ezek leginkább lányoknak szólnak, ahogy a HSM is vagy az Alkonyat. Biztos sok csávó olvasta, de a fő cél a tízen éve kislányok akik vagy ismerkednek a szerelemmel, vagy szeretnének egy tökéletes férfit maguknak és azt hiszik amit megmutat nekik a könyv velük is valóra válik.  Anno egy fehér lovon jött, most már ez is változik. Nevet
Egyet értek veled Ritli, elhiszem az értékeket, és még a humort is, amit lehet még egy 10 éves kislány is észre vesz, vagy csak később venne észre, és tényleg jó lehet ez a többi mese mellett, de ha tehetem, akkor lehet én személy szerint benyomom neki DvD-n talán. De ezt is bekéne mert azt hiszem a Minimaxon megy, és valamikor csak egyszer dél körül. >_<

Egyébként, egy kisebb megjegyzést. Múltkor mentem munkába és amíg készülődtem nyomogattam a tv és a Disney chanelen ment a régi Micimackó egy rész. Nevet De egyet értek, a mostani mesék 90% szánalmas és ijesztő, de én személy szerint soha nem voltam oda az ilyen Csili-vili-pónis dolgokért, ahogy a barbikért sem, de ez én voltam, sok lány meg ilyet akar nézni. És talán jobb ha ilyenen nőnek föl, vagy más hasonló meséket amik elmondják nekik ezeket az értékeket, azokat meg fel kell kutatni, ami normális. Nevet


Ez egy kisebb téma váltás, de el akarom mesélni.
Van egy ismerős házas pár. Az Aion játékban ismerkedtem meg velük. Már egy ideje akarnak gyereket,a  férj még a cigiről is leszokott emiatt. A lényeg a lényeg hogy a nő, most végre pár év próbálkozás után teherbe esett. Körülbelül max két hetes. Emiatt már most abba hagynak minden játékot és szórakozást, vagyis azt tervezik, és készülnek a babára.
Na de, most mesélték nekem, hogy pár napja voltak fent, sőt instába is elmentek. Aki teherbe esett ő healerni szokott, a férj meg tankolni. És elég sok wipe volt... Sőt, mondták hogy nevetséges volt. A feleség meg arra fogta hogy már nagyon fáj a háta és minden baja van.
Én az ilyet egyszerűen nem értem. Miért kell a terhességet kihasználni, és mindenfélére kenni, főleg úgy hogy max 2 hetes a nő, nem 8 hónapos. O.o
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #14215 Dátum: 13 feb 24, 15:35:16 »

Hát ez érdekes. Nem értem miért miért kell ilyen korán abbahagyni az embernek a szórakozást a gyerek miatt. Az oké, hogy már 7 hónapos és kell menni a vizsgálatokra, közeledik a szülés ideje, fel kell készülni sok szempontból, vásárolni, gyerek szobát berendezni ésatöbbi. De azért épphogy terhes és máris. ikszdé Azt meg ne mondja hogy fáj a háta vagy bármi, még 2-3 hónaposan se lehetne semmi ilyen baja, még csak nem is látszik olyankor, hogy nagyobb a hasa. Maximum hányingerre panaszkodhat szerintem. De azt se két hetesen, hanem 1-2 hónaposan. O_o
Amúgy nagyon sok nő van aki kihasználja azt, hogy terhes. Akkor is amikor még nagyon az elején van és semmiből se lenne szüksége előnyre. Amikor már nagy a hasa akkor okés, de ilyenkor... Hmm?

Meg amúgy is miért kell abbahagyni ezért azt amit élvezel? Én ha tényleg annyira szeretek valamit csinálni, akkor max a szülés előtt valamivel hagynám abba, utána a gyerek miatt úgyse tudnám csinálni.
Én sok fiatal szülőt is megismertem játékban, akiknél néha lehetett hallani ts-en, hogy sír a gyerek, asszony elment pelenkát cserélni. ikszdé (de most ebből senki ne vonja le azt, hogy elhanyagolják a gyereket a játék miatt ha kérhetem, mert egyáltalán nem. Nem kell azért non-stop mellette ülni, ha nem újszülött. Főleg ha mondjuk alszik a kicsi. Nyelvesít )
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14216 Dátum: 13 feb 24, 15:48:23 »

Én sem értem. Mikor bejelentették hogy gyereket várnak és abba akarják hagyni a játékot, nem értettem miért. Ugyan is előtte nem akartak semmit se abba hagyni, nem kell lemondani a szórakozásról azért mert gyereket vár. És most mit fog csinálni, 9 hónapig malmozni fog, vagy mi?Nevet
Az hogy valaki gyereket vállal, nem azt jelenti hogy fel kell adnia az életét, a hobbiját (kivéve ha olyan) hanem örülni kell neki, és várhatja az ember, de most nem fog tudni mit csinálni. Szépen lassan vesz ruhákat, játékokat akár, tök mindegy, de ez nem azt jelenti hogy ő most terhes, akkor most már megmozdulnia sem szabad...
Amikor nagy a hasa és tényleg fáj a háta, ahogy sok mindene, akár a bokája, megértem, hogy mondja hogy inkább nem áll fől, de ez olyan 6-8 hónapos között a legaktívabb. Plusz azt is szeretem, hogy a nők többsége azt mondja hogy akkor ő most terhes és nincs szex. Miért ne lenne? Főleg mikor a nőnek van egy olyan korszaka is terhesség alatt mikor kanosabb mint bármelyik férfi...

Nekem furák ezek, nem egy baj, egy olyan dolog van a méhében amit ki kell használni és mégis arra használják.

Egyébként én is ismertem meg jó pár szülőt... néha a gyerek aki max 2 éves mászkált végig a billentyűzeten. ikszdé


Egyébként Ritli, azért kell abba hagyni azt amit élvezünk akár ilyen korán, vagyis az ilyen fajta emberek azért hagyják abba, mert számukra az hogy gyerekük lesz, olyan mintha a messiás érkezne le az égből. Mert egész életükben azt várták hogy lesz a gyerek, aki majd csodákra képes, és még jobban össze hozza őket.
De nagyon félek hogy milyen szülök lesznek, eddigi tapasztalataim szerint, nem a legjobbak, de lehet meglepetés fog érni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 24, 16:02:47 írta Minagi » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14217 Dátum: 13 feb 24, 16:01:23 »

Másnak se működik a Facebook?
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14218 Dátum: 13 feb 24, 16:04:38 »

De, működik. Egyszer volt hogy nem működött, akkor töröltem az összes előzményt, meg a sütiket meg minden félét, és megjavult.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14219 Dátum: 13 feb 24, 16:09:24 »

Másnak se működik a Facebook?
Nálam működik.
Ha már facebook, ezt ott láttam, szerintem tök jó ez a szoba:
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 24, 16:10:05 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 946 947 [948] 949 950 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!