24 okt 06, 11:27:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 924 925 [926] 927 928 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137859 alkalommal)
0 Felhasználó és 82 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13875 Dátum: 13 feb 14, 21:29:11 »

Na jó, de ez most olyan, hogy sokat ettem vele és szakított. Ezért nem eszek mostantól. Nevet
Idézet
Ez a story enyhén szólva is gáz
Az volt a baj, hogy nem vittel el az asszonyt tekézni. Ez a kulcs a nők szívéhez. Vidéki man elviszi és ezért szereti őt a nő, még azt is megbocsátja, ha megüti.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 21:30:41 írta Gdat88 » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13876 Dátum: 13 feb 14, 21:32:02 »

Jaja Gdat. Mosolyog "Sokat jártunk együtt étterembe, és az egyik pincér befűzte. :/ SOHA TÖBBÉ nem megyek étterembe a csajommal!!!" Nevet Szerintem zárd be a kövi csajod a szekrénybe. Nevet Vagy a mostanit, ha van. A biztonság kedvéért. Mosolyog Vagy Éjfélt. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 21:32:35 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #13877 Dátum: 13 feb 14, 21:33:15 »

Sok gáz sztorim van és sok mára már szememben is gáz exem Nevet
Neem Gdat csak nem akarok így járni megint, mert sok olyan f*** van a világban aki nem tud 2őig számolni és csak bajt tud okozni...
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13878 Dátum: 13 feb 14, 21:33:30 »

Még jó, hogy nem azt utcán történt. Akkor nem menne utcára. Bár az sem jó ha a lakásban, mert akkor hajléktalanná válna. Nevet

Mi ebben a baj? Biztos egy csomó jó élményed volt a csajjal és most meg egy csomó új lehetőséged van. Sztem azért annyira nem gáz az életed. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 21:35:10 írta Gdat88 » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13879 Dátum: 13 feb 14, 21:37:40 »

mert sok olyan f*** van a világban aki nem tud 2őig számolni és csak bajt tud okozni...
Hát ja. Ahogy mindenhol. Nevet Tényleg mehet a szekrénybe. *-*
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #13880 Dátum: 13 feb 14, 22:19:52 »

Egyetlen egy exem van akivel nagyon nagyon jóban vagyok kb mára már olyan, mint egy tesó Nevet ő pl szól ha van új pasija hogy ha megbántja őt a csávó akkor én beszállok haverokkal a fekete BMW-kbe és elverjük Nevet
Neem legyen magán élete is szabadsága is csak pl ne mondja azt hogy barátnőjével talizik (közben titokban egy sráccal)
hanem mondja azt hogy figyi találkozok egy pasi haverommal ekkor és itt és ő vele és akkor nincs baj bár ha nincs a srácnak pl barátnője akkor és gyanús is az illető akkor van hogy megyek én is Nevet
Szóval Ritli szekrénybe max ruha megy Nevet
Éjfél meg hát őt hagyjuk Nevet Sose lenne rá alkalmam hogy akár összehaverkodjak vele Nevet ez van, de neki sok sikert a szülinaposához Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13881 Dátum: 13 feb 14, 22:24:16 »

Hát jah. Az ilyen hazugság gusztustalan dolog. Ha megcsalna egy csaj nem azért lennék rá mérges mert megcsalt, mert oké, ezt hozta a természet. De az őszinteség az ő döntése. Bár ha az ember fel tud ismerni egy kellően érett csajt és tart is valamerre a kapcsolat, akkor nincs oka ilyet csinálni.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #13882 Dátum: 13 feb 14, 22:31:09 »

Még ha nem csal meg is gusztustalan, mert akkor látja hú nem jött rá hogy hazudtam és akkor jönnek a bajok, mert attól kezdve képes bármiről hazudni.... és képes akár profin eljátszani a " de én nem csaltalak meg és nem pasi miatt hagytalak el" dolgot is.... és attól kezdve meg te emészted magad te vagy a sz*r szemét aki miatt tönkre ment a kapcsolat, mert egy idő után nem bíztál meg benne... ő meg könnyedén tovább lép és azt veszed észre hogy hip-hop már mással van együtt. Csak az a gáz hogy ilyenkor a másik pasi is ugyan így fog elbukni és a csaj meg majd 40 évesen mikor egyedül fog élni pasi nélkül kérdezi majd az élettől meg sír rí hogy miért tolt ki vele az élet, miért nem tud egy pasit találni magának...
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13883 Dátum: 13 feb 14, 22:34:19 »

Ha nem akar veled maradni, akkor nyilván volt valami oka, hogy miért nem.
Idézet
Csak az a gáz hogy ilyenkor a másik pasi is ugyan így fog elbukni
Figyeled azért ezt a hozzáállást? Mi az, hogy elbukni? Elég rossz ha az a cél a kapcsolatban, hogy megtartsuk a másikat mint egy tárgyat. Nem csoda, hogy ez a hibás rendszer önmagába dől.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 22:39:27 írta Gdat88 » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #13884 Dátum: 13 feb 14, 22:47:32 »

jaj nem megtartásra céloztam hanem a csaj azt a pasit is ugyan ilyen okokból bukja el, mert egyszerűen az ilyeneknek tapasztalataim szerint nincs probléma megoldó készségük, nem tudnak konfliktusokat kezelni, hanem egyből bevágják durcát és nem  akarják megbeszélni a problémát hanem inkább más vigasztalására vágynak.... és a végén a srác látja hogy itt az esély...az ilyen csajok 90%-a azon sír hogy miért nem tudok komoly kapcsolatot kialakítani, miért tart mindegyik max pár hónapig a maradék 10% meg kifejezetten élvezi a kapcsolatból kapcsolatba dolgot Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13885 Dátum: 13 feb 14, 22:53:19 »

Jó, de ez is csak annak a kérdése, hogy tartogat-e még valami olyasmit a kapcsolat amiért érdemes megoldani a problémát, vagy simán helyettesíthető mással. Ha igen, ráadásul nem is valami nagy szerelem miatt ment szét, csak esélyt kapott egy másik pasi, akkor az elég gyenge lábakon állt és jobb is, hogy vége. Legalább láttál ilyen fajta puncit is. Köztudott, hogy hivatalosan 30 fajta van. Legalábbis egy puruttyás kép szerint. Nevet
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #13886 Dátum: 13 feb 14, 22:58:34 »

Hát eddig 1 kivételével csak ilyeneket láttam akkor Nevet jöttek a sajnálattal hogy nincs szerencséjük pasikkal stb és az elején amúgy tényleg képesek bármire csak hogy bebizonyítsák maguknak hogy ez igen is más lesz, mint a többi ez hosszútávú lesz stb aztán az első nagyobb bökkenőnél (vitánál) meghátrálnak... tényleg fel is hívom régi exem Nevet olyan rég láttam már ( ő normális csaj csak túlságosan más célokat tűztünk ki Nevet )
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13887 Dátum: 13 feb 14, 23:22:26 »

Eperke 90%-ban azon sír: "hogy miért nem tudok komoly kapcsolatot kialakítani, miért tart mindegyik max pár hónapig?"

Jó-jó, ez nem a trollbarlang, de annyira idekivánkozott már. Nevet
Amúgy nem értelek, ha tudod, hogy ekkore ordas khm ez az általad definiált nőtípus, akkor miért csak ilyenekkel jössz össze? Szereted, ha kicsesznek veled, vagy mi?

Gdat, neked meg pacsi! Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13888 Dátum: 13 feb 14, 23:30:29 »

Igen, Eper, elég gyanús, hogy a legtöbb exeddel így végződött a dolog.

Baz, Gdat, gyere ki Németországba, ott aztán hallhatod minden kicseszett másodpercben, hogy "das ist" és még félned sem kell, hogy levegőben valami durva betegséget kapsz el attól, akitől hallottad. Nevet
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #13889 Dátum: 13 feb 14, 23:35:33 »

ŐŐŐŐ Heo nem tudom talán,  mert az ismerkedést nem úgy szokás kezdeni hogy: heló szia hány exed volt és milyen hosszú volt legutóbbi, még mielőtt idéznéd egy hozzászólásom részletét a sajnáltatás azon részét hogy egy pasival sem tudtam komolyabb kapcsolatot csinálni akkor kezdik el mikor már együtt vagytok. De amúgy nem tudom tényleg Nevet Vonzom az ilyeneket :S bár az egy éjszakások csak azért jobbak ezektől, mert azoknál tök mindegy hogy tudod-e a személy nevét vagy sem úgysem lesz több soha Nevet
De majd csak egyszer találok egy normálisabbat Nevet
Niku ne már Szomorú nem tehetek róla hogy az elején még nem látsz át ezen, sosem lehet tudni melyik milyen tartós lesz Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Oldalak: 1 ... 924 925 [926] 927 928 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!