24 okt 07, 03:17:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 892 893 [894] 895 896 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139246 alkalommal)
0 Felhasználó és 79 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13395 Dátum: 13 feb 06, 17:33:18 »

Pontosabban a Doki a leghülyébb az egészben de a jó értelemben és a mostani. Már várom áprilist de nagyon. Miért nem folytatják most az angolok?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13396 Dátum: 13 feb 06, 17:41:54 »

Te is hiányozni fogsz nekem Hiei. Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13397 Dátum: 13 feb 06, 17:46:01 »

Tudom engem így vagy úgy, de mindenki a szívébe zár. Bár általában a többség úgy:D. De engem nem hat meg Gman:D
Bár nem igazán értem miért akarod töröltetni magad. Elfér az accountod a spájzban...  te dolgod. Nem foglak visszatartani.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13398 Dátum: 13 feb 06, 17:47:31 »

Majd a végén elmondom, hogy miért. Akkor sem fogtok megérteni, de nem baj.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13399 Dátum: 13 feb 06, 17:49:06 »

Én is töröltetni akarom magam, csak még nem vitt rá a lélek az ötéves Saphirától való megszabadulásra. Szomorú
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #13400 Dátum: 13 feb 06, 17:50:59 »

Basszuskulcs gman, ez szomorúbb, mint a Skins második évadának utolsó része  Szomorú


Amúgy mindenki mekkora Doctor Who fan lett.  Mosolyog Mondjuk van egy tippem, hogy egyébként hányan vágják, hogy a 2005-ös sorozat azért eléggé más, mint az ötven évvel ezelőtt kezdődő, és arra is van tippem, hogy hányan értik a visszautalásokat benne a régi sorozatra, no de mindegy, ez van akkor ha valami mainstream lesz.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 06, 17:51:37 írta Laterneman » Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #13401 Dátum: 13 feb 06, 17:58:03 »

Gman egy görög dráma főhőse is megirigyel téged.
Saphi te nehogy el merj menni.

Nagyimnak olyan cuki új telefonja van. Pont az ilyen időseknek kitalált verzió. Nagy gombok, nagy számok. A képernyőn semmi felesleges, de az is naggyal írva, hogy eltudják olvasni. Eddig kihajtható telefonja volt, ami ugye felvette magát egy két másodperccel azután, hogy kihajtottad. Most meg csak tartja a füléhez a csengő telefont és nem érti mi történik. 3x mondtam el neki, hogy meg kell nyomni a zöld gombot.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13402 Dátum: 13 feb 06, 18:00:41 »

Tudom hogy eléggé más az eredetinél a mostani, de még nem igazán vettem rá magam hogy azokat is megnézem. Nincs is rá időm hogy néhány száz részt megnézzek most, meg nem is igen tudom hogy honnan töltsem le őket hiánytalanul. Lehet hogy most hülyeséget mondok e nem annyira ismert. Az ismerőseim többsége még nem is hallott róla, meg én is eleinte máshogy álltam hozzá az első részekből amit láttam. A Donna esküvője és az Időlordok visszatérése részeket láttam még az animax-en aztán AXN és mára imádom. Meg még láttam a Sarah Janes sorozatot is amiben ugyanúgy voltak utalások a másikra amit persze csak később értettem meg.

gman ne menj el. Neeem Szomorú
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13403 Dátum: 13 feb 06, 18:05:52 »

Én ha felhívom papát, kb. 25x cseng ki, mire felveszi. ikszdé De komolyan, szépen feláll a helyéről, még egész gyorsan odaszalad a telefonhoz, szééépen kiveszi a tokjából, 2 percig nézi ki hívta, majd egy hirtelen mozdulattal, (olyannyira hirtelen, hogy kevesebb, mint egy percig tart!) felveszi.
De ahhoz képest, hogy mama azt sem tudja hogyan kell hozzáérni egy telefonhoz szerintem, ahhoz képest papa még tök modern, fél évente cseréli magának a telefonokat a kis nyugdíjából. xD Most is tök komoly telója van sztem galaxy mini. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13404 Dátum: 13 feb 06, 18:11:06 »

Hát szerintem azert akarja töröltetni,hogy ne legyen ami "vissza húzza" a fórumra Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #13405 Dátum: 13 feb 06, 18:12:47 »

Anyu nézi a Gyanú árnyékában című műsort a TVben, és olyan van benne hogy még nekem is fáááj! ikszdé
Van benne egy három gyerekes anya aki teljesen belebuzult az asztrológiába. Nem engedte suliba a fiát, mert a napi horoszkóp szerint azon a napon balesetre számíthatott.  smirksweat
És el akar válni a férjétől mert a "csillagok szerint" vár rá álmai hercege. Azt mondta a férjének h "a halak fantáziavilága nem érhet fel az oroszlánnal".  Hmm?  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 06, 18:14:16 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #13406 Dátum: 13 feb 06, 18:19:18 »

Nagyim is szokta nézni. Délelőtt én is végighallgathattam, hogy milyen tanulságos műsor is az a Gyanú Árnyékában. De hát Nagyim már kinőtt a NatGeo-ból, a Nóta TV meg már eltűnt, valamivel szórakoztatnia kell magát este fél hatkor.

drszabi, akkor papád nagyon ott van. Az én nagyszüleim csak nevetnek egy érintőképernyőn, hogy micsoda csudákat hozok én nekik.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #13407 Dátum: 13 feb 06, 18:23:18 »

Ha Gman nem akar már fórumozni, akkor nem akar. Hagyjátok békén, azt csinál amit akar.  Ha törli magát, hát törli. Facebookon attól még tudok vele beszélni szóval nem igazán hat meg.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13408 Dátum: 13 feb 06, 18:26:16 »

Mi a 'csa, már az is baj, ha az embernek hirtelen érzelmei támadnak, és marasztalni próbálja egy társát? Nevet Inkább ezt a Gyanú Árnyékában cuccos ellen tiltakoznál te is, Lew, mint minden normális, egészséges szellemű embertársad, hogy neeeeeeeeeeeeeeeeee, csak ezt a szennyet ne hozzátok ide témaként, mert odamegyek a két lépéssel arrább levő kukámhoz, és egy-egy szemétjében több érték van, mint a "vetélytársáéban".


Saphi, akkor egy egy öt éves kislány vagy, aki homokozni jár ide? Nevet Ari.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 06, 18:28:43 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13409 Dátum: 13 feb 06, 18:28:29 »

Saphira ötéves, én nem. De ő egy külön, elszeparált szeglete a személyiségemnek.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 892 893 [894] 895 896 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!