24 okt 06, 23:40:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 894 895 [896] 897 898 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138891 alkalommal)
0 Felhasználó és 68 vendég van a témában
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #13425 Dátum: 13 feb 06, 20:10:54 »

Nem is tudtam hogy te más dimenzióban élsz mint több ezer másik ember. Nyelvesít Na igen. Ha nem voltál tévé közelében fél éve, hogy ismered a műsort és annak színvonalát? Ez nem olyan régi műsor vagy tévednék? WTF? Amúgy meg akár tanulságos műsor is lehet, hisz ha jól tudom, megtörtént eseteket - bűneseteket (is) - dolgoz fel.

Na jó, a tévén kár vitázni, főleg hogy én se szeretem. Lefekvéskor szoktam nézni valamelyik dokumentum csatornát, és nálam ebben ki is merült a tévézés. Illetve ha a szobában vagyok a laptoppal és valaki nézi a tévét, akkor hallgatom.  Amikor az olcsóbb csomagban voltunk, nem is néztem egyáltalán. A párom azt mondta, lehet ha nem lenne ott a tévé a helyén, az se tűnne fel nekem. ikszdé
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13426 Dátum: 13 feb 06, 20:14:37 »

Nem is tudtam hogy te más dimenzióban élsz mint több ezer másik ember. Nyelvesít

Szerintem azok élnek inkább más dimenzióban akiknek többet ér ez a műsor egy tál szikkadt banánhéjnál. ikszdé

Én is régen tv-ztem már saját szándékomból. Kb. mióta nincs forma1 xD De mikor elől vagyok és nézik, vagy papáéknál szoktam még tv-zni mert ott mindig megy x), ilyenkor néha látok pár részletet ebből a műsorból.. és hát. Áh hagyjuk, nincs értelme.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13427 Dátum: 13 feb 06, 20:18:37 »

Ezt a pónimániát amúgy hanyagolhatnád bébi. Elég gyászosan mutat egy főgonosznak...

Én mint főgonosz annyit pónizok amennyit kedvem szottyan. Akinek nem tetszik azt meg kivégeztetem! Ördögi

Na jó tényleg elég. Mára. Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #13428 Dátum: 13 feb 06, 20:27:46 »

Én csak akkor látok ezekből egy-egy részletet, ha pl anyámnál vagyok és főzés közben nézi az rtl klubot vagy a tv2-t, vagy otthon anyósom. De egyébként ha arányokat nézünk, akkor a 40valahány csatornából 90%-ban 5 temészet csatorna plusz az Animax megy anyuéknál is és nálunk is.  A maradék kb 40 csatornáé a 10%. ikszdé
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13429 Dátum: 13 feb 06, 20:46:49 »

Szerintem übercukik ezek a pónik.  :betépett:
Egész pontosan mi ez, és hol tudnám nézni? Vénásan akarom adagolni most magamba a cukiságot, szóval kérek szépen linket, vagy valamit. Nevet

Ó, affene. Bocsi, Gman, túl lassú voltam. Szomorú Még csak voksolni se tudtam a témádban, s máris lezárták.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 06, 20:49:57 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13430 Dátum: 13 feb 06, 20:52:08 »

Biztos vagy benne, Niki?
Egyébként Én kicsi pónim, youtubon elég sokat találsz.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rLVP_g_Nn3w" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rLVP_g_Nn3w</a>
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13431 Dátum: 13 feb 06, 20:55:06 »

Angolul nézd a magyar borzalmas.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13432 Dátum: 13 feb 06, 20:56:50 »

Hiei, ennyire jártas vagy benne? Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13433 Dátum: 13 feb 06, 20:58:11 »

Jaja csakis felirattal sokkal viccesebb meg jobb. Szinkronnal némelyik rész nagyon borzalmas Nevet Főleg néhány ének. Azt is megtalálod youtube-on vagy az oldalukon. Ha akarod elküldöm pü-ben a linket.
Hát figyelj én fertőzöm Hiei-t ezerrel. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13434 Dátum: 13 feb 06, 21:04:21 »

Jah majd nem végig láttam most elvagyok maradva pár résszel. Egy nap meg lehet belőle nézni 2-3-at addig szórakoztató azért a sok már leszívja az ember agyát:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13435 Dátum: 13 feb 06, 21:11:48 »

Egy példa a magyar csodára: ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dIBZgfIff0o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dIBZgfIff0o</a>
Mikor ezt meghallottam vagy 10x meg kellett néznem egymás után mert nem hittem a fülemnek. ikszdé Én is szebben dúdolok pedig abszolút nincs hallásom. ikszdé (valami hasonlót kellett volna produkálnia mint a kolibrinek)
Jobb szeretem az >ilyeneket<. Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13436 Dátum: 13 feb 06, 21:13:54 »

Engem már az is sokkol, hogy Ritli csillámpóni rajongó, de most még Hiei is jártas benne?

Sőt, a vidra meg még be is linkeli. Hova kerültem?
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13437 Dátum: 13 feb 06, 21:14:39 »

Tesóm is úgy kezdte, hogy fúúj, ki a rák az a Hannah Montana, fúj, aztán meg délutánonként már velem együtt nézte annak idején, mivel a barátnője, Réka rászoktatta. Nevet És ez a testvérem pár napja landolt Koszovóban. Katonaként. Hm, igen, hadd büszkélkedjem már vele is egyúttal. :3

Köszi a linkeket. Nevet És megköszönném a magánlinket is, Ritli, ha volnál olyan jófej. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 06, 21:15:35 írta Nikuccia » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13438 Dátum: 13 feb 06, 21:19:27 »

Jajj Aes ezzel akarod leplezni, hogy te is nagy fan vagy. Tudom én. Tuti Fluttershy a kedvenced, ő a típusod. ikszdé
Amúgy jók a pony-k tényleg, annyi brony csak nem téved. Nevet Nevet
Sőt Aes még bátyám is komálja a pónikat, pedig már elmúlt 30. Nevet

Küldöm. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13439 Dátum: 13 feb 06, 21:22:10 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=exPvPBwukGo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=exPvPBwukGo</a>
Pónik? A gondos bocsok széttépik őket!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 894 895 [896] 897 898 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!