24 okt 07, 13:20:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 883 884 [885] 886 887 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140073 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #13260 Dátum: 13 feb 04, 12:14:53 »

Ezt nem értem. [/quote] ez nem a végén kéne hogy legyen hanem ott ahol az idézeted zárul.
Vagy ez egy óriási idézet?

Töröld ki és tedd át Saphira "tárgya" mögé. Mosolyog
Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #13261 Dátum: 13 feb 04, 12:17:12 »

Tudom melyik az idézet vége.  ikszdé De hidd el, hogy nem volt a szöveg végén.  Ohh My God
Most viszont úgy látom már jó. Semmit nem csináltam vele esküszöm, csak befrissítettem a lapot amikor megnyitottam módosításra.
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #13262 Dátum: 13 feb 04, 12:18:25 »

Idézetből nem csinálunk hozzászólást.
Mindegy. Mosolyog Szép napot drágák Nevet, majd még leszek.
Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #13263 Dátum: 13 feb 04, 12:20:45 »

Idézetből nem csinálunk hozzászólást.
Mindegy. Mosolyog Szép napot drágák Nevet, majd még leszek.

Érdekes. Ilyen amúgy szerk. nézetben a szöveg alján.  Gondolkozik
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #13264 Dátum: 13 feb 04, 12:35:11 »

Igaz STM Nevet és éjfél STM arra a sztorira gondolt hogy amerikában vagy hol egy srác csinált egy olyantanulmányt miszerint az átlagember bármit elhisz ha abban van tudományos kifejezés (mai reklámok erre épülnek lásd bifindusz eszenzis és társai) a srác megkérte az embereket hogy pártolják e a dihidrogén-monoxid(víz) elleni kampányt mert nagyon ártalmas felelős a földcsuszamlásért a sósav fő alkotóeleme meg még egyébb dolgokat írt hozzá 10 emberből 7 asszem támogatta 2ő gondolkodott rajta és 1 rávágta hogy nem mert a vegyület amiről szó volt az a víz Nevet
Saphi am nem tudom hallotad-e de egyre több olyan ember van aki netről nyomtatott saját maga készített diagnózissal megy dokihoz Nevet
Kicsit nevetséges a dolog nem? Szomorú
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13265 Dátum: 13 feb 04, 12:47:18 »

Arysha, ugye tudod, hogy ezzel a "nálunk okosabb emberek mondták" szöveggel burkoltan lehülyézed a vitapartnert?

Meg egyébként sem olyan jó érv a "sok orvos" megmondta szlogen. Elég nagy hülyeségeket is tudnak mondani orvosok.
Egyébként én egy pillanatra sem voltam a koffein ellen, csupán az ilyen oldalakat nemtámogatom.

Igen Eperke, és az a legszomorúbb, hogy 6 vizsgálat után sem hiszik el, hogy nincs sclerosis multiplexük, vagy egyéb, félelmetes betegségük., miközben láthatóan semmi bajuk sincs.
Naplózva

Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #13266 Dátum: 13 feb 04, 12:54:11 »

Ez a hátránya annak a sok doktoros sorozatnak, meg az internetnek... a sok buta ember már egy sima csípéstől vagy fejfájástól halálos betegnek hiszi magát mert a médiából csak a sok szenny marad meg memóriájában Szomorú karácsonykor is elkísértem anyámat dokihoz, mert elkapta a hányás-hasmenéses vackot :S és vagy 3 öregnéni vitatkozott dokival hogy nem hiszik hogy csak náthájuk van adjon nekik beutalót erre meg erre az osztályra mert szerintük ez a bajuk...kicsit voltam csak ledöbbenve...., de ez már sajnos a szomorú valóság..
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #13267 Dátum: 13 feb 04, 13:00:59 »

Hát az én dokimhoz - bár nem a netről nyomtatott - de saját diagnózissal kell menni, vagy csak hümmög. Komolyan!
Ha azt mondod neki, hogy ez meg ez a bajod, akkor ír valami totál nem odaillő gyógyszert. Vele jobban jársz ha egy megfázással el se mégy hozzá. Ha meg komolyabb problémád van utánajársz a bajodnak, hogy célzottan kérj beutalót. Így legalább megvizsgál egy szakember.
Anyám felhívta valamelyik nap hogy rosszul van, köhög stb, erre a telefonba utasította miket vegyen be. Kérdezte hogy van-e otthon valamilyen(!) antibiotikum? Mire anyám mondta hogy Summetrolim. Erre azt mondja neki a doki hogy az jó, akkor azt szedje, és Algopyrint is hozzá. Azt már nem mondta hogy milyen dózisban.  Hmm?

Tudom, hogy az internet nem egy biztos dolog. Én nem feltétlenül a netről tájékozódok, és nem hiszek el mindent. De ha minden találat egy dologra utal, akkor abban azért lehet valami nem?  
Anno kórházban dolgoztam és orvos akartam lenni. Emlékszek olyan lelkes voltam, az adjunktusunk tanított. Rengeteget jártam könyvtárba, hogy felkészüljek. Sajnos anyagilag nem bírtuk.  Neeem

Idézet
Arysha, ugye tudod, hogy ezzel a "nálunk okosabb emberek mondták" szöveggel burkoltan lehülyézed a vitapartnert?
Saphira nem akartam se megbántani, se lehülyézni senkit. Azért is írtam többes számban, mert ezeket a dolgokat tényleg olyan emberek vizsgálgatják, akiknél labdába sem rúghatunk. A neten pedig valóban sok a szemét oldal, ezt elismerem.  >.<#

« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 13:04:58 írta Arysha » Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #13268 Dátum: 13 feb 04, 13:06:03 »

Lehet hogy vétenek a helyesírással kapcsolatban, de ők csupán olyan híreket közölnek, amik tőled - és tőlem is - fényévekkel okosabb kutatók eredményeit közlik.
(...)
Persze nyilvánvaló hogy vannak olyan emberek, akik bárkit megcáfolnának, mert ők jobban tudják.  Nyelvesít Végülis.. olyan öregek már, annyi tapasztalattal rendelkeznek hogy netovább. Kúl

Ha Basil Singer, vagy Stephen Hawking, vagy például hogy olyat is mondjak akit ismertek: Ceizer Endre jönne az oldalra, ti őt is hevesen oltogatnátok.  
(...)

 Nevet Nevet Nevet Köszönöm, ez négy óra alvás után kegyetlenül feldobta a napomat.
Azt vázold már fel nekem, hogy az intelligencia és az életkor között milyen arányosság van, köszi.  Mosolyog
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #13269 Dátum: 13 feb 04, 13:10:32 »

Mindegy, ketten beirtak, az elözö hsz nem is aktuális, itt sem vagyok
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 13:14:45 írta STM » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13270 Dátum: 13 feb 04, 13:14:54 »

Ja, főleg, hogy nem is ismeri a korom.

Ráadásul én sem mondom senkire, akinek nem ismerem a végzettségét, háttértudását, hogy a xy okosabb nálad. Meg az sem tiszta, kire gondoltál: a neten összevissza írkálókra vagy a kutatókra? Persze van egy tippem.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 13:15:51 írta Saphira » Naplózva

Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #13271 Dátum: 13 feb 04, 13:17:57 »

Lehet hogy vétenek a helyesírással kapcsolatban, de ők csupán olyan híreket közölnek, amik tőled - és tőlem is - fényévekkel okosabb kutatók eredményeit közlik.
(...)
Persze nyilvánvaló hogy vannak olyan emberek, akik bárkit megcáfolnának, mert ők jobban tudják.  Nyelvesít Végülis.. olyan öregek már, annyi tapasztalattal rendelkeznek hogy netovább. Kúl

Ha Basil Singer, vagy Stephen Hawking, vagy például hogy olyat is mondjak akit ismertek: Ceizer Endre jönne az oldalra, ti őt is hevesen oltogatnátok. 
(...)

 Nevet Nevet Nevet Köszönöm, ez négy óra alvás után kegyetlenül feldobta a napomat.
Azt vázold már fel nekem, hogy az intelligencia és az életkor között milyen arányosság van, köszi.  Mosolyog

Nem az intelligenciára írtam. Hanem a tapasztalatra. Egyébként valamilyen arányosság azért van, bár hangsúlyozom, én nem az intelligenciáról beszéltem. Hanem azt, hogy ha valaki nem jártas valamiben, akkor ne cáfolja hevesen, hisz nincs benne tapasztalata. Időbeni összefüggés az, hogy ha valaki például 'teszemazt 18 éves, akkor nem rendelkezhet 35 éves tapasztalattal a kávé hatásának a kutatásában.

Ha saját tapasztalatról beszélünk, akkor én a "nemkávézós" időszakaimban mindig beteges voltam.  Lehet hogy nincs összefüggés, lehet hogy van. Nincs itthon kémiai laborom.   Nyelvesít
Mielőtt kérdezné valaki hogy miért vannak nem kávézós időszakaim... azért, mert van a kávénak is rossz oldala, elismerem. Sok savat csinál az embernek, és én túlzásokba esve sokat ittam anno, ezért egy darabig leálltam, mert iszonyat sok lett a savam. Mikor helyrejöttem, akkor megint kávéztam. Aztán sokáig nem tudtam eldönteni hogy káros-e vagy hasznos (ezen mindig vita volt a tudósok között is), időnként abbahagytam. De a tapasztalat azt mutatja, nekem inkább hasznos mint káros.
Persze nyilvánvaló, hogy akinek viszont magas a vérnyomása, annak vagy semmilyen, vagy csak koffeinmentes kávé javasolt.

Saphira ne kombinálj, általánosságban írtam, nem utaltam senkire. Nem vagyok benne 100% biztos, de azért sejtem, hogy egyetlen egy több diplomás kémia professzor sem ír ide. Én erre céloztam azzal, hogy tőlünk okosabb emberek. Tisztában vagyok azzal, hogy átlagos vagyok. Van aki okosabb tőlem, van aki nem. Nem fogok senkit minősíteni látatlanban.
Mindegy, részemről off.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 14:16:13 írta Arysha » Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13272 Dátum: 13 feb 04, 13:19:46 »

Az ilyenekkel húzás van  a vita témába, mert látni se akarom. Hidegen hagy pár magát okosnak tekintő ember agymenése. Aki valóban van esze csak jót mosolyog rajtatok. Ha megakarjátok váltani a világot azért tenni kell, nem itt osztani az észt.
Túl okosak vagytok csak nem értem miért mikor a tetves fórumszabályzatot se fogjátok fel. Legközelebb, ha ilyen "magas" reptű vita lesz ebben a témában kiváglak titeket. Igen valóban jöhet a kakaó és az időjárás. Meg a napi aktuális dolgaitok. 
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 13:22:49 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13273 Dátum: 13 feb 04, 13:27:23 »

Francba Hiei, pedig már kezdtem élvezni. Szomorú

Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13274 Dátum: 13 feb 04, 13:28:15 »

Honnan tudtad, hogy mosolygok ? Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Oldalak: 1 ... 883 884 [885] 886 887 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!