24 okt 07, 13:19:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 882 883 [884] 885 886 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140053 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #13245 Dátum: 13 feb 04, 10:02:30 »

Utálom a mai napot, pedig még csak két órám volt... Nem csak h a hétfő a legrosszabb nap, a tanár beszedte a matekot és nincs kész és kaptam egy kettest kémiából... :/

Saphi az a mondat tényleg érdekes Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13246 Dátum: 13 feb 04, 10:54:37 »

Gáz azon gondolkodni, hogy mi van, ha szülés közben kijön az orvos és az mondja, hogy választanom kell a baba és az anyuka között?
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 11:02:33 írta gman » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #13247 Dátum: 13 feb 04, 10:59:48 »

Igen Gman akkor gáz van...Nevet bár az én döntésem lehet egy kicsit morbid lenne, de én ilyenkor az anyukát választanám, mint túlélő..
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13248 Dátum: 13 feb 04, 11:15:09 »

Gáz azon gondolkodni, hogy mi van, ha szülés közben kijön az orvos és az mondja, hogy választanom kell a baba és az anyuka között?

Erről most eszembe juttattad az egyik kedvenc morbid viccemet. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13249 Dátum: 13 feb 04, 11:48:18 »

Egy energiaitalban annyi koffein van, mint két presszó kávéban, szóval ez sajnos nem igaz. Az tény, hogy ilyen téren rosszabb a PR-juk.

Jó kis cikket linkeltél megint. A benne példaként felhozott "tanulmányok" egymásnak mondanak ellent. Az egyik azt állítja, hogy napi 4-6 csésze kávé elfogyasztása semmiféle hátulütővel nem jár. Erre a cikk végében, minden előtte leírtat és gondosan felépíttetett  eldob egy mondattal a cikk szerzője.
Idézet
Rob van Dam, a Harvard Egyetem professzora, aki Journal of the American Medical Association összegyűjtött kutatásai között publikálta kutatását, melyben rámutatott, hogy már kétcsészényi kávéban található koffein is rossz hatással lehet a szív vérellátására.
Most akkor mi az igazság? (A cukorbetegségről szóló ellentmondást inkább be sem idézem.)
Ez a cikk is remekül indít egyébként, rögtön egy ilyen szóval kezd: "kávéautómatához" (Nem mintha igazi kávénak nevezhető lenne, ami kifröcsköl abból a gépből...

Ez a mondat is milyen szép: "A tea igen sokféle egészséges tulajdonsággal bír. Nemcsak hidratál, mint a víz..." Hú, amit vízből főztek az ugyanúgy hidratál, mint a víz? Nem mondod...

Nagyon szép kerek mondat, való igaz, kár, hogy nem felel meg a magyar nyelv szabályainak. De semmi baj, az ember ugye nem várja el egy újságírótól, hogy helyesen használja a nyelvet, amin ír, vagy, hogy esetleg linkekkel is megjelölje a forrásokat, amiből dolgozik, ha már nem nyomtatott sajtótermékről van szó.

S, valóban, higgy, amiben jól esik! Mosolyog


Nem gáz gman, csak ne ezzel cseszegesd az asszonyt, amikor nekiáll babacuccokat nézegetni. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13250 Dátum: 13 feb 04, 11:52:23 »

Igen elég gáz, de hozzád hasonló fogyatékos embertől nem várunk kevesebbet. Oh nyugodtan veheted sértésnek, de csak az igazságot írtam le:(. Ez pedig inkább a te hibád mintsem az enyém.

u.i. ezek után, ha megtörténik veled remélem azért leírod milyen volt és bejött-e amit előre kigondoltál. Részletes leírást várunk és élmény beszámolót.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 11:55:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13251 Dátum: 13 feb 04, 11:55:05 »

Na, akkor én is: gáz, és ne ilyeneken agyalj már, te tökfej! Nevet Inkább a neveken gondolkozz, kezdj el válogatni plüssállatokat, cuki dolgokat neki, sőt, a helyedben inkább attól tartanék, hogy az orvos azzal jön ki, hogy kedves apuka, jön a második baba. Te meg mi?mi?mi?mi? Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #13252 Dátum: 13 feb 04, 11:55:58 »

Szerintem a kiemelt rész úgy értelmezhető, hogy hosszútávon.

Érted.. hosszútávon értelmezhető. Nevet
Jajj..

Menjünk már akkor bele a teafajtákba, a kv típusokba és a hatezer féle energiaital milyenségébe is...
ha már általánosságban van szó a hatásukról.

Ahh.. többet nem iszom gyümölcs teát. Nevet Nem tea! Becsaptak! Nevet Bocsi..

Kíváncsi vagyok a tudományos előadásokra... nagyon jó.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 11:56:38 írta Éjfél » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13253 Dátum: 13 feb 04, 11:57:53 »

Niki, annyi szenvedést juttat eszembe a profilképed. Nevet

Heo, én is bírom az ilyen forrásnélküli tanulmányokat. Azóta nem is vesztegetem rájuk az.időmet, hogy az egyikben azt olvastam, az aszpartám azért veszélyes, mert fenilalaninra és aszparaginsavra bomlik, amelyek súlyos ideg- és sejtmérgek. Nevet

És az a vicc, hogy az emberek nagyrésze azt sem tudja, hogy ezek mik, de mivel veszélyesnek hangzó kémiai nevek, így rögtön elhiszik, hogy igaz a cikk, és valóban tudományos alapokon nyugszik.
Naplózva

Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #13254 Dátum: 13 feb 04, 12:02:16 »

Hogy mennyire utalják az orvosok, amikor kontár oldalakról tájékozódik az ember.

Idézet
Hogy mennyire utalják az orvosok, amikor kontár oldalakról tájékozódik az ember.

Idézet
Amondatpedig amit idéztél, (Egyre több a bizonyítékarra, hogy atea és a kávé fokozottfogyasztása csökkenti a

stroke és a szív- és érrendszeri betegségekkockázata.) szerintem tökéletesen értelmezhető, kerekmondat.

Tényleg az. Megvan az alany, állítmány és... Hoppá, a tárgy?

Nos, az én helyesírási vétségemért "Amondatpedig.." külön elnézést kérek.
Lehet hogy vétenek a helyesírással kapcsolatban, de ők csupán olyan híreket közölnek, amik tőled - és tőlem is - fényévekkel okosabb kutatók eredményeit közlik. Ráadásul személyesen nekem is több orvos javasolta a napi 2 csésze kávét. Sok vita volt a kávéról, de a mérleg a jótékony oldala felé billenni látszik.

Nyugodtan belém lehet kötni emiatt, azt is figyelmen kívül lehet hagyni hogy mit állítanak az ezt kutató jóval az átlag feletti intelligenciával rendelkező emberek.
Láttam dokumentum filmet a kávéról és a a teáról, olvastam róla olyan oldalon a neten amit orvosok szerkesztenek, beszéltem erről több orvossal is személyesen, és mindenhol azt a tájékoztatást kaptam, hogy a kávé kis mértékben fogyasztva kifejezetten hasznos.

Persze nyilvánvaló hogy vannak olyan emberek, akik bárkit megcáfolnának, mert ők jobban tudják.  Nyelvesít Végülis.. olyan öregek már, annyi tapasztalattal rendelkeznek hogy netovább.  Kúl

Ha Basil Singer, vagy Stephen Hawking, vagy például hogy olyat is mondjak akit ismertek: Ceizer Endre jönne az oldalra, ti őt is hevesen oltogatnátok.  

Vitatható, hogy hány csésze az a határ, ahol még egészséges a kávé. Egyébként az egészséges hatása a koffeinmentes kávénak is meg van.
Nem akartam vitatkozni, csak nem szeretem ha azt mondják, a kávé egészségtelen. Ez így nem igaz.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 12:06:24 írta Arysha » Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #13255 Dátum: 13 feb 04, 12:03:14 »

Amúgy én tényleg nem tudom mit jelent.. el is mondhatnád ha már leírtad példaként sőt elmondhatnád azt is miért nem és miért igen, de a lehető legértelmezhetőbben egy olyan embernek aki nem ismeri ezeket a fogalmakat.

Nem minthogyha nehéz felfogású lennék, de nem kockáztatnék.

Arysha rossz helyen van az idézet lezárása, javítsd.
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13256 Dátum: 13 feb 04, 12:06:01 »

Szerintem meg majd akkor amikor helyzet lesz majd eldöntöd...

Hiei
A jóindulat árad belőled !

Saphira
Erre gondolsz ?--->A dezoxiribonukleinsav egy "rendkívül káros " +"még néhány szakkifejezés =hihetően hangzó maszlag .Persze ezt azert sokan tudjak de biztos van aki leragad az aláhúzott rèsznél.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #13257 Dátum: 13 feb 04, 12:07:26 »

Nem tudom mit vagytok igy fennakadva  a koffeinen miközben a lakosság 100%-a dihidrogén-monoxidot visz be mindennap. Jaj, annyiravicces vagyok. Amugy annak a sztorinak szerintetek van alapja?
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #13258 Dátum: 13 feb 04, 12:10:23 »

Amúgy... melyik sztorinak?
Már megint lemaradtam.
Feladom.
Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #13259 Dátum: 13 feb 04, 12:10:32 »

Én is úgy gondoltam hogy az a baj, de megnéztem és nincs rossz helyen.  Na megnézem még egyszer.  Befrissítettem és jó.  Hmm?
Ezt a dihidrogén-monoxid-es hiszékenység kutatást láttam egyszer tévében. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 12:12:22 írta Arysha » Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Oldalak: 1 ... 882 883 [884] 885 886 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!