24 okt 10, 07:15:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 821 822 [823] 824 825 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145410 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #12330 Dátum: 13 jan 27, 12:24:28 »

na LOL elaludtam 1-kor, felébredtem fél nyolckor visszaaludtam aztán megint felkeltem negyed óra múlva, megint vissza aludtam és felkeltem  12:08-kor :DD
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12331 Dátum: 13 jan 27, 12:36:46 »

Én meg arra keltem hogy k*rvára fáj a vállam... smirksweat
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #12332 Dátum: 13 jan 27, 12:49:04 »

az szar... én régen sokszor keltem arra, hogy ráfeküdtem az egyik vagy mindkét kezemre és úgy elzsibbadt, hogy nem éreztem és megmozdítani sem tudtam persze mikor kiengedett úgy fájt mint állat... bár ez tegnap előtt is megtörtént pedig mostanában nem szoktam ilyen szerencsétlen lenni ikszdé

Ui.: LOL 222 hozzászólás Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 12:49:49 írta Hidetada » Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12333 Dátum: 13 jan 27, 13:15:40 »

Nekem most csak szimplán ki van készülve.. Néha egyszerűen belenyilall a fájás...

Az az igazi, amikor mindkét karod úgy elfekszed... Na az az igazi szo*ás! ikszdé Egyszer sikerült összehoznom, de azt a kínlódást mégegyszer nem akarom megélni... Nagyon sz*r volt...
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #12334 Dátum: 13 jan 27, 13:20:16 »

A legszarabb még mindig az, amikor úgy elfekszed a nyakad, hogy nem tudod mozgatni egész nap az egyik irányba.
Naplózva



noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12335 Dátum: 13 jan 27, 13:21:08 »

Minden "reggel" ha itthon vagyok arra kelek, hogy fáj a vállam, nyakam, akármim. Gagyi ez a kihúzhatós ágy, ha barátom is itt van és ki is van húzva, akkor pedig még nagyon kemény is, de így hogy az év nagy részében nem itthon lakom nem érné meg másikat beszerezni, pedig anyagáron meglehetne csináltatni. ikszdé
Ma a csípőm is fájt, mivel felkeltem 10kor, megnéztem hány óra, és utána még aludtam a telefonomon fekve fél1ig...

Nyáron, ha összejön fizetés nélkül hús- vagy tejüzembe megyek majd. Ez nem kötelező szakmai gyak., kötelezőn majd fél évig fogok ingyen dolgozni, de hátha ez is egyszer jól fog mutatni az önéletrajzomban...
Még gimi alatt volt pár hetem múzeumban ingyen ledolgozva, de a régészeti leletek és levelek osztályzásával kétlem, hogy egyszer érnék valamit. Akkor még könnyebben felvettek volna Prágába, vagy Brünnbe muzeológia szakra ikszdé... de az a hajó elúszott... ikszdé

Am  nem tudom elképzelni, hogy alszotok miközben mind a 2 karotokat elfekszitek... nekem kényelmetlen lenne Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12336 Dátum: 13 jan 27, 13:24:33 »

Az egyik karjukon ők fekszenek, a másikon meg más, van ilyen. Nevet

Hideg van és hó sincs, egész nap csak kockulunk, mert nincs más dolgunk, ez olyan gáz...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 13:26:35 írta gman » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12337 Dátum: 13 jan 27, 13:29:18 »

Nekem akkor szokott zsibbadni bármi is ha hason fekszem de csak egy ideig szerencsére. Mostanában napközben is leszokott zsibbadni a jobb kezem ha sokáig gépezek az nagyon sz*r érzés mindig és akár negyed órán át is úgy marad.
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #12338 Dátum: 13 jan 27, 13:32:16 »

hát nekem sikerül gyakran úgy is, hogy mindkettőn fekszem :DD nah de szerencsére az ágyam legalább kényelmes de akkor sem szeretem a kezeimet testből dobálni ikszdé
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12339 Dátum: 13 jan 27, 17:08:59 »

Hát Ayumi.. A Rool szerint lemértem tegnap összesen 18 tonnát, és A darabszám 1445 db láda volt... Egy ládában átlag 12,5 kiló húsárú van... Döntsd el hogy ez mennyire kemény.. Nekem egy átlagos nap...
Na jó, de te pasiból vagy (én még női viszonylatban is gyengének számítok, legalább is a kezem) én alig bírok megemelni 10 kilót (mondjuk azt még meg bírom,de nem sokáig).  smirksweat

Idézet
Űrhajósnak elmennék ingyen is.  ikszdé
Az én is, csak nem biztos h alkalmasnak találnának (attól félnének h kilövéskor kinyírnának a G erők).  ikszdé
Mondjuk az "ingyen" részt átgondolnám, de pénzért tuti.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12340 Dátum: 13 jan 27, 17:14:04 »

Én bárhogy elmennék az űrbe. Nem a pénz számít bár persze először megnézném hogy biztonságos-e. Bár én még a repülőn is félek ha nem vagyok alphában. Félek hogy lezuhanunk. Ha tehetném én inkább úgy repülnék mint egy madár.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12341 Dátum: 13 jan 27, 17:16:30 »

Én szívesen teleportálnék (mondjuk az se biztos h biztonságos, mert lehet h lebontás után rosszul rakódnék össze).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12342 Dátum: 13 jan 27, 17:17:58 »

Én úgy mennék legszívesebben bárhová ha tudjuk ki eljönne és utazhatnánk. Nem lenne unalmas egy napom sem.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12343 Dátum: 13 jan 27, 17:22:14 »

Na hát igen, de akkor már nem csak űrbe jutnánk el hanem másik idősíkba is, az biztos h nem uatkoznék.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12344 Dátum: 13 jan 27, 17:26:57 »

Ezért mondtam azt hogy bárhova. Azért lehet hogy időnként kicsit veszélyesebb lenne.
Jó lenne ha lenne egy olyan gép mellyel bárhova eljuthatnánk és még is eltudjuk tenni akár a zsebünkbe is. Pl. a Guliverkli 5-öt is a Mézga családban, csak sokkal kisebb helyekre is tehetnénk.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 821 822 [823] 824 825 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!