24 okt 10, 07:15:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 820 821 [822] 823 824 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145407 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12315 Dátum: 13 jan 27, 00:40:15 »

Jaja.. Az voltam... Szeretet és béke volt akkor a fórumon...  Angyal
Én minden nap hajnali fél 4-kor kelek, ha dolgozok.. Hálistennek most egy hét szabi.. Túl sok az órám...
A mai nap után jól is fog esni... Fél 5-kor mentem be dolgozni, és este fél 8-kor csekkoltam le... smirksweat
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12316 Dátum: 13 jan 27, 00:50:17 »

Az kemény.  smirksweat
Még a botrányosan rossz matektudásom mellett is azt számoltam h 15 óra.  Technikai KO
Gondolom kőkemény fizikai munka (mármint az alapján amit a múltkor említgettél ilyen emelgetésekről).  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12317 Dátum: 13 jan 27, 00:53:30 »

Gabesz már csak tudja:D Ő is azt hite jó moderátor lesz:D aztán tévedettXDDD Azért ilyen tapasztalt:D Amúgy tényleg így van aki moderátor akar lenni az sosem lesz jó moderátor:D
Jó is az mikor ennyit kell dolgozni:d egész szezon ilyen a kertész iparban napi 10-12 óra munka:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12318 Dátum: 13 jan 27, 01:17:43 »

Mindenütt vannak ilyen időszakok xD anyámál a bérelszámolásnál minden hóna vége/eleje az ilyen húzós...

Nekem ezért kell sokáig egyetemre járni.

Munkát úgyis nehéz találni.Bár sajna kéne valahonnan pénzt is szerezni, mivel sajna nem vár rám a több milliós örökség ikszdé és egyenlőre a pénzes pasiról is lecsúsztam....szal a diákmelót most már össze kéne hozni normálisan, hátha most majd normális órarendem lesz és akad is valami...
H
ogy mért nem keresnek gyakrabban embereket szlovák/cseh-magyar nyelvtudással -.-"... nyárra viszont már beadtam gyerek táborba nevelőnek a jelentkezésem Nevet vicces lesz... most, hogy néha néha más gyerekeket kell elviselni mint öcsémet (pl. hugomat) rájövök, hogy mindben van egyformán kivetni való... Szomorú, ha gyerekem lesz át akarom ugrani a 3-15(6) éves kor közti időszakot....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12319 Dátum: 13 jan 27, 09:31:53 »

Nyáron én is 12 órázni akarok, és meg fizetést sem fogok kapni érte. Kegyetlen a világ.

Idézet
Szeretet és béke volt akkor a fórumon...

Haha.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12320 Dátum: 13 jan 27, 09:44:49 »

Soha nem dolgoznék fizetés nélkül, soha, semmit.
Fordítva viszont, ha fizetést kapnék a semmiért, na az ellen nem tiltakoznék. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12321 Dátum: 13 jan 27, 09:45:35 »

Csak van ahol "szakmai gyakorlat" címszó alatt rabszolgákat alkalmaznak fizetés nélkül.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12322 Dátum: 13 jan 27, 09:52:18 »

Olyanon voltam a nyáron és kaptam érte zsét (jó, csak 10 k-t, de én már annyiért is eladom a lelkem), pedig csak a kőzeteket kellet átrendezni a szekrényekben. Mondjuk egyedül csináltam az egészet, de puszipajtások lettünk egy igen rangos tanárral, szal megérte.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 09:54:57 írta gman » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12323 Dátum: 13 jan 27, 10:08:18 »

Űrhajósnak elmennék ingyen is. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12324 Dátum: 13 jan 27, 10:15:23 »

Jó, de az nem munka, az szórakozás. Ha közben pittyegő műszereket is kell bámulni és számolni, hogy mennyit pittyegnek, akkor az már nem mókás, azért már kérnék ezt-azt.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12325 Dátum: 13 jan 27, 10:17:50 »

Hát anélkül azért elég hamar unalmassá válna. ikszdé De nekem még azt is megérné ingyen simán.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12326 Dátum: 13 jan 27, 11:10:27 »

Így hamarabb jutsz az űrbe Aes:D
http://www.robertsspaceindustries.com/star-citizen/

Kicsit off itt,de megakartam osztani veled:D Alig várom, hogy elkészüljön:D Ő készítette a freelancert és kiadó nélkül csinálja a játékot, mert nem akarar be faildelni vele mint a freelancer 2-vel ahol csak a pénz számított a játék minősége nem:D
Szal szerintem ez lesz minden idők legjobb űrszimulátora felül múlva a freelancert discovery módot. Érdemes végégnézni a videót és amiket mond. Ha rajzolsz egy hajót és elküldőd lesz egy csapat aki arra áll rá, hogy a legjobb ötleteket megcsinálja.
Oh és nem moslék konzol lesz. Ezért lesz az évjátéka.

Jah és aki nem értené ez online role play game lesz. Azt csinálsz benne amit akarsz. Ha akarsz lehetsz taxi, ha akarsz lehet kalóz, bounty hunter, katona, rendőr, csempész, kerekskedő, bányász etc etc...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 11:13:05 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12327 Dátum: 13 jan 27, 11:13:16 »

Hiei csiklandozzon meg téged az ipari áram!  smirksweat

Amúgy jah... Nem igazán akartam én modi lenni, csak voltak ilyen moderátorkodós húzásaim, és úgy voltak vele hogy rablóból lesz a legjobb pandúr... Nem így lett.. Később már elegem is volt belőle, meg időm se volt rá.... smirksweat

Hát Ayumi.. A Rool szerint lemértem tegnap összesen 18 tonnát, és A darabszám 1445 db láda volt... Egy ládában átlag 12,5 kiló húsárú van... Döntsd el hogy ez mennyire kemény.. Nekem egy átlagos nap...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12328 Dátum: 13 jan 27, 11:20:00 »

Hiei, ez angyon jól néz ki. Sose játszottam Freelancer-rel egyébként.

Szimpatikus nagyon a srác. És ahogy nézem, offline is tudsz majd vele sp módban játszani. Szóval online lesz, de ha magadnak való vagy, akkor se maradsz ki a  buliból. ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12329 Dátum: 13 jan 27, 11:24:28 »

Persze lesz benne küldetés amúgy, ha jól értettem muszáj végig vinni a játékot, hogy kitudj menni az online világba. Ezzel akarják elkerülni a noob alertet. Meg, hogy valaki ne tudjon semmit csinálni és ezért zaklasson másokat. Gondolom ilyen tutorial szintű küldik lesznek megspékelve történettel meg izgalmakkal:D
Freelancer discoveryben se volt gond online, ha magadnak való voltál. Én is kereskedtem egyedül. MAximum a kalózokkal kellett érintkeznem és válaszólni a rendőrségnek, ha átvilágítottak nem e csempészem. Azt ennyi:D
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 11:25:34 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 820 821 [822] 823 824 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!