24 okt 12, 15:25:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 765 766 [767] 768 769 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149604 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #11490 Dátum: 13 jan 15, 21:11:26 »

Ayumichan Az első verzió lehetne egy megoldás, de tegnap nem mondott ilyesmit. Csak azt nem mert szóvá tenni hogy nem csipázik. (mert nem akart megbántani)
A második verzió szintén, de nem akartam túl komolyat, csak barátkozni beilleszkedni egy környezetben hogy az estéimet ne itthon a gép előtt kelljen töltenem!
A harmadik szintén szintén elfogadható lehetőség de ha egy barátjával sem találkoztam akkor azoknak mégis milyen nyamvadék okuk lett volna lebeszélni rólam a leányt ha nem is ismernek sőt még csak nem is láttak.

Az utóbbi viszont kételkedős mert akkor az első szóváltás után ott hagyott volna, de többször viccelődtem és mindig nevetett! De mint mondtam én magamban több hibát látok mint bármi másban,tutira van vmi amit nem veszek észre magamon amitől ellenszenvesé tudok válni mások számára.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #11491 Dátum: 13 jan 15, 21:18:26 »

Nekem van megoldásom a problémára.  Mosolyog

Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #11492 Dátum: 13 jan 15, 21:21:06 »

Akkor tartsd magadban, ha beírod összeomlik a mátrix ezzel együtt te is Smith ügynök úr! kacsint
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11493 Dátum: 13 jan 15, 21:23:11 »

Hogy lehetne másként? Hogy is? Férfi leszel és megoldod őket, ahelyett, hogy csak nyavalyogsz, talán az érne is valamit ahelyett, hogy sajnáltatod magad, mert az csak oda vezet, hogy az emberek ráunnak és inkább hozzád sem szólnak. Hiszen ki akar egyfolytában negatív gondolatok áldozata lenni?
A probléma az hogy semmilyen probléma ellen nem vagy hajlandó önmagad tenni. De akik előtte meghallgattak vannak olyan empatikusak, hogy ne mondják azt, hogy nem benned van a hiba, hanem te magad vagy az.
Az a gond ezzel a megnyilvánulássál, hogy túl ól tükrözi a problémádat. Keseregni lehet, néha kell is. De nem mindegy kinek, mikor, hol és leginkább hogy mennyit. Tudod, mérték, mint a piánál.
Ha neked az a törődés, hogy: "Jaj, biztos nem is igaz, hogy hibás vagy..." és egyéb hasonló, "ej de nagyon sajnállak kiskutyám" stílusú üres frázisok, akkor meg ott van a hiba, hogy átvered magad, egyrészt nem kicsit, másrészt meg azzal, hogy neked ennyi is elég. De nincs így.
Állíts fel valami életképet, célt, vágyat és pik-pakk változni fognak a dolgok. Hogy elérhetsz-e bármit is az előbb felsoroltakból? Naná! Változni tényleg nehéz és néha félelmetes is, de amennyi energiát fektetsz most másba feleslegesen, nos, a siker garantált! Mosolyog

Á, Late, valóban rövidebb és lényegre-törőbb. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11494 Dátum: 13 jan 15, 21:24:27 »

Aaaaaaaaahhhhg!

Meghalt a fülhallgatóm. Vérlázîtó!
Anyám erre azt szokta mondani, hogy Isten büntet.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #11495 Dátum: 13 jan 15, 21:25:03 »

Megint csak hasonlót akartam írni, csak nem akartam ekkora paraszt lenni. Köszönöm, hogy megóvtál ettől. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11496 Dátum: 13 jan 15, 21:29:36 »

Szegény még azt se tudjuk h mit akart írni máris leszóljuk a mondandóját.  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11497 Dátum: 13 jan 15, 21:31:51 »

Bocsánat hogy nem szólok hozzá.

Vettem újságot, Hajléktalanok lapját. Egy ideje már terveztem.
A férfi aki mellett nem mellesleg minden nap elmegyek rettentõ kitartóan árulja a lapot. Az élet iróniája, hogy feltartott így nem értem el a buszom, vagyis vacsit se tudok venni.
Persze nem nagy baj.. Mosolyog csak úgy fecsegek.

Jaja.. büntetés. Ezaz..! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 21:34:47 írta Éjfél » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #11498 Dátum: 13 jan 15, 21:34:23 »

Számomra csak a "történet befejezése" van meg, a lezárás de a tartalom számomra ismeretlen, nincs ihlet, ötlet nélkül vagyok és különösebben célom sincs. Nincsenek vágyaim, vagy olyan gondalataim amit 5 percnél tovább komolyan is gondolnék, minden percben változik mindenről a véleményem mert egyszerűen döntés képtelen vagyok arról hogy mit, mikor, és hogyan!
Sajnáltatom magam, és bár úgy tűnik megnyugszom attól hogy "együtt éreznek velem" a fórumozók, ez nem így van cseppet sem érdekel mit írnak csak az hogy nekem címezik és nem másnak. Egyszerűen csak az nyugtat meg ha észre vesznek, legyen akár az hogy gyűlölnek vagy szeretnek. Mert amilyen érdektelen vagyok pont nem fog érdekelni ki mit gondol vagy érez rólam, a lényeg csak hogy vegyenek észre és igenis figyeljenek rám is! Remélem így vmivel könnyebben feldolgozhatóvá tettem heo. (Bár nem mintha ez utóbbi mondatomat komolyan gondolnám)

ui.: na meg jó dolog ez a "sajnáltatás"... telik vele az idő!
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 21:37:15 írta Morause » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #11499 Dátum: 13 jan 15, 21:37:22 »

Akkor miért nem futkározol meztelenül az utcán? Akkor is biztos észrevesznek és véleményük is lesz rólad.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11500 Dátum: 13 jan 15, 21:41:21 »

Viszont te adtál neki pénzt valami vacsorára, az sem rossz. Nevet Ettől te még éhes maradsz, de na, ez az élet iróniája. Nyelvesít

Jól van Mora, írd le mi bajod, van, olvasd el rá a válaszokat, a megoldásokat, aztán szard le mindet, biztosan működni fog...
Ha szeretnél valakit, aki körberajong, akkor vegyél egy kiskutyát!
Egyébként nem értelek. Ha csak figyelemre vágysz, akkor viselkedj úgy, mint aki meg is érdemli. Amennyiben nekem kell megmondani, hogy ehhez mit kell tenned, akkor először fel kellene nőni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11501 Dátum: 13 jan 15, 21:45:13 »

Loah, lol.   (az a baj az ötleteddel h nem csak az emberek véleménye lenne meg róla hanem a hatóságoké is).   Pojén

A fene már megint ez a dezsavű (részben), a francba  ikszdé
Én egyébként megértek minden depressziós árva lelket, és átérzem a problémájukat (mégha nem is mindig mindenkivel értek egyet).   Gondolkozik
A fene, mi volt abban a cappuccinoban ami ittam...  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #11502 Dátum: 13 jan 15, 21:49:04 »

Állíts elő valamit, ami a tiéd. Eddzél, írj novellákat, verseket, olvass, tanulj. Ezzel csak elb***od az idődet, amikor itt sajnálkozol. Csak próbáld meg összeszámolni, hogy egy napodból mennyit vesz el az, hogy nem csinálsz semmit. Hogy ülsz, ide kommentelsz mondjuk, vicces képeket nézel, filmezel, vagy siránkozol. Alvással együtt én olyan 22 órára tippelnék.

"Remember, misery is comfortable. It's why so many people prefer it. Happiness takes effort.
Also, courage. It's incredibly comforting to know that as long as you don't create anything in your life, then nobody can attack the thing you created."


Menő dolog magamat idézni.
Also/ Az emberekkel való kapcsolattartáshoz, a barátságok kialakításához is skillekre van szükség, mint például a csajozáshoz is. A barátságok azonos érdekek mentén szövődőnek. Állíts elő valamit, ami a sajátod - ez ide is vonatkozik. Mit tudom én, otthon vagy az mmorpg-kben, tudsz gitározni, értesz a filmekhez, jó a beszélőkéd, jól mesélsz történeteket. Ezek alapján fűződnek a kapcsolatok, mert az embereknek szükségük van dolgokra. Szükségük van melóra, pénzre, de szükség van absztraktabb dolgokra is, mint a fentiek, hogy például meghallgassanak időnként egy jó történetet olyan embertől, aki jól képes azokat előadni. Vagy szeretnének elbeszélgetni az mmorpg-kről.
Ezeket a skilleket el kell sajátítanod, ami hülyén hangzik, mert általában valami beszédtéma mindig van, mert általában az embereknek vannak barátai. De ha belegondolsz, akkor azok azért vannak, mert van egy olyan skilled, amire nekik szükségük van.

"Either you will go about the task of seeing to those needs by learning a unique set of skills, or the world will reject you, no matter how kind, giving and polite you are. You will be poor, you will be alone, you will be left out in the cold."

A vita topicba linkeltem egy jó hosszú cikket, azt érdemes elolvasni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 21:51:22 írta Laterneman » Naplózva


Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11503 Dátum: 13 jan 15, 22:02:45 »

picit érdekesen megfogalmazva de igaza van Laterneman-nak foglalkozz olyan emberekkel akikkel van közös témád, elfoglaltság. Csajozáshoz is ugyan ez kell hiába nézel ki jól ha egy tahó vagy és 0 az iq-d, sőt nem tudsz semmi olyan témát amire a csaj azt mondja ez érdekes és beszélgettek. A sajnáltatással sokszor az emberek az ellenkezőjét érik el első sajnáltatás okés 2. elmegy de ha sűrűn csinálod kb ez lesz emberekben hogy jaj ne már megint sajnáltatja magát, nincs kedvem felvidítani, mert nekem is megvan saját bajom. Lehet emiatt fordult el tőled az a lány is Szomorú
szerk.: azaz megunta hogy folyton csak panaszkodsz neki és semmi olyat nem tudtál neki mondani aminél nem lett volna benne az hogy megint van valami bajod
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 22:08:21 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11504 Dátum: 13 jan 15, 22:11:11 »

"Állíts elő valamit, ami a tiéd. Eddzél, írj novellákat, verseket, olvass, tanulj. Ezzel csak elb***od az idődet, amikor itt sajnálkozol. Csak próbáld meg összeszámolni, hogy egy napodból mennyit vesz el az, hogy nem csinálsz semmit. Hogy ülsz, ide kommentelsz mondjuk, vicces képeket nézel, filmezel, vagy siránkozol. Alvással együtt én olyan 22 órára tippelnék. "

Ez de ismerős nekem (mintha hallottam volna ma ezt).  Gondolkozik   smirksweat

"deidara-sempai | Végleges bann   Figyelmeztetés | hogojoo visszatérés. Már majdnem megfeledkeztünk rólad. De csak majdnem.  Nyelvesít Itt mérlegelésre sincs szükség, így is túl sok esélyt kaptál már."

Hogy ennek a hogojoonak mennyi "reinkarnációja" van már.  Elbírja a karmája?  Nevet

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 765 766 [767] 768 769 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!