24 okt 12, 21:12:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 747 748 [749] 750 751 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150131 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11220 Dátum: 13 jan 14, 19:18:36 »

ÉÉÉS a NYERTES GMAAAAN! Nyelvesít de most nem hinném hogy ez annyira fáj valakinek hogy kilóméteres beszélgetés menjen róla... (de ha neked ez annyira fáj akkor most már elolvasom...Nyelvesít)
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 19:19:35 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11221 Dátum: 13 jan 14, 19:22:03 »

Ayumi, azért zümmög, mert valójában egy rohadtnagy darázs és egyre idegesebb, amiért laptopként használod.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11222 Dátum: 13 jan 14, 19:23:47 »

Tündér vagy, imádlak Zita.Mosolyog

Délután úgy indultam el dolgozni, hogy áh de jó ingyenes a bkv, ráadásul mostanra biztos elhárították a legtöbb katasztrófát/problémát. (naivitás igen)

Fél óránként jó ha indult egy busz. Nem baj jöttem távolságival, egyébként is én voltam a hülye hogy a helyzetre való tekintettel nem indultam el fél órával korábban.

A 85ös járattal mindig is voltak problémák, volt egy időszak amikor már képes lettem volna panaszlevelet is írni..  úgy voltam vele hogy akár minden nap elküldöm ha kell csak legyen már valami változás, ugyanis napi szinten még ha jóval korábban is indultam el a 6 perces sűrűség helyett minimum húsz percenként (de ennél rendszerint ritkábban) jelent meg egy kósza busz három busznyi emberre. Mindig ráfizetek pénzben ha nem érem el a hévet és mehetek távolságival. A másik eshetőség a késés.
 
Egyik pillanatról a másikra beállt a változás.. elkezdett járni a busz amihez kijártam.

Persze megértem ha szar a helyzet havas, jeges idő, régi járművek.. nem indulnak el a hidegtől stb.

A karbantartás szót gondolom nem ismerik, de még azt is megmerem kockáztatni hogy lustaságból (nem nem a buszok a lusták) nem indulnak el a fr-ncos járművek. Ezzel csak az a gond, hogy lehet hogy a sofőrök a munkahelyükön vannak de van  rá némi esély hogy a többi ember, épp dolgozni jár a tömegközlekedési eszközzel.

Ilyenkor némileg irigy vagyok néhány ország lakosaira, kifizetnek egy elfogadható összeget azért hogy tiszta, karbantartott, fűtésre vagy légkondicionálásra alkalmas járművön utazzanak, amelyek nem mellesleg még a menetidőt is tartják.

Volt hogy rákérdeztem egy sofőrnél, hogy ne haragudjon de miért is van ez hogy rendszeresen szívok ezzel a járattal.. mire közölte hogy nem kapnak elég buszt.

Ezután leszállt a buszról (és b***** alapon, azért is) nekiállt beszélgetni pár ismerőssel, természetesen nem indultunk el időben. Még jó hogy jó kedvem volt és nem mentem le kiosztani... ha szar kedvem lett volna, nem tudom mit mondok vagy csinálok.

Bocs, hogy ilyenekkel traktállak titeket, de ez kikívánkozott.

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11223 Dátum: 13 jan 14, 19:24:31 »

1 rohadt nagy darázs netkapcsolattal és érzékelésszűrőt használ h laptopnak nézzem? Erre gondoltál?  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11224 Dátum: 13 jan 14, 19:29:48 »

ÉÉs Éjfél Bumm kifakadt hát igen amúgy ha már az emberek olyan sok pénzt fizetnek ki bérletre akkor egy alap elvárás lenne az hogy normális buszt illetve menetrendszerint közlekedő járatot kapjon a ***** alá.. szóval megértem mérgelődésed Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11225 Dátum: 13 jan 14, 19:33:02 »

Hát igen eléggé rossz a tömegközlekedés.
Metró az megszokott állni fél úton néhány percre, buszok meg várnak 5 percet egy megállóban azt ne kérdezze senki miért. Ma meg a hókotrók nem dolgoznak. A kocsik járták csak ki az utakat valamennyire. Jól el is késtem ma és még én a szerencsésebbek közé tartoztam. Most meg esik és így holnapra minden megfagy. Hát nem tudom hogy fogok eljutni a nyugatihoz.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 19:35:09 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11226 Dátum: 13 jan 14, 19:36:26 »

De amúgy ezt sosem értettem Magyarországon... tél van b...... ilyenkor szerintem simán lehet számítani arra hogy hóesés lesz sőt ha az előrejelzések havat mondanak akkor legyenek igen is készültségben
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11227 Dátum: 13 jan 14, 19:40:12 »

Hát mi is így gondoltuk reggel még mikor indultunk hogy már járhatóak az utak...hát nagyon naívak voltunk. Akkor most holnap kelljek 5 kor hogy beérhessek csak azért mert lusták?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11228 Dátum: 13 jan 14, 19:41:40 »

Milyen jó nekem h gyalog járok (akkor szállok buszra, ha a város másik felébe megyek).  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11229 Dátum: 13 jan 14, 19:43:40 »

Nekem eléggé érdekes lenne odáig elgyalogolni. Milyen jó volt hogy elég volt csak a domb tetejére fölmenni és ott volt a suli.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11230 Dátum: 13 jan 14, 19:44:20 »

Érted, kettő előtt tíz perccel indulok el hogy kényelmesen beérjen 16:00-ra.

Ennél hamarabb nem és nem vagyok hajlandó elindulni.

Mindegy, beértem. Szerencsére kampánymegbeszélésem volt így a belogolás sem volt olyan lényeges.

Egyébként az elgépelésről annyit, hogy aki nem a billentyűzetet bámulja közben az tud rajta folyamatosan javítani.
Én rendszeresen elgépelek..
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 19:45:29 írta Éjfél » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11231 Dátum: 13 jan 14, 19:46:41 »

2 órát utazol melóba? és én meg a félórás utazást unom :S hát nem irigyellek az tuti sőt  bow előtted amiért még ennyi utazás után is kedves tudsz lenni az emberekkel Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11232 Dátum: 13 jan 14, 19:48:50 »

Igen ehhez tehetség kell. Én nem bírnám ki hogy oda vissza 2-2 órát utazzak. Elég nekem oda 1 és haza 1,5 órát utazni.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11233 Dátum: 13 jan 14, 19:49:00 »

Utálom a világot, szal tényleg elmegyek tanulni egy kicsit.
Fehér gman nem élt sokáig, hisz újból rájött, hogy az élet szívások és szivatások sorozata...
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11234 Dátum: 13 jan 14, 19:50:30 »

Hehe.. nem kell hozzá tehetség. Elég hogy szeretem ezt a helyet.

Magyarország:
http://www.holanc.info/wp-content/uploads/2012/12/havazas-bekes-megyeben-121209.jpg

Japán:
http://www.pto.hu/wp-content/uploads/2013/01/1_001.jpg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 747 748 [749] 750 751 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!