24 okt 12, 20:20:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 713 714 [715] 716 717 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150073 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10710 Dátum: 13 jan 06, 21:08:44 »

Ezekről a valóság showk meg tehetségkutató műsorok mára igénytelenek. És ezeket adják főműsor időben ezért lehetnek a legnézettebb. Egyszerűen sok csatornán nincs semmi értelmes vagy jó műsor csak igen kevés.
Tán még azért nézhetik olyan sokan ezeket, mert egyszerűen kikapcsolják teljesen az agyukat.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10711 Dátum: 13 jan 06, 21:10:23 »

Noemi az a vicc hogy én két évig laktam együtt legjobb barátnőmmel.. a  tűzbe mennék érte... de a második év az már tiszta katasztrófa volt.
Örülök hogy szétköltöztünk mert mindkettőnknek már olyan idegállapota volt a másiktól..
Az hogy nincs az embernek személyes tere, nem csinálhat amit akar egy idő után nagyon "frusztráltá" teszi..
(Ugye L-boy? én kis frusztrált. Nevet)

Komolyan barátnőm már úgy viselkedett egy idő után mintha a feleségem lenne. "Nem foglalkozol velem." "Már megint játszol." Volt olyan hogy megkérdeztem hogy leülhetek e a saját gépem elé...Nevet Akkor éjfél után bármit is csinálni? Esélytelen.. nem leszek g-c- hogy nem hagyom aludni.

Mi lett volna velem ha egy idegennel kell együtt laknom.
Egy szobában élni valakivel? Soha többet hacsak nem rávisz a kényszer vagy hacsak nem lesz egy férfi akivel hajlandó vagyok összeköltözni. (Pirul)

edit: A valóságshowkhoz meg annyit hogy elég sok intelligens ember is nézi. Kétlem hogy iq hányadoshoz van kötve. Az amerikaiakról meg annyit, hogy a nagy részük európai bevándorló. Nyehehehe.. ki a buta? Hát nem Euuurópa?
Pff.. Nevet

Az elég világ tele van hülye emberekkel, sőt a világ hülye. Mi vagyunk a legokosabbak! Mosolyog)
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 06, 21:12:35 írta Éjfél » Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #10712 Dátum: 13 jan 06, 21:15:02 »

Morause
Az eleg meggyőző h ha nekem adod a Páleszt megosztom veled? Nevet es meg nem is iszol egyedül Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10713 Dátum: 13 jan 06, 21:17:48 »

Nagy az isten állatkertje, csak alacsony a kerítés.
Az emberiség a legokosabb és egyben a leghülyébb is. Na de legalább változatos a világ.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10714 Dátum: 13 jan 06, 21:20:13 »

Tessék Zita itt a legbölcsebb Nevet bow bow bow
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10715 Dátum: 13 jan 06, 21:20:43 »

A tehetségkutatóknak még talán (1 nagyon erősen csak talán) van is értelmük, (azoknak akiknek olyan a zenei ízlése, de még azok a számok/zenék sem tetszenek amiket ott előadnak "nem az én világom"), de a valóvilág/bigbrádernek az égvilágon semmi.   Technikai KO
4 féle "réteg" nézi ezeket:
-aki oly mértékben csóró h nem telik kábeltvre és csak földi adást fog
-középkorú személyek akik ámulnak h a kedvenc (ősrégi) számaikat előadják az xfaktorban (és a hasonló ízlésű fiatalok)
-pletyis vénasszonyok akik azért nézik a bigbrádert h legyen miről diskurálni a padon ülve h "bezzeg az én időmben nem voltak ekkora ribik mert apám szíjat hasított volna a hátamból".
-nyáladzó férfinép akik arra izgulnak h xyz csajok a kamera előtt öltöznek át a bigbráderben.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10716 Dátum: 13 jan 06, 21:22:08 »

Nálunk tavaj nagyon jó volt a hangulat, szerintem... akkor 3-an voltunk, idei kolinkban viszont csak 2 ágyas szobák vannak :/ szóval én bevállaltam egy új lányt, már tavalyról ismerem és végül is nem is lenne baj, csak teljesen más síkú az életvitelünk... (illetve volt pár kérésem, kérdésem és kijelentésem mikor igent mondtam arra, hogy lakjunk együtt... de ezeket elfelejtettem úgynézki...)

Jah a barátságoknak is kell a különlét, mondjuk hasonló dolgok miatt félnék még barátommal is összeköltözni, illetve az már párszor felmerült köztünk, főleg idén, főleg mikor soknak érzem a kolit ikszdé

Valóságshowkat illetőleg egyet értek. Én néha ha odakapcsolom a tv-t megállok bosszankodni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10717 Dátum: 13 jan 06, 21:29:04 »

Az ilyen tehetség kutatóknak van némi értelme ez igaz néha szoktam én is nézni a német tehetségkutatókat, de az ilyen valóvilág és társai hát fúj... annak semmi értelme. Hát a magányról annyit hogy mióta megint egyedül élek még a nappalok úgy ahogy viccesek, mert elvan az ember. (Remélem nem sokáig leszek ilyen kocka, mint most Nevet) De az este kínszenvedés, mert baromira hiányzik az a hozzád bújok este alváskor vagy rosszat álmodtam és jobban odabújok a másikhoz rész. De az hogy néha iszogatok pl filmezés közben az szerintem nem gáz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 06, 21:31:38 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10718 Dátum: 13 jan 06, 21:31:39 »

Ayumi ne már, egy csomó velem egykorú lány is nézi, sőt  fiatalabbak... nem kifejezetten korhoz és habitushoz köthető.
Ezt adják, jelenleg ez az érdekes.

Az ember az állatkertbe is elmegy évről évre pedig ugyanazt látja minden évben.

A valóvilág is ilyen, nézik az emberek a sok idiótát ahogy csinálják a balhét.. és teljesen érthető ha leköti a fáradt embert az "állatkert", mindezt részről részre pedig ugyanaz mindegyik VV.
(Jó persze nem biztos hogy a legjobb példát hoztam.. az állatok aranyosak.. gyönyörűek, imádnivalóak és nem tehetnek arról hogy ott vannak ahol.)

Ami a necces része és az már tényleg az emberi butaságot reprezentálja az az sms küldözgetés, szavazás. Az összes ilyen shownál.. lol, hagyjuk már. Előre meg van írva. Ezt belső körből a tv-től is tudom, sőt.. ezt mindenki tudja aki jobban utána gondol, hogy őszinte legyek én azt a VV-t néztem meg annó vagy legalábbis láttam belőle részeket amiben Majka szerepelt. A többiről max sejtéseim vannak mások elmondása alapján. Ugyanígy az X-faktorból vagy Megasztárból nekem mindegy mi a címe, az első adást néztem meg.

Bezzeg még Angliában.. simán leültem elé. Az angolokat nem lehet überelni. S nem abban hogy milyen jó az előadásmódjuk.. hanem abban hogy leszarják mit gondolnak róluk ők mennek és a világ előtt is hülyét csinálnak magukból nagy részük úgy hogy nincs is tisztában vele hogy a fél világ röhög rajta. Szóval jókat lehetett röhögni. Youtuberól még néha mindig csemegézek kicsit.

Engem nem köt le s nem a korom miatt vagy azért mert intelligens lennék.. hanem mert ez ilyesmi nem foglalkoztat.. Nem édekel ki mit gondol.. mikor neveket emlegetnek meló helyen én meg nézek hülyén, hogy nem tudom ki az, meg nem nézem...
tőlem nézzék ha ettől ők boldogak. Én meg itt kockulok én sem csinálok sokkal értelmesebb dolgot ezzel..

Ugye?
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10719 Dátum: 13 jan 06, 21:35:08 »

Ayumichan kihagytad a mai fiatalokat (többsége). Nálam a régi iskolámban mindig egy lazább órán a VV-ről beszéltek. Mellesleg egyszer belenéztem majd egy 5 perc múlva el is kapcsoltam és nem értettem mit esznek ezen annyira? Egy házban vannak sokan és minden tettüket figyelik, és az emberek szavaznak azért hogy kimaradjon. Mi a jó ebben?

Tán olyan 5-6 évvel néztem a Nagy fogyást de azt is csak azért hogy lássam sikerül e sokaknak a cél amit akartak és hogy mennyire változik meg az életük ez által. De ezeknél ma már csak a pénz számít. Ja meg Az Alekosz feleséget keres és megtették ugyanazt mint a VV-ben csak most a férfiért.
Inkább kockulok a gép előtt és nézek jó sorozatokat, mint hogy a tv előtt zombivá válljak ezektől a műsoroktól.

Eperke
Bölcs tán nem csak azt mondom amit látok az életben.  
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 06, 21:49:58 írta zitagirl » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10720 Dátum: 13 jan 06, 21:36:34 »

Idézet
az emberi butaságot reprezentálja az az sms küldözgetés, szavazás. Az összes ilyen shownál.. lol,

Ez marketing, 1 jó bevételforrás a csatornának.  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10721 Dátum: 13 jan 07, 10:04:03 »

és ha a tv2n a megasztár megy az rtlen a valóvilág az m1en meg megint valami "dögunalom műsor" akkor mit nézzen szerencsétlen.  Technikai KO

Szomorú dolog az, ha valakinek a kulturálódás 'dögunalom' és a nemes dolgok meggyalázása érdekesebb.
Mit nézzen? Ne nézzen tv-t. Ha én egyszer elköltözök, annyi biztos, hogy tv-nk az soha nem lesz.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10722 Dátum: 13 jan 07, 10:54:37 »

Hát nem tudom... Én nem különösen találkoztam olyan nem nyugdíjas emberrel, aki tíz percnél tovább nézte volna az m1-et, amikor nem volt olimpia. Szép dolog a kultúra, de ügyesen kell tálali. Hiába egészséges a brokkoli, ha csak simán párolva van köretnek, a gyerek úgysem eszi meg. Na ez nem megy az m1-nek.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10723 Dátum: 13 jan 07, 11:23:07 »

Azért na az m1-en is van műsor pl. az istentiszteleten/misén kívül, én ha tv-zek ott is előfordult már, hogy találtam kedvemre valót.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10724 Dátum: 13 jan 07, 11:32:48 »

Tudtommal ott már elkezdtek sorozatokat nyomni, pl: Once upon a time.

Azért ez egy elég jó sorozat én szeretem nagyon..

Viszont régen is voltak jó filmek rajta.. vagy műsorok, pl.: Tibi bá műsora, meg mostanság van az a színészes műsor annak nem is tudom mi a címe de az a lényege hogy a színészeknek különféle spontán feladatot kell elvégezniük. Akkor nyomnak rajta doramákat is, bár azok is inkább történelmi eseményeket dolgoznak fel. Nekem tetszik az m1 hangulata. Igaz hogy nem csüngök rajta hiszen tv-zni se nagyon tv-zem, viszont az hülyeség hogy nem csinálja jól amit csinál.
Akkor én nyugdíjas ember vagyok? o.O Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 713 714 [715] 716 717 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!